توسط A. I. بینا که سیاستمداران ولع مصرف شده است?

چرا شما باید مراقبت از

با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین politicos پیدا کردن راه های جدید برای رسیدن به رای دهندگان در میان مستندات.

  • با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین سیاسی upstarts در حال برنده شدن مجبور دموکرات ها و جمهوری خواهان به نوبه خود به این فن آوری را در یک زمان هنگامی که جسمی در میدانی سخت تر از همیشه.
  • داوطلبان با استفاده از این ابزار هر دو به هدف رای دهندگان بالقوه و شناسایی کسانی که در حصار.

زمانی که جولی امرسون بود رو انتخاب مجدد در ایالت لوئیزیانا خانه مسابقه در 2019 در 32 سال نه به هر گونه شانس. او تا به حال برنده اولین انتخابات تنها با 247 رای چهار سال پیش از آن. و به عنوان اولین جمهوری خواه به نمایندگی از او لافایت منطقه پس از بازسازی ، او می دانست که بهتر از هر رای برای اعطا.

بنابراین امرسون او اجازه کمپین یک خوکچه هندی که Numinar یک مستقر در واشنگتن راه اندازی غذا به محافظه کاران وعده داده شده به استفاده از هوش مصنوعی برای کمک به او برنده است. امرسون و طولانی خواهد شد شرکت جوان موسس و بچه غژغژ کردن از اوکلاهما از طریق کار ممکن در هوش مصنوعی مبتنی بر پلت فرم. برای امرسون نتیجه لغزش بود 70 درصد پیروزی. برای بقیه GOP (persian) آن قدرتمند بود مورد مطالعه — چگونه هوش مصنوعی می تواند به طور ناگهانی تبدیل انتخابات است.

وجود دارد هیچ راهی برای انجام هر یک از این بدون A. I.

دانیل Scarvalone و قلدر منبر تعاملی

تحقق آن در حال گسترش در سراسر طیف سیاسی به عنوان دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان کشف چگونه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین می تواند کمک به آنها را برنده انتخابات است. حق است و شرکت هایی مانند Numinar و AdVictory. از سمت چپ جدیدتر شده مانند زمان تماس و OutFox A. I. هستند که با استفاده از فناوری های پیشرفته برای تسهیل در جذب سرمایه و بهتر مقیاس تبلیغات هدفمند. در سمت چپ متمایل سازمان هایی مانند PredictWise و رشد و پیشرفت هستند که چند سال بزرگتر نیز با استفاده از هوش مصنوعی به کشف گرانول جزئیات بیشتر در مورد چگونه پیام کمپین می تواند بهترین تاثیر رای دهندگان خود را بر اساس باورهای بنیادی.

“اگر شما می توانید آگاهانه در مورد پیش بینی های که ارزش توجه بیشتر به مردم شما می توانید به دست آوردن مزیت در رسیدن به آنها می گوید:” دانیل Scarvalone ارشد مدیر تحقیقات و اطلاعات به صورت دموکراتیک دیجیتال شرکت مشاوره قلدر منبر تعاملی. “وجود دارد هیچ راهی برای انجام هر یک از این بدون AI.”

حتی خنثی شرکت در حال پیوستن به قلمرو سیاسی مانند طنین انداز است که با استفاده از هوش مصنوعی برای ایجاد عملی مخاطبان برای هر دو شرکت های بزرگ و نامزد رسانه ها با هدف قرار دادن. گوگل حداکثر بالابر برنامه یک ماشین یادگیری مکانیزم می تواند retooled برای کمک به نامزدهای بهینه سازی آگهی هدف قرار دادن آنچه بر اساس الگوریتم یادگیری از بررسی هدف رای دهندگان. نتیجه: دقیق و از همه مهمتر بیشتر مقیاس پذیر مبارزات در زمانی که coronavirus مستندات را ساخته اند آن را سخت تر برای رسیدن به رای دهندگان از همیشه قبل از.

“از آنجا که آن را مقیاس پذیر شما می توانید آمد تا با رای دهندگان نمرات پایین و تا انتخابات به مکان های که در آن هیچ کس در حال رفتن به انجام سفارشی-به ثمر رساند رای دهندگان پروژه” بلند می گوید.

هوش مصنوعی استفاده شده است و در انتخابات گذشته اکثر infamously توسط کمبریج Analytica که استفاده از آن برای تبلیغات هدفمند برنامه ها برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 و Brexit مبارزات. تفاوت کلیدی اگر چه کارشناسان می گویند که این تلاش ها نیست شکستن قوانین انتخابات و یا حمله به رای دهندگان حفظ حریم خصوصی. ارزش اصلی که جدید هوش مصنوعی و برنامه های اضافه بسیار قابل تنظیم است که رای دهندگان فایل های است که می تواند مشخص به نوع محلی و انتخابات ایالتی است که معمولا نمی علاقه بزرگتر سیاسی ملی استراتژی شرکت.

در نظر امرسون در خانه ملت نژاد. Numinar قادر به پروژه 57-43 پیروزی برای وقت بر اساس نمره بینی حزبی گرایش 30000 رای دهندگان — تطبیق ناظر انتخابات نتایج در این فرآیند است. سپس AI مدل رفت و یک قدم بیشتر با برجسته 1,739 رای دهندگان مردد است که می تواند تحت تأثیر. که به امرسون یک لیست از اهداف جدید چه از طریق تلفن, ایمیل و یا ضربه زدن درب, پیشرو در بخشی به او فوران چاه نفت 70-30 برنده شوید.

چنین تکنولوژی همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به نیشگون گرفتن و کشیدن مردم در انتخابات مدل به عنوان آن را در یک ایالتی ویرجینیا در سنای مسابقه برای Geary هیگینز تیم که در ابتدا پیش بینی شده حدود 33 درصد مردم در انتخابات بر اساس روند تاریخی است. Numinar پیش بینی شده و نزدیک به 45 درصد و پیشنهادات بر اساس این تغییر در نهایت پایان دادن فقط 2 درصد ، هنگامی که ساخت و ساز مدیر عامل شرکت بیل لی در حال اجرا بود برای فرماندار تنسی به عنوان یک خارجی و سیاسی تازه وارد گوگل حداکثر بالابر کمک نامزد رفتن از کمتر از 30 درصد به رسمیت شناختن نام به برنده شلوغ توافق اولیه است.

به عنوان هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها در سرمایه گذاری دیجیتال کمپین فناوری از راه اندازی انجمن در سمت راست به زمین بالاتر Labs در سمت چپ از جمله ماشین-یادگیری متمرکز بر شرکت ها در حال به دست آوردن جدید برجسته. در حالی که این اشکال از هوش مصنوعی نسبتا بی ضرر وجود دارد دیگر نابکار با استفاده از فن آوری در هند, برای مثال, عمیق تقلبی به شدت مورد استفاده در انجمن مستقر شدند به نوسان انتخابات کشور در اوایل این سال است.

مرور این فضا نیز آسان نیست برای politicos که در بیشتر قسمت های بدنام کند به اتخاذ جلو فکر کردن فن آوری. و برخی هشدار می دهند که بدون چشم انسان تمام داده ها خواندن در جهان نمی تواند هوشمندانه اعمال می شود. “چگونه می توانم به شما برای ساختن guardrails برای ابزار است که محدود آنها را با سیاسی شهود؟” Scarvalone می گوید. “شما باید به کار بر روی به اندازه کافی مبارزات به درک تصمیم گیری شما در حال تلاش برای اطلاع رسانی.”

مسلما مبارزات در حال حاضر می تواند یاد بگیرند که بسیاری از کسانی که همه چیز اما آنها را مجبور به پرداخت دیگران بزرگ برای انجام آن استخدام بزرگ ملی بازاریابی سازمان های مردمی مانند هدف قرار دادن و یا WPA هوش (برای این کار قیمت می توانید شروع به در پنج رقمی محدوده و سرعت رشد به شش چهره). در حالی که ممکن است عدم تماس های شخصی است که انسان استراتژیست ارائه می کنند و اکثر نامزدها در حال اجرا و بوت مسابقه برای همه چیز از dogcatcher به سناتور ایالت به احتمال زیاد باید زمان آسان تر تهیه AI.

و که ممکن است ثابت مطلب مهم در سال 2020 از همیشه با توجه به چگونه سقوط بازار سهام و زیان کار را ضعیف کمک های مالی. به خصوص در حال حاضر که چرا باید یک انسان انجام آنچه که یک ماشین می تواند انجام دهد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>