ره پاداش: در داخل مرموز دادگاه در خلیج گوانتانامو به عنوان شکنجه سازمان سیا معمار شهادت

ماه گذشته به رهگیری پژوهش ویرایشگر مارگوت ویلیامز گزارش از اردوگاه عدالت در خلیج گوانتانامو در لحظه ای فوق العاده در 40 قبل از محاکمه شنوایی برای پنج مرد متهم به توطئه 9/11. این مردان هستند که به اتهام جرایم است که می تواند در نتیجه مجازات اعدام و قبل از جلسات محاکمه شده اند در ادامه در این مورد از سال 2012. در این جلسه معمار سیا, شکنجه, برنامه دکتر جیمز میچل آورده بود به جنگ در دادگاه به عنوان شاهد. این اولین بار است که میچل به نظر می رسد در دادگاه باز. ویلیامز توصیف او گزارش سفر میچل شهادت و چگونه میراث شکنجه سازمان سیا نهفته است 9/11 مورد برای نزدیک به هشت سال است.

جرمی اسکاهیل: من جرمی Scahill به شما از دفاتر رهگیری در شهر نیویورک است و این یک جایزه ویژه قسمت از ره. به خاک سپرده عمیق در زیر سرفصل های مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح “تبرئه و” دموکراتیک مقدماتی, پیت, برنی, Bloomberg شد و اخبار خارج از اردوگاه عدالت در خلیج گوانتانامو کوبا. ماه گذشته دو متفکر سازمان سیا, شکنجه, برنامه بودند به عنوان شاهد در پیش از محاکمه شنوایی برای مردی 9/11 حملات.

امی گودمن: دکتر جیمز میچل بود در دادگاه برای پیش از محاکمه شنوایی برای پنج 9/11 او مظنون شده بود موضوع را به شکنجه حمایت گراها به نام “enhanced interrogation techniques.”

JS: زمانی که سرمایه محاکمه در گوانتانامو جنگ در دادگاه در نهایت اتفاق می افتد در سال آینده در سال 2021 از آن خواهد شد که شده است از دو دهه پس از این جنایت صورت گرفت. در اینجا برخی از حقایق است که به مدت طولانی فراموش شده است. این زندان در خلیج گوانتانامو همچنان باز است. افرادی که مهندسی شکنجه بودند هرگز پاسخگو باشند و مردانی که درگیر شده اند ممکن است با حملات 11 سپتامبر هنوز محکوم شده است. مشکل از خلیج گوانتانامو شده است که در یک بحث دموکراتیک.

Yamiche Alcindor: به همین دلیل نمی تواند به شما نزدیک خلیج گوانتانامو? چرا نمی تواند دولت اوباما در بستن گوانتانامو?

جو بایدن: ما اقدام به بستن گوانتانامو اما شما باید به کنگره قدرت به آن را انجام دهد. آنها را نگه داشته ام آن را باز کنید. و این واقعیت است که ما در واقع فکر می کنم این بزرگترین آن است که تبلیغات برای ایجاد وحشت —

JS: زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان او لغو نقل و انتقالات برای مردانی که پاک شد به ترک زندان گوانتانامو. او همچنین فعالیت برای پر کردن این زندان بازگشت.

Donald J. Trump: امروز صبح من به تماشای رئیس جمهور اوباما صحبت کردن در مورد GTMO راست خلیج گوانتانامو که توسط راه که ما در حال نگه داشتن باز که ما در حال نگه داشتن باز است و ما در حال رفتن به آن را با برخی از بد دیدن و باور من ما میخوایم بار آن را.

JS: از این 40 مردانی که باقی می ماند امروز در زندان خلیج گوانتانامو پنج تن از آنها در حال حاضر درگیر در آنچه شناخته شده به عنوان 9/11 محاکمه. تقریبا هشت سال از این بدتر و کافکا-esque مورد کشیده. شده اند وجود دارد حداقل 40 قبل از محاکمه جلسات. این مورد کاملا خدشه دار شکنجه سازمان سیا در سیاه سایت. حالا سوال جدید در مورد FBI دخالت را ساخته اند یک مسیر به محکومیت و حتی بیشتر تیره. دولت وسواس با نگه داشتن هر جزئیات طبقه بندی شده ادامه می دهد برای اضافه کردن سوخت به یک در حال حاضر خارج از کنترل آتش است. استدلال وجود دارد بیش از آنچه که حتی می توان گفت در دادگاه. بیشتر از آنچه اتفاق افتاده است به این آقایان کجا بودند و چگونه آنها تحت درمان قرار گرفتند آن را طبقه بندی شده. ما گزارش داد در ره در گذشته که برخی از این مردان مانند خالد شیخ محمد به عنوان شناخته شده KSM به اتهام متفکر 9/11 حملات برای اولین بار از طریق رفت و مخفی سازمان سیا اداره می شود پایگاه شناخته شده به عنوان سیاه و سفید سایت. ما شنیده خبرنگار کارول روزنبرگ بحث در مورد چگونه زمان مدیر سازمان سیا Gina Haspel ممکن است اجرای یک سایت در خلیج گوانتانامو خود را.

کارول روزنبرگ: و من نگاهی به کلمات در صفحه, و من مثل جینا Haspel فرار یک سیاه سایت در گوانتانامو? آن شده است به طور گسترده ای گزارش شده است که او قطعا فرار یک سیاه سایت در تایلند است. و گوانتانامو قسمت در ادامه به شما می دانید واقعا مرموز است. و سپس من شروع من در یک ماموریت بروید سعی کنید و کشف کردن صداقت از این. و به عنوان شما می دانید جرمی کسانی که می دانند با اطمینان نمی توانم بگویم اما کسانی که می دانند این برنامه باید یک زمینه که در آن آنها می توانند در مورد آن صحبت کنید. من نمی گویم این یک واقعیت است. من گفت: این قطعه از اطلاعات محرمانه. سازمان سیا نمی خواهد آن را تایید آنها نمی خواهد آن را انکار کند. یکی از دلایل آن را حس می کند کامل است که آنچه را که آنها باید اذعان کرد این است که او تا به حال تعدادی از covert کوتاه مدت تکالیف که آنها را توصیف سراسر زندگی حرفه ای خود را که کاملا مناسب با آن است.

JS: دفاع وکلا بیش از این سالها پیش از محاکمه جلسات استدلال کرده اند که به دلیل شکنجه سازمان سیا و حتی Haspel گذشته دخالت یک محاکمه عادلانه برای این افراد غیر ممکن است. در اینجا وکیل مدافع Alka Pradhan و جیمز کانل اخیرا در یک مستند به نام “محاکمه” توصیف مسائلی که با آنها مواجه ایم به عنوان بخشی از تیم حقوقی برای Ammar al-بلوچی.

Alka Pradhan: این یک مجازات اعدام محاکمه و ما قرار است به عنوان به هر قراضه از شواهد است که می تواند مواد مورد. در همه جا ما به, ما به دنبال اطلاعاتی که ما بدست نمی از دولت ایالات متحده بود که در آن ممکن است آنها برگزار شده است که دولت گفته کاملا صاف کردن آنها به نظر طبقه بندی شده و هرگز به ما بگویید. که مرتب سازی بر اساس بسیار مهم برای این مورد است.

جیمز کانل: برای سال همه چیز را که عمار گفت: طبقه بندی شد. شما می دانم که اگر او گفت: “ببخشید میتونم رفتن به دستشویی?” که طبقه بندی شد. که فوق العاده پیچیده است. یکی از معدود چیزهایی است که ما به نوعی برنده این صورت است که با داشتن این سیستم نورد. و بنابراین در حال حاضر او عادی روز به روز ارتباطات طبقه بندی نشده. اما حتی در حال حاضر هر چیزی که او می خواهد برای گفتن در مورد وقت خود را در سایت ما به مرور برای طبقه بندی. این فقط یک مثال از خود زخم وارد است که دولت ایالات متحده در اعمال خود و افرادی که کار برای آن است که همه چیز را فوق العاده پیچیده است.

JS: ما قصد داریم به شنیدن بیشتر از Alka Pradhan در یک لحظه. اما برای اولین بار در ژانویه رهگیری را مارگوت ویلیامز رفت به اردوگاه عدالت در گوانتانامو به پوشش لحظه ای فوق العاده در جنگ دادگاه که در آن دکتر جیمز میچل در آورده بود برای بازجویی. میچل البته پیمانکار سازمان سیا که با هیچ تجربه قبلی در بازجویی طراحی شده به اصطلاح “Enhanced Interrogation Techniques” برنامه است که به مبلغ چیزی جز شکنجه و تولید نتیجه صفر. میچل در طول دهه بوده است نه آرام. او یک کتاب نوشته شده است به نام “پیشرفته بازجویی.” او شده است موضوع از معاون مستند.

جیمز میچل: شما می دانید که یکی از شایعاتی که من به یاد داشته باشید که روزنامه نگار از آن آغاز شده بود در مورد من این بود که من نوعی راه می رفت به جلو دروازه آژانس کوبیدن بر درب گفت: شما می دانید وجود دارد شکنجه می شود انجام می شود, اجازه دهید من در.

JS: و او را به بسیاری از مصاحبه ها در طول سال.

JM: شما می دانید مشکل اصلی نهفته در این راه است که نسخه های فعلی از قرآن و روایات و خشونت است که در آن پذیرفته شده به عنوان واقعی کلمه از خدا گذشت فورا و کامپیوتر ما فرهنگ ما مانع از به چالش کشیدن آن است.

JS: در پرونده های مدنی در سال 2017, میچل و شریک زندگی خود را در شکنجه بروس یسن بودند سوال در یک ضبط رسوب.

بروس یسن: ما سربازان انجام آنچه ما آموزش داده شد انجام دهید.

شری فینک (NYT): این است که بروس یسن یک نظامی سابق روانشناس شد که یک پیمانکار سازمان سیا و همکارش جیمز میچل.

JM: هر گونه تخصص در هنر مصاحبه ؟ خدای من, من یک روانشناس بالینی. مصاحبه آنچه که ما انجام دهد.

SF: آنها در حال حاضر متهمان در یک مورد مطرح شده توسط برخی از مردان شکنجه در این زندانها: سلیمان سلیم محمد بن Soud و عبیدالله برادرزاده گل رحمان که درگذشت.

JS: اما این مورد در مقابل دو روانشناسان حل و فصل شد. میچل و یسن هرگز مواجه تحت تعقیب کیفری. میچل به نظر می رسد برای اولین بار در دادگاه در ماه گذشته. او را قبلا پذیرفته شخصا به آب بستن خالد شیخ محمد. در گوانتانامو دادگاه او نشسته فقط متری از آن زندانی است. مارگوت ویلیامز وجود دارد برای همه از آن و در حالی که وجود دارد او به ارمغان آورد او را ضبط صدا و با حضور در برخی از جلسات مطبوعاتی از وکلای مدافع.

Alka Pradhan: دکتر میچل به ویژه در کتاب خود در مورد چگونه او می داند که برخی از الزامات آمد از 9/11 کمیسیون درست است ؟ و با توجه به حجم مورد نیاز که به طور مستقیم از اف بی آی, شما می دانید, حدس ما این خواهد بود که او تا به حال برخی از دانش هر دو از آنها تا به حال برخی از دانش است که این شد که از اف بی آی و که وجود دارد FBI عوامل درگیر در واشنگتن و پنتاگون که در آینده با این سوالات برای اهداف 9/11 بررسی است. و این چیزی است که ما می خواهیم برای پیدا کردن این است که: چقدر آنها می دانند در حالی که آنها شکنجه این مردان است.

JS: که وکیل Alka Pradhan در این جلسات از دفاع تیم تنها صوتی مارگوت اجازه داده شد برای ثبت به توضیح بیشتر در مورد این جلسه و آنچه که او را دیدم در اردوگاه عدالت است. در اینجا این است که مارگوت ویلیامز.

مارگوت ویلیامز: من در گوانتانامو در ماه ژانویه این سال به 40 قبل از دادگاه جلسه دادرسی در دادگاه در برابر 9/11 متهمان که بازداشت شدگان در گوانتانامو.

من مارگوت از رهگیری مارگوت ویلیامز.

[پچ پچ.]

MW: زمانی که رسانه ها و غیر دولتی ناظران و اعضای خانواده قربانیان 9/11 حملات به گوانتانامو به تماشای این جلسات در فرد ما نشستن پشت یک شیشه در یک نوع از گالری و وجود چهار ردیف صندلی. ما می توانید ببینید چه خبر است در دادگاه. اما آنچه ما می شنویم این است که در 40 ثانیه تاخیر و ما می بینیم که 40 ثانیه تاخیر تصویری بر روی صفحه نمایش در بالا به ما. بنابراین ما می توانید در همان زمان ببینید چه خبر است در زندگی و تماشای آن و شنیدن آن را در 40 ثانیه تاخیر. دلیل برای 40 ثانیه تاخیر است که اگر هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده ذکر می شود و ما نمی باید گواهی عدم سوء پیشینه به شنیدن این اطلاعات طبقه بندی شده آنها خاموش کردن صدای آنها را سر و صدا سفید و صفحه نمایش می رود به سفید است.

[سر و صدا سفید.]

Alka Pradhan: این است که احتمالا یکی از مهم ترین جلسات ما تا به حال هنوز گرد در هشتمین سال از جلسات پیش از محاکمه برای 9/11 مورد. و البته در طول این دو هفته ما خواهد بود با در نظر گرفتن شهادت از پزشکان میچل و یسن که که در آغاز به کار این برنامه شکنجه سازمان سیا.

[موسیقی interlude.]

MW: این دومین بار است که این پنج متهم در 9/11 حملات آورده شده است قبل از دادگاه نظامی. این یک دادگاه نظامی. آن را مانند به طور منظم دادگاه و آن در اصل دولت بوش [که] به ارمغان آورد آنها را قبل از دادگاه. و پس از آن زمانی که رئیس جمهور اوباما و رئیس جمهور شد و اگر شما به یاد داشته باشید اولین روز از دولت او, او گفت که او قرار بود برای بستن گوانتانامو.

باراک اوباما: من گفته ام بارها و بارها که من قصد دارم برای بستن گوانتانامو و من را از طریق در دنبال آن است. گفت: من بارها و بارها که امریکا نمی کند ، و من قصد دارم به مطمئن شوید که ما را شکنجه می شود. کسانی هستند, کسانی هستند بخشی از یک تلاش به دست آوردن مجدد امریکا اخلاقی قد در جهان است.

MW: ایده این بود که آنها را به کسانی که متهم به ایالات متحده و شارژ آنها را با جنایات تحت فدرال قضائیه منطقه جنوب نیویورک. و پس از آن که کنگره رای دادند نه اجازه می دهد که زندانیان گوانتانامو به آمدن به ایالات متحده است. آنها نمی تواند به محاکمه در ایالات متحده است. بنابراین دادگاه تا به حال به بیش از شروع دوباره تحت نظامی کمیسیون در گوانتانامو. از سال 2012 این مورد است که این مورد در برابر 9/11 متهمان آن را یک سرمایه مورد. آنها با اتهام جنایات است که می تواند در نتیجه مجازات اعدام. و قبل از جلسات محاکمه شده اند در ادامه در این مورد از سال 2012. این جلسه 40 دادرسی پیش از محاکمه.

AP: ما قصد داریم به شنیدن در مورد بسیاری از چیزهای مختلف از پزشکان میچل و یسن. و در طول این چند هفته ما قصد داریم به بحث در مورد اف بی آی را به دخالت در آنچه که به نام شده است تا در حال حاضر سازمان سیا, شکنجه, برنامه, اما در واقع شکل به کامل برنامه دولت در شکنجه این زندانیان است که تبدیل به یک دولت پوشش به منظور از زمان محاکمه و یا اعدام آقای al-بلوچی.

[موسیقی interlude.]

MW: بیش از چند سال گذشته, آنچه وکلای دفاع شده اند قادر به کشف و رو به جلو قرار داده است که اف بی آی نیز درگیر همه همراه در ارائه سوالات به بازداشت شدگان در حالی که آنها در سایت. بنابراین FBI ندارد دست پاک است. آنها در طول بازو از کل فرایند در حالی که متهمان شکنجه شده. این نوع از آنچه مسئله در حال حاضر است. باید آن مصاحبه که FBI را پس از سال 2006 باید کسانی که پرتاب کردن هست ؟ و پس از آن چه آنها به دنبال برای این مورد ؟

دکتر جیمز میچل و دکتر بروس یسن آنها روانشناسان و از آنها خواسته شد با کمک آمریکا به آمده تا با برخی از تکنیک های که با آنها می تواند بازجویی از این زندانیان که در CIA بازداشت و پس از قطاری.

JM (2017): من مخالف با این پیشنهاد که ما معماران از آنجا که ما نمی شکستن زمین جدید, شما می دانید, به این معنا که معماران انجام دهد.

MW: این اولین بار است که آنها به نظر می رسد در دادگاه علنی و بیشتر به طور قابل توجهی به اعتقاد من یکی از دلایلی است که بسیاری از مطبوعات رفت به گوانتانامو به تماشای این شد و آن شد البته این اولین بار آنها را دیده بود این پنج مرد که آنها می دانستند که پس از بازجویی از آنها در گذشته است. بنابراین متهمان برای اولین بار رو به مردانی که تا به حال بازجویی از آنها در سازمان سیا سیاه سایت.

کارول روزنبرگ: شما قادر به می گویند که چگونه مشتری خود را در واکنش به تماشای او امروز ؟

MW: آقای رویز به ما گفت که زمانی که او خواسته Mr. al-Hawsawi در مورد آنچه که او فکر Mitchell او نوع شانه ای بالا انداخت و گفت: متکبر.

والتر رویز: یک کلمه او بود که او متکبر است. بنابراین او گفت: متکبر. او نیز او را به عنوان توضیح عصبانی هنگامی که او تا به حال اجرا با او در سال 2003 به یک قسمت. اما واکنش اصلی واقعا خیلی به میچل بود اما او در واقع بسیار سپاسگزار.

CR: شما چه معنی است ؟ سپاسگزار که کسی که او تا به حال دیده می شود زمانی که او برای اولین بار در اینجا آورده شده است در آورده به توضیح آنچه که او انجام شده بود ؟

WR: هیچ او سپاسگزار از تلاش های ما در نمایندگی خود را در راه است که در حال حرکت بود.

MW: رویز کاملا صریح او در بازجویی از دکتر میچل. او مواجه دکتر میچل بارها و بارها با حوادث است که او به عنوان مشخصه ، در پایان روز او با بازی در یک کلیپ که در آن دکتر میچل خود به نوعی یک شوخی در مورد استفاده از کلمه ،

JM: ما هرگز استفاده از کلمه “شکنجه” — علت شکنجه یک جنایت است. [خنده حضار] به خوبی از آن استفاده می شود محاوره. و او با استفاده از کلمه شکنجه اگر چه او نمی گویند ، او گفت: مشعل.

مایک Ritland: منظورم اینه که به نظر من این لعنتی معانی. اما در هر حال —

MW: وکیل رویز گفت: پس از اعتراض به کلمه شکنجه توسط دادستان “من می دانم که شکنجه یک کلمه کثیف. من به شما بگویم چه قاضی من قصد ندارم برای پاکسازی این برای نگرانی های خود را.”

[موسیقی interlude.]

MW: در این جلسه بسیاری از روانی اصطلاحات استفاده شد آن را به صدا مانند یک دانشگاهی و علمی منطق و روش به نوع تکنیک — من و گفت: تکنیک — نوع شکنجه که استفاده از این زندانیان است. برخی از این عبارات استفاده شد “اطلاعات مورد نیاز” “سوء استفاده drift” “اقدامات متقابل به” مقاومت “Pavlovian پاسخ” “درماندگی آموخته شده,” “تقویت منفی” به یک تهویه استراتژی است.” آنها نشان دادند که یک نمودار از “اخلاقی متارکه.”

یکی از تکنیک های است که چیزی به نام “دیوارها” که در آن مرد انداخته است در برابر دیوار و دیوار امن است چرا که آن را ساخته شده از تخته سه لا و از آن ساخته شده به طوری که آن را به پرش. آن را جامد. زمانی که دیوارها استفاده می شود اصطلاح دیوارها آنها با استفاده از یک حوله ساحل به بسته بندی کردن در اطراف زندانیان گردن بنابراین او آسیب نمی شود. و سپس بعد از آن حتی زمانی که آنها در غیر اجباری وضعیت آنها را حوله این پزشکان در زمان حوله قرار داده و آن را فقط به طوری که زندانی می تواند آنها را ببینید. به طوری که آنها می دانم که اگر آنها رفتار یا پاسخ به این سؤال که آنها ممکن است باید به آن حوله را دور گردن خود را و پرتاب می شود در برابر دیوار دوباره.

آنها آن را به نام یک “Pavlovian ابزار است.” و این همان بچه ها را در اتاق بودند که یادآوری از آنچه که آنها تا به حال تحمل به عنوان زندانیان در سایت در نزد افرادی که با استفاده از این روش بر روی آنها.

[موسیقی interlude.]

آن را به عنوان اگر من در آن غرق چون من 18 سال خواندن شهادت و گزارش در مورد شکنجه. آن را قابل توجه در این اقدام در این جلسات با دکتر میچل که در واقع انجام این بازجویی و debriefings و با استفاده از این آنچه که او خواستار تکنیک های. و من با استفاده از این کلمه بیش از حد اما مزیت تعبیری در این مجموعه مقالات را به نوعی پایمال کردن من.

JS: مارگوت ویلیامز تحقیقات ویرایشگر برای تحقیقات در رهگیری. سال قبل از نام گرفتند و علنا منتشر مارگوت وارد لیست اول از گوانتانامو بازداشت شدگان و مونتاژ جامع GTMO پایگاه داده برای نیویورک تایمز. آخرین مقاله برای رهگیری با عنوان “در خلیج گوانتانامو, شکنجه مدافعان پناه خالی کلمه های کد و حسن تعبیر.” بیشتر از مارگوت گزارش در پیش از محاکمه شنوایی از جیمز میچل را می توان در یافت theintercept.com. مارگوت ویلیامز صحبت با قطع تولید کاردانی Elise Swain. و که آن را برای این جایزه ویژه قسمت از ره. تا هفته آینده من جرمی اسکاهیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>