داخل Rikers: یک حساب کاربری از ویروس زده زندان از یک مرد که موفق به دریافت

روز بعد از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو دستور نیویورکی به ماندن در خانه و نگهداری 6 فوت فاصله از یک دیگر اصلاحات افسران دستبند 33 ساله خوزه دیاز به مرد دیگری با او مچ دست و مچ پا و قرار دادن آنها در یک اتوبوس عازم Rikers Island, که در آن coronavirus در حال حاضر آلوده بیش از سه ده زندانیان و کارکنان زندان.

این بیماری همه گیر است آمار Rikers سخت تر از بقیه شهر نیویورک است. حداقل 91 زندانیان برای هر 1000 آزمایش مثبت برای Covid-19 در مقایسه با 16 ساکنان هر 1000 سراسر شهر بود. بالا پزشک در زندان پیچیده به نام وضعیت یک “بهداشت عمومی فاجعه اتفاق می افتند قبل از چشم ما” و خواست آزادی “به عنوان بسیاری از مردم آسیب پذیر به عنوان امکان پذیر است.” به عنوان یکی دیگر از Rikers دکتر قرار داده و آن را “تنها معنی مداخله در اینجا خواهد بود برای کاهش جمعیت زندان.”

مقامات دولتی پاسخ داده اند tepidly. در مارس 27, Cuomo دستور آزادی 1,100 نفر بازداشت نقض آزادی مشروط در سطح ایالت. همانطور که از اواسط ماه آوریل حکم آزادی مشروط برداشته شده بود برای 760 نفر از جمله 275 بازداشت در Rikers به گفته یک سخنگوی وزارت امور خارجه از اصلاحات و جامعه نظارت, اما نه همه تحت پوشش سفارش واقع شده است منتشر شد. در نهایت این سخنگو گفت: “این مسئولیت محلی زندان به آزادی فردی است.”

دفتر نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio می گوید آن است که اولویت آزادی زندانیان که بیش از 50 سال سن و یا شرایط بهداشتی است که آنها را در معرض Covid-19. این شهرستان با اشاره به 1,536-فرد کاهش جمعیت زندان پس مارس 16 اگر چه که شامل افرادی که خود را تکمیل جملات و یا به قید وثیقه آزاد شد. کاهش ابدا آنچه که مورد نیاز است را به یک معنی داری تاثیر سلامت. از بیش از 4000 نفر در حال حاضر در بازداشت Rikers حداقل 365 (فارسی) در حال حاضر آزمایش مثبت برای این ویروس به عنوان 783 گروه اصلاح کارکنان و 130 پزشکی کارگران است. دو نفر فوت کرده اند از Covid-19 در حالی که در بازداشت است.

هزاران نفر از مردم در انتظار محاکمه یا برگزار شده در سطح پایین نقض آزادی مشروط باقی می ماند در خطر ابتلا به بیماری مرگبار. تجربه دیاز که فرستاده شد به این ویروس زده زندان پس از دستگیری در مارس 2 برای آزادی مشروط نقض حاکی از وضعیت بسیاری از زنان و مردان زندانی در Rikers در طول دوره بحران است. تنها چیزی که متمایز دیاز تجربه است که او را کردم.

“من وجود دارد”

“من هرگز در هر لیست منتشر خواهد شد” دیاز گفت: بیش از تلفن از یک آپارتمان سهام او با هم اتاقی در Bushwick محله بروکلین. “من یک دسته 1 آزادی مشروط مجرم معنی من آخرین لیست منتشر خواهد شد اگر تا کنون.”

چه دیاز معتقد است نگه داشته و او را سیاستمداران’ Covid-19 انتشار لیست شد محکومیت قتل نفس از زمانی که او یک نوجوان عضو از پادشاهان باند. با توجه به DOCCS فرد اصلی جرم باید در نظر گرفته شود در فرایند بررسی برای فرماندار انتشار برنامه. اما وکلای مدافع می گویند روند مات است و بسیاری از افراد واجد شرایط باید تنها منتشر شده است پس از خارج شدید فشار است.

دیاز در خدمت بیش از 11 سال زندان برای جرم و جنایت است. در Wallkill Correctional Facility در شمال ایالت نیویورک او شروع به گرفتن کلاس از طریق دانشگاه نیویورک زندان برنامه آموزش و پرورش. “من در نهایت متوجه شدم که آموزش و پرورش چیزی بود که من می توانم پور روح من به” او گفت:. او در سمت چپ, زندان, فارغ التحصیل شد و شروع به کار برای NYU برنامه در حالی که او به اتمام مدرک کارشناسی ارشد خود را در تحلیل اجتماعی و فرهنگی.

حدود 55 درصد از افراد آزاد شده از زندانها زندانی هستند دوباره در عرض پنج سال در قسمت تشکر به شرایط سخت مردم مانند دیاز باید موافقت خود را به منظور آزادی مشروط اعطا می شود. این شرایط اغلب شامل حکومت محدودیت در خارج از کشور, سفر و اجتناب از هر گونه پلیس تماس — و اشتباهات کوچک می تواند عواقب دراماتیک.

دیاز شد 3 1/2 سال در خارج از زندان و ماه دور از اتمام مدرک کارشناسی ارشد خود را زمانی که او کشیده شد ، “من در بازدید از خانواده و خانه رانندگی در ساعت 2:30 صبح — آن را در اوسکلوا شهرستان در فلوریدا واقعا نژادپرستانه واقعا خوب نیست برای مردم رنگ به رانندگی در اواخر شب” دیاز گفت. “یک پلیس گفته بودم سرعت و کشیده ، من تا به حال تا به حال چند نوشیدنی با خانواده من قبل از من سمت چپ به طوری که آنچه که او بازداشت من اما او هرگز به من داد یک میدان آزمون هوشیاری.” در حالی که این اتهام DUI همچنان در انتظار, که پس از 9 بعد از ظهر شمارش به عنوان یک نقض آزادی مشروط. او خواهد بود رفتن به زندان است.

“من له شد. من فقط می تواند آن را باور نمی کند” دیاز گفت. “من وجود دارد. من را فراموش کرده چگونه آن را احساس می شود.” زمان نمی تواند بدتر هر چند Covid-19 آخرین چیزی که در دیاز ذهن در اوایل ماه مارس. مانند بسیاری از نیویورک ساکنان او واقعا فکر می کنم این ویروس را تغییر دهد و زندگی روزمره در این شهر است.

به تازگی مجهز به آنچه که او می خواهم آموخته در دانشگاه دیاز, مشاهده وضعیت خود را با بحرانی مسابقه تئوری شنا در سر خود را. زمانی که اصلاحات افسران بی ادب به او فکر می کردم که شما درونی نژادپرستی نهادی به منظور مقابله با کار در این نهاد است. اما آنچه من احساس مانند این شخص واقعا فکر می کند من یک تکه گه. وای از نگاه من ، من نمی توانم اصلاح — من شبیه یک هیولا. چیزهای اساسی است که محروم هستند به شما اجازه می دهد تا شما را به تبدیل شدن که چیز منفی.”

“شما فقط مریض”

به عنوان coronavirus گسترش از طریق شهر نیویورک دیاز منتقل شد و بارها و بارها — قبل از Rikers او برگزار شد در منهتن بازداشت پیچیده و شناور زندان در برانکس شناخته شده به عنوان قایق. اطلاعات در مورد در حال رشد بحران blared از یک تلویزیون به اشتراک گذاشته شده توسط ده ها تن از مردم در قایق که در آن دیاز فرود در مارس 12. اما آن را تا ساعات بازدید لغو شد در 18 مارس که همه گیر شروع به احساس واقعی است. اجتماعی کارگران متوقف بازدید بود که یک معامله بزرگ است. با محدود کردن تلفن زمان بازداشت شدگان اغلب در تلاش برای تماس با عمومی مدافعان که به نمایندگی از آنها و مددکاران اجتماعی به عنوان یک منبع حیاتی برای گرفتن اطلاعات در مورد موارد خود را.

آگهی های رفت تا در اطراف مرکز مشاوره زندانیان به شستن دست های خود و حفظ فاصله اجتماعی. پیام روشن بود: آن را بر روی آنها برای جلوگیری از بیماری. اصلاحات افسران تشویق زندانیان که قرار گرفتند تمیز کردن وظایف برای انجام یک کار کامل و در عین حال آنها را ارائه نمی دهد جدید ضد عفونی کننده و یا اجازه می دهد برای بهداشت بین برنامه ریزی شستشو. افسران شروع به پوشیدن ماسک دیاز گفت: اما زندانیان تنها آنها را اگر آنها بیمار بودند.

پیام روشن بود: آن را بر روی آنها برای جلوگیری از بیماری.

و Diaz آیا بیمار قرار می گیرند. “آنچه که من تجربه در طول زمان گذشته انجام زمان است که شما فقط مریض,” او گفت:. دیاز توسعه گلو درد و قرار دادن نام خود را در یک لیست برای مراقبت های پزشکی. به طور معمول یک افسر را به خوابگاه یک بار در روز و داد “بیمار تماس بگیرید!” اما هیچ کس نشان داد. زمانی که Diaz خواسته اصلاحات افسر برای کمک به او آموخته است که بیمار تماس شده بود لغو شد با توجه به این ویروس است. افسر وعده داده شده را دنبال کنید تا با او اما هرگز.

دو روز بعد دیاز گوش شروع به درد و گلو درد نکنه خیلی بد است که او نمی تواند صحبت می کنند. اضطراب در رخنه کرد. دیاز نور سیگاری و مبتلا به آسم به عنوان یک کودک. او تعجب چه اتفاقی خواهد افتاد اگر او بدتر. سرانجام اچ هشدار یک افسر و دیاز در گرفته بود. کادر پزشکی تشخیص داده و او را با التهاب حنجره. او آزمایش Covid-19.

پیتر تورن معاون کمیسر اطلاعات عمومی برای اصلاح بخش گفت: رهگیری که بیمار تماس روند تا به حال شده است به طور موقت تغییر به بهبود اجتماعی فاصله است و اگر هر یک از بازداشت شدگان مورد شکایت Covid-19 علائم یک افسر خواهد اطلاع درمانگاه. در دیاز مورد آن تا به حال شده است بسیار ساده است. در حال حاضر وجود دارد اختصاص داده شده شماره تلفن نوشته شده در مناطق مسکن است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تماس کارکنان پزشکی با توجه به Thorne — کمتر-از-راه حل ایده آل هنگامی که محدود به زمان تلفن در حال حاضر تبدیل به زندانیان ” را تنها وسیله دسترسی به خانواده و یا حمایت حقوقی.

دیاز به دادگاه رفتم جلو در مارس 19, اما آن را بیش از ویدئو. او را ملاقات وکیل برای اولین بار لحظات قبل از این جلسه آغاز شد. “اقدام سرعت حراج” او گفت:. دیاز به حال جمع آوری نامه های حمایت از اساتید و کارفرمای خود را که او می خواهم به طور معمول قادر به به طور مستقیم به وکیل و یا قاضی. اما با هیچ راه روشن به تصویب اسناد و مدارک همراه الکترونیکی, در این جلسه ادامه داد: بدون شواهد علمی خود را حرفه ای و یا شبکه پشتیبانی می کند.

قاضی اشاره کرد که به طور معمول آنها را در نظر قرار دادن دیاز در 97 روز الکل برنامه درمان در یک مرکز به نام ویلارد اما به دلیل coronavirus اقدامات است که نبود یک گزینه است. در عوض او پیشنهاد دیاز یک سال حبس. دیاز کاهش یافته است. خود را در جلسه بعدی برنامه ریزی شده بود برای مارس 23. در عین حال او را به نقل مکان کرد Rikers.

The housing unit at Rikers Island Correctional Facility, where inmates who are part of a barista training program live, in New York on Sept. 25, 2019. This barista program and others like it are giving inmates a new set of professional skills that could provide a critical link to employment, helping end the cycle of crime and recidivism. (Todd Heisler/The New York Times)

یک واحد مسکن در Rikers Island, Correctional Facility در سپتامبر. 25, 2019.

عکس: Todd Heisler/نیویورک تایمز از طریق Redux

انباشته در بالای هر یک از دیگر

زمانی که Diaz وارد اوتیس Bantum مرکز تادیبی در Rikers Island در مارس 23, او و دیگر بازداشت شدگان گرفته شد به یک خوابگاه برای مردم با آزادی مشروط نقض. یک جفت از زندانیان ملاقات آنها را در ورودی زبان به Diaz در اسپانیایی. “”ما در حال حاضر در زمان یک فرد جدید, و شما در آینده او گفت:” آنها به او گفت. “و اگر شما می آیند در هر آنچه که برای شما اتفاق می افتد — آن را نه بر ما.”

دیاز استفاده شد به این نوع واکنش که در آن آن را به باند وابستگی. اما این بار مردان بودند تهدید به خشونت برای محافظت از خود در برابر ویروس. “یک تهدید امنیتی است که تنها چیزی که ما را نگه دارید ، گفتم من به شما کردم.’ من به شرکت ‘من نمی تواند در آن وجود دارد به دلیل آن به نظر نمی آید خوب — من را به جعبه اگر شما می خواهید,'” یک مرجع به سلول انفرادی. این اذیت افسر همراهی آنها را به یکی دیگر از خوابگاه.

به Diaz روشن بود چرا زندانیان گرفته بود امور را در دست خود. با وجود رشد تعداد Covid-19 موارد در Rikers اقدامات احتیاطی به نظر نمی رسد بسیار متفاوت از کسانی که در قایق. اصلاح بخش گفت: رهگیری که مشترک فضاهای تمیز یک بار در هر روز دوش مناطق سه بار در روز و گوشی های هر دو ساعت و که زندانیان دسترسی به بهداشت راه حل زمانی که آنها در خارج از سلول های خود را. دیاز اما متوجه نشدم منظم بهداشت از تلفن و یا آماده سازی مواد غذایی مناطق و نه او را از دسترسی به بهداشت راه حل است. او گفت: مردم با استفاده از جوراب برای محافظت از خود در هنگام برقراری تماس از تلفن بانک.

شلوغ چهارم ساخته شده اجتماعی فاصله غیر ممکن است و گسترش سرایت اجتناب ناپذیر است. “این زندان آن را به پشته مردم در بالای هر یک از دیگر” دیاز گفت. با تخت 3 فوت از هم جدا “من تا به حال فضای بیشتری در بین من و شریک زندگی در یک تخت پادشاه حجم.” اصلاح وزارت راه حل با توجه به بروشور نوشته شده بود به خواب سر تا پا. اين بخش تنها توصیه 3 تا 6 فوت از راه دور با وجود مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مشاوره 6. این سخنگوی آژانس گفت: رهگیری که شهر زندان در حال حاضر در 50 درصد ظرفیت و کارکنان در تلاش است تا به جای یک تخت خالی در بین افراد در بازداشت هستند.

خوابگاه در طبقه زیر دیاز بودند قرنطینه در عرض یک هفته — کسی تا به حال بدست بیمار و بیشتر را دنبال کنید. سلمانی بسته, تنها جایی که در آن زندانیان می تواند با استفاده از کلیپرز ناخن و دسترسی به قانون کتابخانه محدود بود. اما اقدامات به منظور ایجاد اجتماعی فاصله به نظر می رسید متناقض است. دیاز گفت: او ادامه داد: برای اجرا به مردم را از قرنطینه بخش هایی از ساختمان رومینگ راهرو بدون ماسک.

تنش ترجمه شده به سوء استفاده کلامی از اصلاحات افسران. “اگر آنها معتقد بودند شما در وهله اول در حال حاضر coronavirus به آنها اجازه عمل می کنند که” دیاز گفت. دعوا درگرفت بیشتر بین مردم در خوابگاه به خصوص که به استفاده از تلفن. “افسران رو بشود تا خود را چوب” دیاز به یاد می آورد. “زنگ بعد زنگ بعد از زنگ.”

به مسائل بدتر “من مریض شدم دوباره,” او گفت:. این بار مسائل تنفسی — او سرفه و متراکم و دیگر نمی تواند بوی هر چیزی. “من هرگز تست شده و من خیلی ترسیده بودم به تست. من از شنیدن ‘شما ممکن است منتشر شود و من نمی خواهم به خطر است.”

امید خود را برای انتشار نمی آمد از وکیل خود. جلسات بودند که به تعویق افتاد و Diaz دادگاه تاریخ به نظر می رسید به طور فزاینده ای بعید است. و نه او بر این باورند اطمینان از کومو یا د Blasio هنگامی که او را دیدم هیچ مدرکی در داخل است که مردم آسیب پذیر می شد منتشر شد. به جای خود کم نور امید آمد از خواسته های که دوستان و همکاران خود را در دانشگاه نیویورک شد, از طرف او. آن را به او روشن است که مقامات دولتی خواهد نیاز به فشار سخت به نگه داشتن وعده های خود.

استثنا برای این قانون

مردان در دیاز خوابگاه تغذیه می شدند با آغاز ماه آوریل است. “آنها به ما چیزهای برای تمیز کردن و ما خسته از گرفتن احتمال قرار گرفتن در معرض در طول صرف غذا. ما مثل ” ما در حال رفتن به chow — fuck که.'” آنها حاضر به رفتن به ناهار و تحویل یک لیست طولانی از شکایت به یک افسر ارشد. “ما نمی کافی تمیز کردن وسایل. شما می توانید پیدا کردن در مورد قانونی است ؟ آیا شما اجرای قرنطینه? ما اصلا دسترسی به ناخن کلیپرز — و ما نیاز به این چیزها. آنها مانند ” ما نمی توانیم هیچ چیزی در مورد آن.”

اعتصاب غذا کوتاه بود. “بچه ها از دست حل و فصل” دیاز گفت. “این سطح پایین متخلفان بنابراین ریسک کمی متفاوت است. آنها هنوز هم امیدوار است که این سیستم در حال رفتن به خیرخواه.”

دیاز اعتبارات سازماندهی در خارج برای گرفتن او منتشر شد. “من همیشه یکی از منتقد از کار وکالت تا زمانی که من در واقع آن را دیدم کار می کنند. برای دیدن گروهی از 200 نفر با هم و من انتشار ؟ من مانند عیسی که چیزی است.” NYU رئیس جمهور اندرو همیلتون نوشت دیاز نامه حمایت اعضای هیئت علمی تحت فشار قرار دادن تصمیم گیران در دفتر شهردار و فعالان ساخته شده و تماس های مکرر به مقامات دولتی. نه دفتر شهردار و نه اصلاح بخش ارائه اطلاعات در مورد آنچه که در پشت این تصمیم است.

ماموران در نهایت مرخص دیاز در 2:30 صبح در مارس 4. با توجه به دفتر شهردار از عدالت کیفری افراد در حال غربالگری برای Covid-19 قبل از انتشار. اما دیاز گفت که او تا به حال هیچ بررسی سلامت قبل از او در سمت چپ و مشاوره در مورد چگونه به حرکت جهان را تغییر داد او وارد شده است. “من منتقل شد و در یک ون شانه به شانه با مردان دیگر است. حتی زمانی که آنها آزاد ما آنها هنوز هم ما انباشته در بالای هر یک از دیگر.”

رسمی شمارش Covid-19 موارد به طور قابل توجهی underplays تعدادی از زندانیان که قرارداد این ویروس.

چوب خط حساب کردن از Covid-19 موارد منتشر شده توسط اصلاح اداره و اصلاح خدمات بهداشت و درمان به طور قابل توجهی underplays تعدادی از زندانیان که قرارداد این ویروس. آن را تنها شامل افرادی که در حال حاضر زندانی ترک را که منتشر شده و یا منتقل شده و پس از تست مثبت است. با وجود فشار از کمک حقوقی این سازمان حاضر به انتشار تجمعی داده است.

دو نفر دیگر مردان مرخص دیاز بودند که با قید وثیقه آزاد شد. “این بخشی از کار است که مردم انجام می دهند در حال حاضر آنها در حال ایجاد وثیقه وجوه” دیاز گفت. “تنها راه ما این واقعیت را می دانیم شما می توانید مردم این است که اگر شما پرداخت خود را برای انتشار.” هنوز ساعت قبل از Diaz چپ Rikers دولت قوه مقننه تصویب بودجه است که شامل عمده رول-پشت اخیر با قرار وثیقه اصلاحات بود که حذف پول نقد وثیقه برای بسیاری از جنحه و بدون خشونت و جنایت. کومو جدید وثيقه قوانین می تواند به افزایش تعداد افراد زندانی توسط دهها هزار نفر در هر سال است.

در شهر نیویورک زندان 305 مردم هنوز هم برگزار می شود صرفا برای نقض آزادی مشروط و دیگر 650 دربند یک نقض آزادی مشروط در ترکیب با اتهامات جدید. دومی تحت پوشش کومو انتشار طرح. در بیش از نیمی از کسانی که مورد اتهام هستند و سطح پایین جرائم که خود به خود نمی خواهد نیاز به بازداشت پیش از محاکمه و یا اجازه می دهد برای آزادی به قید وثیقه.

در ضمن شهر نیویورک از قدرت به منظور خدمت به مردم شهرستان جملات از یک سال و یا کمتر به انجام این کار در صفحه اصلی. حداقل 309 نفر آزاد شده اند و تحت این قدرت در حالی که 137 باقی می ماند در زندان است. قضات تصمیم می گیرید سرنوشت اکثریت Rikers زندانیانی که در انتظار محاکمه است. انتخاب وکلای منطقه نگه تأثیر قابل توجهی بر تصمیم گیری های خود را و می تواند توصیه بازداشت شدگان برای انتشار است. اما آن را تا حد زیادی کاهش یافته است در دفاع از وکلای مدافع به تمنایی برای افراد انتشار نامهی درخواست.

دیاز متوجه می شود که او مورد یک استثنا برای این قانون. “من در تماس با یک پسر که دستگیر شد همان چیزی که به عنوان من. من صحبت می کنند به مادر خود را روزانه است. او فقط آنجا نشسته و او را در معرض تاج — در معرض خطر انقباض آن است. که فقط حس را ندارد,” دیاز گفت.

روزی که Diaz چپ ریموند ریورا شد اولین کسی که به مرگ از Covid-19 در Rikers Island. او متهم به نقض شرایط آزادی مشروط خود را. او دستور داد منتشر شد و شش هفته قبل از اما رو درهم در زندان سیستم بوروکراسی و Covid-19 به جای. پس از او حکم شد و در نهایت برداشته دقیقه قبل از مرگش او گنجانده شده است در اصلاح بخش رسمی coronavirus مرگ و میر.

مایکل تایسون که منتقل شد به Rikers همان روز به عنوان دیاز نیز برای آزادی مشروط نقض شد دوم Covid-19 مرگ در جزیره دو روز پس از Diaz انتشار. او 53 سال بود و دیابت قبلی جراحی قلب و فشار خون بالا. به کمک حقوقی جامعه گفت: با توجه به این زندان و دادگاه و سیستم ها’ عمیقتر اختلال در طول بحران وکلای او حتی آگاه باشید او در Rikers تا زمانی که او در بیمارستان بستری شد.

“مرگ هر کسی در بازداشت است عمیقا ناراحت کننده,” B. Colby, Hamilton, عمومی, امور, رئیس دفتر شهردار از عدالت کیفری گفت: رهگیری. “ما کار کرده اند و از آغاز با همکاران ما در سراسر سیستم عدالت به آزادی مردم به عنوان بسیاری از ما با خیال راحت می تواند.”

یک سخنگوی DOCCS گفت: رهگیری که آن در حال بررسی است ریورا مورد که اقدام اصلاحی گرفته خواهد شد در صورت لزوم. در نظر این گروه اما تایسون تا به حال یک خطر reoffending و نبود واجد شرایط برای آزادی تحت فرماندار دستور.

برای Diaz پاسخ حلقه توخالی. “آنها تا به حال نقض فنی — تا پایان گرفتن Covid. تا به حال د Blasio دنبال کرد تا با آزاد کردن بچه ها مثل او گفت که او خواهد و یا کومو آنها نخواهد بود مرده” دیاز گفت. “آنها نیاز به قطع مصرف ستایش و تشویق برای انجام یک کار کامل است. انتشار نیمی از جمعیت و مطمئن شوید که افرادی که در آنجا دریافت دسترسی کافی به منابع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>