مهاجران در بخش خصوصی اجرا یخ بازداشتگاه انداخته بودند از صندلی چرخدار زمانی که از آنها خواسته برای کمک های پزشکی

روبرتو بلانکو-Gonzalez شروع به احساس بیمار در اوایل ماه آوریل. پوست او گرم به لمس او از حس خود را از طعم و مزه و او آغوشش استفراق کند همچنان کودکش به طور مستمر قادر به نگه داشتن هر گونه مواد غذایی پایین. بلانکو وحشت زده شد. او برگزار شده بود در بازداشتگاه استوارت خصوصی اجرا ایالات متحده مهاجرت و گمرک زندان در روستایی در گرجستان برای بیش از یک ماه است.

ممکن بود او تا به حال پایین آمدن با کروناویروس و اگر او تا به حال آن همه اما تضمین شده است که سپاه پاسداران در یخ بازداشتگاه اداره خصوصی زندان شرکت CoreCivic خواهد جای او را در سلول انفرادی.

پس از دو هفته از ارسال درخواست برای توجه پزشکی است که رفت و نادیده گرفته بلانکو صحنه یک اعتراض نشسته در یک جدول در واحد خود و امتناع به دنبال نگهبانان’ دستور به بازگشت به سلول خود. او گفت: یک نگهبان به نزد او رفته و به او گفت که او باید یا بازگشت به سلول خود “یا برو بمیر با بیمار آنهایی که در سوراخ.”

گارد نوشت بلانکو برای “امتناع از اطاعت کارکنان” با توجه به رشته اسناد و مدارک ارائه شده به رهگیری. هنوز اعتراض خود را با موفقیت انجام شد: او گرفته شد به استوارت درمانگاه و با توجه به قرص برای درد معده خود را.

زمانی که چهار نفر از نگهبانان آمد و او را از این درمانگاه حدود 30 دقیقه بعد آنها به او گفت که او می خواهم برای رفتن به سلول انفرادی — نه به این دلیل که او بیمار بود اما به عنوان مجازات برای داشتن اعتراض کردند. بلانکو خودداری کرد. با توجه به سوابق انضباطی, “زور استفاده امن از بازداشت شدگان پس از او به اتهام تلاش برای شکستن دور از emergency response team.” اما بلانکو حساب رنگ تر گرافیک عکس.

“آنها از من برداشت آنها مرا در آغوش گرفت و آنها ناودان من به زمین” بلانکو گفت. سر او ضربه کف و یک گارد فشرده پای خود را بر روی آن. تاثیر خود را سر کوبیدن طبقه آسیب دیده بلانکو چشم راست.

بیش از دو ماه پس از حادثه بلانکو گفت: او هنوز هم یک لخته خون در چشم و چشم انداز خود را هنوز هم تار. اگر چه مقامات به او گفت که او را به دیدن یک متخصص چشم قبل از اخراج او را دیدم هرگز ، بلانکو تشخیص داده شد با Covid-19 در بدو ورود در ال سالوادور در اواخر ماه مه.

بلانکو یکی از سه پزشکی آسیب پذیر مهاجران برگزار استوارت که می گویند آنها موضوع را به نیروی بیش از حد توسط سپاه پاسداران در میان coronavirus بیماری همه گیر. هر سه حادثه به دنبال یک الگوی: پس از بازداشت شدگان خواستار توجه پزشکی نگهبانان انداخت و آنها را به طبقه. دو نفر از مهاجران بود با استفاده از صندلی چرخدار در آن زمان و نگهبانان پرتاب آنها را از صندلی با این وجود.

“هنگامی که مهاجران با استفاده از صدای خود را به حمایت از خود آنها همیشه در حال ملاقات با تهدید و استفاده از زور” گفت: Priyanka Bhatt کارکنان وکیل با سازمان حمایت پروژه جنوب است که وقایع سال از مشکلات در استوارت.

به عنوان رهگیری که قبلا گزارش شد در ماه آوریل یک SWAT-مانند واحد CoreCivic افسران دو بار اسپری فلفل مهاجران و فلفل-توپ مهمات در پاسخ به اعتراضات به شرایط بهتر. یخ کرده 116 موارد Covid-19 در میان افراد زندانی در استوارت و یکی استوارت از بازداشت شدگان در اثر این بیماری است.

در یک بیانیه CoreCivic سخنگوی Ryan Gustin گفت: زندان شرکت “متعهد به ارائه با کیفیت بالا و بهداشتی برای تمام کسانی که سپرده به مراقبت از ما در بازداشتگاه استوارت” اما کاهش یافته است به نظر هر خاص و اتهامات با استناد به حریم خصوصی قوانین و مقررات. “با این ادعا که بازداشت شدگان مجبور به صبر کردن برای دریافت مراقبت های پزشکی است که آشکارا نادرست” Gustin گفت. یخ سخنگو گفت: “همه افراد در یخ بازداشت دریافت مناسب پزشکی و درمان” و اضافه کرد “ما به طور کلی می تواند مورد بحث خاص پزشکی و درمان هر فرد در بازداشت وجود ندارد و رضایت خود را.”

میگوئل به تازگی اخراج السالوادور مهاجر وارد استوارت در اوایل سال جاری از دیگر گرجستان بازداشتگاه در حال حاضر در بد شکل است. “[بیمار] نیاز هنگام فتق شکمی تعمیر فوری” می خواند نوامبر پزشک ارزیابی که میگوئل مشترک با رهگیری. “[بیمار] است که با داشتن درد …. تلاش دوباره برای گرفتن تایید از یخ است.” (میگوئل است که نام مستعار او خواسته ناشناس باقی می ماند برای محافظت از او را از آزار و اذیت در السالوادور.)

پس از حداقل دو درخواست های یخ و در نهایت تصویب میگوئل برای عمل جراحی و او این عملیات در ماه مارس است. اما مدت کوتاهی پس از آن درد و بازگشت آن به نظر می رسید چیزی را اشتباه رفته بود در حین عمل جراحی است. به جای درمان میگوئل دوباره یخ تصمیم به اخراج او.

در آوریل 8, بازداشت کارکنان گفت: میگوئل برای آماده سازی برای اخراج خود را پرواز. “سه نفر از نگهبانان آمد و به طرز وحشیانه ای سعی کردم به زور من را به یک صندلی چرخدار,” او گفت: رهگیری. “من نگه داشته و فریاد که من در درد. من تقریبا کاهش یافت و از روی صندلی چرخدار به دلیل من نمی توانستم حتی نشستن; من تا به حال دروغ مسطح است.”

“من نگه داشته و فریاد که من در درد. من تقریبا کاهش یافت و از روی صندلی چرخدار به خاطر من حتی نمی تواند بنشیند.”

این زمانی است که میگوئل می گوید یک گارد او را برداشت یقه “عملا خفه من,” او به یاد می آورد و او را به سقوط به زمین است. “من به آنها گفتم” شما در حال صدمه زدن به من, شما در حال صدمه زدن به من. شما نمی توانید صبر کنید ؟ فقط اخراج من یک روز دیگر” او گفت:. نگهبانان برداشت بازوها و پاهای خود را و او را برد.

حتی قبل از coronavirus ساخته شده راه خود را به گرجستان مهاجران و طرفداران با انتقاد از شرایط استوارت یکی از بزرگترین یخ امکانات در کشور است. چهار استوارت بازداشت شدگان درگذشت بین 2016 و 2019, دو خودکشی پس از گذراندن دوره های طولانی در سلول انفرادی ،

یخ قبلا گفته است که به دنبال اخیر استفاده از نیروی حوادث. یخ را از مسئولیت حرفه ای تحقیقات پس از حوادث که در آن تادیبی کارکنان با استفاده از اسپری فلفل و فلفل-توپ مهمات را بر عهده گرفت.

پس از هر دو حوادث رهگیری و حمایت ائتلاف گرجستان بازداشت تماشای یافت رسانه های اجتماعی پست های که در آن اعضای یک واحد ویژه از CoreCivic سپاه پاسداران — به نام مرتب سازی بر اساس برای عملیات ویژه Response Team — شوخی در مورد استفاده از زور. در یکی از پست مرتب کردن بر اساس افسر شوخی که بازداشت شدگان آنقدر گرسنه بودند “خوردن که اسپری.” به عنوان یک نتیجه از رهگیری گزارش چهار کارکنان از کار اخراج شدند از تسهیلات و چهار نفر دیگر باقی می ماند در مرخصی اداری به عنوان یخ همچنان تحقیقات خود را. در حالی که شهادت در برابر کنگره در اوایل این ماه CoreCivic مدیر عامل شرکت دامون Hininger انکار کرد که اسپری فلفل استفاده شد در امکانات این شرکت در. او بعدها پس گرفت بیانیه خود ادعا کرده است که او به اشتباه به سوال اما ذکر تنها یک نمونه در نیومکزیکو.

یکی از Facebook پست از مارس توصیف یک مرد در یک صندلی چرخدار ضربه فلفل-توپ مهمات. او “احساس آنها را mfs” افسر نوشت. “او خود را برداشت ،

که بازداشت شدگان شد هیو Tinarwo a 33-year-old مهاجر از زیمبابوه که برگزار شده است در استوارت پس از اکتبر گذشته. با توجه به دادگاه براده نگهبانان او را به ضرب گلوله در بیش از 60 بار با فلفل-توپ مهمات. دیگر سوابق دادگاه می گویند او ادرار خون پس از حادثه.

کمتر از دو ماه بعد اصلاح افسران در Stewart انداخت و او را به زمین دوخته و او را پس از او در اعتراض به بیشتر های پزشکی توجه بیشتر زخمی خود را به عقب.

“من به طور مداوم ترس برای من زندگی در اینجا” Tinarwo گفت: رهگیری از داخل بازداشتگاه.

Tinarwo دارای سابقه مشکلات پزشکی قبل از ورود به استوارت — قبلا پاره دیسک ستون فقرات فلج پاها و فشار خون بالا و قلب بزرگ. او خود را از دست داده توانایی راه رفتن پس از عمل جراحی قبل از ورود به یخ بازداشت است و با استفاده از یک صندلی چرخدار. پس از اسپری فلفل حادثه در ماه آوریل او به تازگی مبتلا به فتق دیسک است.

در ژوئن 18, به دلیل درد ناشی از فتق دیسک Tinarwo درخواست توجه پزشکی اما رد شد. سرخوردگی او ساخته شده یک نظر بدبینانه به کارکنان.

سه نفر از نگهبانان وارد به او را به خودکشی دیده بان. در Stewart, این بدان معناست که سلول انفرادی.

“من گفتم:” آیا من باید بگویم که من قصد کشتن خودم را برای دریافت مراقبت های پزشکی در اطراف اینجا؟” Tinarwo به یاد می آورد. افسران نورد او را به واحد پزشکی که در آن یک پرستار بررسی فشار خون خود و سپس فرستاده او را به اتاق انتظار.

به دلیل اظهار نظر در مورد کشتن خود را که او گفته بود جالب اینجاست که سه نفر از نگهبانان وارد به او را به خودکشی دیده بان. در Stewart, این بدان معناست که سلول انفرادی.

Tinarwo مقاومت است. با توجه به Tinarwo او برگزار شد و محکم به صندلی چرخدار بنابراین یک گارد سعی تلنگر او را در حالی که دیگری سعی در کشیدن او را از اتاق انتظار.

“پاهای من قرار بود یکی از راه های, بدن من بود رفتن راه دیگر و شروع کردم به فریاد ‘پشت من! پشت من! پشت من!” Tinarwo گفت.

به زمین پرتاب Tinarwo برداشت بر روی صندلی به طوری که نگهبانان نمی تواند کاف او. یکی از افسران فشرده سر خود را بر روی زمین با فشار دادن بر روی گردن خود را. آنها دست به دستبند Tinarwo با کافهای خاراندن بازوی خود را به او گفت و او را به سلول انفرادی خودکشی دیده بان برای برخی از روز.

“[بازگشت من است] بسیار بدتر در حال حاضر” Tinarwo گفت. درد خیلی بد است که او به درخواست دیگران به فشار خود را بر روی صندلی چرخدار: “هر وقت من فشار خودم احساس می کنم دیسک مانند آن را پاره.”

Tinarwo است که شاکی در دادخواست توسط مرکز قانون فقر جنوب و آمریکایی های آسیایی تبار پیشبرد عدالت خواستار انتشار پزشکی آسیب پذیر مهاجران بازداشت شده در استوارت.

“این یک شکست بازداشتگاه استوارت” گفت: ارین Argueta یک قانون فقر جنوب مرکز وکیل است که نشان دهنده مهاجران بازداشت شده در استوارت. Argueta گفت: بازداشت کارکنان مرکز را ندارد درخواست برای مراقبت های پزشکی به طور جدی به اندازه کافی: “برای پاسخ به آن با خشونت بسیار غمگین و اشتباه و ترسناک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de