در پی AIPAC اسرائیل وزارت بهداشت سفارشات خود قرنطینه از ساکنان بازگشت از کنفرانس های خارج از کشور

اسرائیل وزارت بهداشت در چهارشنبه برقرار دستورالعمل جدید در رمان coronavirus به طور خاص برای ساکنان بازگشت به کشور از “کنفرانس های بین المللی خارج از کشور.” یک وزارت به روز رسانی تحت فشار قرار دادند در آن تلگرام حساب امروز توصیه می کند که شرکت کنندگان در کنفرانس “شارژ خواهد شد با صفحه اصلی جداسازی برای 14 روز.”

سهشنبه مشخص شده در پایان کنفرانس سالانه در واشنگتن قرار داده شده توسط آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته همچنین به عنوان شناخته شده AIPAC که جلب بیش از 18000 نفر از تمام 50 ایالت بیش از 275 کنیسه هیئت هزاران نفر از دانش آموزان از 630 دانشگاه و بیش از دو سوم از اعضای کنگره با توجه به AIPAC.

روز سه شنبه هزاران نفر از شرکت کنندگان در کنفرانس دامن زد در سراسر کاپیتول هیل ملاقات با سناتورهای عضو مجلس نمایندگان و کارکنان خود را.

در میان کسانی که در این کنفرانس شد و دانش آموزان از دانشگاه یشیوا, چه کسی رهبر اقلیت سنا چاک شومر جشن روز شنبه از مرحله اخیر بسکتبال پیروزی.

اسرائیل سلامت وزارت دستورالعمل جدید نیست و به طور خاص نام مبارزه کنفرانس به عنوان تحریک سیاست جدید هر چند آن را به گردش در میان AIPAC شرکت کنندگان در آنها معنی خود را از دست داده است. اعضای کنگره ساخت ارتباط بین موارد تایید شده در نیویورک و کنفرانس را برانگیخت فشرده شده اند مبارزه برای کسب اطلاعات بیشتر اما این سازمان گفته بود کمی تا چهارشنبه بعد از ظهر.

روز چهارشنبه دانشگاه یشیوا بسته آن دانشگاه با استناد به یک مورد تایید شده از coronavirus میان یک دانش آموز وجود دارد که قرارداد آن را از پدر خود Westchester مرد است که خود را در بیماری جدی است. دانش آموز قرنطینه در خانه نبوده است و به مدرسه از روز پنج شنبه 27 فوریه زمانی که پدرش در بیمارستان بستری شد. کنفرانس شروع شد و در روز یکشنبه 1 مارس.

سه یهودی روز مدارس — SAR آکادمی در ریوردیل Westchester روز مدرسه در ممرنکک و Westchester تورات آکادمی — تمام اعلام کرد coronavirus مربوط به تعطیلی روز سه شنبه. این بیمار وکیل 14-year-old daughter حضور SAR و هر سه هیاتهای اعزامی به AIPAC. رهبران فرمانده توزیع ضد عفونی کننده دست و خواست مردم به لمس بینی خود را و یا در آغوش گرفتن.

همسر و پسر, دختر و همسایه را پس از تأييد شده به آزمایش مثبت برای کوروناویروس. این Westchester مرد تا به حال علائم از اواخر فوریه. پسر بود که زندگی در محوطه دانشگاه گزارش شده است علامتی قبل از پدرش در بیمارستان بستری شد. صبح امروز شهردار نیویورک, بیل د Blasio قرار دادن یک بیانیه گفت: دو تا از پسر همکلاسی های گرفته شده به Bellevue بیمارستان برای آزمایش.

همچنین در روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت که معبد جوان اسرائیل در نیو راشل است که دستور به توقف برگزاری خدمات بلافاصله و عبادت و همچنین به عنوان کسانی که با حضور در رویدادهای وجود دارد مورد نیاز خود شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>