است که این بیماری همه گیر راب پیری سیاه دوباره ؟

چرا شما باید مراقبت از

رکود بزرگ از 2008-09 ارائه می دهد سرنخ مهم به همه گیر ممکن است به طور نامتناسبی آمار ثروت از زنان — به خصوص کسانی که در حال پیری است.

  • پیری سیاه زن صاحب خانه از دست داده و تقریبا چهار برابر سهم خود را عمر ثروت در طول رکود بزرگ را نسبت به خود سفید همسالان.

با اقتصاد در رکود اقتصادی میان coronavirus همه گیر آمریکایی ها از دست داده اند و شغل و درآمد در سطح نهان پس از رکود بزرگ.

برای بسیاری از خانواده ها بحران اقتصادی کنونی آمده است قبل از آنها تا به حال شانس به طور کامل بهبود می یابند از خرابه های 2008-09 سقوط. در عین حال این سرنوشت نمی لمسی تمام گروه های جمعیتی به همان اندازه.

تنها زن صاحب خانه از رنگ از دست داده و 38 درصد از ثروت خود را در طول رکود اقتصادی سال — در مقایسه با 10 درصد ریزش را تجربه کنید.

محققان از موسسه زنان تحقیقات سیاست تمرکز خود را در مطالعه منتشر شده در سال 2017, در متولدین متولد شده از سال 1948 از طریق 1953.

در رکود اقتصادی را در پی ميانه مجموع ثروت از تک سفید زن صاحبخانه که در مطالعه شرکت کردند بیش از 150 درصد بالاتر از آن است که از تک سیاه — $161,500 در مقابل $64,025. به عنوان coronavirus در حال حاضر جرقه جهانی اقتصادی غوطه کارشناسان هشدار می دهند که این شکاف می تواند گسترش برای افراد مسن, سیاه, زنانی که هرگز bounced بازگشت از آخرین رکود.

ترکیب عوامل آنها ساخته شده است به خصوص آسیب پذیر در رکود بزرگ ، برای شروع, سیاه, درآمد زنان حدود 63 سنت برای هر دلار یک مرد سفید پوست را بدست آورده و منجر به از بین 3 و 4 میلیون دلار از دست داد درآمد مادام العمر می گوید: C. نیکول ماسون, رئيس جمهور و مدیر عامل موسسه زنان تحقیقات سیاست. زنان نیز ازدواج کاهش و نرخ طلاق در نرخ های بالاتر در مقایسه با زنان سفید و تجربه نرخ بالاتر از شرایط بهداشتی مزمن — که همه مانع امنیت مالی خود می گوید Fenaba Addo یک بوم شناسی انسانی استاد در دانشگاه ویسکانسین است که دارای تخصص در روابط و برابری. این اختلافات که آشکار در اوایل در زندگی یک زن است تداوم و تشدید به عنوان او در سنین Addo توضیح می دهد.

کمتر از درآمد یکبار مصرف باعث می شود آن را مشکل تر برای صرفه جویی برای دوران بازنشستگی و یا برای تنوع بخشیدن به ثروت و نمونه کارها. زنان 40 درصد کمتر احتمال دارد به سرمایه گذاری در سهام نسبت به مردان اشاره می کند میسون. به عنوان یک نتیجه, مسن, سکس زنان سیاه پوست بیشتر تکیه می کنند به شدت در درآمد و مالکیت خانه به عنوان مناسب مسیرهای به ثبات مالی با توجه به گزارش. “مالکیت خانه به نظر می رسید مانند یک واقعا شرط بندی امن برای زنان می گوید:” میسون. آن را نیز یک بنای رویای آمریکایی که عمیقا تعبیه شده در ملی و روان. “وجود دارد یک فرهنگ در ایالات متحده مالکیت خانه … بودن یک نشانگر از تحرک اجتماعی, موفقیت, مالی, امنیت می گوید:” Addo, در علاوه بر این به عنوان یک “وسیله نقلیه برای سرمایه گذاری است.”

برای چندین دهه این گروه مواجه سیستماتیک موانع به مالکیت خانه. عمل redlining در آمریکا — امتناع از گسترش وام به خانواده های ساکن در برخی محلات به دلیل نژاد — مهار سیاه مالکیت خانه با شروع بازسازی و در ادامه از طریق 1980s, میسون می گوید. وام مسکن تبعیض همچنین ادامه داد: برای جلوگیری از دسترسی. اما تلاش ها برای مبارزه با دهه از موانع ساختاری مانند پایین-پرداخت کمک کمک ارائه دستاوردهای منجر به رکود اقتصادی ،

سیاه homebuyers که خریداری خانه در حباب قله شدند که اغلب قربانیان از وام چپاولگر — هنگامی که صاحب خانه بودند ناعادلانه به اتهام نرخ بهره بالاتر و ارائه وام subprime حتی زمانی که آنها واجد شرایط برای وام نخست. به صورت تک نفره زنان که می خواهم قرار دادن بسیاری از تخم مرغ های خود را در مسکن سبد, این بدان معنی است که زمانی که حباب پشت سر هم که پایه و اساس امنیت مالی خود را از بین رفته بود. همه این چیزها با هم می آیند و ایجاد یک طوفان کامل” می گوید میسون.

یک عمر از ثروت است به خصوص دشوار است برای دوباره جمع آوری هنگامی که شما در حال نزدیک شدن به دوران بازنشستگی. “اگر شما از دست رفته خود را خانه خود را وجود دارد می ثروت” Addo می گوید. اطلاعات فروشندگان این: تک نفره زنان که انتقال از مالکیت خانه از دست داد 96 درصد از کل غیر مسکن ثروت مالی بیش از شش سال بر اساس این گزارش در زمانی که آنها نیروبخش برای اضافه هزینه های بازنشستگی.

توقف بهبود نیز معنی کمتر ثروت برای تصویب به اعضای خانواده و یا نسل بعدی. احتمالا کسانی که از خانه هایشان تحت فشار قرار دادند به بازار اجاره — که شاهد بالا رفتن سرسام آور هزینه ها و قیمت کمبود. این همزمان با بالا رفتن هزینه های مراقبت های بهداشتی و همچنین تحقیقات نشان می دهد که ارشد زنان سیاه پوست در آمریکا به صورت یک “قوم و خویش شکاف” به معنی آنها بدون یک شریک زندگی و فرزندان و خواهر و برادر و یا پدر و مادر که هنوز زنده هستند — در نرخ بالاتر از دیگر میباشد. بدانند چگونه به حرکت پیری به تنهایی یک چیز می گوید ماسون اما “پیری به تنهایی با هیچ پول و هیچ حمایت مالی یک داستان کاملا متفاوت.”

عدم بهبودی از آخرین رکود اقتصادی به این معنی است که در خانه تنها, سیاه, زنان بیشتر در معرض خطر رکود اقتصادی در حال حاضر کوبیدن آمریکا “در دوران این پس انداز و دارایی های واقعا مهم” میسون می گوید. این یافته ها همچنین در خدمت به عنوان یک یادآوری جدی است که مشکلات مالی جامعه آمریکا فریم به عنوان فردی شکست گسترده اثر: زمانی که پس انداز اجرای خشک و بسیاری از آنها هیچ چاره ای جز به نوبه خود به سیستم.

ماسون تشویق است که امروز سیاستگذاران در حال نقشه کشی در درس از آخرین رکود اقتصادی سعی کنید برای محافظت از مردم از دست دادن شغل سلب حق مالکیت و اخراج. ایجاد هدفمند برنامه های کمک خیلی پول می رسد کسانی که بیشترین نیاز به آن خواهد شد بسیار مهم برای احیای اقتصاد است. اما یکی از سرريز اثر از آخرین رکود اقتصادی که هیچ بسته محرک می تواند پاک کردن? ترس در میان کسانی که از دست همه چیز از یک دهه پیش از قرار دادن پس انداز زندگی خود را به عدالت خانه فقط برای دیدن آنها را به پایین دوباره. مردم باید “به اندازه کافی پس انداز اضطراری … بنابراین آنها یک شوک اقتصادی یک رکود اقتصادی به دور از فقر” می گوید: Addo.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de