داخل Robin Thicke, مارس عشق Geary دختران’ مشترک جشن تولد

دو جشن در یک! Robin Thicke و مارس عشق Geary جشن هر دو از دختران خود تولد با یک مفصل سلام زن سبک و جلف در چهار شنبه, آوریل 1.

“من تولد دخترانه” مدل 25 میانه یک Instagram عکس از میا 2 و لولا 12 ماه نشسته در یک جدول در تطبیق صورتی sweatsuits با یک کیک را بین آنها است. نه تنها روی میز تزئین شده با سلام زن سبک و جلف رفتار اما دیوار پشت سر آنها برجسته اسم بالن و یک طاق.

بومی کالیفرنیا رفت و در پست “تنها شایسته” عکس خانواده او و کودکان نوپا رو با نقاب خواننده قاضی 42. به عنوان برنده جایزه گرمی او را تصاویر خود را با آنهایی که کمی.

این خواننده که همچنین سهام 9 ساله پسر, جولیان, با همسر سابق خود, Paula Patton, شروع به دوستیابی Geary در سال 2014. زن و شوهر استقبال میا و لولا در فوریه 2018 و فوریه 2019 بود و آنها خود را جشن گرفتند ارشد تولد در اوایل همین هفته با یک نیواورلئان با مضمون باش.

“فرشته کوچک من, قطعه, مشکل, ساز, نارگیل, میمون, عشق اشکال” Thicke زیر نویس یک شنبه فوریه 25, تصویری از جولیان آواز به میا.

Geary نیز به یک کمی شیرین-فریاد در زمان نوشتن “کودک من دو! من میا عشق من proudest دستاورد است که مادر خود. شما باهوش و جذاب و دلسوز خنده دار و خیلی بیشتر. شما با روشن کردن هر اتاق شما را وارد کنید. ‘I’ll love you forever, من می خواهم شما را برای همیشه تا زمانی که من زندگی می کنم عزیزم من شما خواهیم بود.'”

در مارس 2019, Geary شوخی که او می خواست یک فرزند سوم با “Blurred Lines” خواننده پس از او نوشته شده سیاه و سفید عکس از خود است. “من حامله,” او نوشت: در Instagram داستان در زمان. “Jk نیست اما مانند Omg. منظور من صادقانه میگویم که آیا او فکر می کنم او حذف یک تصویر مثل این خیلی معمولی ؟ و حتی هشدار بدید ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ دیدار با من در اتاق خواب???”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن عکس های از Geary و Thicke که درگیر در دسامبر 2018 زنگ در دختران خود را بزرگ روز با صورتی, کیک, لباس های تطبیق و بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>