آیا وقت آن است که به سرنگونی’ سیستم ؟ ایده های بزرگ از OZY تاون هال در A&E

چرا شما باید مراقبت از

چرا این زمان برای ایده های بزرگ.

این ناآرامی در سراسر کشور بیش از دو هفته گذشته در پی جورج فلوید را کشته اند محوری نژادی حساب در امریکا است که نیاز به فرانک مکالمات. و در این زمان در حال حاضر: مسابقه و قطعنامههای تاون هال ویژه میزبانی OZY Editor-in-Chief کارلوس واتسون که به پخش در سراسر A&E شبکه های دوشنبه شب احساسات در زمان زد بالا به عنوان بسیاری از شرکت کنندگان دست و پنجه نرم با پرسش از چگونه امریکا باید تغییر برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند.

ری جانسون یک افسر سابق پلیس از شیکاگو را محکوم اقدامات مینیاپولیس افسران پلیس در صحنه با فلوید اما گفت که او نمی تواند لزوما تشخیص نژاد پرستی از یک ویدیو. “بیایید می گویند یک آمریکایی آفریقایی تبار فرد, کشته شدن یک فرد سفید. من فقط نمی بلافاصله فرض کنیم که این یک نژادی چیز است.”

که مجموعه آماندا Seales ، “شما به معنای واقعی کلمه در مقایسه با یک فرد عادی و یک فرد عادی به یک لفظ پلیس نهادی که ساخته شده بود از پشت ناظران و مردم پیدا کردن بردگان” گفت: بازیگر, کمدین و فعال. “پس از آن ایجاد شد در زمینه نژادپرستی درست مثل امریکا ایجاد شده در زمینه نژاد پرستی.”

از آن زمان او گفت: برای یک تغییر پارادایم.

“آن را مانند Jenga” Seales گفت. “شما باید برای متوقف کردن حرکت قطعه از بالا. این چیزی است که اتفاق می افتد. شما رو به حرکت قطعه از پایین. شما می دانید چرا ؟ بنابراین ما می تواند به سرنگونی.”

این پاسخی بود که به نمایندگی از بسیاری از راه حل های اعضا و مخاطبان — از گسترده مقطع نژاد و سن و تجربه زندگی — آورده به یک مشکل است که تولید می کند که آسان پاسخ.

“پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” تبدیل به یک پاره در خیابان و حتی یک سیاست اعلام شده برای یک فمن از مینیاپولیس شورای شهر که می گویند آنها می خواهند به منحل کردن گروه. اما Tamika مالوری یک فعال سیاسی بود که یک نیروی زنان را در سال 2017 گفت: این تنها شروع است. “ما در حال صحبت کردن در مورد ریشه کن کردن سفید برتری و نژاد پرستی در سراسر سیستم — و نه فقط در ادارات پلیس. همچنین در دادگاه.”

و آن را در خانه ما است.

هدر Riggins گفت: سه دختر در کلرادو “نمی بینید رنگ” و پس از آن سخت است برای او توضیح دهید که به آنها آنچه که در اطراف کشور است. Jemele تپه قبلا از ESPN و در حال حاضر با اقیانوس اطلسگفت که مشکل است. “شما می خواهید آنها را برای دیدن رنگ — شما فقط نمی خواهید آنها را به نژادپرست است. که یک چیز کاملا متفاوت,” هیل گفت. “شما می خواهید آنها را به قدردانی از زیبایی و نکات دقیق وظریف در فرهنگ های دیگر. … وقتی به شما می گویند ” من نمی بینم رنگ,’ شما نیز مردم را از رنگ نامرئی در همان زمان.” Riggins تشکر هیل برای چشم انداز و اضافه کرد که او تا حد زیادی به یادگیری است.

برای بسیاری از این رفت و برگشت به آموزش و پرورش برای سفید آمریکایی ها به طور خاص برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخچه برده داری و ظلم و ستم نژادی انواع چیزهایی اغلب چپ خارج از کتاب های درسی.

و برای Eeda Charbomneau وجود دارد ساده, مهاجم راه حل: “نژاد پرستی باید غیر قانونی — دوره. باید وجود داشته باشد یک مجازات برای نژادپرستی. این تنها راهی است که شما متوقف کردن مردم از اقدام در چنین خودخواه راه است. شما می دانید مردم نمی ذهن خود را تغییر دهید مگر اینکه آنها را به.”

*****

می خواهم به دانستن آنچه شما می توانید انجام دهید ؟ اتمام OZY را 30 روز عدالت طرح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>