در پورتلند سوالات چرخش در اطراف پلیس محلی را در هماهنگی با ماموران فدرال

پورتلند کمیسر شهر Jo Ann هاردستی موافق با دیگر مقامات منتخب در اورگان که می گویند پلیس فدرال اعزام به شهرستان توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک “اشغال ارتش” نمایندگی “آشکار سوء استفاده از قدرت” و “نیروهای سایه” شده اند که “افزایش نمی, جلوگیری از خشونت.”

هاردستی هر چند می ایستد تقریبا به تنهایی در گفت مقامات محلی باید به اشتراک گذاری سرزنش شبانه خشونت شمعی خیابان های اطراف دادگاه فدرال در مرکز شهر پورتلند که در آن پلیس فدرال مستقر هستند. شهردار تد ویلر و رئیس پلیس چاک Lovell به مغلوب ساختن پیشی جستن از این فرصت برای ارسال در “پلیس مخفی” او گفت: رهگیری. برای بیش از یک ماه قبل از فدرال نیروهای آمد پلیس محلی در حال حاضر شده است در برخورد با معترضان. “پورتلند پلیس overreacted در مردم پرتاب بطری در آنها” هاردستی گفت. “آنها شروع به کشتار با گاز محله است. آنها انجام شد که مدت ها قبل از فدرال نشان داد.”

“پورتلند پلیس overreacted در مردم پرتاب بطری در آنها. آنها شروع به کشتار با گاز محله است. آنها انجام شد که مدت ها قبل از فدرال نشان داد.”

خشونت توسط پلیس شهرستان با انگیزه بسیاری از معترضان به ماندن در خیابان ها اما ماه ژوئیه تظاهرات به حال کاهش یافته است به چند صد نفر است.

فدرال حمله در شهر آغاز شد و در جولای 1, زمانی که ماموران فدرال آغاز شد آشکارا هدف قرار دادن سیاه زندگی توجه کرد. حضور خود را ملی شد اخبار زیر یک مارشال ایالات متحده تیراندازی یک nonaggressive از معترضان در این صورت با کمتر کشنده مهمات در جولای 12 و روز بعد گزارش و فیلم از ناشناس ماموران مرزبانی در استتار گرفتن مردم در خیابان چاشنی آنها را به بینام و وسایل نقلیه و رانندگی است. پوشش خبری از ماموران فدرال’ تاکتیک منجر به رونق در تظاهرات: هزاران نفر در حال حاضر نشان می دهد تا شبانه به دادگاه برای نشان دادن این زمان در برابر پلیس فدرال حضور.

فدرال حرکت به پورتلند در حال آشکار بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن به طرح “بیش شهرستانها” که در آن او می گوید جرم صعودی است. خود را اعزام 114 پلیس فدرال به شهر بر خاست از یک فرمان اجرایی را امضا کردند در تاریخ 26 ژوئن برای محافظت از “فدرال بناهای یادبود مجسمه یا اموال است.” وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ مونتاژ یک نیروی کار — ساخته شده از مرز گشت گارد ساحلی ایالات متحده مارشال و سازمان های دیگر — و بنا به گزارش اعزام 200 پلیس به Washington, d. C.; Gettysburg, پنسیلوانیا; سیاتل و پورتلند قبل از ژوئیه 4.

جزئیات برخی از این حرکت شده اند تیره است. نمونه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن بداهه هرج و مرج مقامات کاخ سفید تقلا برای مهندس خود را در تصمیم گیری های تند و شدید به مانند سیاست های توسعه یافته. حداقل سه طرح سازش مغلوب ساختن پیشی جستن فشار به پلیس فدرال ارسال به شهرستانها: گرگ “محافظت از آمریکایی ها در جوامع نیروی کار”; وزارت عدلیه در مبارزه با جرم و جنایت “عملیات افسانه” اعلام کرد در جولای 8; و “عملیات سخت کوش شجاعت” که شامل پورتلند پلیس ماموریت.

در پورتلند اما دولت فدرال تنها بخشی از داستان است. وجود دارد نصب شواهدی وجود دارد که با وجود در سراسر-هیئت مدیره محکومیت از شهر سیاستمداران پورتلند خود نیروی انتظامی هماهنگ است از نزدیک با پلیس فدرال در حمله به تظاهرات. برای هاردستی شهردار تمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تنها باعث هرج و مرج منحرف از عدم توانایی خود را برای کنترل پلیس محلی که او می گوید در حال اقدام در کنسرت با ماموران فدرال.

“ما می دانیم که پورتلند Police Association جمهور Daryl ترنر ملاقات با DHS وزیر چاد گرگ” هاردستی در توییتر نوشت آخر هفته گذشته. “ما می دانیم پورتلند پلیس در حال همکاری با این فدرال اشغال نیروی.”

دیگر سیاستمداران محلی مانند کمیسر شهر چوپان Eudaly را تکرار هاردستی بدخشان که پلیس محلی در حال کار با دولت فدرال خواستار همکاری برای پایان دادن به.

از زبانی که در حال حاضر دیده می شود پلیس فدرال دخالت — با مغلوب ساختن پیشی جستن تعهد به ارسال به شهرستانها — فقط در پورتلند است درگیری تفویض به فریبنده و وحشتناک قرون وسطی به سبک جنگ است. این حملات توسط ماموران فدرال در اعتراض به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک نشانه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن تبار به خشونت استبداد.

پورتلند هیچ غریبه ای به دور از خشونت. در سال 2017, این شهرستان شد سر چشمه به صورت افراطی تظاهرات که یکی از آنها جذب یک نئو نازی ها که بعدها مرتکب دو قتل است. سال آینده, راست افراطی استفاده می شود این شهرستان با شواهدی از همدستی پلیس به صحنه تظاهرات ضد فاشیست. در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از پورتلند — و فدرال پلیس — به عنوان یک تست زمین به انرژی خود را پایه.

پس چرا پورتلند تبدیل شدن به یک “جناح راست boogeyman” در طول مغلوب ساختن پیشی جستن ، پاسخ این شروع می شود با اورگان ایجاد به عنوان یک سفید “مدینه فاضله” در سال 1859 که در آن سیاه و سفید و مخلوط نژاد مردم محروم از زندگی در دولت است. که به شکل اورگان به عنوان یک مرکز Ku Klux Klan فعالیت در 1920s و وجود سخت Jim Crow قوانین در دولت است. در این روز 2 درصد از اورگان جمعیت سیاه است. پورتلند خود را اغلب به نام “سفید شهر” در امریکا با توجه به آن 77 درصد جمعیت سفید.

قریب به اتفاق آرایش سفید از شهر و دولت — میراث سفید برتری — می توانید سیاستمداران دیدن گرفتن سیاست های نژادپرستانه به عنوان یک مسئولیت. “سیاستمداران تمایلی به چالش نژادپرستانه پلیس برای ترس از مخدوش به عنوان ضد پلیس و از دست دادن پشتیبانی از سفید رای دهندگان گفت:” جوزف Lowndes, استاد علوم سیاسی در دانشگاه اورگان است.

وارد جو ان هاردستی. در سال 2018 او انتخاب شد به عنوان اولین زن به پورتلند شورای شهر بر روی پلت فرم از reining در خشونت های پلیس. داشتن حمایت برای پلیس اصلاحات از او نقل مکان کرد به پورتلند 30 سال پیش ناظران و روزنامه نگاران توصیف کرده اند هاردستی به عنوان اولین سیاستمدار در این شهرستان به زور مخالفت با نژادپرستانه پلیس.

عدم استقرار مخالفان به پلیس قدرت مجموعه پورتلند جدا از سایر شهرستانها که در آن نسبت ناروا گفته و یا اشاره او را اعزام پلیس فدرال. پورتلند پلیس انجمن بولدوزر مقامات منتخب برای چند دهه. یک پلیس اتحادیه رئيس جمهور قرار دادن اسلحه خود را در جدول زمانی که در دیدار با شهردار. قرارداد خود را محافظت می کند نژادپرستانه پلیس. مستقل پلیس نقد و بررسی که شکایات در مورد پلیس به طور گسترده ای به عنوان بی دندان. و آن را سخت به آتش پلیس ایم که با استفاده از نیروی مرگبار.

در سال 2016 برگزار شده بود جمع تظاهرکنندگان در شهر هال به اعتراض به عنوان پلیس اتحادیه مذاکره یک قرارداد جدید. فعالان ادعا می کنند پلیس همچنین وادار کردن معترضان از سالن شهرستان. پلیس ضد شورش پس از آن محاصره ساختمان در حالی که مسئولان شهرستان مورد تایید اتحادیه خود قرارداد. که خواهد بود این حادثه که متقاعد شده هاردستی به اجرا برای دفتر.

در دیگر شهرها مخالفت غیر قابل توصیف پلیس قوی تر است. در سیاتل حق وتو-اثبات اکثریت شورای پشتیبانی از نصف بودجه پلیس. در فیلادلفیا, دادستان منطقه قول داده است به تعقیب هر پلیس فدرال که “غیرقانونی ضرب و جرح و ربوده مردم است.” در مینیاپولیس شورای شهر گرفته و مراحل را به از بین بردن کل اداره پلیس.

پرسش بزرگ در پورتلند در حال حاضر حول رابطه بین فدرال و پلیس پورتلند.

“من اعتقاد دارم که اتحادیه پلیس جمهور Daryl ترنر درخواست پلیس فدرال حضور” هاردستی گفت: رهگیری. “ما در حال شروع به یادگیری این است که چگونه آنها در حال گرفتن به دیگر شهرستانها در درخواست از پلیس است.” او با اشاره به این پلیس شیکاگو اتحادیه نوشتن برای مغلوب ساختن پیشی جستن در جولای 18, درخواست “برای کمک از دولت فدرال … را به مدنیت بازگشت به خیابان های شیکاگو است.” روز بعد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پلیس فدرال به رهبری شد به شیکاگو.

زمانی که DHS گرگ ملاقات با ترنر رئیس اتحادیه پلیس گفت: هدف اصلی از این جلسه بود که فدرال “کار کردن در کنار PPB رئیس Lovell در رابطه با برقراری ارتباط با او و به فرمان او کارکنان.”

پورتلند پلیس شده اند cagey در مورد چگونه کار می کنند با فدرال. معاون کریس دیویس گفت: پورتلند پلیس ارائه “پیشنهاد” به نیروهای فدرال و تلاش های هماهنگ با آنها.

“اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از هماهنگی. آنها می توانند با شنیدن هر یک از دیگر در رادیو آنها هر یک از دیگر در خیابان.”

Lovell the رئیس پلیس گفت که پلیس پورتلند برقراری ارتباط با فدرال افسران چرا که آنها “در داخل یک بلوک شهر” از هر یک از دیگر. او افزود: “ما نمی کنترل اقدامات خود را. آنها نه کنترل ماست. ما نمی مستقيم خود را با استفاده از نیروی هر چیزی شبیه به آن.” روز بعد پورتلند پلیس گفت که پلیس فدرال دیگر نمی خواهد کار “در پورتلند حادثه پلیس مرکز فرماندهی” — تعجب ناظران که نمی دانستم فدرال وجود دارد در وهله اول.

“اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از هماهنگی” گفت: مستقل پلیس نقد و بررسی مدیر راس کالدول. “آنها می توانند با شنیدن هر یک از دیگر در رادیو آنها هر یک از دیگر در خیابان.”

گزارش رسانه فیلم و شاهدان عینی تمام نقطه به هماهنگی نزدیک.

“فدرال مأموران اجرای قانون همراه با پورتلند پلیس و Multnomah County Sheriff نمایندگان با استفاده از گاز اشک آور و تاثیر مهمات برای متفرق کردن صدها نفر از معترضان از مرکز شهر” گزارش اورگان پخش عمومی از یک حادثه بلوک به دور از علامت O. هتفیلد دادگاه فدرال در جولای 4.

همان شب الکس میلان تریسی مستقل عکاس خبری فیلم برداری پورتلند پلیس در وسایل نقلیه سفارش خیابان پاک در حالی که ماموران فدرال در این نزدیکی هست در پا اجرا نوردد. آن را یکی از سه برابر تریسی گفت که او شاهد یک “پاسخ هماهنگ” بین پرتلند و پلیس فدرال “به طور سیستماتیک پاکسازی خیابان های اطراف دادگاه فدرال.”

رابرت ایوانز که گزارش Bellingcat و یکی از برجسته ترین livestreamers از “نبرد پورتلند” گفت که او دیده است پلیس فدرال و پلیس پورتلند کار با هم “چندین بار” برای روشن شدن خیابان ها و حمله به معترضان.

در جولای 12, videographer پادگان دیویس مستند ده ها تن از پلیس فدرال و پلیس پورتلند با هم مخلوط هل دادن معترضان به دور از پارک و پورتلند پلیس وسایل نقلیه صدور هشدار به ترک این منطقه است. به usf football توصیف صحنه: “پورتلند پلیس فدرال و ماموران راهپیمایی شانه به شانه.”

در 1:31 a. m. در ژوئن 18 رهگیری شنیده پورتلند پلیس هشدار نیروی می تواند مورد استفاده قرار گیرد از جمله جمعیت-کنترل مهمات در پنج دقیقه. شش دقیقه بعد پلیس فدرال حمله چند صد نفر از معترضان با گاز اشک آور و فلفل توپ. “شواهد نشان می دهد پورتلند کار پلیس فدرال و ماموران در تظاهرات تناقض مقامات شهر” The gray industries گزارش شده است. این توصیف یک “پشت سر هم زور” از “دولت های فدرال و محلی افسران پدید آمده و در همان زمان به پیش روی داعش است.”

اسناد دادگاه همچنین نشان می دهد پورتلند پلیس ساخت جولای 11 دستگیری مردی به نام ادوارد ویلیام Carubis در حمله به اتهامات در دستور فدرال حفاظتی خدمات پولیس یونیفورم بخش از وزارت امنیت داخلی.

آشکار هماهنگی مطرح است این امکان برای پلیس منتقدان که پلیس محلی با استفاده از نیروهای فدرال برای فرار از پاسخگویی. پورتلند پلیس مجبور به دریافت کمک از حداقل 11 منطقه مختلف سازمان های اجرای قانون که در آن این مسائل در حال حاضر منتشر شده است. با توجه به کالدول مستقل پلیس نقد و بررسی مدیر آژانس فرستاده است به عنوان بسیاری به عنوان یک “چند ده نفر” ادعا می کند از نیروی بیش از حد به این سازمان های دیگر اضافه میکند: “من به شدت شک آنها هرگز به ما بگویید که در نتیجه.”

بیشتر چه, دادگاه مداخله به جای محدودیت در پورتلند پلیس — محدودیت های که نمی شود ماموران فدرال. تا کنون دادگاه طرفه با دادخواهان در صدور دو مجموعه از محدودیت. در یک مورد ثبت شده توسط آیتالله سیستانی از اورگان پورتلند پلیس محروم شدند “از دستگیری و تهدید به دستگیری و یا با استفاده از نیروی فیزیکی علیه روزنامه نگاران و ناظران حقوقی. در یکی دیگر از پلیس محلی نیروهای’ استفاده از گاز اشک آور محدود بود.

مقامات شورای شهر گفت: آنها که در تاریکی نگه داشته در مورد هماهنگی. هاردستی گفت که او “وحشت زده” است که شهردار و رئیس پلیس “به دروغ عمومی برای کل زمان تظاهرات شده اند. همه آنها گفت: “من هیچ همکاری در همه.'” با این وجود سیاستمداران محلی در حال تلاش برای انجام اقدامات لازم برای شکستن هماهنگی. در جولای 22, شورای شهر عمل كند ممنوعیت پورتلند پلیس از کار با اجرای قانون فدرال.

آن شب هر چند پلیس فدرال چیزی است که پلیس محلی دیگر می توانید: unleashed “عظیم” ابر از گاز اشک آور بر روی صدها نفر از معترضان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de