آیووا درس: احزاب سیاسی نه به عنوان خوب به عنوان مقامات دولتی در شمارش آرا

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

اینجا خبر از آیووا شکست: برحذر باشید از قفقاز اجرا شده توسط احزاب سیاسی. اما وحشت نکنید در مورد یکپارچگی بیشتر مقدماتی و کلی انتخابات که در حال اجرا توسط دولت و شهرستان انتخابات مدیران.

که صبح روز سه شنبه عینک بدون نتیجه از آیووا دموکراتیک قفقاز مدتها در انتظار اولین آزمون از قدرت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می شود رقبا هم مقامات دولتی و خشم مفسران ترس دامن زده است که آیووا منادی از هرج و مرج برای بقیه سال 2020 مبارزات انتخاباتی. برخی از گفت و آن را بالا می برد هشدار در مورد گسترده تر وضعیت انتخابات امنیت و قابلیت اطمینان از سیستم های کامپیوتری که رکورد شمارش و انتشار آرا. مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale حتی پیشنهاد در توییتر شنبه بدون شواهد که این روند بود “تقلب.”

اما وجود دارد یک تفاوت مشخص بین آیووا قفقاز و آینده مقدماتی در نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی و همچنین 14 خارجه مقدماتی در سه شنبه. آیووا حزب دموکرات زد قفقاز به همتایان خود در نوادا وایومینگ و چندین مناطق انجام خواهد شد در چند ماه آینده. حزب عدالت و کمتر به آموزش و تجربه در اداره این رای نسبت به دولت و انتخابات محلی مدیران که نظارت بیشتر از مقدماتی.

بازتاب چنین نگرانی دموکرات نامزدی فرایند شامل کمتر قفقاز در این سال از آن را در سال 2016. کمیته ملی حزب دموکرات نامیده می شود برای استفاده از دولت-اجرای مقدماتی به جای حزب-اجرای قفقاز.

“قفقاز در حال اجرا توسط رتبه ، حتی اگر ما نگرانی در مورد ظرفیت های انتخاباتی حداقل این چیزی است که آنها انجام بسیاری از” گفت: Charles Stewart, اجرا می شود که دانشگاه MIT انتخابات داده ها و آزمایشگاه علوم. “حتی در کوچکترین حوزه های قضایی شما برای اجرای بسیاری از انتخابات — شما باید برنامه های احتمالی. احزاب برکت دلهای آنها این کار را انجام نمی بسیار زیاد است و این خط پایین.”

کانکتیکات وزیر امور خارجه دنیس مریل که دفتر نظارت دولت اولیه در ماه آوریل گفت: “آیووا انجمن عالی یادآور چرا مهم انتخابات باید اجرا توسط افراد آموزش دیده و ماهر و با تجربه دولت های محلی و انتخابات مدیران نه احزاب سیاسی.” کانکتیکات نتایج تحت یک پس از انتخابات تفتیش تمام آرا وجود دارد بر روی کاغذ.

“کانکتیکات رای دهندگان باید اعتماد به نفس است که آنها می توانند اعتماد به نتایج انتخابات ما,” او گفت:.

با نگاهی به گذشته, آیووا, دموکراتیک, حزب ساخته شده یک اشتباه پس از دیگری. آن را به معرفی یک برنامه جدید به طور گسترده ای گزارش شده است که ساخته شده توسط یک شرکت به نام سایه, Inc., بدون کافی تست آموزش حوزه کاپیتان یا شفافیت. در همان زمان آن ساخته شده گزارش مورد نیاز پیچیده تر به طوری که 1600 دموکراتیک داوطلبان که مدیریت فردی حوزه نياز به ارائه سه بار به عنوان بسیاری از نقاط داده ها به عنوان در گذشته قفقاز در یک برنامه با نام تجاری جدید بسیاری از هرگز آموزش داده شده است استفاده کنید. (نیز وجود دارد بسیاری از نامزدها در این سال بیشتر از حاصل ضرب مقدار از اطلاعات را گزارش داد.) مقامات حزب نیست استخدام مردم به اندازه کافی برای گرفتن گزارش از طریق تلفن در مورد این سیستم شکست خورده است. و آنها موفق انتظارات ضعیف اطمینان عمومی است که نتایج منتشر خواهد شد سریع تر از همیشه قبل از.

“این احتمالا بیشتر آماده ایم تا به حال شده است به عنوان یک حزب برای این قفقاز,” آیووا حزب دموکرات صندلی Troy قیمت CBS گفت: در صبح روز دوشنبه در حالی که مایکروسافت کردن نگرانی ها در مورد احتمال مشکلات فنی. “ما آماده هستیم.”

ریاست جمهوری ترجیح کارت استفاده می شود در این سال در آیووا حزب دموکرات حزبی در فورت مدیسون. (Keith Gillett/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

این اولین بار نیست که مشکلات اداری گرفتار کرده اند آیووا قفقاز. در سال 2012 میت رامنی برنده اعلام شد و جمهوریخواهان قفقاز در مدت کوتاهی پس از 1:30 صبح با هشت رای بیش از ریک سانتوروم. دو هفته بعد بازشماری نشان داد سانتوروم تا به حال در واقع به دست آورد. و در سال 2016 هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی اعلام پیروزی پس از 2:30 a. m. حتی اگر رسمی شمارش تکمیل نشده بود تا زمانی که بعد از ظهر.

این تکنولوژی با نام تجاری جدید و عدم آموزش و اطمینان بیش از حد توسط دولت به مبلغ یک طوفان کامل. مقامات دولتی گفت: آنها آگاه شد از مشکلات در اواخر بعد از ظهر زمانی که حوزه و صندلی شروع به گزارش مشکلات ورود به برنامه. بسیاری داد تا در برنامه و شروع به تماس در نتیجه — به عنوان آنها می خواهم انجام شده در انتخابات گذشته — اما کاهش تعداد کارکنان به معنای زمان انتظار تا زمانی که حوزه و رهبران به خانه رفت قبل از آنها می تواند گزارش نتایج.

“هر کس با داشتن مشکل مشابه” گفت: یکی Des Moines رسمی که کاهش یافته است به نام. “در اوایل واضح بود وجود دارد برای رفتن به مشکلات.”

منشی در یک WeWork ساختمان اداری در واشنگتن که در آن سایه, Inc. لیست دفتر خود در مالی مبارزات انتخاباتی براده گفت: Marketplace خبرنگار سهشنبه که این شرکت به تازگی نقل مکان کرد. سایه مدیر عامل جرارد Niemira نیست پاسخ به یک پیام متنی به دنبال نظر پنج شنبه و صوتی جعبه بر روی تلفن همراه خود را کامل بود. یک ایمیل به مخفف — یک شرکت وابسته — رفت unreturned.

یکی از دلایلی که حزبی نتایج دشوار است به دفعات مشاهده شده است که آنها دارای چندین برگه. اگر نامزد دریافت نمی کند 15 درصد از رای اولین بار خود و یا طرفداران او می تواند تبدیل به یک رقیب. نمایندگان در حال ديه زن نصف ديه مرد توسط یک فرمول ریاضی. در حال حاضر این حزب است که رفتن را از طریق فرایند پر زحمت بررسی سه مجموعه داده: اول بیان اولویت های تجدید و کلی نماینده اعداد. تایید هر تعداد از هر حوزه طول می کشد چند دقیقه و این روند باید تکرار بیش از 1,600 حقيقت است. چرا که حزب دموکرات را به احتیاط پشتیبان گیری از شمارش در برگه های نتایج نهایی باید قابل اثبات. دولت فدرال و مقامات ابراز اطمینان کرد که نتیجه این خواهد بود دقیق و قابل اعتماد است.

در دو دقیقه تماس فقط بعد از ساعت 1 صبح با رسانه ها گفت: قیمت این حزب بود “اعتبار هر قطعه از اطلاعات ما در این مقاله دنباله دار” و “گزارش نتایج با اعتماد به نفس کامل.”

“ما گفت: در تمام طول: ما تا به حال پشتیبان گیری در محل دقیقا به همین دلیل” او گفت:.

در بیانیه ای آیووا, وزیر امور خارجه, پل کله, یک جمهوری خواه گفت: “خوشحالم که شنیدن [آیووا حزب دموکرات است ] دنباله مقاله برای رای خود را فقط به عنوان ما با استفاده از برگه کاغذ در تمام رسمی انتخابات در ایالت آیووا.”

“من حمایت IDP در حالی که آنها را به زمان خود و انجام کنترل و توازن برای اطمینان از دقت و یکپارچگی آرا,” او گفت:.

سوابق نشان می دهد دولت حزب دموکرات پرداخت $60,000 به سایه, Inc. در دو اقساط در نوامبر و دسامبر. برنامه معرفی شد با هدف بالا بردن سرعت گزارش. در حالی که رسانه های محلی و ملی شروع به پرسیدن در مورد برنامه هفته پیش این حزب تا حد زیادی سکوت در مورد آن مکانیک و گفت: کمی در مورد تست یا آموزش. ظاهر می شود در “فاکس و دوستان” صبح روز سه شنبه سرپرست وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ گفت که حزب دموکرات آیوا به حال کاهش یافته است به اجازه می دهد DHS برای انجام تست آسیب پذیری در برنامه, هر چند او گفت: DHS دیدم هیچ نشانه ای از فعالیت های مخرب. این حزب قرار است در بیانیه ای که آن را تایید کرده است وجود دارد هیچ رسوخ و مشکلات حاصل از یک “موضوع برنامه نویسی در سیستم گزارش دهی.”

سردرگمی در آیووا کند افزایش نگرانی ها در مورد بقیه 2020 را در قفقاز و همچنین متحده — مانند هاوایی و آلاسکا که در آن احزاب اجرای مقدماتی. نوادا دولت حزب دموکرات که پرداخت می شود سایه, Inc. $58,000 در ماه اوت برای “خدمات فناوری” آیا برگزاری آن در قفقاز در فوریه. 22. دولت بازگشت نیست یک تماس برای اظهار نظر در مورد پرداخت و یا اینکه آیا آن است که با استفاده از سایه به گزارش گرداند.

کارشناسان گفت که با استفاده از کمی تست شده نرم افزار می تواند به افزایش خطر نقض امنیت به دلیل هکرها می تواند با استفاده از یک برنامه ضعیف برنامه نویسی کامپیوتر. برخی با انتقاد از پنهان کاری که کفن خود نرم افزار.

“برای انتقاد از نرم افزار من همیشه دنبال مستند شخص ثالث امنیت اعتبار و شفافیت به تست فروشنده استفاده می شود” گفت: Chris Wysopal این افسر ارشد فناوری در شرکت امنیتی Veracode و برجسته امنیت کامپیوتر ، “این یک پرچم قرمز است که اگر پنهان کاری در مورد فرایند توسعه مورد استفاده برای ایجاد و تست برنامه.”

ناظران انتخابات گفت: یکی از درس های آیوا است که دقت و وضوح باید به ارزش بیش از سرعت. “آن را در مورد تمامیت انتخابات — نتایج تایید خواهد شد با کاغذ — آن را در مورد رضایت ما نیاز به فورا می دانم که برنده گفت:” دیوید بکر, مدیر اجرایی مرکز انتخابات نوآوری و پژوهش است. “هنگامی که ما از تعادل خارج چه چیزی مهم تر سرعت یا دقت آن را حتی یک تماس. ما باید انتظار دقت و تنظیم انتظارات ما در مورد سرعت است.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>