در توگو یک فعال سلسله در برابر دیکتاتوری سلسله

چرا شما باید مراقبت از

مبارزه با دیکتاتوری و سلسله نیاز به سرسختی برای دراز و این Togolese فعال است که موقعیت خودش را برای که.

با وجود زندگی در تبعید در دهه گذشته فریده Nabourema اختصاص داده است و خودش را برای مقابله با نهادی ترومای ناشی از نقض حقوق بشر قوم و خویش و به طور کلی بی عدالتی در بومی توگو. 30 سال فعال برخوردار حقیقت مانند یک سلاح در رسانه های اجتماعی با استفاده از آن به تجمع برای تغییر رژیم مانند تعجب و کمند.

او بزرگ رسانه های اجتماعی زیر بوده است ستون فقرات توانمند جنبش مقاومت او شده است ساختمان Togolese مدنی لیگ. در سال 2014 او خشم اعضای مجلس با ارسال شماره تلفن خود را به طوری Togolese شهروندان می تواند آنها را بمباران با شکایت در مورد حکومت; در عوض, او هدف یک کمپین اسمیر.

“فریده را رویایی متفکر که ماموریت زندگی است که برای آزادی مردم و آموزش آفریقایی قدرت با استفاده از صدای خود می گوید:” Fatu Ogwuche که سر Facebook سیاست و دولت توسعه برای کشورهای جنوب صحرای آفریقا. “او ساخته شده است یک جامعه در سراسر این قاره که به فاصله با او در زندگی و کار و تغییر ما به دنبال.”

داستان توگو را مماس به نوبه خود به خانواده ملک آغاز شد و با سریال coup d’etat پلاتر Gnassingbé Eyadéma معراج به ریاست جمهوری در سال 1967. در سال 2005 خود را 38 سال از روی لئامت دادن به پایان رسید تنها زمانی که او رفت و به ایست قلبی او به عنوان تخلیه برای مراقبت های پزشکی در خارج از کشور. Faure او پسر دوم جایگزین او است و در حال حاضر در دوره چهارم.

Nabourema تنها یک نوجوان که جوان Eyadéma شاغل وحشیانه به زور و از دولت و دستگاه امنیتی برای در قدرت باقی می ماند. او به وضوح به خاطر بحث انتخابات و همراه با قتل عام.

“حداقل 500 نفر کشته شدند, با توجه به U. N. گزارش, اما همه ما می دانیم که آن را بیش از یک هزار نفر,” او می گوید. “به ارتش رفت و از خانه به خانه قتل تجاوز به ضرب و شتم. ما در زندگی ترس و سوخت خشم من و مرا قسم نه [به] استراحت تا زمانی که من به ارمغان بیاورد که رژیم پایین.”

خاطرات این سوء استفاده ممکن است کاتالیز او فعالیت, اما یکی دیگر از حافظه ثابت Nabourema. Bemba پدرش بود یک فعال آغاز و در روز دانش آموز در 1970s; در سال 1985 دستگیر شد و شکنجه با کابل های الکتریکی است که در سمت چپ او دائم با شرایط بهداشتی. “او تا به حال بسیاری از دنده شکسته و پایدار صدمات ستون فقرات که هنوز هم او را تحت تاثیر قرار تا امروز. انگشتان خود را با چکش شدند و خود بیضه برق. زندگی خود را شده است هرگز به حالت عادی پس از آن است.”

می ترسم که او ممکن است دچار همان سرنوشت یا بدتر نگران دوستان و دیگران اصرار دارند او را به تن خود, فعالیت, اما Nabourema شجاع کلمات باقی می ماند همان در هر زمان.

“این دقیقا همان است چرا که آنها قادر به کشتن مردم نظرات خود را که من می خواهم آنها را به طوری که فرزندان ما رشد نخواهد کرد تا در یک کشور است که دشمن آزادی بیان” او توضیح می دهد. “ما قادر به ادامه زندگی در ترس و نسل به نسل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>