معرفی … ‘به کارلوس واتسون نشان می دهد’

چرا شما باید مراقبت از

چرا که در نهایت وجود یک میزبان بحث نشان می دهد که گوش می دهد.

عزیز OZY خانواده

من امیدوارم که همه شما به خوبی و اقامت امن و سالم است.

ما بسیار افتخار به راه اندازی این کارلوس واتسون نشان می دهد در روز دوشنبه با منحصر به فرد YouTube اوج دزدکی حرکت کردن امروز برای ما مشترکین و ویژه nod دوستان ما در بیمه خانواده آمریکایی. اعتقاد ما این است که کامل نشان می دهد برای این لحظه و به ما, راه اندازی, من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن افکار چند.

  • ابتدا کمی از پس زمینه در من: من پسر مهاجران هندی در حومه دیترویت. مانند بسیاری دیگر مردمی مشغول به کار فوق العاده سخت به برادر من و من فرصت های معنی دار. ریاضی و اقتصاد, عمده, یک عاشق موسیقی و جان سخت میشیگان sports fan, من نقل مکان به کالیفرنیا تقریبا از 10 سال پیش با همسرم برای یک ماجراجویی که بخشی از آن سرمایه گذاری جدید با کارلوس به نام OZY برای ارضای تمایل ما به صورت دقیق لایو و متنوع تر رسانه ها. امروز من در خانه humbler بیشتر کنجکاو و باز چشم درباره آنچه موفقیت مطالبات — اما همچنین متقاعد شده است که چشم انداز ما برای OZY است مربوط تر از همیشه.
  • یک زمان به گوش دادن: به عنوان بسیاری از شما تایید خود را با بی ریا در پاسخ به ما #ResetAmerica تلاش ما در زندگی در یک لحظه که تماس به عمل است. اما در حالی که تلاش برای درست متحدان در پیگیری نژادی و برابری اجتماعی ما باید زمین اقدام ما در درک واقعی و گوش دادن. من شناخته شده کارلوس برای یک دهه به عنوان یک همکار از بنیانگذاران و دوست عزیز و من فکر نمی کنم کسی بیشتر واجد شرایط برای تسهیل صادقانه و واقعی dialogue که ما ولع مصرف.
  • کارلوس صدای ما نیاز به: آیا او در مصاحبه با رئیس جمهور بیل کلینتون, میزبانی سالن شهر با 100 مرد سیاه و سفید و یا مشاوره دانش آموزان دبیرستانی کارلوس به ارمغان می آورد گرما فکری محدوده و روشنفکرانه است که شما را فراتر از اسکریپت پرسش و یا “مارپیچ” صدا و به مکان بینش و الهام بخش است. به عنوان نویسنده پرفروش Ta-Nehisi کوتس گفت: اخیرا در یک گفتگو با او “کارلوس خوب است!”
  • در مورد Open-Mindedness: کارلوس و من اغلب در مورد آن کنجکاوی ذاتی می آید از من پیدا کردن او واقعا علاقه مند در یک طیف وسیع تری از مردم نسبت به بسیاری از ما و غیر باز به یادگیری از هر یک از آنها. و این بدان معنی است که هر شب این نمایش ارائه خواهد شد در یکی از OZY هسته وعده: معرفی صداهای جدید است که شما نیاز به شنیدن مانند Rep. کارن باس, Simon Sinek و تینا Knowles لاوسون در کنار نام ما به خوبی می دانیم از جمله مالکوم گلدول, John Legend, شان اسپایسر و Jameela Jamil.

    مانند هر دو همکاران و برادران کارلوس و من مخالف اغلب در زمان به شدت. به خصوص در متهم حاضر ما در حال زندگی می کنند که در آن بلندترین صداها می توانید از غرق کردن عبارات از دلیل من گاهی اوقات سوال که آیا هر کس سزاوار پلت فرم OZY فراهم می کند.

  • تازه مکالمات در این کارلوس واتسون نشان می دهد: آن زمان برای یک تازه مجموعه ای از مکالمات. آنهایی هستند که ارزش گوش دادن به. آنهایی هستند که به عنوان سرگرم کننده به عنوان آنها روشن است. شما ممکن است لزوما موافقت با همه چیز شما را بشنود اما ما آنها را به عنوان فرصت برای ما برای گوش دادن و یادگیری با هم.

پیوستن به ما — شروع امشب در این کارلوس واتسون نشان می دهد — و به من بگویید چه شما فکر می کنم. من قول می دهم من به عنوان خوانده شده هر یک از نظرات و پیشنهادات خود را و به عقب بر گردیم به شما.

با تشکر

سمیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de