داخل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به ترک سازمان بهداشت جهانی


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

درست قبل از اینکه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری از اقدامات تنبیهی علیه چین در مارس 29, او وارد شده تعجب به او آماده متن.

“ما خواهد بود امروز فسخ رابطه ما با سازمان بهداشت جهانی” اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در باغ گل رز.

بسیاری از رئيس جمهور دستیاران — و حتی برخی از اعضای کابینه — blindsided شد.

فقط 11 روز قبل از آن تهمت فرستاده بود اتمام حجت و تهدید به خروج از این که اگر اصلاحات نمی شد تصویب در 30 روز. برخی از مقامات ارشد امیدوار است که او بلوف میزند و یا تغییر ذهن خود را در مورد تصمیم گیری است که می تواند داد و بیداد تلاش برای مبارزه با بیماری های خطرناک است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خارجی انتخاب در مرکز آینده کتاب سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که استدلال می کند که بسیاری از رئيس جمهور نامنظم اقدامات با هدف تقویت و انتخاب مجدد او شانس.

اما در حالی که بولتون کتاب با تمرکز بر آیات مورد تهمت گذشته معامله با ترکیه و اوکراین و چین رهبر Xi Jinping مقامات در مصاحبه با ProPublica گفت: کمتر پرداخته شده که تصمیم ممکن است یک تاثیر ماندگار.

ProPublica است مصاحبه با مقامات ارشد در پنج سازمان های فدرال به درک عواقب و پشت صحنه تلاش برای جلوگیری از آسیب از تصمیم گیری که در آن آنها تا به حال کمی ورودی.

در این هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن باغ گل رز بیانیه کاخ سفید به کمی جهت در چه باید بکنید بعد. مقامات که در برخورد با چه کسی می دانست که عقب نشینی است دست و پا گیر فرآیند نیاز به یک سال متوجه یک multiagency بررسی و پرداخت غرامت پرداخت نشده.

به عنوان یک نتیجه, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر دستور گروه خود را برای ادامه همکاری با این سازمان است. سفیر آمریکا در ژنو, اندرو Bremberg نگه داشته و مذاکره با این که مدیر کل در اصلاحات خواستار شده توسط رئیس جمهور از جمله تحقیقات مستقل به این که پاسخ به همه گیر. (این مذاکرات برای اولین بار گزارش شده توسط Vanity Fair.) ده ها تن از دانشمندان و پزشکان عمومی و متخصصان سلامت مفصل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نگه داشته و شاغل در پست های خود را در که در ژنو مقر و در زمینه مبارزه با ابولا و بیماری های دیگر در آفریقا و جاهای دیگر.

اما در روز دوشنبه دولت روشن ساخته است خواهد بود وجود دارد هیچ پشتوانه پایین.

در جلسه ای در کاخ سفید یک مدیر با شورای امنیت ملی گفت: دیپلمات ها و مقامات بهداشتی است که آنها در حال حاضر باید توجیه هر گونه تعامل با این که به عنوان لازم برای امنیت ملی و بهداشت عمومی و ایمنی و مقامات ارشد دولتی گفت ProPublica. علاوه بر این وزارت امور خارجه آغاز شده است آماده سازی رسمی مدارک به اعلام رسمی خروج ایالات متحده از این که, مقامات گفت.

“رئیس جمهور در حال حرکت به سمت یک برداشت سریع” یک مقام ارشد دولت گفت: در مصاحبه این هفته است. یکی دیگر گفت: دولت در روز جمعه که کاخ سفید قصد ندارد به تجدید نظر در این تصمیم است. امنیت ملی و مقامات بهداشت تایید آن اظهارات.

“رئیس جمهور روشن ساخته است که ایالات متحده فسخ ارتباط آن با سازمان بهداشت جهانی و این روند در حال تسریع” گفت: کتی McKeogh یک HHS سخنگوی یک ایمیل در پاسخ به یک درخواست برای نظر. “همه ما-که همکاری در حال بررسی از طریق یک رزمی ورزش به عنوان بخشی از ختم فرایند برای اطمینان از ایمنی مردم آمریکا محافظت خواهد شد.”

جدید “بدون تعهد” سیاست یک گام بتن برای محدود کردن رابطه و این باعث شده است که زنگ و سردرگمی دیگر مقامات گفت.

“این در حال ارسال است فقط باور نکردنی امواج شوک از طریق سازمان” یک مقام ارشد دولت گفت. رسمی هشدار داد که کاهش همکاری با این که “عمیق و شدید عواقب.”

در میان اکثر فوری بالقوه اثرات: این حرکت می تواند برای اولین بار از زمان قطع دولت ایالات متحده از توسعه واکسن آنفلوانزای فصلی برای نیمکره جنوبی یک فرایند هماهنگ با این که در همکاری با ایالات متحده است. و خروج از این که می تواند مانع از دسترسی به نهایی COVID-19 واکسن آن است که اگر ایجاد شده در خارج از کشور, زمان و مقامات سابق گفت.

ترک این سازمان همچنین می تواند به طور قابل توجهی کور آمریکا به تهدید سلامت از راه دور خارجی زبانی که همه گیر نشان داده است که پتانسیل برای ایجاد راه خود را به سواحل آمریکا. کارشناسان همچنین ترس تاثیر عمده طرح برای مبارزه با بیماری های عفونی مانند که-led برنامه ای است که در آستانه ریشه کنی فلج اطفال.

“برای انجام این کار در وسط یک بیماری همه گیر است که نفس خطرناک گفت:” نانسی Cox سابق CDC virologist که برای 22 سال رهبری این سازمان که مرکز آنفلوانزا نظارت و کنترل است. “بنابراین من نگرانی زیادی در مورد آنچه اتفاق می افتد به بسیاری از برنامه های در که است که به شدت به حمایت مالی و از طریق تخصص و مشاوره با آمریکا, من فقط فکر می کنم آن می تواند واقعا بد است.”

زمانی که مطلع از شورای امنیت ملی بخشنامه ای که سخنگوی در ژنو نوشت که این سازمان “امیدوار است ایالات متحده باقی خواهد ماند و بخشی که به آن شده است از سال 1948. رهبری آن در جهانی بهداشت که به عنوان یک عضو مهم است که همه مردم در همه جا.”

ایالات متحده آمریکا بزرگترین کمک کننده در میان که 194 عضو به حدود 450 میلیون سال گذشته است. که گفت آمریکا کاهش بودجه تاثیر می گذارد دوران کودکی واکسن فلج اطفال و دیگر طرح های در برخی از آسیب پذیر ترین نقاط جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن انزجار با این که به خوبی تاسیس مقامات دولت می گویند. تصمیم به ترک نیست صرفا به خاطر این که تصادفا در COVID-19 اما از آنجا که دربسته در محیط یک رکورد حل مسائل ساختاری و شکست در طول بحران, مقامات گفت. به عنوان اپیدمی گسترش اوایل این سال که گزارش شده است که تنها 1% از موارد بدون علامت در حالی که پزشکان چینی خصوصی شد و گفت که این تعداد در واقع به عنوان بالا به عنوان 50% ارشد دولت رسمی گفت.

“این سازمان تا به حال هیچ اعتبار” این مقام گفت. “آن را یا clueless در و یا قطع بودن دستکاری کرد.”

اخیر اشتباه از جمله مشاوره متضاد در مورد تاثير ماسک های مطرح شده بیشتر سوالات, مقامات گفت.

دولت قصد دارد برای پر کردن جای خالی سمت چپ توسط آن برداشت مستقیم کمک به کشورهای خارجی ایجاد یک نهاد جدید مستقر در وزارت امور خارجه به رهبری پاسخ به شیوع بیماری های, با توجه به مصاحبه ها و پیشنهاد های تهیه شده توسط گروه. ایالات متحده صرف خواهد شد در حدود 20 میلیارد دلار در این سال در روز جهانی سلامت عمومی است. (حدود 9 میلیارد دلار است که کمک های اضطراری برای COVID پاسخ.)

اما این مقام ارشد دولت رسمی اذعان کرد که فعالیت های مهم رهبری است که از جمله واکسیناسیون طرح نیاز به ادامه. آن است که هنوز روشن نیست چه اتفاقی خواهد افتاد به این برنامه زمانی که آمریکا کمک های مالی و مشارکت پایان رسمی تایید کرد.

در واقع بسیاری از جنبه های سیاست جدید نسبت به باقی می ماند که معلوم نیست, مقامات گفت. در جلسه دوشنبه شورای امنیت ملی مدیر که مشخص شده این سیاست جواب نداد تعدادی از سوالات از آژانس در مورد اجرای آن و تاثیر, گفته, پاسخ, خواهد آمد, بعد, مقام ارشد دولت گفت.

تدابیر جدید نیاز خواهد داشت مقامات برای منحرف کردن توجه خود را از همه گیر پاسخ به منظور بررسی فهرست خود را که مربوط به فعالیت ها و سعی در توجیه آنها بر امنیت ملی و بهداشت عمومی ایمنی, زمینه, مقام ارشد دولت گفت.

منتقدان هشدار می دهند از پتانسیل آسیب گسترده به عنوان ایالات متحده تلاش برای رها کردن خود از یک بین المللی سلامت زیرساخت که در آن تثبیت شده است. زمان باعث خواهد شد حتی بیشتر از قطعیت آنها ،

یک مورد در نقطه: واکسن آنفولانزا است که آمریکایی ها دریافت در داروخانه ها و دفاتر پزشکان بر اساس کاری که CDC و غذا و دارو انجام از طریق چه کسی است.

از سال 2004 ایالات متحده کمک کرده است ایجاد یک شبکه جهانی که آنفولانزا مراکز خرید تجهیزات آزمایشگاه و آموزش دانشمندان است. این مراکز در بیش از 100 کشور جمع آوری نمونه از افراد بیمار منزوی کردن ویروس ها و جستجو برای هر ویروس های جدید است که می تواند باعث یک بیماری همه گیر و یا بیماری همه گیر. CDC در خانه یکی از پنج که همکاری مراکز که جمع آوری این ویروس نمونه توالی RNA ویروسی و تجزیه و تحلیل reams اعم از اطلاعات در مورد آنفلوآنزای در سراسر جهان در حالی که FDA اجرا می شود یکی از چهار که نظارتی labs است که به کمک واکسن سازان تعیین مقدار صحیح از آنتی ژن که باعث پاسخ ایمنی بدن را شامل واکسن.

ایالات متحده و دیگر که در دیدار اعضای دو بار در سال به انتخاب غالب ویروس آنفلوآنزا که در واکسن. این گونه برای این پاییز واکسن آنفولانزا در ایالات متحده انتخاب شد در ماه آوریل است. اما در ماه سپتامبر که آنفولانزا مراکز در حال برنامه ریزی برای انتخاب سویه های آنفولانزا برای نیمکره جنوبی را واکسن و ماه از کار در CDC منجر به آن جلسه.

عدم اطمینان باعث شده است که نگرانی در صنایع دارویی و همچنین به عنوان دولت, مقامات گفت. CDC می تواند از دست دادن دسترسی به داده ها و نمونه ویروس ها محافظت می کند که آمریکایی ها از بالقوه مرگبار سویه های آنفولانزا از سراسر جهان است.

“اگر ما در بیرون از سازمان بهداشت جهانی ما در حال رفتن به پرواز کور از نظر آنفلوانزا و سایر بیماری همه گیر تهدیدات گفت:” کاکس, CDC آنفولانزا متخصص که بازنشسته شد در سال 2014. “این رفتن به یک مقدار زیادی سخت تر به دانستن چه خبر است.”

یورش coronavirus است صدمه دیده ایمن سازی فعالیت ها در سراسر جهان باعث افزایش سرخک و بیماری های دیگر. آمریکا همکاری با این که حیاتی برای مبارزه با این تهدیدات با توجه به زمان و مقامات سابق. آنها از ترس که تصمیم ایالات متحده را به خطر اندازد که یک led برنامه ای است که آمده است tantalizingly نزدیک به ریشه کنی فلج اطفال. به صورت وحشی این بیماری در حال حاضر همچنان تنها در دو کشور پاکستان و افغانستان است.

“ما در حال استفاده است که برای اجرای مبارزه با فلج اطفال و هماهنگ کردن آن گفت:” اندرو Natsios سابق مدیر آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی و مدیر وی همچنین می گوید موسسه امور بین الملل در Texas A&M University. “و ما تقریبا وجود دارد. ما نمی تواند متوقف شود که در حال حاضر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ای برای دور زدن که آدرس و مشکل بهداشت جهانی به طور مستقیم با دولت های خارجی را به دردسر اجرا در شرق میانه و جنوب آسیا و آفریقا و مناطق دیگر که در آن آمریکایی ها برخورد خصومت و یا مشکل عامل منتقدان گفت.

“مردم از آمدن به کشور که پیراهن به کار بر روی فلج اطفال یا ایدز هستند کمتر تهدید” گفت: سفیر سابق جیمی Kolker جانباز سلامت دیپلمات که نماینده ایالات متحده در که جلسات تا سال 2017. “آن است که آسان تر به همکاری از یک کشور و یا شک و تردید مردم از طریق چه کسی است. آن را تسهیل دسترسی داشته باشید.”

آن خیالی که فکر می کنم که کشورهای دیگر را قبول متحده-led بهداشت ابتکار به عنوان یک جایگزین برای این که Kolker گفت.

“هیچ کس به دنبال مستقر در ایالات متحده جایگزین هایی برای کسانی که,” او گفت:. “مرده در هنگام ورود. به هیچ وجه آنها می رویم به پشتیبانی و یا حتی پذیرفته شده است.”

که دارای سابقه گرد هم آوردن ایدئولوژیک رقبا. ویلیام Foege یک مدیر CDC تحت رئیس جمهور رونالد ریگان و جیمی کارتر اعتبار جهانی سازمان متحد دانشمندان آمریکایی و همتایان خود از اتحاد جماهیر شوروی در طول جنگ سرد برای ریشه کن کردن آبله در کمی بیش از یک دهه است.

سازمان بهداشت جهانی را در سال 1979 اعلام آبله ریشه کن کردن. در طول جنگ سرد که با تشکیل دانشمندان از آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی و کشورهای دیگر برای واکسیناسیون جهانی برنامه ای است که ریشه کن آبله یکی از جهان ترین ترس بیماری است. (مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری از طریق کالج پزشکان فیلادلفیا)

“این یک شکست خورده بوروکراسی” گفت: Foege که مشغول به کار در روز بین المللی مبارزه با آبله. “اگر شما به آنجا بروید و ببینید همه آنها در هر سال و آنها که بودجه برای کل جهان است که کوچکتر از بسیاری از مراکز درمانی در این کشور است.”

در همان زمان جهانی کارشناسان بهداشت و درمان در سراسر طیف سیاسی پذیرفت که که به اصلاحات نیاز دارد. سازمان ندارد عضله به اجرای مقررات بین المللی بهداشت و یا تحت فشار قرار دادن کشورهای عضو ، آن غیر متمرکز ساختار می دهد و دفتر مرکزی آن در ژنو محدود قدرت بیش از دفاتر منطقه ای که برخی از آنها شده اند fiefs تحت سلطه سیاست و حمایت است.

در ایالات متحده در پاسخ به شیوع بیماری ابولا در غرب آفریقا در سال 2014 دولت اوباما نارضایتی با این که چراغ مقامات آمریکایی برای دور زدن این سازمان و پیوستن به نیروهای به جای آن با کشورهای دیگر و سازمان های غیر دولتی فعلی و سابق مقامات گفت.

این که ناقص ضبط را نشان می دهد نیاز برای ایالات متحده به رهبری در پاسخ به بهداشت بحران های ارشد دولت رسمی گفت.

“به عنوان رهبران آمریکا نشان داد در Ebola و MERS شیوع ما دیپلماتیک و توسعه تلاش های فعال کشور به منظور توسعه ابزار برای مقابله با بیماری های عفونی” این مقام گفت. “با توجه به این تلاش های ما پر از شکاف های ایجاد شده توسط WHO’s انفعال برای جلوگیری از شناسایی و پاسخ به شیوع بیماری بلافاصله.”

Kolker گفت: خواستار اصلاحات قانونی هستند اما او و دیگران گفت که ایالات متحده به اندازه کافی نفوذ به ایجاد تغییرات از درون. آنها مخالف با اتهامات که چین کنترل که در آن مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus.

“به طور کلی این است که احترام به کشورهای عضو” Kolker گفت. بله آن را باید تهاجمی تر بوده است در پاسخ به انسداد است. Tedros مطمئنا متوجه اظهارات عمومی بودند بیش از حد احترام به چین است. اما این سازمان است و نه تحت سلطه چین است. نقاط ضعف آن را منعکس چالش های ما طولانی رو در همکاری های بین المللی سلامت عمومی.”

چین را به دست آوردن کنترل بیش از این سازمان اگر واشنگتن واقعا خود خاتمه عضویت فعلی و سابق مقامات پیش بینی کرد.

“وجود دارد یک کشور که از جان گذشته برای ایالات متحده به ترک که و که چین” سناتور. کریس مورفی, کانکتیکات, حزب دموکرات گفت: در جلسه سه شنبه مجلس سنای آمریکا کمیته روابط خارجی. “آنها در حال رفتن به پر کردن این خلاء است. آنها در حال رفتن به قرار دادن در پول است که ما را از عراق خارج و حتی اگر ما سعی می کنیم برای پاسخ گفتن به 2021 آن را می توان تحت اساسا شرایط مختلف چون چین بسیار بیشتر خواهد بود با نفوذ از آنجا که ما حتی غیبت از آن است.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>