داخل هری و مگان را ‘کاملا متفاوت جهان در کانادا

جدید ریشه. شاهزاده هری و Meghan Markle هستند “تطبیق با زندگی در آمریکای شمالی” با خود 9-ماه-پیر پسر, مورچه, یک منبع نشان می دهد به طور انحصاری در شماره جدید ما در هفته.

“هری و مگان فرار از هرج و مرج در بازگشت به خانه هستند و واقعا خوشحال” منبع می گوید ما. “آنها واقعا لذت بردن از کانادا; آن را به یک جهان کاملا متفاوت از آنچه که آنها استفاده می شود به در لندن است.”

هری, 35, و Meghan, 38, نشان داد, آنها می خواهم به صرف زمان بیشتری را در کانادا در ماه گذشته زمانی که آنها خود را اعلام کرد قصد دارد به قدم به عقب از وظایف سلطنتی خود را.

Inside-Prince-Harry,-Meghan-Markle's-Different-World-in-Canada
شاهزاده هری و Meghan Markle هانا مک کی/استخر/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

“مردم را خسته نکنید و آنها باید آزادی برای انجام آنچه آنها می خواهند” خودی توضیح می دهد. “مگان تحمل مقدار زیادی از استرس در انگلستان است. او خوشحال به دور از همه که. در حال حاضر آنها همه در مورد گرفتن مورچه حل و فصل است.”

دوک و دوشس ساسکس خال خال شد در روز جمعه 14 فوریه برای اولین بار از هری پیوست Meghan در کانادا. زن و شوهر بودند دیده شدن یک هواپیما در ویکتوریا فرودگاه بین المللی در بریتیش کلمبیا, کانادا, پس از بازدید از دانشگاه استنفورد در کالیفرنیا در 11 فوریه.

یک منبع که قبلا گفتم ما که هری است “بسیار خوشحال در کانادا و احساس بسیار آرامش بیشتر” زیر حرکت می کند. “تا کنون او نمی پشیمانی [آن].”

این جفت ارز انتظار می رود به بازگشت به لندن مارس برای کشورهای مشترک المنافع روز. “ملکه امید همه را در یک جبهه متحد هنگامی که هری بازگشت به لندن در ماه مارس — حتی اگر هنوز هم وجود دارد تنش در پشت درهای بسته” منبع دوم گفت ما. “آن خواهید بود جالب به تماشای زبان بدن خود را و ببینید که چگونه آنها با هم هستند.”

Why Gwen Stefani Canceled 4 Dates Her Las Vegas Residency

برای اطلاعات بیشتر در هری و مگان جدید, زندگی, سازمان دیده بان ویدیو بالا و انتخاب کنید تا شماره جدید Us Weekly, در دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>