جیمی است Garoppolo تنها ؟ آنچه ما می دانیم درباره 49ers QB عشق زندگی

جیمی Garoppolo دارای عناوین ساخته شده برای بیش از مهارت های فوتبال خود را.

28-year-old San Francisco 49ers’ کارفرمایی که بازی Kansas City Chiefs در سوپر باول LVI در یکشنبه 2 بود انتخاب شده توسط New England Patriots در دور دوم پیش نویس NFL در سال 2014. پس از اینکه تام بردی‘s backup QB برای سه فصل و دو سوپر کاسه — Garoppolo معامله شد به 49ers در اکتبر 2017.

“من که قرار بود به تماشا و به معنای واقعی کلمه جذب همه چیز را من می توانم از او بدون اینکه یک دلخوری گفت:” Bleacher Report در جولای 2018 در مورد بردی, 42. “من نمی خواهم به درخواست یک تن از سوالات. من نمی خواهم به هم زدن هر پرهای. شما باید به بازی سیاست کمی.”

در حالی که دو مرد “امتداد” در بیشتر قسمت های QBs بودند رقابتی با یکدیگر با توجه به Garoppolo.

“وجود خواهد داشت که در آن روز یکی از ما برنده خواهد بود و شما نمی خواهد بحث دیگر در حالی که کمی. ما خوب خواهد بود روز بعد بود اما یکی از بهترین چیزها برای من. ما را به فشار هر یک از دیگر و ما دو سوپر کاسه از آن را,” او گفت: ورزش خروجی. “رقابت بین دو نفر از ما بود و بسیار مشابه است. اگر من بازی بهترین دوست من در یک در یک بازی بسکتبال, اگر ما هر دو به آن پایان, ما در حال رفتن به نفرت هر یک از دیگر.”

وی افزود: “همه خوب رقبای آن است. ما به همراه داشتند ولی همیشه زمان که در آن ما می خواستم برای کشتن هر یک از دیگر. آن را سالم و رقابتی در ارتباط است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد گرفتن نکات دوستیابی از بردی که به سوپر Gisele Bündchen, Garoppolo لبخند زد هر Bleacher Report.

“من نمی توانم به شما بگویم که” او گفت:. “که سری مسائل.”

حرکت را از طریق برای همه چیز ما در مورد Garoppolo عشق زندگی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>