است برنی ساندرز جدید سال 2020 پیشتاز? پیش بینی ما می گویند … او نزدیک

این یک قانون ساده در سیاست: شما اجازه رئیس رساندن اخبار خوب است. و هنگامی که آن را بد ؟ ترک که به flacks.

که چگونه برنی ساندرز به پایان رسید تا خود را اعلام آیووا پیروزی — حداقل در اولین اولویت رای دهندگان — دوشنبه, ورزشی و شاید بزرگترین لبخند او همیشه محفوظ است و برای استقرار رسانه ها در حالی که marveling در بقدر یک اتاق پر از خبرنگاران. و همچنین چگونه جو بایدن مشاور ارشد Symone ساندرز (که دبیر مطبوعاتی برای برنی ساندرز در سال 2016) گیر کرده بود پاسخ دادن به سوالات در مورد انتظار از فرمانداران آیووا تلو تلو خوردن قبل از بایدن اولین رویداد در نیوهمپشایر دو روز زودتر.

Symone (بدون ارتباط با او رئیس سابق) gamely parried آنها با تکان دادن یک فنجان قهوه و هدایت این نوع از اضطراب برنی است که به خوبی شناخته شده است. او excoriated آیووا دموکرات ها برای گناهان خود: معیوب برنامه که نمی گزارش نتایج پشتیبان گیری از تماس های تلفنی که بدون جواب رفت درب قفل شده است زمانی که داوطلبان سعی در دست ارائه نتایج. بدون آنها نمی تهدید به شکایت و … اما آنها عمیقا نگراناو گفت:. در عین حال برای همه است که وجود دارد و با استدلال این که نتایج آنها (در نهایت) به شدت در: ساندرز تا به حال اساسا گره خورده است برای اولین بار با پیت Buttigieg در حالی که بایدن افتاده بود به جایگاه چهارم در اولین جلسه دولت.

آن را خطرناک برای بایدن.

کایل Kondik دانشگاه ویرجینیا علوم سیاسی

رفتن به جلو, شما می توانید انتظار کانون توجه در هر دو ساندرز و بایدن. که پيش از “پیش بینی” OZY منحصر به فرد پیش بینی مدل است که می شکند, نظر سنجی, جمعیت, جمع آوری اعانه, چهره های تاریخی روند پوشش رسانه ای و بیشتر. پیش بینی ما به شما به ارمغان آورد در همکاری با واشنگتن بر اساس جمهوریخواه فناوری و اطلاعات شرکت 0ptimus و خواهر خود را به نتایج انتخابات شرکت تصمیم میز HQ (بررسی متدولوژی اینجا).

national

ملی بایدن همچنان مورد علاقه را به نامزدی, اما این جبهه-دونده وضعیت تیغ نازک است. شانس خود را برای تامین اکثریت نمایندگان متعهد آن زمان از کنوانسیون ملی دموکرات ها کاهش یافته و از 37 درصد در هفته گذشته به 21 درصد در روز پنج شنبه. درست پشت سر او است ساندرز که شروع به پریدن کرد از 13 درصد به حدود 20 درصد پس از خود را قوی آیووا عملکرد. وجود دارد باقی می ماند تقریبا 41 درصد شانس با توجه به مدل ما از یک طبقه و مبارزه در این کنوانسیون.

مدل ما انتظار دارد بقیه مسابقه غلتک coaster. نیوهمپشایر در این لحظه است که یک درهم و برهم کردن با عظیم هشت نامزد این ادعا حداقل 5 درصد آرا. ساندرز پیش بینی شده است برای برنده شدن در نیوهمپشایر با 24 درصد آرا با بایدن به خوبی پشت در 16 درصد و Buttigieg در 15 درصد است. “برخی از جدید ترین نیوهمپشایر نظرسنجی نشان می دهد که Buttigieg گرفتن چیزی از گزاف گویی و بایدن لغزش است می گوید:” کایل Kondik مدیریت ویرایشگر لری Sabato را توپ کریستال در دانشگاه ویرجینیا است.

Bernie Sanders Holds Iowa Campaign Events

اما در این مسابقه باقی مانده است “vexing,” Kondik می پذیرد. در حالی که صاحب نظران می دانست که برای اولین بار دو کشور می تواند مشکلات بایدن “این یک چیز را می گویند که در پیشبرد; آن یک چیز دیگر به طریق آن زندگی می کنند” او می افزاید. “این یک خطر برای بایدن.”

بایدن در عین حال هنوز هم به آینده در نوادا به عنوان پیش بینی ما باید او را در 31 درصد به ساندرز’ 21 درصد است. اگر بایدن می تواند جفت نوادا پیروزی با احتمال کارولینای جنوبی, پیروزی, معاون سابق رئیس جمهور ممکن است باعث بازگشت بسیاری از زمین او را از دست داده و به ساندرز رفتن به سه شنبه. هنوز هم ما مدل ممکن است غلو بایدن شانس به دلیل آن را نه به اندازه کافی زمان برای تنظیم به تاخیر در آیووا نتایج.

“مدل گرفتار به عقل متعارف چرا که دو تا از بزرگترین عوامل — رای گیری که ما بیشتر از 72 ساعت و [آخرین جمع آوری کمک های مردمی گزارش] — نیست و در عین حال” هشدار اسکات Tranter مدیر عامل شرکت 0ptimus.

یک نفر که واقعا نیاز به یک علامت در نیوهمپشایر? Buttigieg که “پیش بینی” می دهد فقط 4 درصد شانس برنده شدن نامزدی وی در آیووا موفقیت است. “این واقعا نشانه خوبی برای Buttigieg که او شروع به افزایش در نیوهمپشایر می گوید:” 0ptimus داده دانشمند یاکوب Grimmius. “من فکر می کنم آن را در حال حاضر و یا هرگز برای او. او به سرمایه گذاری در این حرکت از خود آیووا پیروزی با یک نتیجه خوب در نیوهمپشایر و یا او می تواند سقوط از مشاجره به سرعت.”

با توجه به تمام است که تلاطم های مورد علاقه رفتن به جلو در واقع نیست یک نامزد در تمام آن را هرج و مرج با بالا شانس رقابت کنوانسیون. با توجه به آنچه که ملت فقط دیدم در آیووا آن خواهد بود یک فاجعه کثیف امر است.

در واقع بزرگترین درس از Hawkeye دولت ممکن است در مورد انتخابات ریاضی در همه. در عوض انتظار می رود بسیاری از نامزدها به دنبال Buttigieg مدل از اعلام پیروزی به سرعت و با اطمینان به جلو رفتن حتی اگر واقعی حقایق پشت آن برنده هستند و هنوز هم به دور از خاص.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de