در ایالت واشنگتن، بث داگلیو یک نقطه را در رای گیری

تضمین می کند

سه شنبه شب، شهردار سابق تاکوما، واشنگتن، مرلین استریک لند در مسابقه اولیه شلوغ به رهبری به جای بیرون رفتن ید. هیک، یکی از اعضای ائتلاف دموکرات جدید که دوست دار کسب و کار است، پس از پنج دوره برای شرکت در فرمانداری ستوان واشنگتن بازنشسته می شود. وقتی آرا شمارش شد، بث داگلیو که از طرف پیشروهای برجسته در کنگره مورد نظر است، در انتخابات عمومی همه دموکراتیک در ماه نوامبر در جای دوم قرار گرفت و قرار است با استریکلند روبرو شود.

با 81 درصد از حوزه گزارش، استریک لند با 20.9 درصد آرا و دوگلیو با 14.9 درصد پیشتاز بود. کریستین رِیوز در یک مکان سوم نزدیک به ۱۳ درصد قرار داشت. Rian Ingrim، نامزد پیشتاز جمهوری خواه، با ۱۱.۱ درصد به پایان رسید.

کنگره پیشرو قفقاز، که معمولا در حاشیه در ابتدا باز باقی می ماند، ساخته شده نژاد در واشنگتن 10th کنگره منطقه یک اولویت کلیدی و رفت و همه در مبارزات انتخاباتی Doglio، به عنوان رهگیری که قبلا گزارش داد. بازوی سیاسی آن نزدیک به ۱۴۰هزار دلار در تبلیغات تلویزیونی صرف کرد که حمایت دوگلیو از مدیکر را برای همه به عنوان بخشی از تلاش گسترده تر گروه برای ضرب و شتم نامزدهای سنتردر در درجه اول باز برجسته می کرد. او یکی از ۱۹ دموکراتی بود که برای کرسی های هک خالی می شد، که نماینده یک منطقه آبی رنگ است که شامل المپیا و بخشی از تاکوما می شود.

دوگلیو در اولین دوره ای که برای کنگره در سال ۲۰۱۶ برگزار کرد از رئیس CPC Rep حمایت کرده بود و نماینده دو دوره ای ایالت در مسابقه شلوغ را تایید کرد. برنی ساندرز و الیزابت وارن به همراه ک.پ.ک.ک-صندلی مشترک مارک پوکان و رپس کیتی پورتر، جیمی راسکین و رو کانا نیز به عنوان رئیس شرکت چیپ برنده شد. Doglio, who rejects corporate campaign funds, entered the final stretch of the primary having outraised the rest of the field.

در بیانیه ای گفته است که بث یک قهرمان بی رحم برای افراد شاغل خواهد بود، نه منافع خاص یا شرکت ها،

این چرخه، CPC PAC تلاش های انتخاباتی خود را افزایش داد و اولین سرمایه گذاری بزرگ خود را در حمایت از Mondaire Jones، پیشرو که در مسیر به جای Rep خروجی نیتا Lowey. گروه های خارج مانند Medicare برای همه PAC و سیرا باشگاه PAC نیز صدها هزار دلار در حمایت از Doglio صرف.

استریک لند که سیاه پوست و کره ای-آمریکایی است، توسط گروه هایی مانند Collective PAC و کمیته دموکرات کره ای-آمریکایی حمایت می شد. او نُهت های “سیاتل تایمز”، “تریبون خبری” و “هیئت تحریریه متوسط سیاتل” را برداشت. او نزدیک به یک دهه شهردار تاکوما، واشنگتن بود و به عنوان رئیس و مدیر عامل اتاق بازرگانی سیاتل متروپولیتن، یک گروه لابی تجاری که به عنوان مبلغ یازدن پول به نام آمازون در انتخابات اخیر شورای شهر که تلاش می کرد اکثریت مترقی را برکنار کند، خدمت کرد. اگر چه او سعی کرد خود را به عنوان یک نامزد مترقی نام تجاری، استریکلند مخالف معامله جدید سبز و Medicare برای همه، و به جای آن پشت یک گزینه عمومی برای مراقبت های بهداشتی. به عنوان شهردار، او در برابر حداقل دستمزد 15 دلار مبارزه کرد.

در اوایل مسابقه، جاشوا کالینز، راننده کامیون ۲۶ ساله و نامزد حزب سوسیالیست دموکراتیک، در اطراف اولیه در رسانه های اجتماعی، هایپ تولید کرد، که در نتیجه پوشش رسانه های ملی و تعدادی پروفایل. او تا حد زیادی مبارزه خود را به صورت آنلاین اجرا کرد و در توییتر، اینستاگرام و TikTok، که به او کمک کرد تا بیش از 249،000 دلار افزایش — بیش از بسیاری از نامزدهای دیگر موفق به افزایش. اما پس از اینکه او در ماه مه بدون توضیح یکجا از توییتر و اینستاگرام برای یک روز ناپدید شد، برخی از هوادارانش شروع به روشن کردن او کردند. پیروان بر این گمانه زنی کردند که چرا او ناگهان مبارزات انتخاباتی خود را رها می کند و این سوال را که آیا پیشنهاد او تلاشصادقانه ای برای رهبری این ولسوالی بوده است یا نه. ارتباطات و مدیر سیاسی او در یک موضوع توییتر توضیح داد که کالینز حساب های خود را غیر فعال به استراحت از اطلاعیه ها. همچنین کالینز آخرین دقیقه وابستگی حزب دموکرات را برای اجرا زیر پرچم “حزب کارگران ضروری” کاهش داد. سه شنبه شب، او با کمتر از ۱ درصد آرا در شمارش زودهنگام، در مکان ۱۵ ام قرار گرفت.

Reeves، یکی از مدعیان جدی، توسط PAC پررنگ کنگره هیسپانیک قفقاز، و همچنین تعدادی از اتحادیه های کارگری محلی، از جمله اتحادیه بین المللی کارگران از شمال امریکا و فصل دولت از فدراسیون معلمان آمریکا مورد پشتسر قرار گرفت. رپر آدام اسمیت، رئیس کمیته خدمات مسلح مجلس، مدت ها حمایت خود را پشت سر Reeves انداخت. او می تواند اولین آفریقایی لاتینا به نمایندگی از شمال غربی اقیانوس آرام در کنگره و برجسته این, همراه با تجربه خود را در داخل و خارج از بی خانمانی در یک نوجوان, در مبارزات انتخاباتی خود را. اما پلت فرم سیاست او تا آنجا که Doglio پیش نرفت، و در قانون مراقبت مقرون به صرفه و ایجاد یک گزینه عمومی، به عنوان یک گزینه عمومی را به ساخت. او همچنین پول PAC شرکت را می پذیرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im