داخل حامله جی جی حدید و زین را در پیوند نزدیک با پدر و مادر خود

جی جی حدید و دوست پسر او را, Zayn Malik, در حال آماده سازی خود به کشتی سوار بر والدین. قبل از آغاز فصل جدیدی در زندگی خود را زن و شوهر به اشتراک گذاشته اند یک نگاه اجمالی به نزدیک خود را با اوراق قرضه خود را با پدر و مادر مربوطه.

حدید دختر Yolanda حدید و محمد حدیدکه ازدواج کرده بودند از سال 1994 تا سال 2000. سابق زن و شوهر نیز پدر و مادر از دختر بلا حدید و پسر انور حدید. علاوه بر این توسعه دهنده املاک و مستغلات سهام دختران Alana حدید و Marielle حدید با همسر اول خود مریم ساقی.

راز ویکتوریا مدل غالبا باز در مورد اینکه او چگونه به نظر می رسد تا به مادرش. صحبت Elle برای آن مارس 2019 پوشش داستان Gigi مشترک چگونه زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز آلوم نبرد با بیماری لایم به رهبری او را برای تبدیل شدن به مستقل از سن جوان است.

“رشد داشتن سه تن از اعضای خانواده بیمار من بسیار مستقل” او توضیح داد: به این مجله. “مادر من نمی تواند رانندگی و یا خارج شدن از رختخواب چند روز پس از من در زمان برادر من به مدرسه با من یا من ناهار.”

جی جی ادامه داد: “اما من هم احساس بسیاری از جرم بودن یک فرد در خانواده که نمی درک آنچه آنها را از طریق رفتن. این سخت است که تمام خانواده خود را در درد و شما نمی دانید که چه باید بکنید.”

در ضمن سابق یک جهت عضو پسر Tricia ملک و یاسر ملک. زین سخن به Us Weekly منحصرا در مورد پیوند نزدیک با مادر خود در ماه سپتامبر 2017.

“ما باید یک رابطه, من و مادرم,” او گفت: ما در زمان. “او فقط بخشی از همه چیز و او واقعا سرد ، I love my mum.”

ما تایید کرد در ماه آوریل سال 2020 که جی جی و ملک در انتظار اولین فرزند خود را با هم. “جی جی باردار است و او و گروه آنقدر در عشق” یک منبع گفت:” ما. “او همیشه می خواستم برای شروع یک خانواده با Zayn.”

دو ماه قبل از Gigi بارداری اعلام شد او را باز کرد تا در مورد احتمال شروع یک خانواده خود را در آینده است. “من فکر می کنم که من به عنوان مسن تر — یک روز من شروع یک خانواده,” او گفت: i-D مجله در فوریه سال 2020 است. “من نمی دانم اگر من همیشه مدل سازی.”

پایین ببینید که چه جی جی و زین گفته اند در مورد پدر و مادر خود را در طول سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>