هند هیدروکسی کلروکین دستگاه ساخته شده بود به مبارزه با استعمار

چرا شما باید مراقبت از

انگلیسی — و نه همه گیر شد اهداف این شرکت است که راه اندازی در هند داروسازی میباشد.

زمانی که Prafulla چاندرا ری قرار داده و خود را ناچیز پس انداز — همه از 700 تومان (10 دلار) — شروع به هند برای اولین بار شرکت داروسازی در سال 1892 او به دنبال نجات جهان از یک بیماری همه گیر.

بنگال مواد شیمیایی و دارویی محدود (BCPL) است که امروز هند تنها دولتی است که شرکت تولید کننده ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین. و به صورت دوره ای در ماه آوریل زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متقاعد شده بود که مواد مخدر اغلب به کوتاه تر HCQ — کمک می کند تا درمان COVID-19 شرکت در بر داشت خود را در میان تنش های سیاسی.

PC_Ray

مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته نارندرا نخست وزیر هند و خواستار آن شدند که او اجازه می دهد که ایالات متحده برای خرید HCQ (هند با تولید 70 درصد از جهان را عرضه دارو) تهدید عواقب اگر دهلی نو موافق نیست. BCPL استفاده می شود که به طور عمده تولید کلروکين شبانه, دریافت مجوز برای تولید HCQ. هند پس از به فروش می رسد میلیون ها دوز HCQ به ایالات متحده هر چند بدن در حال رشد از تحقیقات نشان می دهد هر دو کلروکين و هیدروکسی کلروکین می تواند صدمه دیده coronavirus بیماران.

اما آن را به مبارزه با دشمن های مختلف که ری — اغلب به عنوان پدر هندی مدرن شیمی — راه اندازی شرکت مورخان می گویند. آن را به معنای به عنوان یک مدل شرکت خصوصی است که دیگر هند کارآفرینان می تواند تقلید با هدف ارائه یک اشتغال جایگزین برای این کشور طبقه متوسط و جوانان که در غیر این صورت تا به حال بستگی به شغل در دولت استعماری بریتانیا.

ری یک استاد شیمی در معتبر انتخابات ریاست جمهوری, کالج در کلکته در آن زمان هم می خواستم یک “تنظیم” بین بهترین از هند آیورودا سیستم پزشکی و علاج بضد می گوید مورخ Amit Bhattacharyya استاد سابق در Jadavpur دانشگاه در کلکته. او علاقه زیادی به استفاده از گیاهان بومی به اجزای شیمیایی.

ری … اختصاصی زندگی خود را به کشف علمی نوابغ از هند باستان.

Sekhar Bandopadhyay مورخ

آن احساسات خود-وابستگی — یا Swadeshi هندی — که رفت و برگشت کشور به خصوص بعد از انگلیسی, نایبالسلطنه Lord Curzon پارتیشن بنگال به طور موثر در طول مذهبی خطوط در سال 1905. بنگال, پرجمعیت ترین استان و موتور اقتصادی از هند نیز افزوده تظاهرات علیه حکومت استعماری. این Swadeshi جنبش در بنگال در آن زمان تا به حال دو عنصر کلیدی می گوید Sekhar Bandopadhyay سر از تاریخچه برنامه در دانشگاه ویکتوریا در ولینگتون, نیوزیلند. این طرح درگیر به صورت محلی تولید کالاهای مصرفی است که در غیر این صورت در آینده از انگلستان و به منظور توسعه یک سیستم آموزش و پرورش ملی مجزا از یک تحمیل شده توسط انگلیسی ها در هند است.

“ری بود و با هر دو درگیر شد و در واقع یکی از پیشگامان که اختصاص داده شده بود زندگی خود را به کشف علمی نوابغ هند باستان می گوید:” Bandopadhyay.

در آن زمان بنگال در حال حاضر به یک محل برجسته در تولید جهانی گنه گنه — اصلی ضد مالاریا به مواد مخدر که قبل از کلروکين. یک آلکالوئید موجود در پوست درخت از cinchona گیاه گنه گنه شد اولین جدا شده در پاریس در سال 1820. Cinchona گیاهان و دانه منتقل شدند از آند جنگل ها در جنوب امریکا که در آن آنها بومی به مزارع استعماری در جاوا (در حال حاضر اندونزی) و هند بریتانیا در 1850s و 1860s می گوید روهان Deb روی مدرس در جنوب آسیا تاریخ در دانشگاه خواندن و نویسنده به تازگی منتشر شده کتاب مالاریا موضوعات: امپراتوری پزشکی و Nonhumans در هند 1820-1909. شمال بنگال یکی از دو محل در هند که در آن انگلیسی ها راه اندازی cinchona مزارع.

Scenes during Mahatma GandhiÕs famous Salt March.

اما در اوایل قرن 20th, شمال بنگال را گنه گنه و اقبال در کاهش هلندی تولید در جاوا جهانی انحصار است. “در پاسخ به این هلندی انحصار سیاسی دیگر قدرت شروع بودجه مطالعات که عملکرد ترکیبی ضد مالاریا مواد مخدر” که نمی بستگی دارد cinchona مزارع در اندونزی می گوید Deb روی.

وارد کلروکين کشف شده توسط شیمیدان یوهان Andersag در حالی که او مشغول به کار بود به صورت, آلمانی, غول داروسازی بایر در سال 1934. HCQ پدید آمده در طول جنگ جهانی دوم به عنوان یک جایگزین ضد مالاریا دارو با عوارض جانبی کمتر. سپس بنگال مواد شیمیایی بود که به طور مستقل نیز تولید کلروکين اسناد و مدارک از زمان نشان می دهد می گوید: Bhattacharyya هر چند که مشخص نیست که آیا این شرکت تا به حال خود را محصول ثبت اختراع و یا فرایند ثبت اختراع برای این دارو آن را ساخت.

زمانی که ری — که باقی مانده لیسانس تمام عمر خود را — درگذشت در سال 1944 آن آغاز شده آنچه به نظر می رسد مرگ مارپیچی برای Bengal, مواد شیمیایی, ضبط مداوم زیان. در سال 1977 آن را بر عهده گرفته توسط دولت هند اما همچنان به خونریزی پول است.

سپس در 2016-17 آن را در نهایت نشان داد سود است که پس از رشد در دو سال گذشته به عنوان شرکت معرفی آنچه در آن به عنوان بهتر هزینه-شیوه های مدیریت. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تماس — رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro نیز به دنبال HCQ از هند و بنگال مواد شیمیایی گفت: از آن می تواند به تولید 1.1 میلیون از این دارو قرص در هر روز است.

مطمئن شوید که این شرکت جهانی لحظه ای گذشت ممکن در حال حاضر است. یک مطالعه اخیر توسط دانشگاه هاروارد نشان داد که وضعیت COVID-19 بيمار رو به وخامت گذاشته و زمانی که به آنها داده می شود HCQ. آزمایش های بالینی رهبری که ولکام تراست و بنیاد بیل و ملیندا گیتس هنوز هم در حال پیشرفت است. حتی تهمت نیست بحث در مورد مواد مخدر دیگر.

اما موقت کانون توجه آن لذت می برد و در هفته های اخیر اشاره به “ادامه ارتباط استانی عمومی-بودجه موسسات مانند بنگال مواد شیمیایی می گوید:” Deb روی “در تولید ارزان و قابل دسترس مواد مخدر برای یک بازار محلی.” مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است نقل مکان کرد. اما حتی اگر HCQ نیست موثر در کاهش coronavirus بحران هند و دب روی می گوید: نباید تسلیم در ری کار و عشق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>