داخل ساندرز’ بحث ملی کنترل اجاره زمین

در طول جاستین Tombolesi اول از روی لئامت دادن در منطقه خلیج او با تجربه سهم عادلانه خود را از غیر منتظره افزایش اجاره. او یک بار نقل مکان کرد و چهار بار در دو سال است.

Tombolesi رشد کرده بود خسته چقدر دشوار بود به طوری در سال 2019 کرد و با بستگان خود در آرژانتین برای یک سال. در حال حاضر در منطقه خلیج 28 ساله مستاجران حقوق, سازمان, سهام یک واحد دو خوابه در یک quadruplex با یک زن و شوهر در 50s خود را. او را به کمک به آنها را متقاعد کند صاحبخانه خود به تعمیر ساختمان در ازای اجاره خود را در اتاق خواب یدکی در میزان کاهش می یابد.

رای دهندگان مانند Tombolesi در قلب یک رشد زمین از دموکرات ریاست جمهوری مدعی است که اصرار دارند آنها چشمگیر ثابت: ملی اجاره کنترل. این یک کلید تخته از سوی دیگر ، برنی ساندرز’ “مسکن برای همه” برنامه است که به دنبال تنظیم اجاره را افزایش می دهد. سناتور. الیزابت وارن پیشنهاد کرده است که طرح مسکن است که او می گوید را کاهش اجاره 10 درصد بیش از یک دهه. دیگر نامزدها برنامه های خود را. و در هیچ کجای این تماس برای اجاره کنترل مردها به اعتصاب وتر از در کالیفرنیا که در سال گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تصویب قانون دربندی سالانه اجاره بها را افزایش می دهد در 7 درصد به علاوه نرخ تورم تا سال 2030.

بزرگترین نماینده جایزه در مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات (415 متعهد نمایندگان) ایالتی است که در آن قیمت مسکن یک بحران تمام عیار: اکثر کالیفرنیا 17 میلیون مستاجرها صرف بیش از 30 درصد از درآمد خود را مسکن. رای دهندگان ذکر شده بی خانمانی به عنوان مهم ترین مسئله پیش روی دولت با توجه به 2019 تحقیقات سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا.

اجاره کنترل است یک ابزار مناسب در سراسر کشور به صاحبخانه بگویید که آنها به سادگی نمی تواند جک اجاره خود را به هر میزان که آنها می خواهند.

سناتور. برنی ساندرز

که تمایلات ساندرز به طور خاص نگاه کنید به ضربه بزنید برای 3 مارس اولیه. ایالات متحده تا به حال هرگز یک ملی اجاره کنترل استاندارد — اجاره قوانین کنترل می توانند و انجام ایالتی به ایالت متفاوت است و حتی در درون متحده است. تحت ساندرز’ برنامه سالانه اجاره افزایش در سراسر ایالات متحده خواهد بود در پوش 3 درصد یا 1.5 برابر نرخ تورم — هر کدام که بالاتر است. یک “فقط به علت” مورد نیاز برای اخراج خواهد نوار صاحبخانه از اخراج مستاجران بدون دلیل به عنوان تعریف شده توسط قانون است. مستاجران نیز باید تضمین دسترسی به وکیل.

Woman Sitting in Moving Van

به او یورش برده و به غالب پیشتاز در موقعیت دموکراتیک اولیه ساندرز نشده کارگردانی توجه به ملی خود را اجاره کنترل پلت فرم در بحث مرحله و آن را از ویژگی های منظم از بیخ و بن گفتار. اما او کبوتر به موضوع وقتی پرسیده شد که در مورد آن در طول یک نوادا تاون هال هفته گذشته است. “ما اعتقاد داریم اجاره کنترل است یک ابزار مناسب در سراسر کشور به صاحبخانه بگویید که آنها به سادگی نمی تواند جک اجاره خود را به هر میزان که آنها می خواهند” گفت: Sanders که در اجاره-کنترل آپارتمان در بروکلین نیویورک.

منتقدان استدلال می کنند که اجاره کنترل مانع تحرک و در خدمت کسانی که در حال حاضر مسکن, ترک کردن کسانی که به آن نیاز دارید. برخی استدلال می کنند که آن را بیشتر مانع چند توسعه دهندگان از ساختمان — میان کمبود 7 میلیون قیمت مناسب اجاره خانه در سراسر کشور برای کسانی که یا در زیر سطح فقر و به خصوص خاردار نظارتی محیط زیست در کالیفرنیا است. “به طور معمول اجاره کنترل آناتما به آپارتمان ساخت و ساز می گوید:” کیت گورنی یک عضو هیئت مدیره قابل زیستن, کالیفرنیا, یک سازمان غیر انتفاعی است که طرفداران برای مسکن مقرون به صرفه رشد آهسته و کنترل محلی. تحقیقات استنفورد اقتصاددانان در سال 2019 یافت که صاحبخانه موضوع به اجاره محلی کنترل قوانین در سان فرانسیسکو حال کاهش اجاره مسکن سهام 15 درصد محدود کردن تعداد ذینفع. اجاره کنترل را می توان یک ابزار به آدرس قیمت, کمبود, اما گورنی استدلال می کند که باید آن را اجازه می دهد تا جوامع محلی را به ریز لحن هنجارها به جای تحمیل یک one-size-fits-all رویکرد است.

بر خلاف Sanders, وارن نیست و پیشنهاد مقررات جدید. او را امیدوار به سرمایه گذاری 500 میلیارد دلار از بیش از یک دهه در ساختمان حفظ و بازسازی 3 میلیون واحد مسکن برای خانواده های کم درآمد. او دیگر طرح های پیشنهادی عبارتند از: مخالفت با قوانین دولت است که جلوگیری از اجاره محلی کنترل موجب ایجاد یک مستاجر حفاظت اداره و تصویب فدرال “فقط به علت” اخراج استاندارد است. سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg متعهد به ساخت و ساز مسکن مقرون به صرفه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن متعهد 100 میلیارد دلار برای مسکن مقرون به صرفه ساخت و ساز و نوسازی در حالی که گسترش اجاره کوپن و بهداشت ، ctq طرح شامل دادن مستاجرها دسترسی به بودجه اضطراری.

در حالی که ملی اجاره کنترل پیشنهاد ممکن است صدای شدید در جای دیگر آن را یک مفهوم کالیفرنیا با آن آشنا هستند — هر چند در زیر درپوش ساندرز’ طرح به مراتب محدود تر. دولت قانون در سال گذشته تصویب شده فقط به علت نیاز شبیه به آنچه ساندرز است پیشنهاد. کالیفرنیا حرکت قبل بود که از اورگان برای اولین بار دولت به تصویب یک ایالت اجاره کنترل و اندازه گیری پیش از آن در سال 2019. کشورهای دیگر مانند نیویورک نقل مکان کرد و در این مسیر: شهر نیویورک به طور موثر ممنوع کارگزار هزینه برای اجاره در ماه فوریه قبل از دولت قاضی به طور موقت مسدود حاکم در حالی که ایالت نیویورک گذشت, آنچه در نظر گرفته شده تاریخی مستاجر حمایت در سال گذشته است.

لجستیکی سوالات باقی بماند. برخی از ساکنان کالیفرنیا مانند Tombolesi استدلال می کنند که دولت 7 درصد کلاه کوتاه مدت سازش — با نقاط ضعف — به دلجویی از توسعه دهندگان و مستاجران گروههای حقوق بدون لغو یک سال 1995 دولت قانون که معاف خانه های تک خانواری و تمام واحدهای ساخته شده پس از سال, از اجاره بها کنترل. این به این معنی Newsom را 2019 قانون صدق نمی کند به همه مستاجرها — و معلوم نیست چه فدرال اجاره طرح کنترل خواهد آدرس این محدودیت.

دولت فدرال نیز حق ندارد بیش محلی استفاده از زمین و منطقه بندی قوانین به غیر از پارک های عمومی و فدرال متعلق به زمین می گوید: Matthew Lewis, مدیر ارتباطات کالیفرنیا YIMBY یک طرفدار مسکن سازمان حمایت که پشتیبانی Newsom لایحه. این است که چرا نامزدهای فشار برای rezoning می تواند به اثبات انتگرال.

چالش ایجاد مسکن برای نگه داشتن سرعت با رشد کار باقی خواهد ماند کلیدی: San Francisco اضافه شده تنها یک واحد جدید مسکن برای هشت نفر شغل ایجاد شده بین سال های 2010 و 2015. و حتی طرفداران اذعان اجاره کنترل است فقط یک فلش در تیردان به آدرس ناامید نیاز برای نگهداری از مسکن و حفاظت موجود مستاجرها. که اثر ساندرز’ طرح شامل افزایش کم درآمد, مسکن, سهام و تغییر منطقه بندی, در میان دیگر اقدامات.

حتی اگر یک ملی اجاره کنترل پیشنهاد ثابت می کند سخت را برای به اجرا درآوردن وجود دارد ارزش نمادین در بالا بردن این مکالمات بر روی مرحله ملی استدلال Lewis. و کالیفرنیا و رای دهندگان آن ارائه کامل آزمون مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im