در تبلیغ جدید ضد انحصار گروه بازدید Rep. ریچی نیل بیش از استون روابط کاهش مالیات شرکت ها

مترقی تیره-پول گروه هدف قرار دادن سیاستمداران بیش از روابط به منافع شرکت های بزرگ در روز دوشنبه منتشر شد تبلیغ علیه دموکرات در کنگره ریچی نیل ماساچوست او را متهم به کار برای حفظ جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات شرکت ها و برجسته خود را به روابط خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت استون.

“پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات بر شرکت ها یکی از ثروتمندترین وال استریت شرکت استون در حال حاضر می پردازد و هیچ چیز در مالیات فدرال” آگهی جدید می گوید. “ریچی نیل معرفی یک لایحه است که حفظ مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات شرکت ها. در حال حاضر استون است ریچی نیل بالا منابع و مدارک. و یکی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بیش از حد. شرکت های بزرگ قدرت فساد دموکراسی است. و ریچی نیل بخشی از مشکل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 لایحه مالیات کاهش می یابد بالای نرخ مالیات شرکت از 35 به 21 درصد. دموکرات ها مبارزه کرد و در عقب کاهش اما زمانی که نیل که صندلی قدرتمند خانه راه و وسیله کمیته معرفی قوانین تابستان گذشته گسترش کاهش مالیات برای خانواده های کم درآمد را نمی لمس نرخ مالیات شرکت.

افراد از استون داده اند $48,600 برای نیل کمپین این چرخه ساخت این شرکت را عامل بالا تا کنون از مجموع مسافت بیش از 3 میلیون دلار. افراد از گروه شروع به دادن به نیل در مقادیر زیاد در 2019, HuffPost گزارش شده است.

منتشر شده توسط مبارزه با شرکت های بزرگ انحصارات سیاسی غیر انتفاعی تاسیس شده توسط قانون ضد انحصار اقتصادی آمریکا, آزادی, پروژه, آگهی دوم این ماه پس از رفتن نیل برای روابط استون. در اولین تبلیغاین گروه انتقاد او را برای “حفاظت از استون سود” با کمک به کشتن یک لایحه برای جلوگیری از تعجب صورتحساب های پزشکی سال گذشته است. نیل به کمپین گفت HuffPost که او در معرفی خود در لایحه این موضوع و اصل لایحه را صدمه دیده بيمارستان در منطقه خود. این گروه اعلام کرد که آن را صرف در مجموع $300,000 در آگهی های تلویزیونی هدف نیل در منطقه خود. آنها صرف 150.000 دلار در اولین آگهی خرید که اجرا خواهد شد برای یک هفته دیگر و قرار دادن یکی دیگر از 150.000 دلار به دومین آگهی خرید شروع دوشنبه.

سابق برنی ساندرز مدیر کمپین فیض فولادوند است مشاوره برای این گروه است که تا کنون تنها پول صرف تبلیغات مورد نیل. فولادوند گفت: این گروه در نظر دارد برای تمرکز بر دیگر نژادها مانند کسانی که برای دادستان کل دولت قانونی و دیگر پایین-رای کرسی در انتخابات مقدماتی حزب و در ماه نوامبر انتخابات عمومی. (فولادوند ازدواج کرده است, به سارا میلر مدیر اجرایی اقتصادی آمریکا آزادی پروژه است.)

به عنوان یک 501(c)(4) گروه غیر انتفاعی در مبارزه شرکت انحصارات مورد نیاز است به افشای آن زد. فولادوند کاهش یافته است به اشتراک گذاری که در آن اهدا کنندگان بیان کرد که آنها خواسته اند ناشناس باقی می ماند اما تعدادی از مترقی پایه کمک کرده بودجه.

مورگان هارپر عدالت دموکرات حمایت, نامزدی که ناموفق به چالش کشیده اوهایو دموکراتیک تشکر. Joye بیتی در مارس یک مشاور ارشد گروه.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات را کمی برای Richie نیل ترکیبات اما منظور آنها همه چیز را به شرکت های بزرگ حمایت خود را از کمپین” هارپر در بیانیه ای گفت. “نیل عادت دادن سود شرکت بالاتر از نیازهای مردم تنها ادامه خواهد داد اگر او نیست پاسخگو باشند.”

الکس مورس شهردار Holyoke, ماساچوست, که همچنین حمایت عدالت دموکرات و همچنین تفکیک و طلوع آفتاب جنبش در حال اجرا است به سرنگون نیل در سپتامبر 1 اصلی. مبارزات انتخاباتی خود جمع آوری کرده است $518,880 تا کنون و برجسته نیل عدم حمایت مدیکر برای همه یا سبز معامله جدید است. مورس نیز رفته است پس از نیل برای کشیدن پای خود را در تلاش برای به زور مغلوب ساختن پیشی جستن به انتشار خود اظهارنامه مالیاتی موضوع که کشیده انتقاد از ترکیبات به عنوان به خوبی. (دیوان عالی کشور ارسال این موضوع به دادگاه های پایین در اوایل این ماه.) مورس که رد شرکت های بزرگ عمل سیاسی کمیته پول نیز برجسته Neal شرکت اهدا کنندگان.

نیل یکی از تعدادی از قدرتمند دموکرات ها با قوی روابط به منافع شرکت های بزرگ و پذیرفته شده ترین شرکت در مبارزات انتخاباتی پول در سال گذشته چشم انداز آمریکایی گزارش داد. او نیز یکی از دموکراتیک حزبی ترین بی باک مخالفان مدیکر برای همه است. پس از یک تاریخی قوانین کمیته در جلسه ماه آوریل گذشته در تک پرداخت کننده قانون کنگره حزبی مترقی Co-صندلی Pramila Jayapal امن دوم جلسه در اندازه گیری در ماه ژوئن گذشته در مقابل قدرتمند تر راه و روش کمیته. پیش از این که شنوایی نیل خواست همکاران خود را برای جلوگیری از استفاده از عبارت “مدیکر برای همه” رهگیری گزارش داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de