داخل برنی ساندرز’ سوپر شنبه مزیت

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ آغاز شده و با خود هشدار داد: “اگر او می رود و نامزد ما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای چهار سال دیگر.” سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg اعلام کرد که اکثر آمریکایی ها نیست “ببینید که در آن آنها مناسب” اگر انتخاب بين بلومبرگ یا “سوسیالیستی که فکر می کند که سرمایه داری ریشه همه شر است.” حتی سناتور. الیزابت وارن انباشت اشیاء بدست آمده در گفت و همکار او مترقی نامزد “یک شروع خوب” اما “مبارزات انتخاباتی خود را بی وقفه در حملات هر کسی که سوال می پرسد.”

همه آنها صحبت کردن در مورد اهمیت توقف بهداشت ، برنی ساندرز از برنده شدن حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. و در عین حال از روز چهارشنبه بحث در لاس وگاس بعد از فقط دو کشور رای داده اند آنها ممکن است از دست رفته نقطه — که ممکن است آن را در حال حاضر خیلی دیر به او را متوقف کند. چون ساندرز در حال فرار با فوق العاده, سه شنبه کمتر از دو هفته قبل از مارس 3 مقدماتی.

که غذای آماده از آخرین نسخه از پیش بینی های منحصر به فرد ما انتخابات پیش بینی مدل با شرکای 0ptimus و تصمیم میز HQ که به نظر می رسد, نظر سنجی, جمعیت, جمع آوری کمک های مردمی شماره, رسانه بازدید و روند تاریخی برای تعیین احتمال هر نامزد برنده نامزدی. در حال حاضر سیاسی جهان است که با تمرکز بر نوادا که در آن ساندرز باز کرده است تا یک دو رقمی سرب و آن آرا روز شنبه. اما پیروزی واقعی می تواند در سه شنبه زمانی که 14 متحده حمل نزدیک به یک سوم از کل دموکراتیک نمایندگان رای خواهد داد.

ساندرز است که پیش بینی شده توسط مدل ما را انتخاب کنید تا 634 نمایندگان در مارس 3 — تقریبا 300 بیش از خود را در آینده نزدیک ترین حریف.

که قرار دموکراتیک سوسیالیستی در داخل پیگیری برای تامین امنیت یک نماینده غیر قابل عبور منجر شود. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پس از اتمام دوم در ما شنبه پیش بینی درآمد 352 نمایندگان. او پس از بلومبرگ در 192 — این نتایج می تواند تغییر کند اگر خود فاجعه بحث عملکرد منجر به شیرجه رفتن در پای صندوق های رای — با وارن (116), Klobuchar (32) و Buttigieg (13) آوردن عقب در مارس 3 متحده است. با توجه به اینکه دموکرات ها اختصاص نمایندگان متناسب با دولت و کنگره منطقه به جای winner-take-all سرب در صدها بسیار سخت به از دست دادن.

ساندرز پیش بینی شده است برای برنده شدن بسیاری از مارس 3 متحده از جمله باریک پیروزی بر بایدن در تگزاس و بلومبرگ در کارولینای شمالی. اما او انتظار دست انداز می آید تا حد زیادی در قدرت از یک مزیت بزرگ در کالیفرنیا: ما او را نشان می دهد درآمد حدود 28 درصد از آرا با بایدن در 16 درصد است. که به طور بالقوه یک 116-نماینده رهبری از کالیفرنیا به تنهایی. اما 0ptimus داده دانشمند الکس Alduncin اشاره می کند که حتی تغییرات کوچک می تواند یک تفاوت بزرگ: اگر برخی از ترکیبی از بلومبرگ ، وارن و Buttigieg اضافه کردن یک زن و شوهر در صد نقطه به پرش به بیش از 15 درصد را علامت و شروع به کسب درآمد گلدن استیت نمایندگان که می خورد به ساندرز’ سرب بطور قابل توجهی.

هیچ چیز در سنگ تعیین و به خصوص در این مسابقه است. این بزرگترین تغییر احتمالی خواهد بود اگر یک نامزد (شاید بایدن و یا بهداشت ، ctq) بودند به رها کردن قبل از سه شنبه. به خصوص اگر بایدن کاهش یافته است و آفریقایی آمریکایی رای به نوسان نسبت به مهر او می تواند تبدیل به یک تهدید واقعی برای Sanders.

“که آیا آنها برای رفتن?” می پرسد علامت رام یک سیاست عمومی استاد در دانشگاه جورج تاون. “آنها ممکن است به عنوان لیبرال به عنوان ساندرز … بلومبرگ آنها ممکن است فکر می کنم” من قصد دارم به او اعتماد به یک رهبر صالح.'” می افزاید: ربکا کاتز بنیانگذار پیشرو شرکت قرارداد جدید استراتژی: “بهترین چیز برای رفتن بلومبرگ خواهد بود برای بایدن به طور کامل محو می شود.”

عقل متعارف می گوید آن را بیش از [اما] عقل متعارف شده است میا از تابستان 2015.

اسکات Tranter مدیر عامل شرکت 0ptimus

اما آن را نیز به ارزش به خاطر سپردن که در رای گیری اولیه در حال حاضر آغاز شده در چند مارس 3 battlegrounds — از جمله کالیفرنیا و تگزاس و کارولینای شمالی است. این بدان معناست که هر گونه حرکت شیفت آمده در 10 روز آینده خواهد بود خاموش توسط میلیون ها نفر از رای در حال حاضر بازیگران و عکس فوری از امروز نشان می دهد ساندرز به عنوان نامزد به ضرب و شتم.

“عقل متعارف می گوید آن را می گوید:” اسکات Tranter مدیر عامل شرکت 0ptimus و یک جمهوری خواه اگر چه او اذعان می کند “عقل متعارف شده است میا از تابستان 2015.”

هنوز, آن را نمی خواهد بود آسان برای ساندرز با وجود قوی خود را شروع. او در حال حاضر 24 درصد شانس برای تامین 1,991 نمایندگان او نیاز به پیروزی نامزدی آشکار است. و ما به عنوان ذکر شده در هفته گذشته, پیش بینی هنوز هم پیش بینی کرد حدود یک شانس 50-50 است که این انتخابات به یک رقابت کنوانسیون با هیچ کس گرفتن اکثریت نماینده. اما حتی اگر ساندرز نیست آمار تعداد سحر و جادو در اولین رای گیری در میلواکی در ماه جولای آن را بسیار محتمل است که او را وارد این کنوانسیون با برخی از مرتب کردن بر اساس از نماینده منجر شود.

مخالفان خود را می دانند. به همین دلیل است که در لاس وگاس بحث که در آن جرقه پرواز به ظاهر هر ثانیه آن نسبتا sedated سوال آخر شب است که می تواند به اثبات می شود بیشتر مواد منفجره: باید فرد با اکثر نمایندگان در پایان این اولیه فصل بود نامزد حتی اگر او از اکثریت?

هر نامزد دیگر از ساندرز گفت که این روند باید مجاز به بازی کردن.

اما واژگونی یک احتمال ساندرز منجر خطرناک خواهد بود. Moe Vela — سابق مشاور ارشد بایدن که pontificates که “سوسیالیسم هرگز و هرگز خواهد بود که راه حل برای ملت ما چالش ها” — با اینحال اذعان چقدر دشوار خواهد بود به مرحله یک قیام در کنوانسیون طبقه: “نظرسنجی ها نشان می دهد که نیمی از هواداران خود امروز حاضر به اذعان آنها را به حمایت از حزب دموکرات نامزد اگر آن را نه او.”

می تواند یکی دیگر از دموکرات هنوز هم ساخت یک ائتلاف به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر پس از بیگانه جان سخت ساندرز حامیان بنابراین به طور چشمگیری ؟ بعید به نظر می رسد. و پس از دموکرات ها ممکن است Berned اگر آنها Berned اگر آنها نمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>