“غیر مسئولانه و خطرناک”: آمریکا Deports مردم هائیتی با وجود Coronavirus خطرات

ایالات متحده جدید کانون جهانی coronavirus همه گیر تبعید 61 مردم هائیتی در 7 آوریل با وجود هشدارهای که از جمله اخراج می تواند کمک به گسترش این ویروس در هائیتی. کارشناسان بهداشت عمومی که از ترس شیوع می تواند در خصوص عواقب مرگبار برای فقیر کشور جزیره ای که در آن بسیاری از مردم عدم دسترسی به نیازهای اساسی مانند مراقبت های بهداشتی و مواد غذایی است.

هائیتی فاقد منابع برای مقابله با عمده شیوع Covid-19 هشدار داد Cate اسوالد رئیس سیاست و مشارکت افسر برای همکاران در سلامت بوستون-بر اساس بهداشت جهانی سازمان های غیر انتفاعی که هائیتی, خواهر, سازمان Zanmi Lasante است هماهنگی با هائیتی دولت برای پاسخ به این ویروس. برای آن جمعیت 11 میلیون نفر از مردم هائیتی فقط 124 تخت ICU و توانایی تهویه کمتر از 70 بيمار با توجه به 2019 مطالعه و پژوهش در آموزش و پرورش کنسرسیوم برای مراقبت حاد در هائیتی. “من عصبی برای دیدن چگونه این بیماری ضعف حتی بهتر از منابع سیستم مراقبت های بهداشتی” اسوالد گفت: رهگیری.

برای جلوگیری از این ویروس را گسترش هائیتی دولت بسته شده است و مدارس و بسیاری از کارخانه ها و تشویق افراد به اتخاذ اجتماعی فاصله گرفته است. اکثر مردم هائیتی زندگی می کنند در کمتر از 2 دلار در روز و بسیاری از کار در بخش غیررسمی. از ارزش قابل توجهی از ارزش ارز محلی و افزایش سرسام آور تورم رانده اند تا قیمت از نیازهای اساسی مانند مواد غذایی است. برای افرادی که در حال حاضر در تلاش برای تغذیه خانواده خود اقامت خانه های لوکس چند می توانید استطاعت. و در بازارها و حمل و نقل عمومی و سیستم های که در بخش غیررسمی کارگران بستگی دارد, آن است که اغلب اما غیر ممکن است برای پایبندی به اجتماعی فاصله دستورالعمل های توصیه شده توسط مقامات بهداشت عمومی.

نقاط ضعف هائیتی سیستم مراقبت های بهداشتی و شرایط مخاطره آمیز است که در آن بسیاری از مردم هائیتی زندگی می کنند باید هر دو شناخته شده به عنوان عوامل موثر در تلفات مرگبار از شیوع وبا که به کشته شدن حدود 10,000 مردم هائیتی بین سال های 2010 و تا سال 2018 است. اسوالد اشاره می کند که کشورهای دیگر قادر به کمک به هائیتی در پاسخ به اپیدمی وبا ارسال توسط پرسنل پزشکی و لوازم. او نگران است که کمک های بین المللی کمتر خواهد بود آینده در میان Covid-19 pandemic چرا که دولتها در سراسر جهان در حال حاضر در تلاش برای پاسخ به شیوع بیماری در درون مرزهای خود را.

برای آن جمعیت 11 میلیون نفر از مردم هائیتی فقط 124 تخت ICU و توانایی تهویه کمتر از 70 بيمار.

در این زمینه اسوالد گفت: آمریکا در تبعید به هائیتی هستند “غیر مسئولانه و خطرناک از بهداشت عمومی نبوده است.” زیرا هیچ یک از 61 مهاجران به آمریکا تبعید شده بود آزمایش برای coronavirus هائیتی دولت مجبور شد برای منحرف کردن آن منابع کمیاب به قرنطینه اقدامات است. “این است که قطعا با اضافه کردن یک سویه در حال حاضر به سبب سیستم است که راه اندازی شده است,” او گفت:.

در حالی که بیش از 545,000 مردم در ایالات متحده آمریکا به آزمایش مثبت برای coronavirus هائیتی به گزارش 33 مورد از عفونت و سه مرگ و میر ناشی از Covid-19. با توجه به محدود تست شده است در هائیتی — فقط 365 آزمايش انجام شده در سراسر کشور به عنوان از آوریل 9 — اسوالد مظنون است که تعداد واقعی موارد می تواند بسیار بالاتر است.

یک هائیتی بنده درگیر در هائیتی coronavirus پاسخ موافقت با این ارزیابی. “می تواند وجود داشته باشد بسیاری از عفونت ها و برخی از مرگ و میر هستند که در گزارش” رسمی که کاهش یافته است به نام دلیل نگرانی از اقدامات تلافی جویانه گفت: رهگیری. او هشدار داد که در علاوه بر این به “ایجاد استرس در حال حاضر آسیب پذیر سیستم” ایالات متحده در تبعید هستند “ایجاد یک سابقه بسیار خطرناک است.”

این اخراج ها که انجام شد از طریق یک هواپیما اجاره توسط ایالات متحده مهاجرت و گمرک صورت گرفت هفته پس از هائیتی دولت رسما مرزهای خود را بسته و در پی کشف این کشور دو coronavirus موارد است.

هائیتی وزیر خارجه کلود یوسف گفت: او التماس کرد با دولت ایالات متحده به تعلیق برنامه ریزی اخراج پرواز. همکاران در سلامت است که خواستار یک مهلت قانونی برای همه تبعید در میان همه گیر نیز بسیج به سعی کنید برای جلوگیری از آمریکا اخراج این مهاجران هائیتی به عنوان موسسه برای عدالت و دموکراسی در هائیتی بوستون مبتنی بر حقوق بشر و چندین آمریکا و اعضای کنگره است. یک وکیل به نمایندگی از یکی از هائیتی مهاجران که برنامه ریزی شده بود به تبعید صحبت کردن در مورد بهداشت عمومی خطرات اشاره به این که مشتری خود بازداشت شده بود در دو جداگانه یخ امکانات با گزارش Covid-19 موارد است.

با وجود این نگرانی ها و دولت ایالات متحده خود مشاوره های عمومی که تاکید بر نیاز به “اجتناب از همه مسافرت های بین المللی با توجه به تاثیر جهانی Covid-19” از آمریکا اخراج پرواز اقدام به عنوان برنامه ریزی شده. هنوز هفت تن از مردم هائیتی در هیئت مدیره حذف شد در آخرین لحظه. در میان کسانی که yanked از هواپیما بود که به طور بالقوه در معرض این ویروس در یخ بازداشت کرده است. یخ نیست ارائه یک توضیح عمومی برای اقدامات خود و نه پاسخ به رهگیری درخواست برای نظر. این مرد بعد از آن گزارش شده است که او تا به حال گرفته شده است به یکی دیگر از یخ تسهیلات که در آن یک زندانی تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

اسوالد که شرکت در بسیج برای جلوگیری از اخراج گفت: نتیجه چپ او بسیار نا امید. “آن را به من نشان داد قدرت وجود دارد که در آن سیستم,” او گفت: “که همه ما نیاز به حمایت برای پایان دادن به تبعید در طول این زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>