پیام های داخلی آشکار بحران در بیمارستان هوستون به عنوان Coronavirus موارد افزایش


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این مقاله تهیه شده با همکاری NBC News.

هوستون — در Lyndon B. Johnson بیمارستان در یکشنبه پزشکی کارکنان زد از هر دو فضای جدید کروناویروس بیماران و یک کلید داروی مورد نیاز برای درمان آنها. بدون باز کردن تخت در بیمارستان های عمومی از یک دوجین COVID-19 بیمارانی که نیاز به مراقبت های ویژه گیر شد در اتاق اورژانس در انتظار انتقال به دیگر هوستون بیمارستان منطقه با توجه به توجه داشته باشید ارسال شده به کارکنان و مشترک با خبرنگاران.

یک روز بعد از بالا پزشک اجرایی در هوستون متودیست سیستم بیمارستان نوشت: به کارکنان و هشدار داد که آن coronavirus caseload شد موجی: “لازم است در نظر گرفتن تاخیر بیشتر خدمات جراحی به بیشتر ایجاد ظرفیت برای COVID-19 بيمار” دکتر رابرت فیلیپس گفت: در این توجه ناگهانی به نوبه خود از سه روز قبل زمانی که سیستم بیمارستان با ارسال توجه داشته باشید به هزاران نفر از بیماران مبتلا به دعوت آنها را به نگه داشتن خود را از فولاد قرار ملاقات.

و در دانشگاه تگزاس MD Anderson Cancer Center, اعضای هیات هشدار داده شد که به تازگی در این بیمارستان به زودی شروع مصرف در بیماران مبتلا به سرطان با COVID-19 از این شهر سبب شیوع بیمارستان های عمومی سیستم بسیار غیر معمول حرکت برای تخصص بیمارستان.

این پیام های داخلی برجسته در حال رشد فشار که coronavirus بحران قرار دادن در بیمارستان سیستم در منطقه هوستون که در آن تعدادی از بیماران بستری شده با COVID-19 نزدیک به چهار برابر شده پس از روز یادبود. از سه شنبه بیش از 3000 نفر در بیمارستان بستری شدند برای coronavirus در منطقه از جمله نزدیک به 800 در بخش مراقبت های ویژه.

“حقیقت را به شما بگویم آنچه مرا نگران است این هفته که در آن ما هنوز نوع دست زدن به آن گفت:” روبرتا شوارتز هوستون متودیست ارشد نوآوری افسر که کمک به سرب سیستم تلاش برای گسترش تخت برای COVID-19 اختراع ثبت شده است. “من واقعا نگران هفته آینده.”

آنچه اتفاق می افتد در هوستون تساوی وهم آور تشابه به شهر نیویورک در اواخر ماه مارس زمانی که هر روز به ارمغان آورد شیب افزایش تعداد بیماران به دنبال مراقبت در سبب شیوع بیمارستان — اگر تا کنون با مراتب کمتری از مرگ و میر. اما به عنوان coronavirus موارد افزایش تگزاس مقامات دولتی در اینجا باید نه reimplemented همان مستند اقدامات است که کارشناسان می گویند کمک به ارمغان بیاورد نیویورک شیوع تحت کنترل افزایش نگرانی در میان مقامات بهداشت عمومی که هوستون نمی خواهد بود قادر به صاف منحنی.

“زمان عمل و زمان به احساس خطر است که به شما ضربه ظرفیت, اما آن را بسیار زودتر از زمانی که شما شروع به دیدن بستری شدن در بیمارستان افزایش در نرخ بسیار سریع گفت:” لورن Ancel Meyers, استاد یکپارچه زیست شناسی که منجر به دانشگاه تگزاس در آستین COVID-19 مدلسازی کنسرسیوم. “آن را قطعا زمان به نوعی از عمل. آن زمان است که احساس خطر می شود.”

حتی به عنوان موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان افزایش می یابد تعداد مرگ و میر روزانه در تگزاس باقی مانده است نسبتا کم است. روز سه شنبه دولت گزارش داد حدود 7000 مورد جدید, یک رکورد اما تنها 21 جدید مرگ و میر. تمام گفته ایالت نیویورک گزارش شده نزدیک به 25000 تایید مرگ از COVID-19. تگزاس ثبت کرده است کمتر از 2,500 از جمله 378 در شهرستان هریس که شامل هوستون.

اما کارشناسان هشدار می دهند که افزایش بستری شدن در بیمارستان امروز به احتمال زیاد خواهد شد در نتیجه افزایش مرگ و میر در هفته های آینده و کسانی که نیاز به ICU مراقبت از COVID-19 اما بهبود می یابند اغلب ترک بیمارستان با تداوم مشکلات بهداشتی است.

مایرز و دیگران گفت که در حالی که بیمارستان ها در سراسر ایالات متحده به طور کلی در حال آماده تر از آنها در ماه های مارس و آوریل — تجهیزات حفاظت شخصی فراوان تر است پیشرفت در درمان بیماران کمک کرده اند و هواکش نیست و در تامین کوتاه مدت — عدم اقدامات دولت برای کاهش سرعت گسترش در تگزاس و کشورهای دیگر قرار می دهد و آنها را در یک نقطه ضعف.

تگزاس یکی از ایالات متحده برای اولین بار در کشور به سهولت اجتماعی فاصله مقرر آغاز دو ماه پیش که روزانه coronavirus موارد باقی مانده است نسبتا پایین در مقایسه با برخی از کشورها. رستوران بازگشایی شد اولین با به تدریج شل شدن ظرفیت محدودیت; میله های زندان, مو سالن بازی بولینگ کوچه ها و کسب و کارهای دیگر به زودی به دنبال. در هوستون که در آن رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت بود تا اخیرا مسدود شده مقامات محلی از صدور عمومی, ماسک, الزامات آن معمول است برای دیدن بسیاری از مردم از خرید در محله سوپر مارکت ها و یا جعبه بزرگ فروشگاه سخت افزار با چهره پوشانده اند.

اما به تاریخ ابوت مقاومت کرده است بازگشت به مستند دیگر از سفارش در هفته گذشته بسته شدن میله و بیشتر محدود کردن ظرفیت در رستوران. این هفته پس از بالا انتخاب رهبر در دالاس کانتی خواست قدرت به موضوع جدید اقامت در خانه سفارش محلی ابوت رد این ایده گفت: رسمی درخواست شد به “زور فقر” بر مردم است.

“بسته شدن تگزاس, دوباره, همیشه آخرین گزینه” فرماندار گفت: در هفته گذشته با تاکید بر تعهد خود به حمایت از اقتصاد دولتی است.

کارشناسان اشاره کرد که می توانید آن را به مدت دو هفته یا بیشتر برای اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات منجر به کاهش موارد بستری شدن در بیمارستان.

“از بستری شدن در بیمارستان شما ببینید امروز آنها نه فقط به صورت خطی افزایش در دو هفته آینده,” دکتر گفت: خاک رس جانستون دین از دل مدرسه پزشکی در دانشگاه تگزاس در آستین. “آنها در حال رفتن برای سرعت بخشیدن به. هنگامی که شما پایمال بیمارستان شما را در دردسر بزرگ. که به نظر من این کار غیر ممکن است که فرماندار مواجه است. آن را مانند فرمان های غول پیکر تانکر از طریق یک تنگه بدون هیچ گونه نقشه ها.”

اگر چه مدیران بیمارستان در هوستون استرس است که آنها توانایی اضافه کردن تخت های مراقبت ويژه در منطقه برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای چند هفته در حداقل فشار در بیمارستان است و در حال حاضر در راه های دیگر.

هوستون رئیس آتش نشانی ساموئل پنا گفت: امدادگران گاهی اوقات باید صبر کنید برای بیش از یک ساعت در حالی که اورژانس کارگران تقلا برای پیدا کردن تخت و کارکنان برای مراقبت از بیماران در آورده و توسط آمبولانس — یک تنگنا که بستن اورژانس خدمات پزشکی منابع و کاهش واکنش های اضطراری بار در سراسر منطقه است.

بخشی از مشکل پنا گفت این است که هنگامی که خدمه می رسند در یک بیمارستان با بیمار مشکوک به داشتن COVID-19 بیمارستان ممکن است فیزیکی, تخت, باز, برای آنها, اما نه به اندازه کافی پزشکان و یا پرستاران به کارکنان آن است. که یک مشکل که به احتمال زیاد به تعمیق به عنوان یک تعداد زیادی از کارگران پزشکی شده اند آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به داخلی بیمارستان گزارش. فقط به عنوان نیویورک بیمارستان را چهار ماه پیش برخی از هوستون بیمارستان های ارسال شده در سفر, پرستار, وب سایت دنبال پرستاران برای “پاسخ به بحران شغل است.”

“اگر آنها در پرسنل پرستاری و سپس شما نمی توانید محل بیمار” پنیا گفت. “سپس ما خدمه مجبور به نشستن با بیمار در ER تا زمانی که چیزی می آید باز. است از مهره های بازی دومینو.”

بحران در هوستون شتاب به سرعت در حال در هفته های اخیر در زمان و در نتیجه مبهم پیام از هر دو بیمارستان رهبران و مقامات دولتی.

در ژوئن 24, چند بیمارستان مدیران وابسته به مرکز پزشکی تگزاس وسیع پزشکی پردیس که خانه را به بسیاری از هوستون عمده بیمارستان سیستم — صدور بیانیه ای هشدار داد که COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در حال رشد در یک “نرخ هشدار دهنده” و می تواند به زودی قرار داده و غیر قابل تحمل فشار در بیمارستان منابع است.

اما روز بعد پس از ابوت با صدور یک فرمان اجرایی کارگردانی بیمارستان به محدود کردن اعمال جراحی الکتیو — اندازه گیری در نظر گرفته شده برای حفظ ظرفیت بیمارستان اما یکی که نیز لطمه می زند بیمارستان درآمد — از مدیران اجرائی در چهار بيمارستان در مرکز پزشکی ناگهان تماس های گرفته شده خود را زودتر هشدار در عجله سازمان کنفرانس خبری. آنها گفت که آنها تا به حال به معنای زنگ خطر ، بيمارستان هنوز جا برای اضافه کردن تخت ICU آنها گفت: هر دو برای درمان COVID-19 و برای ادامه مراقبت از بیماران دیگر.

“من فکر می کنم مرکز پزشکی تگزاس هدف بود که واقعا می خواهیم مردم را به انجام کارهای درست در جامعه و انجام این کار با صحبت کردن در مورد ظرفیت اما واقعا به پایان رسید تا ناخواسته صدایی زنگ بل بیش از حد با صدای بلند” دکتر مارک بوم, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت هوستون متودیست است که بخشی از مرکز پزشکی تگزاس گفت: در کنفرانس خبری. “ما به وضوح آیا باید ظرفیت.”

تغییر پیام های ناراحت, شهرستان هریس, قاضی لینا Hidalgo, شهرستان برتر انتخاب شد. او بادی سرخوردگی او را دوشنبه در یک مجازی کنفرانس خبری از او در خانه که در آن او را در خود قرنطینه بعد از یک عضو از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای coronavirus. هیدلگو گفت: “رقیق شده” پیام از برخی از بیمارستان رهبران “تضعیف جامعه ما توانایی” برای جلوگیری از ویروس.

“هدف این است که به پزشکان و پرستاران است که ما در حال در آوردن از خارج از شهر” هیدلگو گفت. “هدف این است که به پایه های کلی جمعیت تخت است که ما نیاز به دیالیز و حملات قلبی و سکته مغزی و زنان باردار که نیاز به زایمان تبدیل به تخت ICU. هدف این است که برای دیدن چقدر اتاق ما می توانیم برای مردم و وجود دارد و مرگ در تخت بیمارستان. که نقطه ای از هر یک از این.”

در مصاحبه روز سه شنبه بوم گفت که او قصد ندارد نشان می دهد که نبود دلیل به شدت نگران تعداد COVID-19 بيمار پر بيمارستان. او گفت که او و دیگر مدیران در تلاش بودند برای نخ سوزن بین صدایی زنگ در مورد در حال رشد است اما هنوز هم کنترل فشار در بیمارستان منابع در حالی که در تلاش برای اطمینان بخشیدن به افرادی که ممکن است نیاز به مراجعه به بیمارستان برای بیماری های دیگر است.

“صادقانه در راه آن نتیجه معکوس داده و من بسیار متاسفم که به خاطر آنچه اتفاق افتاده است در واقع شده است در مقابل دقیق از آنچه که ما در تلاش بودند به انجام,” او گفت: تلاش خود را برای روشن شدن زودتر هشدار در مورد بیمارستان ظرفیت. “من می خواستم هرگز به اشتباه ، پیام واقعا ” هی بچه ها ما نمی خواهیم وحشت زیرا هنگامی که مردم وحشت چیزهای بد اتفاق می افتد.'”

بیمارستان در هوستون و در جای دیگر در این کشور به طور موقت متوقف سرپایی بازديد و اعمال جراحی الکتیو در مارس و آوریل به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری در سواحل شرق — یک حرکت است که نه تنها صدمه دیده در بیمارستان درآمد بوم گفت: اما همچنین بسیاری از بیماران مبتلا به تاخیر انتقادی روش از جمله اعمال جراحی قلب است.

رونق و دیگر بیمارستان رهبران گفت: در اوایل محدودیت نیز به رهبری برخی از بیماران برای جلوگیری از رفتن به بیمارستان پس از درد و رنج علائم حملات قلبی یا سکته مغزی منجر به بالقوه مرگبار تاخیر در مراقبت.

ویویان هو, یک استاد اقتصاد در دانشگاه رایس گفت: بیمارستان ها می خواهید برای محافظت از خود مالی بهداشت و درمان و سلامت بیماران هر دو کسانی که با COVID-19 و کسانی که با شرایط دیگر در حالی که همچنین جلوگیری از خود را از تبدیل شدن به ضعف پایین خط.

اعمال جراحی الکتیو تحویل به مراتب بهتر بازگشت مالی از بخش ICU کامل از بیماران مبتلا به COVID-19.

“آنها ترجیح می دهند به بگویید که این بسیار خطرناک است,” او گفت: “اما آنها نمی توانند چون آنها به خاطر انجام این اعمال جراحی الکتیو و در بیشتر قسمت ها که امن است.”

همه بیمارستان ها به همان اندازه مجهز برای پاسخ به افزایش COVID-19 تقاضا همراه با از دست دادن کسب و کار سودآور هو گفت. بیمارستان سیستم مانند هوستون متودیست “این منابع مالی به نوعی تبدیل هر چیزی به یک ICU فقط به خاطر اینکه آنها پول بیشتر و پول بیشتر در دست” او گفت:.

هوستون عمومی بیمارستان بن Taub و Lyndon B. Johnson, ندارد, همان منابع.

“مشکل این است که البته وجود دارد در حال رفتن به بیشتر بیمارانی که در حال رفتن به رفتن به بن Taub” از آنجا که ویروس است که به طور نامتناسبی سیاه پوست و لاتین مردم در جوامع کم درآمد و بن Taub است که به طور سنتی به شبکه های ایمنی برای کسانی که بدون بیمه سلامت, Ho گفت. “من نمی دانم تا چه حد آنها قادر به فرستادن بیماران به بیمارستان های دیگر.”

هریس سیستم بهداشت و درمان گفته است که محدودیت ظرفیت در هر دو از آن بیمارستان های دولتی مجبور پزشکان برای انتقال coronavirus بیماران در جاهای دیگر از جمله ارسال به برخی از بیمارستان ها در شهرهای مجاور.

یکشنبه توجه به کارکنان در لیندون جانسون گفت که این بیمارستان رسیده بود حداکثر اشغال در آن COVID-19 واحد. آن روز نزدیک به 50 درصد از بیماران تست شده برای این ویروس تا به حال آن را بیش از دو برابر این نرخ از یک هفته قبل از. بیمارستان در حال اجرا از remdesivir یک داروی ضد ویروسی است که نشان داده شده است برخی از اثر در درمان COVID-19. و در حال حاضر تمام اعمال جراحی الکتیو بودند که لغو شد برای حفظ تخت و نیروی انسانی ظرفیت.

وجود دارد به نظر می رسد به هیچ letup در چشم; توجه داشته باشید به کارکنان هشدار داد که دوشنبه به احتمال زیاد می تواند بدتر.

“جمعه” آن گفت: “به طور معمول حجم پایین تر در روز است.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im