در جنوب آسیا یک بمب ساعتی برای Coronavirus?

سال سوم پزشکی در دانشگاه ووهان فکر او تا به حال “فرار جهنم فقط یک شارب.” یک روز قبل از این دولت چین تحمیل یک مستند در ووهان زمین صفر از COVID-19 همه گیر از 20 سال بسته بندی کیسه های خود و سمت چپ برای او خانه ای در جنوب هند ایالت کرالا. اما چند روز بعد دکتر مشتاق خواهد بود مبتلا به هند برای اولین بار بیمار آلوده به کروناویروس جدید قرار می گیرد و تحت قرنطینه — برای اولین بار در یک بیمارستان برای 25 روز و پس از آن در خانه برای یکی دیگر از 10 روز.

در حال حاضر بهبود این زن جوان که درخواست ناشناس ماندن به یاد می آورد وحشت از وقت خود را در انزوا. “من می خواهم نگه داشتن خواندن در مورد مرگ و میر در گوشی های هوشمند و تنها امید برای زنده ماندن,” او می گوید. عاطفی ترن هوایی سوار — از امداد در فرار ووهان به ترس از مرگ — تقلید تغییر بخت و اقبال از هند و آن محله یک منطقه است که می تواند اثبات مرکزی به تلاش جهانی برای مبارزه با کروناویروس.

جهان در پرجمعیت ترین منطقه جنوب آسیا به یک چهارم از این سیاره مردم و در عین حال تا کنون گزارش شده فقط 169 موارد یا کمتر از یک در هر هزار نفر از کل 156,000 بیماران در سطح جهان است. هند گزارش 102 مورد پاکستان 31, افغانستان, 11, مالدیو 10 سریلانکا 10 بنگلادش 3 و در بوتان و نپال. دو نفر — هر دو در هند — کشته شده اند.

INDIA-CHINA-HEALTH-VIRUS

اما شواهد نشان می دهد که این ویروس به مراتب گسترده تر در منطقه جرقه در میان نگرانی های پیشرو کارشناسان بهداشت عمومی و virologists که جنوب آسیا ممکن است یک بمب زمان انتظار به منفجر شود. منطقه کشور باید متمرکز بر پیشگیری از آنها استراتژی در بررسی تماس های ورودی مسافران در فرودگاه بین المللی. هند به عنوان مثال گفت: در اوایل ماه مارس آن را به حال به نمایش 650,000 ورود مسافران بیش از گذشته پنج هفته. اما تماشای آن بود که اکثریت قریب به اتفاق به صورت قابل مشاهده علائم و کمتر از 1 درصد در واقع آزمون قرار گرفتند. و چندین موارد به نظر می رسد به سراغ گذشته و آینده به اطلاع تنها پس از آنها تا به حال شده است در تماس با ده ها تن از مردم است.

در مارس 8, کرالا دولت اعلام کرد سه مورد تأیید ویروس — افرادی که در حال بازگشت از ایتالیا بیش از یک هفته پیش از آن. 76 ساله توریست آمریکایی تشخیص داده شد با COVID-19 در بوتان پس از او صرف چند روز پیش از این در هند سفر تا رودخانه براهماپوترا در یک خانه قایقی. بنگلادش اولین سه مورد از coronavirus شد همه افرادی که به تازگی از ایتالیا بازگشت اما نیست شناسایی به عنوان مثبت در فرودگاه. این موارد در پاکستان بیش از حد — همه مربوط به سفر اخیر به ایران یا ایتالیا نیست شناسایی در فرودگاه ها.

هند دیدم سیگنال از یک سونامی است اما ماندن در ساحل دریا امید و حتی باور آن را نمی خواهد آمد.

T یعقوب جان virologist مسیحی کالج پزشکی وللر

هفته گذشته دولت هند به حالت تعلیق در اکثر ویزا برای خارجی ها تا 15 آوریل یک مرحله شدید است که به نظر می رسد به آن اذعان شکست در غربالگری بازدید کنندگان در فرودگاه. آن را نیز ممنوع مسافر و خدمه از همه خارجی کشتی کروز تا 31 مارس است. و در روز جمعه نارندرا نخست وزیر هند به نام روی دیگر خود را به جنوب آسیا همتایان برای آماده سازی مشترک استراتژی منطقه ای برای مبارزه با ویروس.

اما این تاخیر در بخشی از هند و منطقه در تغییر تمرکز به امکان جامعه گسترش بدان معنی است که آنها در حال حاضر در تلاش برای پیگیری تمام کسانی که در تماس با بیماران ، بی همتا تراکم جمعیت باعث می شود اجتماعی فاصله سخت تر از هر جای دیگری در جهان است. محدود و نامعقول منابع پزشکی را به هر گونه پاسخ به یک بحران بیشتر به چالش کشیدن: هند تنها 52 مراکز تست برای جمعیت 1.3 میلیارد نفر است. و یک موج کاذب و اطلاعات مشکوک — از جمله برخی از میفروخت توسط دولت — باعث می شود وظیفه جامعه پزشکی حتی سخت تر است.

“هند دیدم سیگنال از یک سونامی است اما ماندن در ساحل دریا امید و حتی باور آن را نمی خواهد آمد می گوید:” T. یعقوب جان استاد بازنشسته ویروس شناسی مسیحی در کالج پزشکی وللر یکی از هندوستان, برترین دانشکده های پزشکی. “در تمام احتمال هند را یک فاجعه ملی در چند هفته تا چند ماه. جنوب کشور را شکننده و نحیف سلامت مدیریت ظرفیت در بهترین زمان — چه در مورد بدترین زمانها است؟”

در ضمن تعداد کم موارد نشان داده شده است به معنی جنوب آسیا سازمان ملل نیست در لیست سیاه کشورهای دیگر. این بدان معنا است که بیشتر در هند و پاکستان یا بنگلادش از گزارش می تواند به مردم ندانسته حامل ویروس در جای دیگر ،

“البته می گوید:” Oommen Kurian ارشد سلامت همکار در دهلی نو بر اساس فکر می کنم تانک Observer Research Foundation, هر چند او انتظار مرزی سفر حتی در جنوب آسیا به فرو نشست در روزهای آینده.

به skills matter, سوراخ در فرودگاه غربالگری رویکرد واضح است. “برای بسیاری از مسافران غربالگری صرفا بر اساس افشای داوطلبانه از سفر تاریخچه” او می گوید:, و اضافه کرد که او شگفت زده است که تعداد موارد گزارش شده. “این احتمال وجود دارد که بسیاری از افراد مبتلا به این ویروس هستند از دست رفته در طول فرودگاه غربالگری.” بسیاری از کسانی که به احتمال زیاد “افرادی که نشان می دهد از جمله علائم خفیف است که هیچ کس می توانید بگویید” حفظ Dr. Amesh Adalja از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت .

اما در حالی که جامعه گسترش از طریق مردم با چند نشانه قابل مشاهده است یک پدیده جهانی این خصوص هیچ گونه نگرانی در جنوب آسیا است. “بیشتر تراکم جمعیت سریع تر ویروس گسترش می یابد می گوید:” جان. “تا جنوب آسیا را [یک] بهمن زودتر از بعد — و دیگر زمین های کوچک-اسلاید بعد اما برای اطمینان حاصل کنید.”

چه چیزی باعث چالش و حتی بیشتر حاد در منطقه است و کمبود امکانات اولیه مانند تجهیزات حفاظت شخصی پنکه یا واحد مراقبت های ویژه می گوید جان. که باعث می شود هر حرکت به صورت تصادفی تست در میان جوامع به عنوان یک استراتژی دشوار است برای کشورهایی مانند کسانی که در جنوب آسیا است. آن را نیز بدان معنی است که نرخ مرگ و میر در میان جمعیت های آسیب پذیر مانند بیماران که هم پنومونی یا سندرم زجر تنفسی حاد — در نهایت می تواند ثابت کند بالاتر در هند از در غرب او می افزاید.

سیل اطلاعات غلط بیش ادعا درمان است که جاروب منطقه نیز نگرانی پزشکان و دانشمندان است. در هند برخی از قانونگذاران ادعا کرده اند گاو ادرار و کود گاو می تواند درمان شما از coronavirus — ادعاها بدون پایه و اساس علمی. هند را به دولت پیشنهاد کرده است که یک کوکتل شش گیاهان می تواند کمک به درمان این ویروس. در ضمن در سریلانکا گمراه کننده Facebook پست پیشنهاد نادرست راه پوشیدن ماسک. چنین اطلاعات غلط “کشنده است و می تواند منجر به گسترش این بیماری همه گیر” هشدار Kurian.

که یک سناریو جنوب آسیا و جهان — بیمار می تواند استطاعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>