داخلی گارد زندان ایمیل در تضاد دولت ادعا می کند به قضات در مورد حاوی Coronavirus در فدرال بازداشتگاه

مسئولان شهری مرکز بازداشت یک زندان فدرال در بروکلین در حال انتقال زندانی افرادی که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus از قرنطینه و به طور کلی واحدهای مسکونی با تعداد زیادی از افراد دیگر تنها چند روز پس از آنها آزمایش مثبت با توجه به گارد رسمی اتحادیه که با این نسخهها کار در زندان است. این گزارش می ایستد در تضاد کامل با اطمینان توسط اداره زندانها اجرا می شود که بازداشتگاه و دادستان فدرال از وکلای آمریکا’ دفاتر برای جنوب غرب و مناطق شرقی نیویورک در هفته های اخیر که از زندان به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب برای محافظت در برابر گسترش این بیماری است.

گزارش از انتقال دو آلوده مردان آمد و در مارس 9 ایمیل به شهری بازداشتگاه سرپرست درک لبه از روندا Barnwell, معاون رئيس جمهور از اتحادیه است که نشان دهنده اصلاح ماموران در زندان است.

“چرا ما باید 2 زندانی که تست مثبت به طور منظم واحد مسکن J-73 و G-43?” Barnwell نوشت در ایمیل خود مراجعه کننده به همراه بلوک درون زندان که هر نگه حدود 70 مردان است. “این زندانیان منتشر شد به کلی جمعیت حتی قبل از 7 روز از قرنطینه. چرا کسانی که واحد مسکونی در قرنطینه مناسب PPE” — تجهیزات حفاظت فردی — “برای کارکنان؟”

“این اظهارات توسط اتحادیه تماس اعتبار BOP را تضمینی در مورد شیوه در MDC بروکلین به سوال جدی است.”

مقامات در زندان شناخته شده به عنوان MDC نیست پاسخ به سوالات در مورد Barnwell ایمیل بود که در نقل کامل در یک دادگاه تشکیل پرونده فدرال عمومی مدافعان به تشکلات مردم از مرتب کردن بر اساس از شلوغ بازداشت شرایط که در آن coronavirus به سرعت در حال گسترش. اگر Barnwell حساب دقیق است آن را توصیف خروج از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل ها است که برای آرامش از انتقال احتیاطی تنها پس از یک بیمار بوده است علامت-رایگان برای مدت حداقل سه روز و حداقل هفت روز گذشت از علائم برای اولین بار ظاهر شد.

“این اظهارات توسط اتحادیه تماس اعتبار BOP را تضمینی در مورد شیوه در MDC بروکلین به سوال جدی است” وکلا با فدرال مدافعان نیویورک مدافع عمومی سازمان نوشت: در نامه ای به قاضی کنت کاراس که به نام توجه به ایمیل و آن را با خود ندارد. شیوه شرح داده شده در ایمیل آنها نوشت: “صحبت از خطر برای تمام زندانیان از جمله اقدامات است که بر خلاف CDC مشاوره در خصوص خطر ابتلا به آسیب پذیر زندانیان.”

ایمیل هم توضیح تعدادی دیگر از خطرناک بهداشت عمومی از شکست در زندان: کارکنان که در تماس مستقیم با زندانی افرادی که آزمایش مثبت یا علامتی نیست قرنطینه Barnwell نوشت. هنگامی که کارکنان در MDC خود مبتلا هستند Covid-19 به عنوان نه شده است به عنوان از آوریل 9, کارکنان دیگر که در تماس مستقیم با آنها هستند و نه حتی مطلع بسیار کمتر قرنطینه او نوشت.

“شرایط در MDC بروکلین بسیار ضعیف” آنتونی Sanon رئیس اتحادیه که نشان دهنده اصلاحات ماموران در زندان گفت: رهگیری. “من تمنا با آژانس به ما N95 ماسک — آنها نزدیک به 3000 در نهاد اما آنها در حال نگه داشتن آنها را در قفل کمد. که پوچ است. برای قرار دادن زندگی این مردان و زنان سوگند به حفاظت از جامعه است که جرم خود را. آنها به ما به طور منظم فولاد ماسک. آنها پرتاب ما به زمین صفر با صفر حفاظت است.”

Barnwell ایمیل آمد به نور پس از آن از جمله در دادگاه تشکیل پرونده فدرال مدافعان کرده بود که برای آزادی مردم آسیب پذیر برگزار شد در MDC بروکلین و شهری کانون اصلاح و دیگر زندان فدرال در منهتن. فدرال مدافعان و دیگر وکلای مدافع پر شده اند به قید وثیقه برنامه های کاربردی و درخواست دلسوز انتشار برای تعامل با مشتریان و مشتریان با شرایط بهداشتی اساسی که آنها را به خصوص در معرض خطر این بیماری با این استدلال که مقامات زندان قادر به گرفتن گام های لازم برای حفاظت از مردم را بازداشت کرده است.

آمریکا وکلای’ دفاتر شرقی و مناطق جنوبی نیویورک که هر دو تحت تعقیب قرار دادن این افراد برگزار می شود در زندان های فدرال و عمل به عنوان وکلا که به نمایندگی از اداره زندانها به عنوان یک مشتری باید همچنان به مقاومت در برابر عموم مدافعان’ تلاش برای برنده شدن وثیقه و دلسوز انتشار. در وثیقه جلسات دادستان فدرال استدلال کرده اند که مردم آسیب پذیر باید منتشر نمی شود چرا که اداره زندانها در نظر گرفتن اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع رفتن تا آنجا که به استدلال می کنند که آن را امن تر در داخل شهر نیویورک فدرال زندان نسبت به جهان خارج است.

نوشتن در 8 آوریل در مخالفت با انتشار Ayman Rabadi یک 59-ساله مبتلا به دیابت و بیماری قلبی است که خدمت 24 ماه حبس تقلب سیم محکومیت دادستان با منطقه جنوبی اشاره به اداره زندانها ” منتشر شده “طرح اقدام” تماس برای مردم در بازداشت که نشان می دهد علائم برگزار می شود در انزوا “تا زمانی که تست منفی برای COVID-19 یا پاک توسط کارکنان پزشکی عنوان جلسه CDC معیار برای رهایی از انزوا.”

“این و دیگر مراحل را تكذيب هر گونه پیشنهاد که BOP شکست خورده است به آدرس معنی داری خطر ناشی از COVID-19 به زندانیان” دادستان نوشت. “به خلاف آنها نشان می دهد که BOP گرفته شده تهدید جدی است و کاهش آن و در ادامه برای به روز رسانی سیاست ها و روش های منطبق با حقایق و توصیه.” با توجه به تمام این دادستان ادامه داد: “Rabadi نیز نمی cogently توضیح داد که چرا او و کسانی که با او در تعامل گفته امن تر خواهد بود اگر او در خارج از زندان که در آن مقامات نمی تواند اجرای غربالگری و قرنطینه.”

Barnwell داستان اما به سوال نامیده می شود که آیا BOP شد پیوستن به برنامه عمل آن و دستورالعمل CDC برای جداسازی.

برای متقاعد کردن دادگاه که پزشکی مردم آسیب پذیر نیست و در واقع امن و تحت کنترل مقامات زندان وکلا نیاز به متقاعد کردن قضات که خوش مشرب اطمینان از دادستان و مقامات زندان نیاز به نزدیک نظارت. اقدام به عنوان مشاور حقوقی برای اداره زندانها وکلای آمریکا که تا کنون با موفقیت در مبارزه تماس به درخشش نور در شرایط داخل زندان.

پس از مقامات در MDC و MCC به شدت محدود توانایی افراد در بازداشت خود برای برقراری ارتباط با جهان خارج و حتی به وکلای فدرال مدافعان خواسته قاضی مارگو برودی به منظور زندان به مردم به موقع دسترسی به وکیل. وزارت دادگستری وکلا اعتراض و برودی تا کنون کاهش یافته است به تحمیل یک نظم است. در ضمن فدرال مدافعان می گویند افرادی که تست مثبت در MDC هستند که در بازداشت بدون ملاقات و بدون هیچ گونه توانایی به صحبت می کنند به وکیل و یا خانواده است.

در ضمن یک احتمالي کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام قبل از قضاوت راشل Kovner مدعی است که نگه داشتن پزشکی افراد آسیب پذیر در شرایط خطرناک از نیویورک فدرال زندان به منزله نقض هشتم متمم منع بی رحمانه و غیر معمول است. با توجه به درخواست دادگاه برای تعیین یک “استاد خاص” یک قدرت توسط دادگاه به بازرسی و بررسی شرایط داخل زندان. ایالات متحده دفتر دادستان منطقه شرق نیویورک نیز مبارزه این درخواست و در مارس 7 تلفن کنفرانس Kovner تصمیم گرفتند برای تعیین یک استاد خاص.

قبل از اصلاحات افسر اتحادیه ایمیل, دلایل وجود دارد نگران است که وضعیت در MDC بروکلین بدتر از مقامات زندان خواهد اعتراف بدتر حتی از آنها می دانند و یا می خواهید به دانستن است.

در مارس 12 کنفرانس تماس با قاضی کالین مک ماهون از منطقه جنوبی نیویورک, مقامات زندان اذعان کرد که آنها حتی نمی دانند که در بازداشت است در معرض خطر بالا در صورت شیوع. پس از قاضی کارگردانی آنها را به پیدا کردن و ایجاد یک لیست آنها شناسایی 537 نفر برگزار شد در MDC که با CDC معیار برای اینکه پزشکی آسیب پذیر است.

به عنوان شواهدی برای آن استدلال که همه چیز را در داخل فدرال زندان خوب است دولت غالبا ذکر این واقعیت است که تنها تعداد کمی از مردم در MDC — سه عنوان از آوریل 9 — آزمایش مثبت برای Covid-19. اما زندان تنها آزمایش 11 نفر تا کنون.

بر اساس گسترش سریع در زندان ها و زندان وجود دارد دلیل خوبی برای باور MDC تعداد کم هستند چرا که این انتخاب نه به تعداد بیمار است. در شهر نیویورک شهرداری زندان برای مثال برای اولین بار تشخیص داده شد مورد ballooned به 38 موارد مثبت بیش از هفته بعد و 454 هفته پس از آن. “اگر مشابه افزایش در تعداد موارد مشاهده نشده است در بروکلین فدرال بازداشتگاه من خواهد بود نگران آن است که امکانات زیر است پذیرفته کنترل عفونت و نظارت اقدامات به آدرس COVID-19 در میان کارکنان و زندانیان” نوشته دکتر هومر Venters سابق افسر ارشد پزشکی برای شهر نیویورک زندان در یک اعلامیه ظ در کلاس اقدام کت و شلوار.

وکیل که صحبت با مشتریان در داخل MDC می گویند که آنها توصیف واحد مسکن پر از تب و سرفه و مردان است.

“یک بار دیگر ما می بینیم در میان این همه گیر که BOP کلمات نمی توان اعتماد کرد.”

برای افراد آشنا با تاریخ MDC دنباله ای از وقایع است disquietingly یادآور ژانویه و فوریه 2019 زمانی که یک سری از قدرت و گرمایش شکست فرو سلول های زندان به یخی تاریکی. مقامات زندان قفل شده است و تسهیلات پایین محدود کردن ارتباطات با جهان خارج در حالی که دروغ اطمینان مطبوعات و سیاستمداران و قضات است که این وضعیت به خوبی تحت کنترل است. این بود تنها پس از قاضی Analise تورس اصرار تور تسهیلات با دادگاه سریع القلم, ساخت یک رکورد از وحشت از پزشکی که بی توجهی مقامات زندان تا به حال شده است در تلاش برای پنهان کردن که دامنه کامل از بحران انسانی در داخل زندان بود نشان داد.

“ما در حال مواجه با همان وضعیت ما در ژانویه 2019 گفت: Deirdre فون Dornum وکیل-در-مسئول فدرال مدافعان برای منطقه شرق نیویورک است. “یک بار دیگر ما می بینیم در میان این همه گیر که BOP کلمات نمی توان اعتماد کرد. با توجه به اصلاح افسران که در داخل این تاسیسات آنها پیوستن به بهداشت عمومی پروتکل های آنها حفاظت از کارکنان آنها حفاظت از زندانیان. و آنچه آنها در حال گفتن این دادگاه است که به سادگی درست نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>