به جای آزادی زندانیان سالمند در پاسخ به Coronavirus کومو ایجاد یک زندان خانه سالمندان راه شمال ایالت

NEW YORK, NY - JULY 6: New York Governor Andrew Cuomo speaks during a COVID-19 briefing on July 6, 2020 in New York City. On the 128th day since the first confirmed case in New York and on the first day of phase 3 of the reopening, Gov. Cuomo asked New Yorkers to continue to be smart while citing the rise of infections in other states. (Photo by David Dee Delgado/Getty Images)

فرماندار نیویورک اندرو کومو صحبت می کند در طول یک COVID-19 جلسه در تاریخ 6 ژوئیه سال 2020 در شهر نیویورک است.

عکس: دیوید دی Delgado/گتی ایماژ

این Adirondack تادیبی تسهیلات tucked دور در مناطق کوهستانی شمال کشور از ایالت نیویورک کمتر از دو ساعت رانندگی از مرز کانادا. سه سال پیش آن را تبدیل به زندانی کردن بچه در سن 16 تا 17 به طور خودکار تحت پیگرد قانونی قرار به عنوان بزرگسالان تحت مهلک دولت قانون است. به عنوان این ممکن است در پاسخ به coronavirus همه گیر همه افراد جوان منتقل شدند خارج از مرکز: آن را در حال حاضر به عنوان یک خانه سالمندان ،

در ماه گذشته 96 سالمندان مرد زندانیان منتقل شده اند به جدا Adirondack زندان است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد این طرح به عنوان یک راه برای اطمینان از ایمنی برای پیری زندانی افرادی که به ویژه آسیب پذیر به Covid-19 عوارض. شمالی نیویورک منطقه دیده می شود برخی از پایین ترین coronavirus نرخ در دولت است.

“اگر یک مرد است Covid مثبت این می تواند انتقال طرح خود را از زندان خانه سالمندان به یک اردوگاه مرگ.”

برای اعضای خانواده و عدالت طرفداران این زندان خانه سالمندان ارائه کمتر از یک پتانسیل قتل عام شدند و حتی یک مورد از coronavirus به معرفی به جمعیت در معرض خطر. و بیشتر چه بسیاری از این سالمندان زندانی مردم در حال حاضر بیشتر حذف شده از بستگان و عزیزان از آنها شده بود در قبلی امکانات.

در پاسخ به همه گیری تنها یک گزینه معقول در دسترس بود به فرماندار و سیستم زندان که آن را به افراد مسن خدمت دولت جملات: انتشار همه آنها را. این امر می شده اند خوش خیم; آن شده اند که معقول. از تکرار جرم سال نرخ تقریبا ناچیز برای سالمندان و افرادی که خدمت کرده اند در دراز مدت محکوم شد. به جای آن دولت اجرا استادانه درست شده و بی رحمانه و به طور بالقوه خطرناک برنامه برای نگه داشتن افراد مسن پشت میله های زندان در دور تسهیلات. با توجه به نژاد پرستی undergirding سیستم زندان های ما این مفاهیم در حال حاضر مظلوم سیاه بزرگان نباید نادیده گرفته است. اکثر مردانی که منتقل شده اند به Adirondack مردم از رنگ و بیش از نیمی سیاه و سفید هستند.

“این طرح اجرا می شود به طور مستقیم به مقابله با بهداشت عمومی, نژادی, عدالت, عدالت کیفری و شواهد و به جای ترویج جرم حبس, خانواده, جدایی, نژاد پرستی و نیازی مجازات زندانی افراد مسن گفت:” یک ماه ژوئن نامه امضا شده توسط بیش از 80 اجتماعی و نژادی عدالت سازمان هایی که فرستاده شد به Cuomo, نیویورک, رهبر اکثریت سنا آندره استوارت-عموزاده و مونتاژ سخنران کارل Heastie. “این نیز تهدید به تکرار بحران بهداشت عمومی با تجربه در خانه های پرستاری در سراسر کشور.”

حدود 6,000 خانه سالمندان بیماران در نیویورک درگذشت از Covid-19 عوارض — نشانه ای از غیر قابل تحمل سالمند غفلت از طرف دولت است. در ضمن زمانی که ویروس وارد زندان ها و زندان های آن را ویران زندانی جمعیت. در حالی که نیویورک شاهد یک کاهش چشمگیر در تعداد مورد لطف ایالت مستندات و در حالی که درست است که شمال کشور تا کنون اجتناب بدترین بیماری همه گیر — وجود دارد و باید به عنوان رتبهدهی نشده است هیچ موارد ثبت شده در Adirondack تادیبی — خطرات ناشی از شرایط زندان باقی می ماند غیر قابل قبول است. دوباره و دوباره دولت انتخاب کرده تنبیهی و carceral راه حل در صورت نیاز فوری برای توده decarceration.

اخلاقی و سیاسی ضروری به جرم decarcerate — برای همه, اما به خصوص برای سالمندان زندانی مردم — predated همه گیر اما تبدیل شده است و همه برجسته تر است ،

“اگر یک مرد است Covid مثبت این می تواند انتقال طرح خود را از زندان خانه سالمندان به یک اردوگاه مرگ” گفت: خوزه Saldana, مدیر انتشار پیری افراد در زندان به کمپین که در خدمت 38 سال در زندان به سر میبرد. Saldana صحبت کرد که دوشنبه شب در کنار فعالان محلی در اجتماعی کوچک-فاصله کنفرانس مطبوعاتی در مقابل در ورودی به Adirondack Correctional Facility است که پنهان در پشت بوته ضخامت. “جوامع ما نیاز به این بزرگان است. من یکی از آنها است.”

فعالان محلی از منطقه اطراف آن پیوست رویداد و تاکید کرد که باید برای پایان دادن به جوامع روستایی’ گریم اقتصادی تکیه بر توده حبس. “شمال کشور یک معامله با شیطان دهه پیش با توافق به زندانی کردن عمدتا سیاه و سفید پدران و پسران و عموزاده گفت:” مارتا قو مدیر اجرایی جان براون زندگی!, یک نژادی عدالت دفاع در شمال کشور است. “من درخواست تجدید نظر به من شمال کشور همسایه به نوبه خود شما زل زل نگاه کردن به دور و درگیر در این مهم تلاش کنند.”

ده ها تن از سازمان های مانند قو و Saldana را خواستار کومو به اعطای عفو به هر زندانی در Adirondack تسهیلات و به حداقل رفت و آمد همه جملات به آنها اجازه می دهد به نظر می رسد در مقابل از هیئت مدیره آزادی مشروط برای شانس در آزادی. آگاه اما از کومو غفلت رکورد در clemencies طرفداران نیز خواستار قانونگذاران ایالتی به تصویب قانون امکان آزادی مشروط ارزیابی برای زندانیان بیش از 55 و همچنین به موقع بررسی و عادلانه تر فرآیندهای تصمیم گیری برای تمام کسانی که واجد شرایط آزادی مشروط.

پس از همه گیر مشخصی در نیویورک وزارت امور اصلاحات و پاشي تاکید شده است که آن را به طول های بزرگ رفته برای مهار این ویروس در زندانها. شده اند وجود دارد 1,249 منتشر شده تا به امروز در پاسخ به بحران بهداشت و درمان در حالی که دیر شده تست ramped تا ماه گذشته. از اواسط ماه ژوئن تنها 3 درصد از نیویورک 38,000 دولت زندانی شده بود تست شده (بیش از 40 درصد از کسانی که تست مثبت بودند Covid-19). مطلب منتشر شده انتظار می رود, اما باقی می ماند بسیار ناکافی در حوزه به خصوص در حالی که طرح های مانند زندان خانه سالمندان هستند قابل قبول تلقی سیاست. اگر این چیزی است که برای مراقبت از افراد آسیب پذیر به نظر می رسد تحت carceral سیستم نیاز برای لغو آن باید از دست داد در هیچ یک با یک قطب نمای اخلاقی.

برای این عزیزان از سالمندان, سلامت مردان در معرض خطر انتقال به Adirondack این حرکت — که به آنها داده می شود بدون هشدار شده است هیچ چیز اما یک منبع نگرانی عمیق. “من در روز او منتقل شد” گفت: Darlene Vourtis-مکنزی که 64 ساله برادر ادوارد مکنزی منتقل شد به Adirondack تسهیلات. “من اعصاب ضرب گلوله کشته شده است.”

Vourtis-مکنزی به من گفت که آن را در حال حاضر بیش از 11 ساعت به رانندگی به دیدار برادرش که قبلی زندان Fishkill Correctional Facility شده بود چهار ساعت رانندگی از او مریلند صفحه اصلی. او گفت که او برادر آمفیزم در کنار تعدادی دیگر از شرایط بهداشتی جدی است. او در زندان بوده است از سال 1994 زمانی که او به اتهام در اختیار داشتن مواد مخدر, سرقت و آدم ربایی است. او در خدمت 25 سال به زندگی تحت مجازات راکفلر مواد مخدر ،

در طول تماس های اخیر از امکانات جدید مکنزی گفت خواهر خود را که در زندان های ضعیف مناسب به آن جدید تر جمعیتی. “این هنر است که مانند یک فروشگاه آب نبات. زمانی که او وارد قانون کتابخانه بود و نه حتی باز” Vourtis-مکنزی به من گفت. “من نوشتن یک نامه شخصی به Cuomo,” او اضافه شده و اشاره کرد که برادر او خواهد بود یک دارایی به جامعه ارائه می دهد و یک محل امن برای زندگی است.

به جای تشکر به پیچ خورده vagaries از carceral منطق او پیری و بیمار است در قفس و جدا شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im