در میشیگان که در آن گلدان قانونی خواهد شد و رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer را مورد انسان, خدمت, دهه, یک علف هرز جرم ؟

در سال 2018 وقتی میشیگان قانونی ماری جوانا تفریحی و سپس-دولتی-انتخاب گرچن Whitmer متعهد به کمک به مردم به دام افتاده در حقوقی کیفری سیستم برای گلدان جنایات. “من فکر می کنم که مردم میشیگان باید گفت که برای انجام آن در حال حاضر می تواند قانونی هیچ کس باید مادام العمر رکورد که برای انجام,” او گفت:.

Whitmer در حال حاضر یک فرصت برای انجام درست آن. در ژانویه 29, مایکل تامپسون که صرف نزدیک به 24 سال زندان برای یک گلدان جرم ظ سوم خود درخواست عفو. این درخواست را از طریق دولت در هیئت مدیره آزادی مشروط که در نظر شدت تامپسون جرم و آیا او را تغییر داد. هنگامی که آنها خود را صادر توصیه Whitmer می توانید تصمیم بگیرید که آیا به عفو تامپسون و یا رفت و آمد خود را از جمله. سخنگوی فرمانداری گفت: رهگیری که اگر توصیه شده توسط هیئت مدیره آزادی مشروط “این چیزی است که ما از نزدیک بررسی خواهد شد.”

تامپسون حبس که او را به خدمت در میشیگان موسکگن Correctional Facility ناشی از 1994 حادثه که در آن او به فروش می رسد گلدان به یک دوست قدیمی بود که کار به عنوان یک پلیس خبرچین. پس از او, گران, پلیس حمله کردند و او را خواص جایی که آنها در بر داشت اسلحه از جمله برخی که عتیقه برخی از قفل در یک محیط امن و یک اسلحه گرم که متعلق به همسرش است. او تا به حال نشده است مسلح در گلدان تحویل و نمی باید تاریخچه ای از خشونت اسلحه. اما دادستان با استفاده از یک مخلوط از میشیگان سه-حملات قانون اجباری حداقل و سازنده “در اختیار داشتن”— مبهم اصطلاح حقوقی است که اجازه می دهد تا دادستان به پین یک تفنگ در اختیار داشتن شارژ در کسی بود که حمل اسلحه در آن زمان از اتهام جنایت به او قفل شده است و برای 40 تا 60 سال است.

طولانی ترین قسمت از تامپسون حکم ناشی از شارژ تفنگ و او و وکلا استدلال می کنند که در مورد او باید به عنوان یک بی خشونت مواد مخدر جرم.

“آن ماری جوانا مورد گفت:” کیمبرلی کرال, Thompson, وکیل. “و حتی اگر آن را یک تفنگ جمله آن می خواهم هنوز هم می تواند پوچ.”

حتی به عنوان گلدان قانونی می شود در بیشتر کشورهای مردم هنوز هم می تواند گرفتار در حقوقی کیفری سیستم برای استفاده و یا فروش علف هرز (با توجه به آزادی های مدنی آمریکا,اتحادیه اروپا, مردم سیاه و سفید در حال چهار بار به احتمال زیاد به بازداشت برای گلدان با وجود عدم استفاده از مواد مخدر در میزان بیشتری از مردم سفید). اگر چه — بدیهی است که — ماری جوانا بازداشت نرخ سقوط زمانی که گلدان قانونی آنها به پایان نمی کاملا جدید داده ها از وزارت دادگستری نشان می دهد. و به عنوان رهگیری که قبلا گزارش شده در برخی از nonlegal متحده گلدان بازداشت می توانید بروید تا پس از قانونی در کشور همسایه شهرداری در حالی که در ایالات حقوقی آنها نمی افتد که به شدت به عنوان یک فرض: آن را در واقع بسیار آسان برای اجرا گرفتار قوانین محکم تنظیم حقوقی بازار. جای تعجب نیست که افراد جوان از رنگ بیشتر احتمال دارد به صورت هدفمند به عنوان NPR گزارش در سال 2016.

“من واقعا پیش بینی فرماندار میشیگان برای نشان دادن بشریت به جای ادامه این سیاسی جنون.”

طول تامپسون جمله است اما در مورد او معمولی است به این معنا که چند نفر در حال خدمت جملات طولانی صرفا برای داشتن گلدان. ادامه شيوع همیشگی مجرم قوانین و اجباری حداقل (و در برخی موارد با عجله به اعمال کنترل اسلحه بدون توجه به آنچه که در نظر قفل کردن بیشتر مردم) به این معنی است که با وجود حسن نیت و تلاش برای عقب افراط کیفری, قانون, نمایندگان مجلس باید به reframe “خشونت” و بدون خشونت و جنایت اگر آنها جدی در مورد اصلاحات. و این بدان معناست که با توجه به رحمت برای کسی مثل تامپسون بود که اولین بار مجرم اما نشان می دهد همه نشانه آن است که او قصد ندارد به ارتکاب جنایات اگر او منتشر شده است در اوایل از 40 سال حبس.

آن را به دولت آزادی مشروط هیئت مدیره حداقل دو ماه برای تصمیم گیری که آیا تامپسون بخشش دادخواست میدهند. قاب زمان که طراحی شده است اجازه می دهد تا دو جداگانه ای 30 روزه, اطلاع رسانی دوره برای دادستان از صدور حکم قاضی و دیگر مقامات دولتی به وزن در. به طور کلی این روند به احتمال زیاد چهار به هشت ماه کررل گفت. اگر او را تکذیب کرد, او نمی تواند درخواست مجدد برای دو سال دیگر.

“من واقعا پیش بینی فرماندار میشیگان برای نشان دادن بشریت به جای ادامه این سیاسی جنون” تامپسون که 68 سال نوشت: در یک پیام به رهگیری هفته گذشته است. “پس از [تقریبا] 24 سال من تبدیل به نوعی بی حس. با این حال من احساس می کنم واقعا خوشا به امروز!! چون من واقعا بر این باورند که ‘خدا’ را جواب تمام نماز و تبدیل این شر حبس به آینده امیدوار هستیم.”

تامپسون آخرین پیشنهاد برای آزادی تکذیب شد توسط هیئت مدیره آزادی مشروط و پس از آن-فرماندار تگزاس ریک اسنایدر در نوامبر 21, 2018, چند هفته پس از میشیگان رای به قانونی کردن گلدان. این آزادی مشروط هیئت مدیره مورد نیاز است به دلیل آن انکار و نیست در این مورد — ساخت روند مات و گیج کننده به دادخواهان تلاش برای به دست آوردن آزادی خود را.

آخرین درخواست استدلال می کند که خود جرم بود بدون خشونت در سال 1994 و اساسا قانونی در حال حاضر. به علاوه حکم او به مراتب شدیدتر از مجازات صادره برای در واقع رفتار خشونت آمیز. “همه از مایکل محکومیت victimless جنایات” درخواست می خواند. صحبت از نظر قانونی تامپسون است که هنوز هم در زندان به دلیل اتهام تفنگ. اما کررل اشاره می کند که این یک کار فنی می کند که نفی استدلال خود را که او به عنوان یک بی خشونت مواد مخدر مجرم.

“رابطه بین فروش ماری جوانا و اسلحه مضحک است” گفت: کررل که به تازگی در زمان تامپسون مورد پس از شنیدن در مورد آن از بریتنی K. بارنت یک وکیل برای آلیس Marie Johnson, the بدون خشونت مواد مخدر مجرم که اام توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او به فروش ماری جوانا. معامله اتفاق نمی افتد در خانه خود را به طوری که حکم بود مشکوک. از این پول برای خرید مواد مخدر نبود که در خانه یا. او تا به حال یک اسلحه به او. مفهوم سازنده در اختیار داشتن … این حقوقی داستان. مایکل هرگز دیده می شود حمل اسلحه نمی با استفاده از تفنگ است.”

در مقایسه با تامپسون victimless جرم واقعی جرایم خشونت آمیز هستند, به طور متوسط, مجازات به مراتب کمتر زمان در میشیگان. در سال 2017 به طور متوسط به حکم صادره برای قتل یا اقدام به قتل در میشیگان بود 12 سال است. سوء استفاده جنسی از کودکان: 7.5 سال است. سرقت مسلحانه با آسیب جدی: 11.3 سال است.

“شما می توانید شلیک کنید کسی با یک تفنگ و زمان کمتر” کررل گفت. او امیدوار تامپسون خواهد بود اجازه دهید با تولد او در مارس اما او نگران است که اداری کشیدن را بی جهت تاخیر در آزادی. “او نباید صرف یک روز بیشتر در زندان,” او گفت:.

تامپسون است که تقریبا 70. حتی اگر او تا به حال شده است خشونت در جوانان خود را — که هیچ شواهد پژوهشی تأکید می کند که تقریبا همه افراد از خشونت فعالیت های جنایی. و تامپسون تا به حال ستارگان انضباطی سابقه بوده است. “من تنها مشاهده تامپسون به عنوان احترام نسبت به افسران و دیگر زندانیان” صبح خود را تادیبی افسر نوشت: در اخیر رفتاری گزارش. “من شنیده ام هیچ شکایتی در مورد او + نداشته اند هر گونه فعل و انفعالات منفی با او.” یک بخش از اصلاحات سخنگو گفت WZZN که تامپسون ضبط شد “قابل توجه است.”

او را عفو دادخواست تکمیل شده با اظهارات از یک تعداد انگشت شماری از مردان او بوده است زندانی با. در Muscogee, Thompson سازماندهی یک کارگاه در نظر گرفته شده برای کمک به مردان در فرآیند احساسات خود چرخید و خشونت و تحقق خانواده خود را تعهدات. برخی از مردان او با صحبت خواهد شد; بسیاری از آنها زندگی جملات. این کارگاه های آموزشی آنها نوشت به آزادی مشروط هیئت مدیره به آنها کمک کرد بحث در مورد زندگی خود فرآیند احساسات خود بیرون آمده و با یک درک بهتر از خود.

مردان توصیف قدرت از تماشای تامپسون شکستن گریه وقتی که او با آنها آنچه در آن می خواهم به یاد بگیرند که تنها پسرش مرده بود در حالی که او در زندان بود. رابرت کانن که به سازماندهی کارگاه گفت: او را شکست پس از گوش دادن به Thompson. “من بیش از حد نشان داد برخی عمیقا اسرار پنهان و زمانی که من به اشتراک گذاشته چگونه من تا به حال استفاده شده است تا توسط مردان است که مطرح شده من خراب شد که مرا شگفت زده کرد چرا که من به یاد داشته باشید آخرین باری که من shedded اشک.”

مرد دیگری موافقت. “شما باید درک کنند که آن را بسیار غیر معمول برای مردان در زندان به خرس قلب و روح به کل غریبه اما این بچه ها را, پس از آن من مجبور به من بگویید بیشتر از آنچه به آنها گفت: به هر کس” که در خدمت یک جمله زندگی گفت.

“من باید بگویم که من هرگز ملاقات یک مرد دیگر در زندان مانند آقای تامپسون که شد مثل یک پدربزرگ شکل به من که من تا به حال هرگز و او به من نشان داد که من بیشتر از مرد بود چون من نمی ترسم برای نشان دادن احساسات من در زندان” یک جوان زندانی در فرد مشاهده می شود.

تامپسون همچنین مشاوره جوانتر از افرادی که زندانی هستند در کنار او, به اشتراک گذاری داستان خود را به کمک به آنها برای انجام بهتر در خارج. او فکر می کند که بسیاری از آنها هوشمند کودکان و نوجوانان که نیاز به برخی از کمک به برخورد با احساسات خود و همچنین دسترسی به خوب ذهنی تحریک کننده شغل برای جلوگیری از آنها را از تسلیم شدن به یک زندگی از جرم و جنایت. اگر تامپسون درخواست عفو تایید شده است و او می خواهد برای ادامه مشاوره به افراد جوان برای دور ماندن از خشونت و جرم و جنایت به ویژه کسانی که درگیر در باندهای. “من می خواهم برای کمک به ما جامعه بزرگ زمان,” او گفت: رهگیری. “این بچه ها … همه چرخش سر خود را. ما نیاز به این بچه ها در یک کارگاه آنها شغل خوب شغل با کیفیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de