بی شرم پیشنهاد: اجازه دهید عراق, رای گیری در انتخابات آمریکا

این قطعه نظر در قالب یک مستهجن پیشنهاد. لطفا اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر می کنم این ایده با ترک نظر زیر.

این طرح بی پروا از شروع. با استناد نادرست هوش, رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و دیک چنی معاون رئیس جمهور توجیه ایالات متحده در حمله به عراق با این ادعا که دیکتاتور سابق صدام حسین بود سلاح های کشتار جمعی است.

او این کار را نکرد. و همانطور که پیش بینی حمله عراق در هم شکسته اجتماعی پارچه. سریع به جلو به سه ماه پیش زمانی که تظاهرات مردمی فوران در سراسر بغداد و شیعه سرزمین. از آن زمان به بعد بیش از 500 نفر از معترضان کشته شده اند توسط عراق طرف مقابل باید اسپانسر شده از طرف ایران. اما تا آنجا که قیام مخالف ایران هژمونی معترضان نیز با هدف قرار دادن فاسد نظم سیاسی بود که در طلیعه توسط آمریکا اشغال.

عراقی ها البته هرگز دعوت نیروهای ایالات متحده در خاک خود و در عین حال آنها همچنان به رنج می برند عواقب اشغال. پس از آن زمان عراقی ها تا به حال یک صدای آمریکا در امور. بهتر است آنها سزاوار می گویند در آینده ایالات متحده در انتخابات است. و اجازه دهید واقعی: آن حداقل واشنگتن می تواند انجام دهد.

پس از همه گیری ساخته شده وجود دارد و مسلما تاثیر عراقی ها و مردم در سراسر خاورمیانه — بیش از آنها تاثیر بسیاری از شهروندان آمریکایی است. و عراق وعده داده شده بود یک دموکراسی است. پس از این کشور در آینده مشخص خواهد شد به همان اندازه در واشنگتن در بغداد و امریکا باید اجازه عراقی رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری اگر آن را جدی در مورد آن وعده داده است.

Displaced Iraqis returning their hometown, Mosul

فقط تصور کنید آنچه در آن به معنی برای عراق اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دور دوم. خود را حداکثر فشار مبارزات انتخاباتی در ایران می تواند در قرعه کشی دو کشور به جنگ. و عراق, کارشناسان هشدار می دهند, می شود متقابل انتخاب برای نبرد کردن تفاوت های خود را.

در ضمن هر پیشرو دموکرات نامزد ریاست جمهوری پاکستان انتخاب بازگشت به ایران در صورت انتخاب شدن. و این رویکرد را د-تشدید ایالات متحده آمریکا و ایران تنش ها در عراق, اما آن را نیز ممکن است جسور تهران پروکسی برای تضعیف آرمان های دموکراتیک در سراسر منطقه است. نادیده گرفته حقیقت این است که رئیس جمهور سابق باراک اوباما به ایران آمد و در هزینه اجازه می دهد که قتل عام در سوریه است. یک معامله جدید می تواند در هزینه از عراق است.

هر کس که منجر به ایالات متحده نیز می تواند آسیب عراقی از طریق عملیات ضد تروریستی. فقط جنگ با داعش که به کشته شدن بیش از 3000 عراق غیرنظامیان با توجه به غیر انتفاعی Airwars. که تعداد مرگ بود شش برابر بیشتر از تعداد عموم ذکر شده توسط ایالات متحده و ائتلاف در طول اوباما تصدی. عراقیها ممکن است بخواهید به نگه داشتن برخی از نامزدهای پاسخگو و فشار دیگران به نظر انسان هزینه آمریکا عملیات نظامی است.

برخی از عراقی ها ممکن است که از ترس حاکمیت از ملت خود خواهد بود به خطر بیافتد اگر آنها شریک شدن در ایالات متحده در انتخابات است. اما حقیقت تلخ این است که عراق را حاکمیت شده است یک اسطوره از سال 2003. به همان اندازه آمریکایی ها ممکن است مضطرب در مورد اجازه دادن به عراق برای رای دادن. حتی ممکن است بعضی استدلال می کنند که Puerto Rico — ایالات متحده خاک — باید که درست قبل از عراق است.

واقعیت این است که هر دو مشروع ادعا می کنند. و با فرض عراقی در هیئت مدیره هستند — آنها می تواند برگزاری یک همه پرسی بیش از آن — سازماندهی صندوق های رای در سراسر کشور خواهد بود پیچیده اما غیر ممکن نیست.

مطمئن شوید که وجود دارد مشکل واضح از امکان تقلب در آرا. در سال 2018 عراق, تلاش برای حفاظت از یکپارچگی آن انتخابات با استفاده از دستگاه رای گیری الکترونیکی. عراق مستقل بالا در انتخابات IHEC) گفت: سیستم الکترونیکی غیر ممکن بود برای هک اما اتهامات گسترده رای دهندگان بی نظمی ظاهر با این وجود. این IHEC رد تمام اتهامات تقلب در عین حال یک کابینه تحقیقات کشف شواهد محکم است که لازم است یک دستی بازشماری. این تحقیقات به این نتیجه رسیدند که برخی از IHEC مقامات با دستکاری ماشین آلات و بینی رشوه به دکل انتخابات است. مسئله بزرگتر این است که IHEC — که تاسیس شد به عنوان یک نهاد مستقل — که عمدتا از اعضای آن انتخاب شده توسط بزرگترین احزاب سیاسی. این نشان میدهد که IHEC نیست دقیقا بی طرف.

با وجود IHEC را پر از لکه رکورد بزرگترین احزاب سیاسی هنوز هم حاضر به دعوت از یک خارجی موسسه به رعایت و کمک به انتخابات آماده سازی.

“مانیتور در حال حاضر در اوایل انتخابات” به یاد می آورد Nazil Tarzi, یک عراق تحلیلگر و مشاور مستقل. “و تا آنجا که به مردم مربوط می شود آنها تعجب که چرا یک بازیگر مانند U. N. نمی تواند نظارت بر روند انتخابات دوباره؟”

تصور کنید یک سناریو که در آن عراقی ها را شامل می شوند در آینده آمریکا خواهد نیاز به تضمین شفافیت. و با صداقت از انتخابات در ایالات متحده در خط وجود دارد که مطمئنا مقامات ایالات متحده و بی طرف خارجی بازیگران نظارت بر IHEC و آماده سازی خود را با دقت. عراق و احزاب سیاسی و همچنین ممکن است کمتر از یک انگیزه برای ارعاب معترضان پس از قدرت و نفوذ خود را در عراق نمی تواند به طور مستقیم متاثر از نتیجه.

در هر صورت واشنگتن را مجبور به درخواست U. N. کمک به اطمینان حاصل شود که مستقل نیروی امنیتی در دسترس است برای محافظت از صندوق های رای و نظارت بر هر گونه تلاش برای اجبار رای دهندگان. سربازان ایالات متحده نباید گارد صندوق های رای به عنوان انجام این کار می تواند باعث خاطراتی از دوران اشغال و ایجاد مراکز رای دهی در یک هدف است.

نکته این است که عراقی ها شایسته پاسخ از مغلوب ساختن پیشی جستن و هر کس او را طول می کشد در سال 2020 است. و عراقی ها باید قادر به پاسخ به عقب با یک رای. شاید تنها پس از آن ممکن است ایالات متحده در سیاست خارجی تغییر برای بهتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>