آیووا بی سر و صدا عبور می کند سوم آن Ag-تهوع لایحه پس از قانون اساسی چالش های

در این میان از شورش علیه خشونت پلیس در سراسر آمریکا, آیووا, قانون گذاران بی سر و صدا به تصویب یک لایحه در روز جمعه به افزایش مجازات برای حقوق حیوانات فعالیت است که هدف کارخانه کشاورزی میباشد. بحث در هر دو دولت مجلس نمایندگان و سنا شدند و به سرعت توسط رای به نفع این قانون. این لایحه در حال حاضر در انتظار امضای فرماندار.

“هدف این است که سکوت خبرچین و کسانی که در معرض رفاه حیوانات نقض حقوق بشر” گفت: Adam Mason, دولت, سیاست, مدیر آیووا شهروندان برای بهبود اجتماعی است که مبارزه های قبلی ag-تهوع قوانین در آیووا دادگاه.

آخرین لایحه ایجاد یک جرم “مواد غذایی عمل تجاوز” برای هر کسی که وارد یک محل بدون مجوز که در آن یک “غذای حیوانات” نگه داشته است و یا که در آن گوشت به فروش می رسد و یا پردازش شده است. فعالان حقوق حیوانات بارها و بارها منتشر شده شهادتها فیلم آیووا مزارع است که نشان می دهد بیمار یا زخمی حیوانات و شرایط به سر می برند. در برخی موارد از جمله فیلم های ضبط شده از طریق تحقیقات مخفی است که در آن یک فعال سیاسی به دست آوردن یک شغل در یک مزرعه کارخانه; در دیگران فعالان وارد خواص مخفیانه به فیلم شرایط بد.

اولین بار خاطی خواهد در حال حاضر به دو سال حبس و جریمه نقدی تا $6,250. اگر آنها وارد یک مزرعه بدون مجوز برای بار دوم آنها را می توان به اتهام جرم حمل تا پنج سال حبس و جریمه نقدی تا 7500 دلار.

این سومین بار است که قانونگذاران آیوا گذشت یک اصطلاح ag-تهوع لایحه یک نوع از قانون نامگذاری برای توانایی خود را برای سرکوب رایگان سخنرانی در مورد کشاورزی امکانات. اولین نسخه لغو شد در متمم اول قانون اساسی زمینه را در ژانویه 2019 و دوم را در خود نگه دارد در حالی که قانون اساسی چالش حرکت از طریق دادگاه ها.

آخرین نسخه به خاک سپرده شد در پایین بخش کشاورزی لایحه که تا حد زیادی خطاب coronavirus های مربوط به. آیووا مقننه که معلق شده بود پس از همه گیر آغاز شد تنها بازگشت به کار هفته گذشته است. “انجام این کار خود را در روز سوم در جلسه به عنوان مردم در حال اعتراض به خشونت های پلیس است بسیار زشت,” میسون گفت. آیووا تولید گوشت خوک انجمن لابی در دفاع از این لایحه در حالی که اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از, آیووا, ایالات آیووا رسانههای ارتباط و زیست محیطی سازمان غذا و آب دیده بان لابی در برابر آن.

“این واقعا نشان می دهد که قدرت صنعتی و کشاورزی برخوردار با آیووا قانونگذاران” میسون اضافه شده است.

یک حامی با سهام شخصی

آیووا نیست به تنهایی با استفاده از قانون به جرم حمایت از حقوق حیوانات فعالیت و حس کرد. برای بیش از یک دهه آمریکا قانونی شورای بورس, یک سازمان است که لینک های صنعت لابی با دولت قانونگذاران ترویج یک مدل ag-تهوع لایحه. بیش از دو دوجین متحده معرفی کرده اند نسخه از این لایحه و در نیم دوجین متحده آنها باقی می ماند و قانون است. در آیداهو, یوتا, کانزاس, و, وایومینگ, ag-تهوع قوانین باید لغو شده است به عنوان قانون اساسی.

دولت ایالت کن Rozenboom که حمایت آیووا دوم ag-تهوع لایحه در سال 2019 است و کارخانه و مزرعه خود مالک. این ژانویه گذشته فعالان با اقدام مستقیم در همه جا منتشر شد اخلال عکس از یکی از امکانات نشان داد که خوک ها با رکتال prolapses و زخم و اجساد حیوانات مرده چپ در میان زندگی. “من شرمنده از آن” Rozenboom گفت: Des Moines ثبت نام کنید. سناتور ادعا کرد که یکی دیگر از کشاورز بوده لیزینگ تسهیلات زمانی که فیلم دستگیر شد. او اذعان کرد: “سرپرست کمبود” و گفت که او پس از اجاره مزرعه به شخص دیگری به دلیل نگرانی های خود را.

فعالان,’ بررسي ظاهرا تنها عمیقتر Rozenboom تعهد به عبور ag-تهوع قانون. او حمایت و آخرین تکرار که برای اولین بار معرفی شده در فوریه. میسون به ذکر است که جدیدترین نسخه از این لایحه است که به طور قابل توجهی کوچک عقب و برگ ارجاع به فیلم و یا تلاش برای به دست آوردن اشتغال چسبیده به جای آن برای تجاوز مجازات است. او گفت که اگر رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز نشانه این لایحه به قانون آیوا شهروندان برای بهبود اجتماعی را یکی دیگر از چالش در دادگاه.

“من به راحتی می تواند پیدا کردن مزرعه من من نام تعدادی از حیوانات در ساختمان این نوع از چیزی. این است که سرد مردمی.”

در طول بحث در این لایحه در جمعه Rozenboom گفت که آن را به معنای “آدرس بدترین تهدید برای حیوانات کشاورزی در آیووا امروز.” او در ادامه به توصیف تلاش های جدید توسط فعالان حقوق حیوانات به نام پروژه Counterglow. محور این پروژه به عنوان رهگیری گزارش کرده است که یک نقشه با محل بیش از 27,000 مزارع و حیوانات و کشاورزی و امکانات.

“فقط یک زن و شوهر ساعت پیش من دسترسی به نقشه های تعاملی. من به راحتی می تواند پیدا کردن مزرعه من من نام تعدادی از حیوانات در ساختمان این نوع از چیزی. این است که سرد مردمی” Rozenboom گفت و اشاره کرد که بسیاری از کشاورزان زندگی در کنار امکانات خود را. “آنچه که من آموخته ام از تجربه شخصی و تجربه دست اول — این است که M. O. اینجا است که به سادگی دروغ و فریب و ارعاب. این چیزی است که آنها انجام می دهند.”

“مجازات وجود دارد که معنی هیچ چیز به برخی از این افراد,” او اضافه شده است. “آنها به آنها میخندند.”

Kecia Doolittle که رهبری این تیم است که ایجاد پروژه Counterglow گفت که فعالان نبودند علاقه مند به صدمه زدن به کشاورزان است. ایده این است که به افشای یک سوء استفاده مرموز صنعت است که نیروهای میلیون ها نفر از حیوانات برای زندگی در کابوسی شرایط, او گفت:. به دروغ و فریب او اضافه شده این تصاویر را برای خود صحبت می کنند.

Doolittle طول می کشد قانون جدید به عنوان یک شوم نشانه. او اشاره کرد که حیوان کشاورزی داد یک گروه صنعتی نیز تماس اف بی آی و وزارت امنیت داخلی در مورد پروژه Counterglow. “ما نمی در واقع دیده می شود بدترین آنها می توانید انجام دهید و در عین حال” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>