فصل 16 ‘لیسانس’ ستاره های قدیمی تر است ؟

لیسانس طرفداران وز وز که ستاره فصل 16 از ABC دوستیابی سری یک زن مسن تر.

گمانه زنی ها می آید پیش از اعلام برنامه ریزی برای روز شنبه, مارس 2, on Good Morning Americaبا یک منبع گفتن ما هفتگی است که به طور انحصاری “لیسانس ریخته گری تیم اعراض متعدد در اوایل 20s برای فصل آینده صرفا به دلیل سن آنها.”

خودی که قبلا گفته ما که در این فصل را انتخاب کنید “خواهد بود یک سورپرایز بزرگ برای طرفداران” و “کامل dark horse.”

‘Bachelorette’ Season 16: Is the New Star an Older Woman?
Tayshia آدامز کلر کرولی و Tia غرفه ABC (3)

“ما واقعا باید این بحث های گسترده ای که در آن مردم از این فصل مردم از قبل از فصل مردم شما حتی نمی دانند که در ترکیب” لیسانس حق رای دادن میزبان کریس هریسون گفته سرگرمی امشب در چهار شنبه, مارس 25.

زمان لیسانس ستاره پیتر وبر گفت, E! خبری که Kelsey Weier, 28 بود که اخیرا حذف شده از فصل خود را به یک انتخاب خوب برای آرزو نقش.

Tia غرفه28 ساله که به نظر می رسد در Arie Luyendyk Jr.‘s فصل لیسانس در سال 2018 نیز یک مدعی است Tayshia Adams, 29, که رقابت برای Colton آندروود‘s قلب در سال گذشته است.

فن های مورد علاقه کلر کرولیکه پیوست صفوف لیسانس ملت در سال 2014 در Juan Pablo Galavis‘ فصل و به نظر می رسد در دوره کارشناسی در بهشت و کارشناسی بازی های زمستانیاست, نیز در حال اجرا بود که بعد از لیسانس و اگر انتخاب می شود قدیمی ترین ستاره در 38.

تا کنون قدیمی ترین ستاره از لیسانس بود راشل لیندسیبود که 32 در طول فصل در سال 2017. در 24 سال گذشته بین هانا قهوه ایشد و جوان.

در مردان طرف حق رای دادن دیده می شود چندین مسن منجر از جمله Luyendyk بود که 36 وقتی فصل 22 پخش در سال 2018 است. براد Womack بود 38 هنگامی که او بازگشت و برای دومین بار به عنوان لیسانس برای فصل 15 در سال 2011 در حالی که اکثر ارشد کارشناسی بود بایرون Velvickبود که 40 زمانی که او ستاره دار در فصل 6 در سال 2004.

اگر تولید کنندگان تصمیم به رفتن با یک زن جوانتر برای این فصل پیشرو شامل برخی از زنان دیگر از وبر نجومی از جمله ویکتوریا فولرکه 22 است هانا ان Sluss, 23 و مدیسون Prewett, 23.

وجود دارد همچنین زمزمه های قهوه ای که می تواند بازگشت به فرصت دیگری در عشق پس از 2019 فصل به پایان رسید با یک تعامل به Jed وایات. خودی را تایید کرد به ما که Alabama بومی تا به حال بحث در مورد نقش اما او هرگز به طور رسمی ارائه نقطه و تولید کنندگان تصمیم به رفتن در یک مسیر متفاوت است.

“همیشه وجود دارد یک فرصت برای موبایل و کامپیوتر,” هریسون گفت: ما به طور انحصاری در ماه گذشته. “حتی زمانی که وجود دارد کسی که واقعا واضح از قبل از فصل است. همیشه وجود دارد یک فرصت برای چیزی دیوانه از سمت چپ میدان.”

با گزارش توسط نیکلاس Hautman

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>