به خاک سپرده شد گزارش دولت آمریکا اذعان عمده شکست در مقابله با تروریسم داخلی

برای هفتهرئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران مانند دادستان کل ویلیام Barr به دنبال مقصر antifa به صورت پراکنده خشونت و شورش در حال انجام سیاه و سفید زندگی مسائل شد. با شواهد کمی تهمت و حتی تهدید به برچسب antifa یک آمورف جناح چپ جنبش مخالف فاشیسم به عنوان یک داخلی سازمان تروریستی است.

اما رئیس جمهور استراتژی سنجاق سرزنش در antifa در سریع و گسترده brushstrokes است فروختن نه تنها با قانون اساسی موانع و متضاد شواهد و مدارک بر روی زمین بلکه توسط یک جدی گزارش از خود مقامات اطلاعاتی که به صورت کاملا نونما رویکرد به افراط گرایی داخلی. این تجزیه و تحلیل از ملی مبارزه با تروریسم در مرکز آن شده است که قبلا گزارش شده ارائه می دهد یک غیر منتظره انتقاد از نظر شکاف ها و نقاط ضعف در مبارزه با وطنی ترور و تهدید و این نشان می دهد که تمرکز باید بر روی فرد بازیگرانی که شکستن قانون به جای گرفتند.

این گزارش افزایش نگران کننده سوال در مورد دولت توانایی به سر عمده از حمله افراط گرایان در خانه. در شرایط کامل آن را به تصویر می کشد یک سیستم بیمار مجهز برای مقابله با افزایش تهدید افراط گرایان داخلی به دلیل متلاشی روش توسط سازمان های مختلف.

در این گزارش به تصویر می کشد یک سیستم بیمار مجهز برای مقابله با افزایش تهدید افراط گرایان داخلی به دلیل متلاشی روش توسط سازمان های مختلف.

این گزارش صراحت هشدار داد که “هیچ کل-از-دولت [تروریسم داخلی] تهدید تصویر.” مقامات فدرال نمی تواند حتی توافق بر آنچه به تماس های خشونت آمیز افراط گرایان در داخل ایالات متحده تلاش های خود را “به ندرت یکپارچه” و مبارزه با “قوی” تهدید شده است نه یک اولویت در برخی از آژانس گفت: این گزارش که خارج از رشد سطح بالا اجلاس مقامات دولتی و کارشناسان خارج از پاییز گذشته.

به عنوان یک نتیجه, مقامات امنیتی در حال مانع یک “فقدان تحلیلی و پژوهشی” و رسمی ارزیابی تهدید به قرعه کشی در کار خود از این گزارش گفت که شکاف اطلاعاتی ارزشمند “در نوبه خود تقویت عدم policymaker اولويت.”

شش صفحه از گزارش خلاصه takeaways کلیدی از یک بسیار غیر معمول دو روز کنفرانس داخلی تروریسم سازمان یافته در سپتامبر گذشته در خارج از واشنگتن دی سی توسط مرکز ملی مبارزه با تروریسم اف بی آی و وزارت امنیت داخلی. را گرد هم آورده است بیش از 120 کارشناسان در مورد این موضوع از جمله مقامات در سراسر دولت فدرال و همچنین ماموران اجرای قانون محلی دانشگاهیان و بخش خصوصی تحلیلگران.

یوسف مگوایر بود که پس از آن اقدام مدیر اطلاعات ملی صحبت به گروه خود و تلقی رویداد “فراخوانی برای اقدام” برای مقابله با رشد داخلی ترور تهدید با توجه به گزارش.

دفتر مدیر اطلاعات ملی حاضر به اظهار نظر در این گزارش یک سخنگوی کاهش یافته است به آنچه مراحل مقامات اطلاعاتی گرفته بود در پاسخ به این یافته ها. گزارش از مرکز مبارزه با تروریسم است که بخشی از DNI دفتر به تاریخ ژانویه این سال و آنلاین ارسال شده توسط دفتر مارس.

تعدادی از کارشناسان خارجی دعوت به شرکت در این کنفرانس گفت که دولت اذعان کاستی در شناسایی افراط گرایان داخلی یک گام مهم توسط دولت است که نشان داده بود علاقه کمی مشکل است. اما گردش مالی و جنجال و هیاهو در میان مغلوب ساختن پیشی جستن هوش مشاوران آن را معلوم نیست چه تغییراتی در صورت وجود ممکن است به عنوان یک نتیجه یافته است.

“این درست وجود ندارد و تمام-از-دولت رویکرد است که نیاز به تغییر” سابق وزارت دادگستری رسمی مریم McCord که به یک ارائه در فقط دعوت کنفرانس در مصاحبه ای گفت:. “اگر شما در حال رفتن به گرفتن جدی در مورد خنثی کردن تروریسم داخلی توطئه های, شما در حال رفتن به مجبور به استفاده از ابزارهای بیشتر از ما انجام دهد.”

یافته آمده است که مقامات اطلاعاتی شده اند دست و پنجه نرم نه تنها با راست خشونت متصل به جاری Black Lives Matter تظاهرات بلکه با پیام های متناقض از مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بالا مشاوران در مورد منبع واقعی از خشونت است.

پس از اعتراضات آغاز شد, مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به سرزنش بازیگران در antifa و آنچه که او به نام “بسیاری از رادیکال چپ مردم بد” برای گاه به گاه انفجار خشونت در طی چه شده است تا حد زیادی مسالمت آمیز تظاهرات. فراتر از تهدید به تعیین antifa به عنوان یک سازمان تروریستی — یک حرکت اساسی محققان می گویند به احتمال زیاد غیر قانونی بود — او رفت تا آنجا که به سوخت بی پایه و اساس تئوری توطئه در مورد یک 75 ساله بوفالو, نیویورک, تظاهرات به شدت صدمه دیده توسط پلیس, متهم مجروح مرد بودن پنهان “antifa provocateur.”

رودی جولیانی رئیس جمهور مشاوره خصوصی و شخصی مشاور سرزنش “antifa, سیاه زندگی ماده کمونیست ها و متحدان آنها” برای قسمت از خشونت و تخریب در سراسر کشور در ظاهر در هفته گذشته در رادیو فردا.

رودی جولیانی سرزنش “antifa, سیاه زندگی ماده کمونیست ها و متحدان آنها” برای قسمت از خشونت و تخریب در سراسر کشور است.

Barr در ضمن اعلام شده در آغاز این تظاهرات که “خشونت تحریک و انجام شده توسط antifa و دیگر گروه های مشابه در ارتباط با شورش داخلی تروریسم خواهد شد و بر این اساس درمان.” او روز جمعه اعلام کرد که او ایجاد فدرال, نیروی کار برای مقابله با “ضد دولت افراط گرایان درگیر غیرقابل دفاع اعمال خشونت آمیز طراحی شده برای تضعیف نظم عمومی است.” او دوباره با اشاره انگشت در antifa, اما در این زمان او همچنین نام یک گروه نئونازی: حامیان به اصطلاح Boogaloo جنبش یک گروه افراطی است که پیش بینی آینده “جنگ داخلی.”

FILE - In this May 2, 2020, file photo, people, including those with the boogaloo movement, demonstrate against business closures due to concern about COVID-19, at the State House in Concord, N.H. It's a fringe movement with roots in a online meme culture steeped in irony and dark humor. But experts warn that the anti-government boogaloo movement has attracted a dangerous element of far-right extremists. (AP Photo/Michael Dwyer, File)

مردم از جمله کسانی که با “Boogaloo” جنبش نشان دادن در برابر تعطیلی کسب و کار با توجه به نگرانی در مورد Covid-19 در خانه دولت در کنکورد, N. H., on May 2, 2020.

عکس: مایکل Dwyer/AP

اما شواهد کمی وجود دارد تا از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا می کند که antifa رانندگی خشونت است. به جای اجرای قانون مقامات در زمین نقطه به طور عمده به راست گروه — اصولا “Boogaloo پسران” — برای تحریک خشونت و شورش.

در اوکلند مقامات متهم فعال-وظیفه نیروی هوایی گروهبان که خودش را اعلام Boogaloo از ambushing دو فدرال ماموران امنیتی در نزدیکی اعتراض به کشته شدن یک و زخمی شدن دیگر. و در لاس وگاس سه تراز وسط قرار دارد با همان سفید گروه افراطی — همه آنها نظامی سربازان — دستگیر شده بودند در اعتراض به اتهام توطئه برای منفجر کردن کوکتل مولوتف و استوک خشونت در میان جمعیت معترضان.

حتی قبل از سیاه زندگی مسائل تظاهرات یک رشته از حملات مرگبار علیه اقلیت سفید supremacists — از جمله داد و بیداد ماه اوت گذشته در وال مارت در شهر ال پاسو در تگزاس که 22 نفر کشته شدند که اکثر آنها Latinos — باعث شده بود اف بی آی و وزارت امنیت داخلی برای بالا بردن تهدید ناشی از افراط گرایان داخلی. سازمان ها قرار داده و آنها را در رقابت با خارجی مبتنی بر گروه های تروریستی مانند دولت اسلامی و دیگر افراط گرایان اسلامی شده اند که در غالب تمرکز از مقامات مبارزه با تروریسم پس از حملات 11 سپتامبر.

یکی از نگران کننده ترین دور-سمت راست قطعه ظهور فقط در هفته گذشته و مانند چندین زودتر قسمت آن درگیر یک سرباز آمریکایی.

دادستان فدرال گفت که 22 ساله ارتش خصوصی از کنتاکی به نام اتان sd times تراز خود را با خشونت نئو نازی ها و ارسال همراه حساس نظامی اطلاعات در مورد استقرار برنامه به منظور تسهیل در حمله به واحد خود را در ترکیه. در چت خصوصی پیام ملتزر گفت: اعضای گروه نئو نازی ها به عنوان شناخته شده “RapeWaffen بخش” یا “منظور از نه زاویه” که او می خواست به تحمیل توده تلفات و شروع به “یک جنگ جدید” حتی اگر آن را به معنای خود او ممکن است کشته شود با توجه به کیفرخواست خود را. مقامات گفت که sd times اعتراف کرد پس از دستگیری در ماه گذشته و “اعلام شده خود را به عنوان یک خائن در مقابل ایالات متحده که انجام شد به مثابه خیانت است.”

محققان با اف بی آی و ارتش را به نظر می رسد تا به حال یک منبع محرمانه درون نئو نازی ها به گروه آنها استفاده می شود برای پیدا کردن در مورد این طرح به عنوان آن بود که از تخم در آمده, با توجه به یک unsealed استشهاد در مورد.

اما گسترده یافته از مرکز ملی مبارزه با تروریسم گزارش نشان می دهد که مقامات سمت چپ می تواند در تاریکی در مورد دیگر افراطی توطئه — و قادر به آنها را — بدون تغییرات گسترده ای به سیستم.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را نشان داده است کمی تمایل به پس از افراط گرایان داخلی و حتی قبل از اخیر ناآرامی های نژادی. در یکی از بدنام ترین اعلامیه او گفت: وجود دارد “بسیار خوب مردم در هر دو طرف” در خشونت نئو نازی ها تظاهرات در سال 2017 در Charlottesville, Virginia, و پس از سال گذشته قتل عام 49 مسلمانان در نیوزیلند در مساجد و او رد این پیشنهاد که ملی گرایان بودند رو به رشد تهدید جهانی توصیف آنها به جای آن به عنوان “یک گروه کوچک از مردم است که باید بسیار جدی مشکلات است.” در همان زمان دولت او سوخته بودجه برای اوباما-دوران برنامه به نام مقابله با افراط گرایی خشونت آمیز به معنای به سر کردن افراط گرایی آمریکایی است.

آخرین اتهامات علیه تهمت از دامن زدن تنش های نژادی آمد این آخر هفته هنگامی که او را بازتوییت کرد یک ویدیو از فلوریدا است که شامل یک حامی فریاد “قدرت سفید!” در تظاهرات. رئیس جمهور بعد در زمان پایین پست.

با توجه به دولت رکورد “بسیاری از ما غافلگیر شد که این کنفرانس برگزار شد در وهله اول — آن رسیده و گفت:” برایان لوین اجرا می شود که این مرکز برای مطالعه نفرت و افراط گرایی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سن برناردینو و کمک کرد منجر به یک بحث در این رویداد است. “وجود دارد یک پیام از بالا گفت:” من آن را دریافت کنید.'”

اما این پیام در حال حاضر تبدیل به مبهم لوین و دیگر شرکت کنندگان گفت: پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اخراج هر دو مگوایر اقدام رئیس اطلاعات و اهل Travers سرپرست مرکز مبارزه با تروریسم در عرض چند هفته از یکدیگر در اوایل این سال است. تهمت بود گزارش خشمگین با مگوایر — و سوال وفاداری خود را — اجازه می دهد یک دستیار به یک طبقه بندی کنگره جلسه در مورد دخالت روسیه در سال 2020 انتخابات.

داریل جانسون سابق تحلیلگر ارشد در راست افراطی گری در DHS گفت: در یک مصاحبه با او خوش و پس از در نظر گرفتن بخشی در این کنفرانس که مقامات فدرال مشخص شد به منظور توسعه یک رویکرد دقیق تر به تروریسم داخلی. اما با اخیر دگرگونی در میان مقامات اطلاعاتی “ما را به یک مربع نخ ریسی چرخ ما,” او گفت:.

جانسون که در حال حاضر اجرا می شود خود را تهدید-تجزیه و تحلیل شرکت نویسنده گزارش در DHS در سال 2009 در افزایش تهدید از جناح راست افراطی گری اما دولت اوباما آن را پس گرفت, پس از واکنش شدید از جمهوریخواهان. او همچنین درگیر در DHS داخلی و تلاش برای توسعه مشترک “واژگان” برای توصیف سیاسی افراطیون و ایدئولوژی خود, اما بیش از حد بود scuttled.

جانسون گفت: روشن است به او که مقامات اطلاعاتی امروز هنوز هم گم شده جامع و داده های ارزشمند در خشونت آمیز افراط گرایان حتی به عنوان تهدید افزایش یافته است. “بنابراین اگر شما در حال جمع آوری اطلاعات” او پرسید: “چگونه می تواند شما را از هر نوع تجزیه و تحلیل از آنچه در خطر است؟”

“هنگامی که شما افزایش اختیارات سازمان های فدرال می تواند بومرنگ به عقب و ضربه فعالان و گروه های به حاشیه رانده شده و آن را ضربه نیست هدف در نظر گرفته شده.”

درگیری های حقوقی مانع تلاش ،

برای دهه دادستان فدرال را معمولا با تروریسم قوانین در کتاب را به اتهام خشونت افراط گرایان در ایالات متحده متصل به اسلامی یا خارجی ترور سازمان, اما آنها اعمال تروریسم برچسب بسیار کمتر از اغلب وقتی که می آید به حملات داخلی مربوط جوان, سفید, آمریکا, متولد, مردان به جای مسلمانان خاورمیانه, میراث.

هوش گزارش اشاره به دو درمان کرد و گفت که دولت معیار برای عموم برچسب حملات را به عنوان “تروریسم داخلی” است “مات و متناقض است.” آن گفت که “دولت ایالات متحده نیاز به پیدا کردن یک راه برای افزایش اعتماد عمومی بودن و شفاف با مردم در مورد چگونگی [تروریسم داخلی] تعاریف مشتق شده تعریف شده و مورد استفاده قرار گیرد.”

“فیوژن” مراکز در هر کشور در حال حاضر را با هم محلی و مقامات دولت فدرال برای شناسایی ایمنی عمومی و تروریسم تهدید. اما این نوع از تلاش های تعاونی باقی می ماند شکسته با همکاران شاغل در “cross-اهداف” این گزارش گفت: و آن را تشویق مقامات فدرال برای همکاری نزدیک تر با سازمان های اجرای قانون محلی در سراسر کشور و خصوصی با شرکت های فن آوری که “در حال ظهور به عنوان غالب حامی مالی از تحقیقات در مورد خشونت افراط گرایی است.” یک منبع باز ابزار است که مقامات برجسته بود شناسایی مناطق با “بزرگترین مقدار از اینترنت جستجوهای مرتبط با white برتری.”

چنین تاکتیک های حمل خطرات قانونی چون آزادی بیان و حقوق و آزادی های مدنی پادمان. برای مثال تعیین یک گروه در داخل ایالات متحده به عنوان یک “تروریسم داخلی” سازمان — به عنوان تهمت و تهدید به انجام این کار با antifa — “می تواند به عنوان دولت نفس بیش از حد و/یا خلاف قانون اساسی می باشد”.

اف بی آی در خصوص سابقه طولانی در معرض اذیت و آزار و جاسوسی بر روی مخالفان سیاسی و فعالان تحت پوشش امنیت ملی بیشترین شدت در برابر رهبر جنبش حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور در سال 1960 تحت آن مدیر J. Edgar Hoover.

برخی از مقامات در کنفرانس استدلال برای تلاش برای گسترش قوانین فعلی به حک کردن یک جدید قانون جنایی خاص به تروریسم داخلی, آوردن بیشتر اختیارات قانونی با آن است. اما هایدی Beirich یک دیرین متخصص داخلی افراط گرایی استدلال در این نشست که در حالی که مقامات فدرال و باید با تمرکز بیشتر منابع در خشونت آمیز سفید supremacists جدید داخلی ترور قوانین غیر ضروری هستند و می تواند پایمال آزادی های مدنی.

“هنگامی که شما افزایش اختیارات سازمان های فدرال می تواند بومرنگ به عقب و ضربه فعالان و گروه های به حاشیه رانده شده و این آمار نیست در نظر گرفته شده و هدف” Beirich که به تازگی تاسیس یک گروه مدافع به نام پروژه جهانی در برابر نفرت و افراط گرایی در مصاحبه ای گفت:.

Beirich گفت: این ضعف است که مقامات فدرال اذعان کرد در مورد افراط گرایان داخلی می توانست “یک نقطه عطف” اما او در حال حاضر نگران است که آنها به هیچ چیز به دلیل عدم سیاسی خواهد شد.

“تهدید همچنان ادامه دارد و ما همچنان با blinders در” Beirich گفت. “بعد از حمله دسته جمعی است که تقریبا مطمئن و وجود خواهد داشت هیچ کس را دیدم که آن را در حال آمدن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>