عراق معترضان حفاری در

به عنوان دود billowed به قرمز, آسمان بیش از
عراق و شهر مقدس نجف را 20 سال پیر محمد ابو Sieeda جامعی عکس با
آی فون خود را — اما این هیچ عادی غروب شات.

این سایت از یک حمله در هفته گذشته در عراق بزرگترین تظاهرات ضد دولتی از سال 2003 گفته می شود توسط پیروان عراق بحث برانگیز روحانی Muqtada al-Sadr. “آنچه می بینید قبل از اینکه شما Sadrists سوزاندن [معترضان] چادر” Sieeda نوشت: در Instagram. “صدای تیراندازی گذشت بر سر ما,” او گفت: بعد از توصیف مردم مورد ضرب و شتم با چوب به آنها زد. او و دوستان او فرار کرد اما آن شب و هفت نفر کشته شدند.

در سه ماه پس از عراق
معترضان برای اولین بار به خیابان ها ریختند دهها هزار نفر از افراد جوان که
می خواهید انتخاباتی اصلاحات و انتخابات زودهنگام را در برابر گاز اشک آور و گلوله و
حملات نیروهای دولتی.

هر بار که آنها حمله [جنبش اعتراضی] آن قوی تر می شود.

Hamada Halawa خاورمیانه موسسه

معترضان مجبور نخست وزیر عادل عبد المهدی به استعفا در سال گذشته و در حال حاضر انتقاد خود را به تازگی مسح جانشین محمد توفیق Allawi برای بودن بیش از حد نزدیک به نخبگان فاسد. بسیاری از شیعیان به رهبری دولت به عنوان مدیون به کشور همسایه ایران و تقاضای تکمیل تعمیرات اساسی یک دموکراسی جعلی پس از سال 2003 ایالات متحده به رهبری تهاجم. حتی در مواجهه با حملات مانند در نجف بسیاری از هزاران نفر از تظاهر کنندگان هنوز هم معترضان در شهرهای جنوبی عراق به خیابان ها چند بار در هفته در اعتراض.

“با همه نخبگان سیاسی و گروه ها بوده است وجود دارد یک پیش بینی غلط — در هر زمان آنها حمله [جنبش اعتراضی] آن را قوی تر می گوید:” عوسجه Halawa, غیر ساکن محقق در اتاق فکر خاورمیانه موسسه افزود که معترضان “به معنای واقعی کلمه حاضر به مرگ برای حفاظت از فضای آنها ایجاد کرده اید.”

بیش از 500 نفر از معترضان کشته شده اند پس از تظاهرات آغاز شد. عراقی و تحلیلگران بود می ترسید که آمریکا ترور ایران ژنرال قاسم سلیمانی در عراق خاک در اوایل ژانویه می دهد درگذشت مادر دکتر روحانی که با حمایت از وضعیت موجود در بغداد بهانه ای برای سرکوب تظاهرات یک بار و برای همه است. اما با عراق, نخست وزیر در حال حاضر در تلاش برای تشکیل یک کابینه جدید ظرف 30 روز آینده تهران را تمرکز بر شکل گیری دولت جدید تحلیلگران می گویند. “پس از انتخابات از Allawi, [ایران پروکسی شبه نظامیان] در حال تخمگذار پایین. … آنها می خواهند به روش سنتی تقسیم کابینه موقعیت می گوید:” Halawa.

“من فکر می کنم [جنبش اعتراضی] تبدیل خواهد شد قوی تر می گوید:” هيوا عثمان یک تحلیلگر عراقی با استناد به این اعتراضات دانشجویی در هفته های اخیر در شهرهای جنوبی عراق است. هنوز هم وجود دارد برخی از راه برای رفتن قبل از قیام مردمی تبدیل شدن به یک نیروی سیاسی او می گوید. برخی از “در حال صحبت کردن در مورد تبدیل این جنبش اعتراضی به جنبش سیاسی اما این وضعیت رسیده است و در عین حال” او می گوید: با توجه به عدم حفاظت از دولت سیاسی رقبای اصلی احزاب است.

این آخرین حملات آمد و به عنوان اعتراض از دست داده اند حمایت از صدر عراق را تشخیص ترین رهبران شیعه. صدر اتحاد بی نظیر خیابان زیر در عراق ساخته شده است تا از فقیر بغداد زاغه پس از ایالات متحده آمریکا به رهبری تهاجم. صدر پیروان تا به حال ارائه شده برای محافظت از معترضان در معرض وحشیانه سرکوب رسمی از نیروهای امنیتی و سایه طرف مقابل باید. با صدر قبلی حمایت “ما به عنوان تظاهرات مسالمت آمیز احساس کردند که انقلاب را پیروزی می گوید:” Sieeda در نجف. اما زمانی که انتصاب Allawi به عنوان نخست وزیر این ماه موفق به ساکت کردن معترضان صدر انصراف خود را از حمایت و Sadrists “به خیابان ها ریختند در بغداد و جاهای دیگر برای جلوگیری از هر گونه تظاهرات علیه نخست وزیر با استفاده از باتوم و چاقو می گوید:” یک دولت رسمی.

صدر بوده است و در ایران هفته — مشاوران او می گویند که او در حال مطالعه و گفت و مستقل از نفوذ خارجی. اما تصمیم خود را برای خروج پشتیبانی “تبدیل [او را] از اینکه نماد اعتراض و انقلاب به عنوان یک پلیس برای ایرانیان می گوید:” Osman.

صدر رشد کرده بود به طور فزاینده ای ناراحت معترضان ناسازگاری می گوید Dhiaa al-اسدی سابق Sadrist MP. او “در انتظار معترضان به آمده تا با راه حل های نه فلج زندگی و گرفتن خود را کشته و تعقیب توسط پلیس و نیروهای امنیتی می گوید:” اسدی اضافه کرد که صدر به حمایت از معترضان خواستار اصلاحات. یک سخنگوی Saraya al-Salam صدر گروه شبه نظامی گفته شده است هیچ دستور حمله به معترضان.

اما این حملات همچنان ادامه دارد. احمد Abuy Jrrouh, 23, معترضی از شهر Samawah توصیف یک حمله صدر پیروان در بغداد که در آن او مورد ضرب و شتم روی صورت و پشت. به عنوان بسیاری از 120 نفر مجروح شدند, در نجف اشرف, اردوگاه, با توجه به رسمی عراق در کمیسیون عالی حقوق بشر. “برخی از دوستان من صدمه دیده در این درگیری می گوید:” Sieeda و اضافه کرد که آنها بیش از حد می ترسم برای رفتن به بیمارستان. “آنها در یک مکان امن ترس برای زندگی خود را به خاطر آنها تهدید خطر است.”

+

توسط چوپان زن Cornish

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>