در روستاهای دور افتاده خشونت, کشته شدن بیش از COVID-19


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

COVID-19 تا حد زیادی در امان جدا روستاهای غربی آلاسکا است. در عین حال از آن شده است یک تابستان تدفین.

در 22 ژوئن سربازان می گویند یک زن با ضربات چاقو کشته و دوست پسر او را در یوکان رودخانه روستای Grayling. بعد از آن که در هفته حدود 330 کیلومتر دورتر از یک مرد متهم شد از ضرب و شتم همسر خود را به مرگ با دیلم در شمال, قطب شمال روستای Noatak. روز بعد از همسایگان دریافتند که بدن از 50 سال از دست رفته بخشی از پوست سر در خانه او با دوست پسر او را در Kuskokwim رودخانه روستای McGrath. سپس در تاریخ 1 ژوئیه دو Alakanuk مردان چاقو یکدیگر را به مرگ در چه سربازان به نام “اختلاف داخلی.”

تمام گفته پنج ساکنان این روستا کشته در خشونت خانگی و قتل در 10 روز با توجه به ایالت آلاسکا Troopers. تمام شد در جوامع با هیچ محلی خشونت خانگی سرپناه و جایی که همه گیر محدودیت های مسافرتی را محدود کرده اند دسترسی به خدمات.

در حالی که دولت کمیسر امنیت عمومی صادر کرده است یک درخواست به آلاسکا برای کار با اجرای قانون برای جلوگیری از مرگ و میر بیشتر برخی از McGrath ساکنان ابراز تعجب کمی در قتل در زادگاه خود را.

ژوئن 28, قتل, کارول ابراهیم که پسر گلن Holmberg متهم به ضرب و شتم او را به مرگ به پایان رسید یک حرکت آهسته فاجعه است. اسناد دادگاه نشان می دهد که نه تنها تا به حال ابراهیم هشدار داد خانواده و دوستان که Holmberg ممکن است یک روز کشتن او نبود اولین زن به آن می گویند.

Holmberg, 47, هنوز وارد, مذاکرات در مورد. او کاهش یافته است یک درخواست برای مصاحبه.

“خشونت خانگی و تجاوز جنسی به رونق در این منطقه برای بیش از حد طولانی” 21 ساله کریستین تیلور نوشت: در یک ایمیل به Marketplace و Anchorage Daily News به دنبال جلب توجه به ابراهيم و مرگ و بسیاری از علائم هشدار دهنده است که قبل از آن.

تیلور در رشد McGrath, کارت پستال های آماده ایجاد کرد از dozing با سورتمه حمل کردن سگ و سوخت گیری بوش هواپیما. در بسیاری از راه های آن را به یک مکان جادویی, او گفت:, اما یکی که در آن او تا به حال برای مقابله با معتادان با مشت و دوستان نجات یافت می شود در خارج از منزل و کبود.

“چیزی که باید انجام شود,” او نوشت. “چیزی باید گفت.”

افزایش خشونت تماس

ترکیب جمعیت از روستاها که در آن قتل رخ داده است که کمتر از 1,800 مردم است. در آلاسکا بزرگترین شهرستان از لنگرگاه به جمعیت 160 بار بزرگتر شده اند وجود دارد فقط شش قتل در سال 2020 به هفته گذشته است.

ایالت آلاسکا دارای بالاترین نرخ تجاوز جنسی به زنان و قتل توسط مردان در کشور است. آلاسکا دادگستری مرکز اطلاعات یک مطالعه منتشر شده در ماه مه که بیش از 29 درصد از همه قربانيان قتل در کشور در حال بومی آلاسکا و در عین حال آلاسکا بومی را تشکیل می دهند فقط 16 درصد از جمعیت.

اخیر موجی از خشونت کشتار در زمان زندگی زنان و مردان زندگی در سربازان’ غربی آلاسکا جدا شدن کالیفرنیا به اندازه گستره آغاز می شود که در دایره قطب شمال و امتداد دریای برینگ ساحل به Aleutian Islands. بیش از پنج سال گذشته 43 از 71 قتل تحقیقات وجود دارد درگیر خشونت با سربازان به طور معمول به طور متوسط در مورد یک پرونده قتل در منطقه در هر ماه با توجه به سوابق به دست آمده از طریق یک درخواست اطلاعات. (برخی از قتل تحقیقات شامل بیش از یک کسی که مرده است.)

هنوز تا 2019 43% از جوامع در troopers’ غربی آلاسکا جدا شدن منطقه تا به حال هیچ اجرای قانون محلی از هر نوع. در سطح ایالت در حدود یک در سه آلاسکا جوامع تا به حال هیچ قانون اجرای یک ProPublica و تحلیل اخبار روزانه یافت می شود.

این بیماری همه گیر است و بیشتر در امان غربی آلاسکا روستاها. در روز دوشنبه بتل مبتنی بر Yukon-Kuskokwim Health Corp. گزارش اول خود را به مرگ.

سازمان های غیر انتفاعی است که به ارائه کمک به سوء استفاده از بازماندگان در منطقه می گویند این بیماری همه گیر است همیشه کار دشوار کمک مردم در این سیستم گسترده ای از رودخانه ها و جزایر roadless تندرا حتی سخت تر است. در بسیاری از روستاهای دور افتاده شروع به دفاع در برابر ویروس با محدود کردن سفر است. یکی از معدود پناهگاه در این منطقه متوقف پرواز در مشتریان از جوامع اطراف آن در حالی که دیگری به دنبال کاهش ظرفیت تخت است و با تمرکز بر کمک به مردم برای پیدا کردن خانه های امن و فایل های حفاظتی سفارشات آنلاین.

ایالت یک نظرسنجی از 30 آلاسکا خشونت پناهگاه یافت خط تلفن, تماس, افزایش 52 درصد در پنج هفته پس از دولت اعلام coronavirus بهداشت عمومی فاجعه در مارس 11. پناهگاه در سراسر کشور دیده می شود شبیه روند. در آلاسکا همان پناهگاه کاهش ظرفیت تخت 57 درصد به اجازه می دهد به صورت امن اجتماعی فاصله.

“سنبله در خط تماس است که احتمالا بیشتر مربوط به این واقعیت است که مردم نمی توانند ترک خانه خود را و برای دریافت خدمات در یک پناهگاه” گفت: دایان Casto, مدیر اجرایی برای شورای دولتی در خشونت خانگی و تجاوز جنسی. “بنابراین به جای آنها برای پیدا کردن آن لحظات زمانی که آنها می توانید تماس بگیرید.”

ضمن آلاسکا امنیت عمومی کمیسر آماندا قیمت گفت: غربی آلاسکا دچار “سوختگی” خشونت خانگی و قتل.

برای بازماندگان مانند تیلور, ابراهیم, دوست, سخت ترین بخشی است که به آن در آینده دیده می شود.

اسناد دادگاه نشان می دهد که دو زنان گفت: پلیس یا اعضای خانواده که Holmberg مرد متهم به ابراهیم قتل ممکن است آنها را بکشند.

برای اولین بار بود که دوست دختر سابق شرلی Gover که گفت آن را در سال 2002 به عنوان یک روستای عمومی افسر ایمنی مورد بررسی قرار Holmberg برای لگد زدن به او در صورت و سکس دهنی, انگشت کردن او 50 فوت او ، در آن زمان او التماس کرد هیچ مسابقه به بزه و پرداخت 50 دلار جریمه نقدی.

“او در تلاش بود به کشیدن من به خانه اما من برداشت به چیزی خارج” Gover گفت: اخیرا در یک مصاحبه تلفنی با یادآوری این که چگونه او را از دست تکه های مو در حمله و چپ Holmberg برای خوب به زودی پس از.

زن دوم شد و ابراهیم که حالا مرده است.

هیچ پناهگاه

هر سه این افراد در انتظار محاکمه برای قتل اخیر از جمله Holmberg مجرم شناخته شده بود از خشونت خانگی قبل از. در برخی موارد آنها نیز قربانیان.

بین سال های 2002 و 2016 دولت دادستان متهم Holmberg با شش فقره از خشونت خانگی. نیمی از جمله جنایت اخراج شدند و یا اصلاح شده به بزه آزار و اذیت. در بقیه او التماس کرد گناه یا هیچ مسابقه.

با توجه به وزارت اصلاحات پرونده و صدور حکم یادداشت Holmberg خدمت به مراتب بیشتر و جریمه شد به مراتب بیشتر پول برای سه مستی رانندگی اعتقادات نسبت به تعداد مساوی از خشونت اعتقادات.

Tammy Maillelle این 32 ساله Grayling زن متهم با سلاح سرد و قتل پسر لارنس پل 45 قبلا تو هیچ مسابقه به خانواده حمله در سال 2008. او به عنوان قربانی در سال گذشته در یک حمله اتهام پل. در آن صورت پل التماس هیچ مسابقه به حمله Maillelle و 11 ساله با یک چوبی عصا.

در آن زمان او گفت که سربازان را به دو فوق العاده افسران زمانی که آنها پرواز به روستا به او را انتخاب کنید تا آنجا که “او ممکن است از دست دادن خلق و خوی خود را در فرودگاه” با توجه به سپاهی استشهاد در این مورد.

در Noatak مرد متهم به قتل همسر خود را با دیلم جیم V. Adams قبلا به اتهام شش فقره از خشونت خانگی از جمله سه جنایات در دهه گذشته است. او التماس کرد کسانی که زودتر اتهام به جنحه. در طول سال سه زنان در زمینه خشونت خانگی محدود سفارشات در برابر او.

Maillelle و آدامز رد درخواست مصاحبه. Maillelle هنوز وارد نشده درخواست; Adams, انکار قتل همسر خود در یک مصاحبه اولیه با سربازان و التماس کرد گناه نیست به قتل و تجاوز.

مرگ و میر بالا بردن سوال در مورد حجم از خشونت پنهان از چشم های عمومی در طول همه گیر و برجسته محدود رسیدن به منطقه ای پناهگاه که مانند سربازان دولت — تکیه بر هواپیما به خدمت آسیب پذیر مشتریان.

McGrath, جمعیت 289 متوقف دریافت بازدیدکننده داشته است از محلی دادرس سال پیش گفت: شهردار رالف مورگان. تنها اجرای قانون است حیات وحش سپاهی. هنگامی که آن زمان برای Holmberg به اولین دادگاه ظاهر به اتهام قتل یک قاضی 230 مایل به پایین رودخانه در Aniak شنیده در این مورد. در آن روز بسیاری از موارد در دفتر ثبت دعاوی حقوقی درگیر خشونت خانوادگی.

در واقع یک ProPublica و روزانه اخبار و تحلیل نشان داد که بیش از 70 درصد از تمام جنایی مورد در نیمه اول سال در Aniak دادگاه شامل خشونت خانگی اتهامات عنوان شده علیه. (طرفداران برای سوء استفاده از بازماندگان تخمین زده است که در صد از پرونده های جنایی مربوط به خشونت در لنگرگاه است و نزدیک به 50 درصد است. بررسی بیش از 1000 موارد ثبت شده وجود دارد در این سال نشان می دهد درصد است و حتی پایین تر است.)

داخلی موارد خشونت خانوادگی و قتل در انتظار Aniak دادگاه سرچشمه در 11 روستا در امتداد Kuskokwim و رودخانه یوکان. هیچ یک از جوامع محلی است خشونت خانگی سرپناه.

برای شش نفر از روستاها به نزدیکترین پناهگاه است در بتل که تنها می توان با هواپیما یا قایق به طور متوسط سفر 105 مایل است. پنج نفر دیگر روستاهای تکیه بر Fairbanks به طور متوسط 341 کیلومتر دورتر برای اورژانس خدمات خشونت خانگی.

و سفر هوایی به این روز است. Ravn هوایی گروه عمده روستایی حامل است که در خدمت بسیاری از غربی آلاسکا و upriver روستاها مانند McGrath, در ماه آوریل اعلام شد اعلام ورشکستگی و پارک 72 از خود هواپیما.

Ravn متوقف ساخت سه هفتگی پروازها به McGrath به عنوان یک نتیجه. یک لنگرگاه کوچک مبتنی بر حامل است که همچنین پرواز به روستای آلاسکا حمل و نقل هوایی به طور موقت کاهش آن برنامه از چهار هفتگی پروازها به دو در اوایل بیماری همه گیر شرکت مالک جوزی اوون گفت.

“بسیاری از ما مسافر سفر فقط در مجموع کاهش یافته است,” او گفت:.

سفر مستندات حد پناهگاه گزینه های

یوکان-Kuskokwim دلتا در غرب آلاسکا که در آن سربازان باید گزارش اخیر خشونت خانگی و قتل. (مارک لستر/ADN)

در یوکان-Kuskokwim دلتا داخلی و Northwest Arctic مناطق که در آن سربازان باید گزارش اخیر خشونت, قتل های ایمنی خدمات ارائه شده در “hub-and-spoke” مدل.

آب و هوا اجازه گارد پرواز از یک شهر کوچک به یک روستای به بررسی جرم و جنایت است. یک بازمانده از خشونت ممکن است whisked از زادگاه او به انتظار سرپناه صدها مایل دور.

در حالی که ساکنان این روستا هنوز هم گاهی اوقات پرواز در طول همه گیر برخی باید از رهبران قبیله ای برای مجوز می آیند و بروید.

در Emmonak صفحه اصلی به یکی از تنها خشونت خانگی پناهگاه در غرب آلاسکا قبیله می پرسد که افرادی که مسافرت از خارج از جامعه خود قرنطینه به مدت دو هفته برای محافظت از بزرگان. همانطور که از اوایل ماه جولای آن پناهگاه تا به حال به طور موقت متوقف پذیرش مشتریان از یک دوجین روستاهای اطراف, مالی, کارمند تراویس پرنده گفت.

“از آنجا که این بیماری همه گیر آغاز شده و ما قادر به پرواز (مشتریان) در” او گفت:.

ضمن یکی از بزرگترین پناهگاه در مناطق روستایی آلاسکا, تندرا زنان ائتلاف به دنبال کاهش ظرفیت تخت به اندازه 50% اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. هیچ کس که زندگی به نظر می رسد در معرض خطر از یک مصرفکننده تبدیل شده است و برخی از مشتریان هنوز هم پس از رسیدن توسط هواپیما و در حال غربالگری برای COVID-19 علائم مدیر اجرایی آیلین آرنولد گفت.

با فضای کمتر در دسترس پناهگاه دارای چرخد و برای کمک به ساکنان این روستا که تماس با خط تلفن اضطراری پیدا کردن خانه های امن و فایل درخواست برای محافظ سفارشات آنلاین.

“خشونت خانگی است نه کاهش به مردم قرنطینه با معتادان خود گفت:” لیزا واندن مدیر توسعه برای Bethel پناهگاه. “ما در حال تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای به دست آوردن مردم به مکان های امن.”

کارمن لوری, مدیر اجرایی, برای, آلاسکا, شبکه درباره خشونت خانگی و تجاوز جنسی و گفت که مردم کمتر درخواست ضابط سفارشات در غرب آلاسکا courthouses.

“یک چیز به فکر می کنم در مورد در دسترس است,” او گفت:. “به معنای واقعی کلمه می تواند شما را به دادگاه?”

محافظ سفارشات در حال حاضر می تواند در زمینه آنلاین, اما بسیاری از مردم نمی دانند ممکن است که گفت: Casto مدیر برای شورای دولتی در خشونت خانگی و تجاوز جنسی.

مانند بسیاری از سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور آلاسکا سربازان دولت در حال دیدن کمتر گزارش جرایم خاص در طول بیماری همه گیر. تحقیقات به سرقت غیر خشونت, قتل, جنایات جنسی و سرقت را در این سال در مقایسه با نیمه اول سال 2019.

اما نه خشونت. سربازان دریافت 1,724 فتح گزارش خشونت حمله در نیمه اول سال جاری تا کمی از 1,676 ایالت گزارش برای مدت مشابه در سال گذشته با توجه به وزارت امنیت عمومی. در بتل بزرگترین روستایی آلاسکا hub شهرستان خشونت تماس به پلیس محلی هستند تا 7 درصد در این سال در مقایسه با سال 2019.

در حالی که تعداد تجاوزات جنسی گزارش شده به سربازان پایین ایالت ارائه دهندگان خدمات می گویند که ممکن است ماسک واقعی تعداد جرائم. در واقع آرنولد گفت: Bethel پناهگاه به نظر می رسد برای دیدن بیشتر تقاضا برای تجاوز جنسی پاسخ خدمات به ویژه در میان کودکان و نوجوانان قربانیان.

برای قیمت های ایمنی عمومی کمیساریای که نظارت دولت troopers اخیر قتل نشانه های هشدار روشن.

“این مرگ غم انگیز و وسرد نشان می دهد که این سوختگی از خشونت خانگی اتفاق می افتد در سراسر آلاسکا نشده زوال یافت. این (وزارت امنیت عمومی) می تواند به توقف خشونت تنهایی; ما نیاز به کمک” قیمت گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

در McGrath بسیاری می گویند که آنها در تلاش برای کمک به. آنها ارائه خانه های امن. به نام troopers. سوء استفاده خود ادامه داد. حتی یک زن جوان گفت: بعد از او سعی در آموزش Holmberg درس.

“می خواهم برای دیدن آنچه که یک زن می تواند انجام دهد؟”

مرگ ابراهیم در McGrath از خالی از سکنه Gover Holmberg دوست دختر سابق. اما آن را واقعا تعجب او.

Gover و Holmberg تا به حال مورخ در اوایل 2000s. Gover که از روستای نیکولای حدود 40 کیلومتری شرق McGrath گفت: Holmberg تا به حال یک حس شوخ طبعی زمانی که او هوشیار بود. او زندگی خود را با او روشن و خاموش. بر خلاف نیکولای که در آن ساکنان رای به ممنوعیت فروش و در اختیار داشتن الکل McGrath بود و هنوز هم است “،” یکی از دلایلی که او مورخ Holmberg, Gover گفت این است که او ارائه شده خود را با الکل اعتیاد خود را خواستار شدند.

“من ترس برای زندگی من چند بار وقتی که من با او گفت:” Gover که می گوید او در حال حاضر هوشیار و کار به عنوان یک مامور امنیتی فرودگاه. “او چوک من یک زمان.”

تیلور به خاطر تماشای Holmberg مبارزه با مرد دیگری در دوران کودکی خود را در اتاق نشیمن. به عنوان او مورخ ابراهیم پسر و نزدیک شد به ابراهیم.

کریستین تیلور و کارول ابراهیم پسر توماس مدت کوتاهی پس از مراسم تشییع جنازه ابراهیم سرویس در جولای 10. (حسن نیت ارائه میدهد از کریستین تیلور)

دوستان می گویند ابراهیم بود قد بلند و باریک با موهای صاف که قاب عینک. او تا به حال آسان به خنده. او به نام همه “فرشته” و حباب با بی انرژی. چند سال پیش او شروع به دوستیابی Holmberg.

“او به من به نام گریه یک روز به درخواست من برای آمدن او را نجات دهد از او گفت:” تیلور بود که ماندن در خانه در کنار درب. “وجود توده مو در چمن در اطراف محل اقامت.”

آن را در اطراف ژوئن 2017. تیلور گفت که او در بر داشت ابراهیم پوشش داده شده با رنگ قرمز کفش رنت; کبودی تا به حال تشکیل نشده است. ابراهیم گفت: Holmberg تا به حال مورد ضرب و شتم او.

تیلور, 18 سال, پیر در آن زمان فکر می کردم از ابراهیم به عنوان مادر دوم. او پله صعود به مقابله با Holmberg.

“من برداشت یک آچار از ایوان وقتی که من در رفت و گفت: چیزی در امتداد خطوط از:” شما مانند ضرب و شتم ، می خواهید برای دیدن آنچه که یک زن می تواند انجام دهد؟'”

تیلور کاهش یافته آچار — “من به آن نیاز نیست,” او گفت: — و پانچ او را در صورت. “او خیلی خجالت او نمی خواهد باز کردن درب برای روز” او گفت:.

چند ماه بعد با توجه به سربازان دولت ابراهیم زنگ زد نسبی می گویند او در خطر است. با توجه به یک حساب نوشته شده توسط سپاهی آنتونی Wiles, ابراهیم خواستار شد در اطراف به دنبال پسرش. او گفت: چیزی در مورد نیاز به کمک با طرح بیمه عمر است.

در زمزمه ابراهیم گفته یک عضو خانواده است که “اگر هر چیزی اتفاق افتاده است به او این بود گلن که آن را انجام داد چرا که او به او گفت که او قصد کشتن او ،” سپاهی نوشت. اما زمانی که تحقیقات آغاز شد و ابراهیم و بعد از آن محروم ساخت این بیانیه که در مصاحبه با یک سپاهی است. طرفداران می گویند بسیاری از پرونده های جنایی مربوط به خشونت غرفه زمانی که قربانی recants و یا حاضر به همکاری.

“این چیزی است که ما شده اند دعا”

جنیفر Baumgartner صاحب هتل McGrath شناخته شده Holmberg برای سال است و دوستان نزدیک با خواهر خود را. “پدر و مادر خود را مانند پدر و مادر من,” او گفت:.

اما او تا به حال دیده می شود که او و دیگر مردان در این روستا می تواند خطرناک باشد.

“چند سال پیش وجود یک زن در شهر است. بسیار جوان بود که مورد آزار قرار گرفته در خیلی منظم” Baumgartner گفت. “پسر من و من در پاسخ به پیدا کردن او را خونین و ضرب و شتم در وسط جاده و نوع scooping او و تلاش به او سالم حرکت دوباره. و آن را نگه می افتد.”

یک بازمانده از خشونت خانگی خودش Baumgartner شروع به ارسال پیامک دیگران در جامعه است. در طول زمان ساکنان راه اندازی خانه های امن و بی سر و صدا ساخته شده و اتاق های موجود برای زنانی که نیاز به فرار از خطر فوری یک شبه.

ابراهیم یکی از زنانی که تا به حال به دنبال کمک. اما شب ابراهیم درگذشت Baumgartner گفت که او تا به حال هیچ ایده هر چیزی اشتباه بود.

صبح روز بعد Baumgartner از خواب بیدار به یک شایعه است که چیزی اتفاق افتاده بود به ابراهیم. او biked به Holmberg ، نقاشی اقیانوس سبز با سفید تر و تمیز, خانه, چهره های گسترده ای روبان Kuskokwim رودخانه. گوزن شاخ و هیچ خاطی نشانه تزئین حیاط.

وجود دارد که او را دیدم وحش محلی سپاهی ایستاده در بازو رسیدن به Holmberg.

“من قادر به رفتن به سمت راست به گلن و نشستن با او را برای یک لحظه نمی دانستند چه اتفاقی افتاده است” Baumgartner گفت.

“آن را مانند نگاه او فقط در شوک است. او در تلاش بود به صحبت می کنند اما او واقعا نمی,” او گفت:.

به عنوان یک نفع به Holmberg خانواده Baumgartner صرف چند روز تمیز کردن صحنه جرم. تقریبا در هر اتاق او پیدا کردم و مداد رنگی و یادداشت های چسبنده و سطل مزین با یک دولت ضد خشونت شعار.

در سال 2019 دادستان کل William P. بار اعلام کرد بیش از $52 میلیون دلار بودجه برای ایمنی عمومی در مناطق روستایی آلاسکا است. خواسته حسابداری که صرف یک دادگستری و سخنگوی ارائه دو صفحه لیست کمک های مالی و جوایز به دولت قبایل و فردی روستاها از جمله پول برای قربانی خدمات بازسازی ساختمان و استخدام VPSOs. Baumgartner گفت که او دیده نشده و شواهدی از آن هنوز در McGrath.

طرفداران خشونت خانگی بازماندگان می گویند زودتر Department of Justice, کمک های مالی در نظر گرفته شده برای کاهش خشونت علیه زنان بومی را وارد در برخی از روستاها و استفاده می شود به کار خانه های امن.

هوپر خلیج افتتاح شد اولین خشونت خانگی سرپناه در ماه ژوئن. (حسن نیت ارائه میدهد اما اسمیت)

یکی امیدوار نشانه ای را می توان یافت در دریای برینگ ساحلی روستای هوپر بای. در همان روز که این رشته از پنج خشونت قتل آغاز شد ژوئن 22 روستا افتتاح شد اولین خشونت خانگی سرپناه به مردم است.

“بزرگان می گویند این چیزی است که ما شده اند دعا برای فکر کردن در مورد صحبت کردن در مورد برای سال های بسیاری از” خدمات قربانی هماهنگ کننده اما اسمیت گفت. “آنها خوشحال برای دختران خود و یا نوه نوه.”

پس از مراسم تشییع جنازه یک حمله جدید

تیلور که ایستاده بود تا به Holmberg به عنوان یک نوجوان در حال حاضر 21. او در بازگشت به McGrath به کار در این تابستان به عنوان یک بخش از جنگل اعزام و در زمان یک قایق downriver برای ابراهیم تشییع جنازه در جولای 10.

خدمات برگزار شد در Takotna یک روستا در نزدیکی حتی کوچکتر از McGrath که در آن ابراهیم زندگی بسیاری از زندگی خود را. رسمی جمعیت وجود دارد که 72 نفر است. ده ها مراسم تشییع جنازه حضور داشتند تیلور گفت.

عزاداران عینک ماسک صورت. تیلور کمک به حمل تابوت های دست ساز از شهر که در آن عکس معروف آیدیتارود mushers پوشش هر دیوار به انتظار قبر. هیچ کس تا به حال چیزهای زیادی برای گفتن دارد.

“این خیلی وحشتناک” تیلور گفت.

چند روز بعد در McGrath, سربازان آموخته از دیگر اضطراری است. یک زن بود به نام شهر شماره تلفن در 4:30 بعد از ظهر در ژوئیه 15. (شماره گیری 911 در روستا نیست و بسیار ساده است. شهر McGrath هشدار می دهد که تماس خود را ممکن است کاهش یافته است و که شما باید دولت شماره تلفن خود را به سرعت در مورد اتصال با شکست مواجه شد.)

زمانی که هیچ کس پاسخ او را ترک یک پیام درخواست کمک و برای کسی که برای آمدن به خانه خود را. این صدا مانند او گریه troopers نوشت.

صبح روز بعد زن داشت مورد ضرب و شتم در وسط جاده.

همان حیات وحش سپاهی که برای اولین بار در پاسخ به ابراهیم مرگ در شهر بود و در زمان به روستا درمانگاه تا medevac پرواز وارد به او 200 مایل به لنگرگاه بیمارستان. او بعدها گفت: سربازان که 25 سال بوده است و شتم او را روشن و خاموش برای سه روز مستقیم.

زن در کلینیک به آنها گفت این مرد حسادت می شود و بازدید او گاهی اوقات. او قبلا التماس کرد گناه را به زور او را در لنگرگاه 2017 و با توجه به دفتر دادستان شهرستان نقض شرایط آزادی که به دنبال جلوگیری از او را از تماس با او. (مرد وارد نشده درخواست جدید اتهام جنایت خشونت حمله.)

در استشهاد پرونده در دادگاه های ایالتی شارژ با جنایت حمله سپاهی Jason Bohac نوشت که او متوجه شده است که کبودی تحت پوشش دارد. برخی قدیمی و برخی جدید است.

“من فکر کردم من که قرار بود به مرگ از او را ضرب و شتم من گفت: توصیف در حال اجرا از خانه بدون کفش.

او گفت: “او به من گفت که او قصد کشتن من است.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im