در داخل یک شرکت بزرگ را (بیشتر) کمپین موفق به فرار از مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در ماه اوت گذشته, آدم دیورند مقننه مدیر مینه سوتا در کنگره کالین پترسون, اخراج کردن یک ایمیل از طرف های مهم دولت سازنده است که راه انداختن یک خسته کننده مبارزه برای رهایی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چین تعرفه ها.

“من می خواستم به شما اجازه می دانم که تیم اجرایی با ستاره قطبی است که در جلسه با رئیس پترسون این بعد از ظهر,” او نوشت: به هیلی Dorval, یک معاون رئیس ستاد در دفتر نماینده تجاری ایالات متحده. “این امر می تواند تا حد زیادی مفید است اگر من می تواند صحبت کردن به کسی که در اوایل بعد از ظهر در مورد وضعیت این موضوع است.”

دیورند را به حال تحت فشار USTR تمام سال در مورد تعرفه ها بودند که هزینه این شرکت میلیون ها دلار در هر ماه است. ستاره قطبی که واردات قطعات آن صوفس (جاده) وسایل نقلیه و موتور قایق مشغول به کار بود هر واشنگتن زاویه به پیروزی تعرفه معافیت. یک دولت مورد حمایت تجارت و لایحه, ایالات متحده آمریکا-مکزیک-کانادا توافق شد تا در آینده برای رای و ستاره قطبی مدیر عامل شرکت اسکات شراب گفت: سرمایه گذاران در تابستان گذشته که او “در تلاش برای اهرم آرا برای USMCA به ما کمک دریافت تعرفه امداد.”

دیورند اشاره به فشار بر رئیس خود را قدرتمند دموکراتیک رئیس خانه کشاورزی کمیته در ایمیل خود به Dorval.

“ما همچنان به رهبران جامعه بپرسید که چرا رئیس حمایت از USMCA با توجه به برجسته مسائل تجاری در منطقه” دیورند نوشت: در این ایمیل که در میان صدها نفر از کنگره entreaties به USTR به دست آمده توسط ProPublica تحت قانون آزادی اطلاعات. پترسون را نمی پاسخ به درخواست برای نظر بیشتر.

ستاره قطبی’ کمپین کار می کرد. یک سال بعد بیش از دو سوم از 110 محرومیت درخواست ستاره قطبی به دنبال در یک دور از 25% تعرفه ها اعطا شده است در مقایسه با 5 درصد از درخواست ها به طور کلی. در یک بعد دور از 7.5% تعرفه ها بسیاری از ستاره قطبی’ 54 درخواست هنوز در حال بررسی است اما تعداد انگشت شماری از تصمیم گیری ساخته شده اند تا کنون مطلوب بوده است. که به معنی آن خواهد شد مقدار قابل توجهی از 90 میلیون دلار آن پرداخت تعرفه ها در سال 2019 به گفته این شرکت که در استخدام 9,000 نفر در آمریکا

“اعضای کنگره دفاع و پشتیبانی رهایی از این تعرفه ها برای کمک به محافظت از این شغل برای ستاره قطبی و برای کارکنان است که زندگی خود را در ایالات و مناطق” ستاره قطبی سخنگوی جس راجرز در بیانیه ای گفت. “ما سپاسگزار به رئیس جمهور و دولت او برای پاسخگو بودن و کمک به حفاظت از مشاغل در آمریکا و ستاره قطبی همچنان به شدت re-منبع قطعات آن از چین زنجیره تامین است.”

ستاره قطبی’ کمپین نشان می دهد که طول آن شرکت ها رفته اند برای کاهش تاثیر تعرفه های سنگین که در بسیاری از شرایط تحت تاثیر خط پایین خود را بیش از هر کسب و کار دیگر از عوامل است.

حتی پس از فاز 1 معامله تجاری با چین به امضا رسید و در ژانویه آوردن آتش بس به افزایش tit-for-tat تعرفه جنگ بین دو کشور وظایف باقی می ماند در حدود 330 میلیارد دلار ارزش واردات از چین. ثابت قطره از معافیت, اما, است, رها, این بار برخی از شرکت های خوش شانس. از آنجا که تعرفه های زمان اثر در سال 2018 ده ها تن از USTR داوران را ارزیابی کرده اند بیش از 52,000 درخواست برای تسکین — صدها نفر از اند که افزایش توسط شخصی توسعه از قانونگذاران.

با توجه به USTR اطلاعات در سال 2018 و 2019 آژانس دریافت 607 نامه از سناتورها و نمایندگان به نمایندگی از شرکت درخواست برای بخشش همراه با یک بی حد و حصر تعداد تماس های تلفنی و ایمیل های شخصی و جلسات.

به طور کلی این نوع از کانال سیاست گذاری کمک می کند تا قانونگذاران را به انجام ترکیبات’ مناقصه در حالی که ترک چند آهنگ. دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید استاد علوم سیاسی ملیندا ریچی در حال مطالعه هیل مداخله در سیاست تجارت پس از او کار قبلا در کنگره نفوذ در تجدید نظر برای تجارت تنظیم کمک در وزارت کار.

“زمانی که اعضای کنگره تماس با سازمان های آنها سعی کنید به نگه داشتن آن دسته از اعضای مبارک بدون در نظر گرفتن که آنها” ریچی گفت.

پرکار ترین عضو در USTR ایمیل شد جمهوریخواه ایالت پت Toomey پنسیلوانیا صریح دولت منتقد در تجارت که فرستاده 35 نامه درخواست USTR به اعطای محرومیت درخواست برای شرکت های خاص. بسیاری از آنها مانند فن ساز Lasko و محصولات شیمیایی تولید کننده Arkema Inc., یا بر اساس یا باید عملیات مهم در پنسیلوانیا است.

این معمول است برای پیدا کردن کمک های مالی مبارزات انتخاباتی از شرکت هایی که دریافت کنگره کمک کند اگر چه سهم هستند نه لزوما مرتبط است. دوازده قانونگذاران برای مثال تماس USTR حمایت از Home Depot. ده نفر از آنها را — همه اما گرجستان دموکراتیک تشکر. لوسی می کنند و از سوی دیگر ، جانی Isakson که بازنشسته شد در سال 2019 — دریافت کمک های مالی مبارزات انتخاباتی از $10,000 در هر دو سال 2018 یا 2020 چرخه یا هر دو.

در ماه اکتبر گذشته در کنگره علامت Amodei نوادا درخواست در دفتر مطبوعاتی از USTR برای حمایت محرومیت برای IGT راه حل های جهانی یک تکنولوژی بازی های تولید کننده. چند ماه بعد او موفق به دریافت 5 ، 000 دلار کمک مالی. مدیر عامل شرکت نیوجرسی شرکت به نام برف جو بوده است مکرر دهنده به هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکرات در کنگره جاش Gottheimer که در سپتامبر گذشته در نامه ای حمایت از محرومیت برای برف جو واشر فشار الکتریکی.

ستاره قطبی شده است ramping تا سیاسی خود را در سال های اخیر و در حال حاضر شده است سخاوتمندانه اهدا کننده این چرخه. آن کارمند تایید شده تا کنون تقسیم شده خارج $244,000 در حالی که مدیر عامل شراب تا به کمک اضافی $60,000 ملی جمهوری خواه کنگره.

در ضمن او همچنین به حداکثر فردی سهم $2,800 به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از ایالت مینه سوتا ctq یک دموکرات که در اکتبر 2018 به نام Lighthizer درباره ستاره قطبی’ محرومیت درخواست. مینه سوتا دیگر سناتور تینا اسمیت دریافت $5,000 از ستاره قطبی’ تایید شده و حداقل دو تلفن به Lighthizer در ستاره قطبی’ نمایندگی در 2019. نه سناتور’ دفاتر در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دیگر نمایندگان ستاره قطبی’ تیم شامل Rep. Bill Johnson, R-اوهایو که کارمند فرستاده USTR در ماه اوت سال 2019. “بسیاری از ترکیبات با استفاده از محصولات خود را در مناطق روستایی شرق و جنوب شرقی اوهایو به صورت روزانه و به عنوان یک شرکت آمریکایی است که سرمایه گذاری در اوهایو او می خواست برای انتقال خود را برای حمایت از USTR به در نظر گرفتن معافیت آن است که اگر ممکن است” نوشت: جانسون قانونی مدیر.

در مارس 2019 سابق Rep. شان دافی ویسکانسین یک جمهوری خواه در زمان قطبی’ مورد کاخ سفید برای تجارت مشاور پیتر ناوارو که پس از آن خواسته USTR برای صحبت کردن امتیاز پیش از سفر به دافی اصلی دولت است. آژانس رئیس ستاد Jamieson گریر شخصا نپرسید برای دریافت بروز رسانی در 23 محرومیت درخواست ستاره قطبی ارائه شده بود که در آن نقطه. نه جانسون و نه دافی بازگشت و درخواست برای نظر.

ستاره قطبی’ مورد حتی نادر توجه وزارت خزانه داری. در اواخر ماه جولای سال گذشته خزانه رسمی به نام دیوید سالیوان تماس USTR در مورد یک جارو درخواست از ستاره قطبی به معاف “از جمله قطعات و اجزاء است که برای استفاده در تولید یا تعمیر صوفس (جاده) وسایل نقلیه موتور سیکلت و سنومبلس در ایالات متحده” نه فقط خاص تعرفه کدهای.

“به اعتقاد من این درخواست در آمد از وزیر Mnuchen را [sic] دفتر” نوشت بروکس آلن USTR دستیار مشاور عمومی. سالیوان اعطا مرتبط با مشاور عمومی آرتور Tsao که پس از آن گزارش خود را به تیم: “من مطلع دیوید که ستاره قطبی پیشنهاد متفاوت از درخواست ما بررسی کرده ایم تا کنون. او گفت که او به صحبت کردن با رئیس خود را و به عقب بر گردیم به ما در خزانه داری چه می خواهد انجام دهد.” وزارت خزانه داری نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

همه از این توسعه نیاز به برخی از کمک های اضافی در واشنگتن است. Polaris صرف $800,000 در لابی در سال 2019 در درجه اول در دفاع و تجارت است. که شامل خدمات سی حقوقی Akin Gump که هر دو پیش نویس گسترده توجیه قانونی برای ستاره قطبی’ درخواست و قوی تر USTR روابط برای اطمینان از دریافت آنها توجه. در اوایل ماه اوت سابق بوش در کاخ سفید رسمی جاستین مک کارتی کاهش یافته است گریر توجه داشته باشید nudging ستاره قطبی’ مورد.

“بیایید با شتاب قهوه یا آبجو در این ماه. بسیاری را به گپ زدن در مورد USMCA,” مک کارتی نوشت. “دوم ببینید در زیر از ستاره قطبی. شما می توانید این را در مقابل رئیس ؟ با تشکر!” گریر ارسال آن همراه است. مک کارتی کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

در حالی که گران قیمت ستاره قطبی’ کمپین است که در نهایت تحمل میوه. این بهار USTR صادر کشت و محرومیت از جمله چند برای جاده های تفریحی و قطعات خودرو از این شرکت درخواست کرده بود — و حتی برخی مانند چرخ آلومینیومی که تا به حال کشیده شده اعتراض از چندین شرکت های ایالات متحده که به گفته آنها می تواند تولید آنها در داخل کشور یا در کشورهای دیگر از چین است.

نسبت به پایان سال 2019 شراب گفته تحلیلگران او شروع به دیدن برق امید پس از بیش از یک سال از سفر به واشنگتن است.

“ما کار کرده اند این تعرفه مسئله بسیار سخت برای مدتی او گفت:” در این شرکت در سه ماهه سوم درآمد تماس بگیرید. “ما دیدن تغییر در تعامل و تمایل به گوش دادن و در نهایت اقدام است. ما در اواخر مرحله از فرآیند در حال حاضر و ما قطعا با اعتماد به نفس بیشتر.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im