امریکا شکست خورده اجتماعی آزمایش ؟

چرا شما باید مراقبت از

جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس است بالا بردن سوالات اساسی در مورد اقتدار اخلاقی دموکراسی آمریکایی.

  • تظاهرات roiling ملت نشان از عمق نا امیدی و خشم که خواستار به سوال در امریکا جایگاه اخلاقی قبل از آن شهروندان است.
  • اما همان کسانی که تظاهرات همچنین ممکن است ارائه یک بارقه امید برای آینده.

نه دهه پس از رئیس جمهور فرانکلین دلانو روزولت اقدام چه اقیانوس اطلس در زمان دوبله جدید “آزمایش اجتماعی”, Cornel West خواستار بلوف. از طریق سیاست و سیاست روزولت درآورده یک اقتصاد سرمایه داری به کار با او در تلاش برای ساخت یک کشور بیشتر پاسخگو به نیازهای برخی از آن آسیب پذیر ترین بخش است.

در عین حال به غرب و امریکا یکی از برجسته ترین سیاسی
فلاسفه جورج فلوید مرگ در زانو از یک افسر پلیس در مینیاپولیس
در روز یادبود آخرین شواهد که ایالات متحده باید به اذعان یک
خشن و حقیقت است.

“ایالات متحده است که موفق به آزمایش اجتماعی
درجه که وقتی که می آید به مردم و مردم فقیر آن
اقتصاد سرمایه داری نتواند” در غرب یک استاد بازنشسته در پرینستون به بی بی سی گفت
در روز یکشنبه. “آن نظامی ملت دولت نتواند.”

آن را آسان توضیحات به هضم. اما افزایش تظاهرات که احاطه آمریکا طی هفته گذشته تاکید عمق صدمه دیده خشم و سرخوردگی که — مگر آنها خطاب — تهدید به پاره از هم جدا جایگاه اخلاقی دموکراسی آمریکایی قبل از خود شهروندان است.

اگر ما زمان را به گوش دادن به این ملت زخم آنها به ما بگویید که در آن به دنبال امید.

کشیش ویلیام جواد سلمانی دوم

خشونت پلیس و تبعیض هستند و تنها افراطی ترین نمونه از دیرینه تعصبات نژادی و بی عدالتی که در تقسیم ایالات متحده در ماه آوریل نظرسنجی یافت که آمریکایی ها چهار بار به عنوان به احتمال زیاد به می دانم که کسی که مرده از COVD-19 نسبت به خود را سفید هموطنان.

سیاه و سفید آمریکایی به پایین دسترسی به بیمه درمانی خود درآمد متوسط یک سوم پایین تر است که سفید همسالان و فرزندان خود را 10 برابر مردها به از آسم رنج می برند. حتی پیری تبعیض: زنان سیاه هستند likeliest جمعیتی به سن به تنهایی و بدون شریک و بستگان.

هنوز هم برخی از کارشناسان بر این باورند که تظاهرات خشمگین در سراسر آمریکا بیش از اعمال مقید کردن ناامیدی آنها نیز نشانهای از امید.

“چه شرم آور خواهد بود اگر این ملت می تواند تماشای یک پلیس در قتل یک انسان دیگر پس از آن مطرح مانند یک شکارچی با طعمه خود را در حالی که همکاران خود را نگاه وجود دارد و نمی توان اعتراض و اندوه و خشم و خشم و اخلاقی اختلال می گوید:” کشیش William J. باربر دوم در نامه کشیش و فعال منتشر شده در روز یکشنبه. “اگر ما زمان را به گوش دادن به این ملت زخم آنها به ما بگویید که در آن به دنبال امید.”

در حالی که برخی از انظار است و طبعا تبدیل به نیاز به پلیس اصلاحات راديکال تر دیگر پیشنهادات در حال ظهور بیش از حد.

در مینیاپولیس محلی فعال گروه هایی مانند اصلاح بلوک سیاه سند چشم انداز جمعی و MPD150 تماس در شورای شهر پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس شهرستان با 45 میلیون دلار و به جای سرمایه گذاری پول در “جامعه-رهبری بهداشت و ایمنی استراتژی.” تا کنون تعداد بسیار کمی از جریان اصلی سیاستمداران حمایت چنین خواسته است که پلیس در بودجه بود کاهش داد. مترقی Congresswomen Ayanna Pressley در نوامبر سال 2019 معرفی یک لایحه در مجلس نمایندگان, به نام مردم, عدالت, تضمین, که نشان می دهد هدایت منابع مالی به استراتژی است که می تواند به عنوان جایگزین های سنتی انجام ندادی.

US-POLITICS-POLICE-JUSTICE-RACISM

یا یک انقلاب تنها راه برای رفع این مشکل ؟ از انقلاب کمونیستی در چین را به طور چشمگیری بهبود کلی دسترسی به بهداشت و آموزش و پرورش قبلا بخش های آسیب پذیر جامعه از جمله زنان ، یک کمیسیون حقیقت و آشتی — مانند آنهایی که مورد استفاده در آفریقای جنوبی و رواندا به بازسازی خود در سازمان ملل پس از خشونت آپارتاید و یک نسل کشی قومی — آنچه آمریکا نیاز بیش از حد به آدرس چرکین زخم برده داری? یا آن را یک قانون اساسی جدید کنوانسیون و تازه منشور حقوق پیش نویس توسط مردم ،

در نهایت آرایشگر معتقد است این خیابان که ممکن است نگه دارید پاسخ.

“امید است در
عزاداری و فریادهای” او می گوید. “تنها در صورتی این فریاد و اشک و
تظاهرات لرزش بسیار وجدان این ملت—و تا زمانی که وجود واقعی است
سیاسی و قضایی توبه—می تواند ما امیدواریم که برای یک جامعه بهتر در دیگر
طرف از این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>