داخل Kylie Jenner را Stormiworld 2 ب-بعد مهمانی برای دختر, Stormi

کایلی Jenner کشیده از همه متوقف می شود برای دخترش Stormi وبستر‘s 2nd birthday جشن در روز شنبه, آوریل 1.

آرایش maven, 22, reprised او Stormiworld موضوع از سال گذشته اما افزود: برخی از پیچش های جدید که تا به حال این کودک چشم باز در حیرت.

مهمانان وارد در حزب برای پیدا کردن یک بزرگتر-از-زندگی بادی نسخه Stormi سر که بود flanked در هر دو طرف توسط مسئولین برگزاری Stormiworld بالن.

تم برای این سال را جشن بود “2 بهتر از 1” و مهمانان از جمله Jenner بهترین دوست Stassie Karanikolaou, Kendall Jenner, Kim Kardashian and Kanye West و ارشد کودکان و نوجوانان در شمال غرب6 و سنت غرب, 4, Khloé Kardashian و دختر واقعی Thompson, 21 ماه و راب کارداشیان‘s, دختر, رویای Kardashian, 3, راه می رفت از طریق تورم دهان به پیدا کردن یک سرزمین عجایب داخل.

راهنمای کتاب در ورودی شامل یک نقشه است که به کمک مهمانان حرکت به راه خود را از طریق پیچ و خم که شامل دیوهای جهان و یخ زده جهان بر اساس آمار فیلم بچه ها و همچنین به عنوان Stormiworld که ویژه کارناوال سواری و بازی های Stormi صورت یک Stormiworld با مضمون فروشگاه و یک نوار.

Jenner که سهام دخترش با دوست پسر سابق Travis Scott, ارسال شده ادای احترام به او تنها فرزند در Instagram پیش از آن در روز.

“و فقط می خواهم که او را دو” کایلی لوازم آرایشی و بنیانگذار زیر نویس یک سری عکس از دخترش. “تولدت مبارک به من Stormi. فوریه 1st, 4:43ساعت لحظه زندگی من برای همیشه تغییر. ما قرار بود برای هر یک از دیگر stormiloo.”

Jenner بچه Kris Jenner, همچنین به اشتراک گذاشته ادای احترام به نوه او در Instagram در روز شنبه. “تولدت مبارک دوم برای من با ارزش Stormi!” 64 ساله به عنوان یک سری از عکس ها که شامل اسکات. “شما مانند یک نور روشن و پر از شادی و آهنگ. لبخند خود را و انرژی چراغ یک اتاق… من گرامی هر لحظه ما صرف با هم چه نعمت شما هستند!! شما از جمله بخش عظیمی از قلب من و من شما را دوست دارم به ماه و برگشت!!!!! Xoxo عروسک می ماند.”

کیم 39 ارسال شده یک عکس از Stormi و دخترش شیکاگو غرب, 2, نوشته “تولدت مبارک عزیزم شیرین من Stormi. ما شما را خیلی دوست دارم!!!! با تشکر از شما برای بهترین بودن به پسر عموی بچه ها من.”

پایین برای دیدن همه عکس از Stormi را بیش از حد بالا ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>