در آخر کشش ترقی خواهان یکی شدن در اطراف یک رقیب برای تشکر. الیوت انگل

Andom Ghebregiorgis است حذف از مسابقه به سرنگون نیویورک دموکراتیک تشکر. الیوت انگل و حمایت سابق خود حریف جمال بومن که نشان می دهد ترقی خواهان در مسابقه هستند coalescing در اطراف عدالت دموکرات حمایت سابق برانکس میانه مدیر مدرسه.

“با این انتخابات تقریبا بر ما, به همین دلیل من وارد نژاد تغییر نکرده است” Ghebregiorgis در بیانیه ای گفت شنبه. “من با افتخار ایستاده با خانواده های شاغل در ساخت فشار نهایی برای ارسال به جمال کنگره است.”

با توجه به مسابقه تا برداشت در ماه های اخیر به عنوان coronavirus ویران شهر نیویورک و به طور خاص 16 کنگره منطقه را پوشش می دهد که بخش هایی از برانکس و Westchester و یکی از مناطق سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر. انگل مواجه شده است و بررسی بیش از اینکه غایب از منطقه در طول همه گیر و دروغ گفتن در مورد آن را به اقیانوس اطلس.

انگل است که در دفتر از سال 1989 مواجه است اول خود را جدی چالش اصلی از سال 2000. خود را مترقی مخالفان برجسته رکورد خود در سیاست خارجی از اولیه مخالفت با توافق با ایران برای حمایت از عراق در جنگ اسرائیل و شهرک سازی. آنها نیز با تمرکز بر مبارزات انتخاباتی خود سهم از صنایع دفاعی که از او دریافت کرده است بیش از $200,000 در طول این دوره از کار خود را.

Ghebregiorgis مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد در ماه ژوئن گذشته شده است و متمرکز بر مقید انگل رکورد در سیاست خارجی به بدتر شدن مسائل اجتماعی و اقتصادی در منطقه و تبدیل کردن غیر متعارف از رای دهندگان. او برپا رقابتی کمپین با یک اسکلت کارکنان و حمایت مردمی از یک ائتلاف گسترده ای از کار مردم در این منطقه است. هنوز مشخصات بالا مترقی گروه مانند عدالت دموکرات و طلوع جنبش را تایید کرده بومن, کمک به بالا بردن مبارزات انتخاباتی خود و به او کمک های مردمی استفاده.

از آنجا که Ghebregiorgis رو فشار به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود برای خوب بیشتر از سمت چپ — unseating انگل. “ما فرار یک سری از نظر سنجی این هفته در سراسر منطقه و شد شگفت زده برای دیدن که اکثر ثبت نام Dems هنوز مردد در مورد کسی که به رای دادن برای 3 هفته از روز انتخابات” Ghebregiorgis در بیانیه ای گفت. “ماموریت من همواره به ارمغان بیاورد جدید نمایندگی به منطقه است که به درک نیازهای مردم است. به عنوان انتخاباتی نیست و در این موقعیت را که یک واقعیت در این زمان من امیدوار هستم جمال می تواند ما را به خط پایان.”

سابق ویژه معلم آموزش و پرورش گفت: او را به ادامه مبارزه برای منطقه و گفت: مبارزات انتخاباتی خود را به حال بسیج رای دهندگان که از دست داده بود ایمان خود را نماینده. “من افتخار می کنم از آنچه ما شده اند قادر به انجام,” او گفت:. “ما همسایگان ما ایستاده بود و با پشتیبانی به عنوان ما همچنان به زنده ماندن این بیماری همه گیر; آگاهی ما مطرح شده و موجب; سهم ما ساخته شده به ما در ادامه مبارزه برای امریکا و جهان است.”

به عنوان ژوئن 23 دموکراتیک اولیه انگل جدی است, جمع آوری اعانه, استفاده, اما بومن است که بهره مندی از حمایت مردمی در منطقه که از آن انگل شده است وجود ندارد. بومن که استعفا از شغل خود به عنوان یک میانه مدیر مدرسه در ماه دسامبر گذشته به تمرکز بر مبارزات انتخاباتی خود در حال اجرا بر روی یک پلت فرم ساخته شده در اطراف “ضد فقر و ضد سیاست های نژادپرستانه” او گفت: رهگیری از سال گذشته است. که شامل قراردادهای جدید برای مسکن و آموزش و پشتیبانی برای مدیکر برای همه, سبز جدید, معامله, عدالت کیفری و اصلاحات.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de