داخل نفوذ انجیلی گروه بسیج به تجدید انتخاب تهمت

“این Covid ویروس شده است هدیه ای از خدا” شروع کن Eldred. “پادشاهی خدا پیشرفت از طریق یک سری از پیروزی با شکوه هوشمندانه مبدل به عنوان بلایای طبیعی است.”

در پاسخ به کروناویروس همه گیر Eldred اشاره کرد میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال تبدیل شدن به مسیح خارج شده است که فروش خارج از انجیل و کلیسا پخش آمار تعداد رکورد.

اما در حالی که دینداری بود و در حال رشد وجود داشته است, عقب نشینی از شیوع بیماری. “شیطان مشغول بوده است بیش از حد” Eldred عمده کمک کننده به انجیلی و جمهوری خواه باعث می شود توضیح داد. “این ویروس به خراب کردن بسیاری از برنامه های ما مربوط به ما در جلسات حضوری با رای دهندگان.”

و ظهور پست الکترونیکی-در برگه های رای Eldred اضافه خواهد فروختن رای دهندگان شناسایی قوانین شده اند که در یک ستون از اوباما در انتخابات استراتژی است. “کودکان از تاریکی قرار داده اولیه رای گیری به این مراقبت در بسته” او بیدارم اشاره به 400 میلیون دلار برای انتخابات برنامه های کمک به کشورهای شامل در 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه.

Takeaways کلیدی
  • ایران در هدف این است که یک گروه راست مذهبی که مشغول به کار به رشد انجیلی پشتیبانی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.
  • UIP را 2020 استراتژی به عنوان مورد بحث در یک آوریل تماس است به هدف مذهبی, لاتینی و آفریقایی رای دهندگان.
  • رالف رید افتخار “داده های همکاران” که تا به حال شناسایی شده 26 میلیون کلیدی رای دهندگان در میدان نبرد متحده در حدود سه چهارم از آنها می تواند هدف از طریق Facebook.
  • سخنرانان ابراز نگرانی از افزایش پست الکترونیکی-در رای گیری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

پس از مختصر نماز رهبری Eldred, که در آن او اعلام کرد که “ما در حال حاضر تبدیل گوشه در ویروس” و خدا خواست برای پایان دادن به کروناویروس مرگ کسب و کار از تماس شروع کردم: چگونه رای دهندگان مسیحی می تواند یک نیروی به تجدید انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تماس برگزار شد در اواسط ماه آوریل یکی در یک سری از جلسات اسپانسر شده از طرف ایران در هدف پایین کلید گروه است که بی سر و صدا تبدیل به یک برجسته محل برای رهبران مذهبی حق تشکیل. UIP بسیار مهم بود که در اتصال تهمت به رهبران انجیلی در سال 2016 و در آن وعده به یکی از حیاتی ترین سلاح در مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد آرسنال در این سال است.

در ابتدا تلاش ممکن است به نظر می رسد مانند یک بازگشتی. شرکت کنندگان در این گروه عبارتند از کشیش تلویزیونی واعظان و ضد فعالان همجنسگرا. دیوید بارتون یک مورخ است که در خدمت در هیئت UIP فروش جعبه مجموعه ای از دی وی دی این استدلال که آمریکا تاسیس شد به عنوان یک بنیادگرای مسیحی ملت با هیچ جدایی کلیسا و دولت است.

اما این گروه که حامیان عبارتند از اهدا کنندگان عمده به محافظه کار باعث شبان و فعالان سیاسی با دهه از پیروزی در انتخابات جدی است در مورد خدمت به عنوان نوک نیزه به حفظ کنترل کاخ سفید است. UIP را 2020 انتخابات طرح — که در آن خواستار “Ziklag” یک شهر اشاره شده در کتاب مقدس — یک multipronged تلاش برای ارتباط با رهبران انجیلی و افزایش حمایت در میان اقلیت رای دهندگان از طریق تجدید نظر به ایمان مبتنی بر پیام ها و کلیسا توسعه.

UIP نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

و شاید مهمتر از آن قصد دارد با استفاده از داده کاوی برای شناسایی میلیون ها نفر از رای دهندگان جدید و هدف قرار دادن آنها را با ارزان تبلیغات در Facebook. گیر سخنرانان اشاره کرد در تماس بدان معنی است که آنها باید کار اضافه کاری برای جبران اثرات پست الکترونیکی-در رای گیری.

بی سابقه مبارزات انتخاباتی را بسیج کرد آنچه به آنها تماس بگیرید “خفته انجیلی و محافظه کار کاتولیک رای دهندگان” با تمرکز بر توسل به اعتقادات مذهبی به عنوان یک راه برای جبران تهمت نسبی عدم حمایت در میان nonwhite رای دهندگان. آنها انتظار دارند به تمرکز بر کاهش دموکراتیک حمایت در میان آمریکایی های آفریقایی تبار و همسر مذهبی فعال Latino رای دهندگان به طور خاص به عنوان آنها تمایل به نگه داشتن به مراتب بیشتر فرهنگی محافظه کار مؤمن و دیدگاه های مذهبی از سفید لیبرال.

UIP, هر چند نه به خوبی شناخته شده پدید آمده در سال های اخیر به عنوان ضروری مجرا اتصال راست مذهبی به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“در حالی که چند آمریکایی ها می دانند که در مورد ایران در هدف” اشاره کرد کاترین Stewart نویسنده “قدرت پرستان” یک کتاب جدید در مسیحی جنبش ملی و تصاحب آن از حزب جمهوری خواه “سازمان ادعا کرده است به حداقل می دانم چیزی در مورد تمام یا اکثر رای دهندگان آمریکایی.”

این گروه با این نسخهها کار از نزدیک با شورای پژوهش خانواده های قوس محافظه کار ارزش های خانواده فکر می کنم تانک به رهبری تونی پرکینز. هیئت مدیره شامل سابق Rep. باب McEwen, R-اوهایو عضو فعال مذهبی حق را از طریق نقش خود را در تشکیل شورای ملی, سیاست دیگری مسیحی محافظه کار ،

مالیات آشکار نشان می دهد که UIP دریافت $75,000 از سرچشمه کمیته مرموز همان غیر انتفاعی است که تامین مالی کمپین تبلیغاتی تلویزیون به تایید قاضی برت Kavanaugh به دیوان عالی کشور. یکی دیگر از عمده کمک کننده به UIP است مسلح ، ژنرال ورنون B. Lewis جونیور که از بازنشسته نظامی یافت MPRI یک پیمانکار دفاعی فروخته شده به L-3 ارتباطات و دیگری دفاع شرکت مشاوره به نام سرو و بین المللی است.

در ماه ژوئن سال 2016 پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موثر امن نامزدی UIP میزبانی با مشخصات بالا نشست و سپس نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن و حدود یک هزار رهبران انجیلی. مغلوب ساختن پیشی جستن در این گزارش مورد استفاده قرار رویداد به قول آرایه ای از محافظه کار اجتماعی در دستور کار موارد از جمله بلند کردن اجسام سیاسی محدودیت در کلیساها و یک وعده به انتصاب قضات در خط راست مذهبی اولویت است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات UIP میزبانی جلسات منظم در سراسر کشور برای تشکیل برجسته رهبران مذهبی و اهدا کنندگان. در سال 2017 UIP میزبانی جوایز جشن و سرور در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی به میزبانی Ginni توماس, همسر دادگستری کلارنس توماس. زیر سال, معاون رئیس جمهور, مایک پنس با حضور UIP شام.

در سپتامبر گذشته اعضای flocked به تجمل غروب آفتاب بلوار مرسوم لس آنجلس هتل به بحث در مورد استراتژی و شنیدن از خواننده Pat Boone که در مورد چگونگی ایمان به مسائل در حال نفوذ در هالیوود است. جورج Seay عمده ایران اهدا کننده و مدیر اجرایی Annandale سرمایه جهانی و سرمایه گذاری شرکت میزبانی Ziklag حوادث برای اعضای UIP.

UIP برنامه به تکرار کمپین 2016 رویداد که با مشخصات بالا به اندازه کافی برای تولید عناوین اطراف انجیلی پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن. اما در این سال تمرکز خواهد شد در اقلیت توسعه. طی تماس UIP برایان برچ گفت که این گروه امیدوار است تا میزبان یک رویداد برای مغلوب ساختن پیشی جستن به پاسخگویی و تعهد حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین رهبران کلیسا.

برچ اضافه شده که UIP در حال حاضر “ساخته شده یک سری از کمک های مالی به همکاران متمرکز در کلید متحده” شروع به تلاش برای رسیدن به اقلیت ایمان مبتنی بر رای دهندگان.

رالف رید شکل عمده در انجیلی توسعه برای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش خطاب آوریل تماس به ارائه آنچه او به نام “ماکرو, سیاسی, عکس” انتخابات پیش رو است. در جانشینی سریع نی توضیح داده شده قبلی نتایج انتخابات در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن به میت رامنی به استدلال می کنند که کاهش مشارکت مردم در میان آمریکایی های آفریقایی تبار در میدان نبرد زنگ کمربند متحده بوده است کلیدی برای ایران موفقیت است.

“وجود دارد 47,000 کمتر سیاه آرا در سال 2016 نسبت به سال 2012 فقط در میلواکی کانتی تنهایی” گفت: نی. “در میشیگان مشابه نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن برنده 10,704 رای از حدود 2 میلیون بازیگران در میشیگان. و وجود دارد 36,000 کمتر رای توسط آمریکایی های آفریقایی تبار در دیترویت, شهرستان Wayne.”

“آنها معتقد هستند که هیلاری [کلینتون] از دست داد چرا که او موفق به تکرار باراک اوباما اعزام مشارکت اقلیت رای دهندگان” نی اضافه شده است. “و آنها متمرکز شده است که مانند یک پرتو لیزر به عنوان برگ برنده در پروتستان های انجیلی و نرم افزار-زندگی کاتولیک.”

Marjorie Dannenfelser, President of Susan B. Anthony List, speaks during the Susan B. Anthony List 11th Annual Campaign for Life Gala at the National Building Museum May 22, 2018 in Washington, DC. (Photo by Brendan Smialowski / AFP) (Photo credit should read BRENDAN SMIALOWSKI/AFP via Getty Images)

Marjorie Dannenfelser جمهور Susan B. Anthony لیست صحبت می کند در طول Susan B. Anthony لیست 11th, کمپین سالانه برای زندگی جشن ملی ساختمان موزه مارس 22, 2018 در واشنگتن ،

عکس: معاونت/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Marjorie Dannenfelser که منجر Susan B. Anthony لیست ضد سقط جنین حمایت گروه های فعال در ایران انتخابات به تازگی به عضویت UIP به عنوان یک متحد برای کمک رسانی. این گروه هر چند کمتر شناخته شده خود را به عنوان طرفدار حقوق باروری همتای والدین طراحی شده است که یک بازیکن در کنگره انتخابات است. SBA لیست که شامل یک سوپر پک اعلام کرد قصد خود را برای صرف $52 میلیون در سال 2020 چرخه در ماه ژانویه است.

در آوریل تماس Dannenfelser با تاکید بر نیاز به انطباق تاکتیک برای دیدار با شرایط منحصر به فرد از این بیماری همه گیر. رای دهندگان باید قدرتمند پیام به آنها را ترغیب به رای دادن از طریق پست. و در سراسر مستقل و دموکراتیک رای دهندگان سقط جنین موضوع کاهش در سراسر حزبی خطوط به خصوص در زنگ کمربند متحده, او ادعا کرد.

“نبرد برای, برای طبقه کارگر pro-زندگی رای دهندگان در آن میدان نبرد متحده در حال رفتن به کلید” Dannenfelser گفت. SBA لیست اضافه شده است انجام تحقیق در دقیقا چگونه به پیام سقط مسائل. “و آنچه ما در حال پیدا کردن جای تعجب نیست اما خوب است بدانید این است که زنده متولد موضوع که رئیس جمهور مطرح شده است و مشخصات تا به حال یک تاثیر فوق العاده ای در حال حرکت persuadable رای دهندگان در همه این مناطق در جمهوری خواهان و دموکرات و مستقل.”

این طرح به نظر می رسد برای جفت کردن با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی خود استراتژی است. در ماه ژانویه مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی “پروتستان های انجیلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن” در شاه عیسی بین المللی وزارت تا حد زیادی لاتین megachurch در میامی به رهبری کشیش Guillermo مالدونادو برجسته پروتستان رهبر.

“دولت من هرگز متوقف خواهد شد مبارزه برای آمریکایی ها از ایمان” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شده در این مراسم است. “ما بازگرداندن ایمان به عنوان بنیاد درست از زندگی آمریکایی.”

اما بخش عمده ای از UIP را 2020 تلاش های نی توضیح داد: در تماس است و ریشه در هویت جدید دینی در مدارس ، برای رسیدن به غیر متعارف ایمان مبتنی بر رای دهندگان UIP است که با استفاده از آرایه ای از داده ها-ابزار معدن.

نی ادعا کرد که او “اطلاعات همکاران” تا به حال شناسایی شده 26 میلیون کلیدی رای دهندگان در میدان نبرد متحده در حدود سه چهارم از آنها Facebook کاربران است. “ما می تواند رسیدن به آنها گفت:” نی “و آن را سکه بر روی دلار در نظر از هدف قرار دادن یک پیام در مقایسه با آنچه از طرف دیگر در حال رفتن به صرف در تلویزیون است.”

در حالی که تماس مشخص نیست که دقیقا این ابزار چند از اعضای UIP شده اند درگیر در ایجاد ابزارهای تکنولوژیکی برای رای دهندگان ID.

UIP تاسیس شد لایحه دالاس یک مدل سابق, سان فرانسیسکو, سرمایه گذار املاک و مستغلات و فناوری کارآفرین شد که یک مسیحی دوباره متولد در حالی که در خدمت یک حکم زندان برای اختلاس. یکی از اولین کسب و کار در دالاس تاسیس پس از خروج از زندان ایالتی سن کوئنتین شد کلیسا شبکه ارتباطی ماهواره ای و آنلاین شبکه به پخش کلیسای برنامه نویسی.

دالاس در حال حاضر اجرا می شود پیشگام راه حل های اطلاعات-عملیات استخراج از معادن مورد استفاده قرار گیرد برای پیدا کردن و فعال مذهبی رای دهندگان. در سال 2015 فناوری اطلاعات محقق تصادفا یک گنجینه ای از اطلاعات فردی در رای دهندگان وابسته و پیشگام راه حل از جمله اطلاعات مربوط به مالکیت اسلحه و اینکه آیا یا نه یک فرد تا به حال یک “کتاب مقدس شیوه زندگی است.” ناخواسته اطلاعات نشت ویژه اطلاعات پوشش 191 میلیون شهروندان ایالات متحده. “ما در حدود 200 میلیون فایل بنابراین ما تقریبا تمام رای گیری جمعیت در پایگاه داده” افتخار دالاس در مصاحبه با Christian Broadcasting Network در سال بعد.

برایان برچ رسمی با UIP کمک کرد که منجر آوریل تماس در خدمت به عنوان رئيس جمهور از گروه CatholicVote یک گروه است که جمع آوری رای دهندگان بالقوه اطلاعات با برداشت وسیع احداث مخازن از محل تلفن همراه داده است.

بحث استراتژی مجاز CatholicVote به استفاده از آنچه شناخته شده به عنوان “مکانی” به هدف قرار دادن رای دهندگان مکرر با کلیسای کاتولیک حضور و غیاب. داده های آماری با سایر داده ها مانند ثبت نام رای دهندگان طراحی شده برای شناسایی و ایجاد انگیزه در جرم-حضور کاتولیک به حمایت از جمهوریخواهان در سال 2018 انتخابات میان دوره ای.

در سال 2020 انتخابات برچ نوشته است که او در نظر دارد برای گسترش geofencing استراتژی برای شناسایی میلیون ها نفر از رای دهندگان کاتولیک در میدان نبرد متحده است. برچ ادعا می کند که رویکرد خود را شناسایی کرده است به عنوان بسیاری از 91,373 کلیسا-حضور کاتولیک ها در ویسکانسین به تنهایی که نیست ثبت نام برای رای دادن.

MIAMI, UNITED STATES - JANUARY 03, 2020: Evangelical supporters of Donald Trump are being led in prayers inside the El Rey Jesus church. President Donald Trump holds an Evangelicals for Trump rally at the El Rey Jesus megachurch in south Miami to show up support among his evangelical base in the key swing state of Florida.- PHOTOGRAPH BY Adam DelGiudice / Echoes Wire/ Barcroft Media (Photo credit should read Adam DelGiudice / Echoes Wire / Barcroft Media via Getty Images)

انجیلی حامیان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رهبری در نماز داخل El Rey عیسی کلیسای فلوریدا در ژانویه 3 سال 2020 است.

عکس: آدم DelGiudice/ پژواک سیم/برکرفت رسانه ها/گتی ایماژ

به UIP دهنده که باز آوریل کنفرانس تلفنی Eldred ساخته شده است ثروت خود را تاسیس یک سری از شرکت های فن آوری از طریق اوایل ’90s. Eldred cofounded Inmac که به بازار عرضه شده کامپیوتر و الکترونیک بیش از کاتالوگ که او به فروش می رسد در سال 1996. او در حال حاضر در خدمت در هیئت مدیره شرکت دیگری او co-تاسیس کانون که دارای تخصص در برون سپاری جمع آوری بدهی و خدمات فن آوری اطلاعات به هند است.

کلی Kullberg دیگر UIP رسمی و بنیانگذار یک گروه به نام انجمن آمریکایی از پروتستان های انجیلی قبلا فرار یک شبکه 24 Facebook حساب با یک ترکیب 1.4 میلیون پیروان طراحی شده برای گسترش حزبی اطلاعات غلط. این گروه با استفاده از نام هایی مانند “سیاه پوستان برای مغلوب ساختن پیشی جستن” “پروتستان های انجیلی برای کتاب مقدس مهاجرت” “جانبازان برای مغلوب ساختن پیشی جستن” و “پرستاران و پزشکان برای آمریکا” به طور معمول پر از اطلاعات غلط و نفرت.

یک پست به اشتراک گذاشته شده در سراسر Kullberg شبکه Facebook گروه هشدار داد که پناهنده برنامه نشان “فرهنگی تخریب و انقیاد.” دیگری ادعا مسلمانان هستند ناتوان از جذب به دلیل “عادی مسلمان را وفاداری به قانون شریعت و برتری.”

در یک جداگانه UIP کنفرانس در مارس 2019, Kullberg مورد نیاز برای پیدا کردن پیام برای الهام بخشیدن به رای دهندگان محافظه کار پس از اعطا با رید رادرفورد یک انرژی خورشیدی اجرایی که اهدا کرده است به این گروه است. این جفت ارز بررسی بررسی داده های تحقیق برای آماده سازی یک پرونده برای سال 2020 انتخابات.

“این مسائل عبارتند از حرمت زندگی در مقابل حامی,” Kullberg گفت. “آیا این تصاویر که بسیاری از حرکت مردم ؟ محتوا است که همواره کسانی که صحبت کردن در نقاط,” او اضافه شده و اشاره کرد که او می تواند فشار این انتخابات پیام به شبکه های رسانه های اجتماعی.

Kullberg پیشنهاد رانندگی گوه لزبین بین و جامعه فراجنسیتی با آوردن توجه به این واقعیت است که ترانس دانش آموزان خواهد به دست آوردن دسترسی به زنان حمام زنان و کمک هزینه تحصیلی. “ما خواهید بود با اشاره به” Kullberg گفت. “هنگامی که ما درگیر شدند با افشای یهودی ستیزی از لیندا Aldo که تقسیم زنان مارس. وجود دارد برخی بسیار هوشمند حرکت به تضعیف و یا نرم مخالفت با گفتن حقیقت است.”

“گاهی اوقات طرف ما نیست واقعا که خیلی خوب است. ما بیش از حد نگران بودن خوب” Kullberg گفت. “اما پس از آن ما تا پایان با حامی. بنابراین ما فقط متوجه ما نیاز به بازی به پیروزی در این زمان. این تپه به ارزش شارژ.”

Kullberg ادعا کرد که او می تواند به 80 میلیون نفر با او Facebook شبکه در طول تماس. اما خود شبکه بود و بعد از آن تعطیل و پس از آن در معرض در یک گزارش واقعیت-چک کردن سایت Snopes.

در ضمن این رمان coronavirus را تهدید به تضعیف تلاش های خود و جلب توجه و دور از این محافظه کار گوه مسائل.

جورج Barna یک ناظر انتخابات کار کرده از نزدیک با UIP به شکل رویکرد خود را. در یادداشت اخیر به گروهی, او هشدار داد که این بیماری همه گیر کوروناویروس به شدت شکل آمریکایی اولویت رفتن به انتخابات با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی, بیکاری, رشد اقتصادی و ثبات.

در سقط جنین, Barna هشدار میدهد: “یکی ممکن است انتظار می رود این موضوع به کاهش اهمیت در چشم میانه رو و لیبرال ها” در حالی که در واقع “آن را محافظه کاران بودند که نسبتا بیشتر احتمال دارد به نشان می دهد کاهش در اهمیت این مسئله است.”

هنوز UIP می تواند در خدمت به عنوان یک نیروی قوی در انتخابات.

“همه مهم سیاسی عملیات—از همه طرف—در حال حاضر با تکیه بر داده های بزرگ و فعال شبکه های تیز اثر خود را در مبارزات انتخاباتی” مشاهده کاترین استوارت نوشت که در مورد انجیلی سیاسی عملیات “قدرت پرستان.”

“تفاوت کلیدی این است که ایالات متحده در هدف را با مشارکت دستگاه در بالای یک هرم است که تا حد زیادی عمل در حوزه دینی تقریبا همه از آن است که معاف از مالیات و محافظت از نظارت عمومی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im