در هفته های پایانی گرم تگزاس کنگره اولیه اتحادیه های کارگری و مترقی گروه پرتاب $350,000 پشت جسیکا کیسنرس

یک ائتلاف مترقی گروه ها و اتحادیه های کارگری اعلام کرد روز دوشنبه آنها را صرف حداقل $350,000 در حمایت از تگزاس کنگره نامزد جسیکا Cisneros, تشدید حرکت در فینال دو هفته پیش از او پر مخاطره اولیه در برابر Rep. هنری Cuellar یکی از محافظه کار ترین دموکرات در کنگره است.

گروه پشت مستقل کمپین تلاش هستند خانواده های کارگر و حزب ارتباطی به کارگران آمریکا, خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی و تگزاس سازماندهی پروژه. همه قبلا تایید شده کیسنرس یک وکیل حقوق بشر و 26 ساله برای اولین بار نامزد مجلس نمایندگان. این پول خواهد شد رفتن به سمت بودجه canvassers در لاردو, تلفن, بانکداری الکترونیکی مستقیم و دیجیتال و رادیو تبلیغات است که خواهد شد در حال اجرا در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی با توجه به گروه های که برنامه قبلا گزارش شده است.

“از آنجا که ما تایید جسیکا بوده ایم به گسترش این کلمه به ما اعضا و داوطلبان بیش از تگزاس که ارسال پیام های متنی به مردمی در جامعه” گفت: Maurice میچل مدیر ملی از کار خانواده ، “در حال حاضر ما در حال پله تا با یک کار بسیار قوی و شدید کمپین تلاش در حمایت از او. جسیکا مسابقه یک اولویت برای ما به دلیل آنچه که او می ایستد و از آنجا که ما فکر می کنم این حق مبارزه کرده اند.”

خارج خرج می آید پس از Cuellar که به نمایندگی تگزاس 28th کنگره منطقه از سال 2005 دریافت کرده است نزدیک به یک میلیون دلار در حمایت از گروه های محافظه کار. هفته گذشته براونزویل هرالد گزارش داد که ایالات متحده به اتاق بازرگانی راه اندازی شش رقم تلویزیون آگهی خرید برای Cuellar. بزرگ کسب و کار لابی است که توپخانه از $200,000 در تبلیغات نشده زیادی را صرف در یک دموکرات پس از 2014. این مجلسی است که پیوستن به یک تیره-پول گروه کارگران آمریکایی برای پیشرفت است که بنا به گزارش ها صرف بیش از $700,000 به مشتری جلب کردن Cuellar رکورد در مراقبت های بهداشتی. آمریکا ارتباط بانکی یک لابی برای صنعت مالی شروع به پریدن کرد در مسابقه هفته گذشته بیش از حد هزینه های $60,000 در نرم افزار-Cuellar تبلیغات رادیویی.

Cuellar انتخاباتی نیز ramped تا تلاش های خود را در حال اجرا خود را برای اولین بار تبلیغ منفی علیه کیسنرس هفته گذشته حمله به او را برای حمایت از سقط جنین, گرفتن پول از خارج از منطقه و ادعا مخالفان او به صنعت نفت و گاز هزینه خواهد شد ساکنان این منطقه شغل.

هر چند کیسنرس است به شدت outgunned توسط Cuellar که تا به حال $2.9 میلیون نقدی-در-دست در پایان 2019 او نشان داده است قابل توجه جمع آوری کمک دلاوری. در سه ماهه چهارم سال 2019 او مطرح شده بیش از $513,000 بیش از Cuellar را Q4 مسافت از $431,000.

در تلاش برای سرنگون 15 سال در مناظره کیسنرس فرود آمد اوایل تاییدیه در پاییز از ایالت Elizabeth Warren, Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, کار, خانواده, پارتی, امیلی لیست و ارتباطات کارگران امریکا در منطقه 6. در ماه دسامبر او تا به حال به دست آورده و اضافه شده پشتیبانی از J Street MoveOn, trevor trust و والدین طراحی شده. در اواخر ماه ژانویه او حمایت تگزاس AFL-CIO یک کودتای بزرگ به عنوان بزرگ کار گروه به ندرت باک حزب استقرار در حمایت از شورشیان نامزدها. سه روز بعد او را تایید و از سوی دیگر ، برنی ساندرز و به دنبال آن به سرعت توسط کنگره حزبی مترقی Co-صندلی Rep. Pramila Jayapal. SEIU خود را اعلام کرد حمایت از کیسنرس روز جمعه به عنوان سابق مسکن و توسعه شهری وزیر و نامزد ریاست جمهوری Julián Castro.

با پشتیبانی از هر دو جنبش کارگری و مشخصات بالا لیبرال سیاستمداران و سازمان های ترقی خواهان امیدوار هستند می توانید آنها را سرنگون ضد انتخاب دموکرات که گرفته قابل توجهی در مبارزات انتخاباتی سهم از صنعت سوخت فسیلی و کسب و کار بزرگ است و رای برای بودجه یک مرز دیوار خود را در منطقه جنوب تگزاس. اخیرا Cuellar رای دادند, علیه, عمل, عمده نیروی کار اصلاحات لایحه با حمایت هر دو حزب به دلیل, در میان چیزهای دیگر او را دوست ندارم که آن را واژگون حق کار ،

در علاوه بر این به صرف برنامه ریزی حمله رعد اسا دیگر مترقی متحدان کیسنرس شده اند ramping تا حمایت خود را برای صفحه اصلی کشش. Trevor trust اعزام یک وقت سازمان به لاریدو در هفته گذشته که کار با کیسنرس کمپین از طریق باقی مانده از انتخابات. و یک هفته قبل از اولیه با توجه به trevor trust سخنگوی کریستین فورد, سازمان, رئیس جمهور Ilyse Hogue خواهد شد سفر به 28th, منطقه, که در آن او را نگه رویدادهای عمومی و دست کشیدن بر روی درب برای کیسنرس.

امیلی لیست شده است کار به آموزش و حمایت کیسنرس انتخاباتی کارکنان و سخنگوی بنیامین ری گفت: حامیان آنها شده اند “بسیار هیجان زده” برای کمک به سرنگون کردن دو ضد انتخاب دموکرات ها در مجلس: Cuellar و تشکر. دن Lipinski در ایالت ایلینوی است. تگزاس به جلو فوق العاده PAC وابسته امیلی لیست صرف حداقل 1.2 میلیون دلار در تبلیغات برای حمایت از کیسنرس. یک آگهی در مقایسه با دو نامزد و استدلال وجود دارد “لعنت تفاوت بزرگ” بین دموکرات ها.

J خیابانی که نیست به طور معمول در اب راه رفتن به دموکراتیک مقدماتی در حال حاضر همراه بیش از 30 ، 000 $برای کیسنرس انتخاباتی. “ما قصد داریم به نگه داشتن فشار بالا ما اهداکنندگان در این چند هفته گذشته پس از من انتظار می رود این تعداد به افزایش است” گفت: ایلیا sophie dany e. J Street ملی مدیر سیاسی. “بر خلاف گروه های دیگر که مستقل از هزینه های ما تمرکز بر مشارکت مستقیم در این کمپین می توانید به طور مستقیم بر کارکنان و پیتزا و چیزهایی مانند آن.”

دیگر ایالت های کارگری در تگزاس نیز با تمرکز بر کیسنرس اولیه.

ریک لوی رئیس جمهور تگزاس AFL-CIO گفت: رهگیری که خود فدراسیون بوده و برقراری ارتباط با اعضای آن در مورد خود کیسنرس تایید و چرا از آن بسیار مهم است. “ما شده اند بسیار فعال در اشاره تضاد با Cuellar و ما تا به حال تظاهرات در لردو و سن آنتونیو به برجسته کردن مخالفت خود را با نرم افزار Act,” او گفت:. خود فدراسیون ندارد فدرال تایید شده به طوری که آنها در حال دادن مستقیم کمک های مالی اما لوی گفت: اعضای اتحادیه از سراسر کشور در حال رفتن درب به درب به کرباس. “آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که ما تا به حال واقعی رقابت مقدماتی و ما به عنوان یک جنبش کارگری در تلاش هستند تا بود واقعا استراتژیک در مورد آنچه که ما اهداف و منافع خود هستند,” او گفت:. تگزاس AFL-CIO است با تمرکز در درجه اول در کوه در می رم تگزاس خانه و در حالی که آنها به تایید در کنگره مسابقات کیسنرس نیز تنها نامزد آنها به تایید کنگره است که مصرف در یک دموکرات.

“جسیکا فقط نمونه ای از این نوع فرد ما باید بیشتر در کنگره گفت:” شین لارسون ارشد مدیر امور دولتی و سیاست ارتباطات و کارگران در آمریکا است. “این یک چیز برای ما اتحادیه به می خواهید برای دیدن هنری Cuellar جایگزین زیرا او آرا با شرکت ها و وال استریت وقت و زمان دوباره اما جسیکا واقعا مانند یک فرد فوق العاده و فوق العاده نامزد و او نشان دهنده نوع از مردم که فقط باید از نمایندگی در کنگره امروز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>