ایلینوی استفاده می شود نزدیک به 50 امکانات برای سالمندان کم درآمد در شیکاگو به عنوان مکان های رای گیری در روز سه شنبه

به منظور به فشار رو به جلو با فرد در انتخابات روز سه شنبه محلی انتخابات در سراسر ایالت ایلینوی نقل مکان صدها نفر از مکان های رای گیری به دلیل نگرانی در مورد افشای خصوص جمعیت های آسیب پذیر به رمان coronavirus. دستورالعمل صادر شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) پیش از انتخابات به خصوص استارک.

“اگر شما یک فرد مسن تر در خانه بمانند و به دور از مردم دیگر” آخرین دستورالعمل به عنوان خوانده شده. “اگر شما یک فرد با جدی بیماری زمینهای است که می تواند شما را در معرض خطر (برای مثال یک بیماری است که باعث اختلال در ریه خود را و یا عملکرد قلب و یا تضعیف سیستم ایمنی بدن), اقامت خانه و به دور از سایر افراد است.”

گردهمایی بیش از 10 دلسرد شد برای همه. هنوز با وجود اقدامات دولت ادعا کرد که آن را به استان ها و شهرستانها شدند تکاپوی حرکت سنجی و مکان و زمان آخرین دقیقه. در شیکاگو نزدیک به 200 سایت منتقل شدند و باعث سردرگمی برای رای دهندگان. و نزدیک به 50 تسهیلات مسکن برای سالمندان کم درآمد مورد استفاده قرار گرفت به عنوان مکان های رای گیری با توجه به وب سایت از شیکاگو هیئت کمیسیون انتخابات.

جین آدامز ارشد حزبی که حامیان اجتماعی, اقتصادی و نژادی عدالت برای سالمندان را محکوم کرد این تصمیم است. در میان امکانات ارشد هنوز باز به عنوان رای گیری سایت شد 25 ارشد مسکن عمومی ساختمان مدیریت شیکاگو سازمان مسکن.

“تصمیم به برگزاری انتخابات در همه امروز یک خطر بهداشت عمومی برای همه” کلی Viselman این گروه را سازماندهی مدیر گفت: در روز سه شنبه. “این تصمیم خاص اجازه می دهد تا حوزه های رأی گیری به باز کردن در چا ارشد ساختمان قرار می دهد سالمندان کم درآمد در حال حاضر در حال جمعيت پرخطر در خطر حتی بیشتر. که بسیار مورد.”

این گروه همچنین خواستار جدید پروتکل اضطراری در شهرستان های ارشد ساختمان از جمله مواد غذایی و دارو تحویل به روز تمیز کردن رژیم و یا پرستاران آموزش دیده بهداشت و درمان کارگران در سایت.

میلیاردر لیبریا J. B. پریتزکر تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در آستانه اولیه. حتی به عنوان نزدیک اوهایو کالیفرنیا ، مایک DeWine استفاده اضطراری قدرت برای به تعویق انداختن رای گیری پریتزکر اصرار داشت آن را به جلو بروید. با 155 نمایندگان ایالت ایلینوی ششم-بزرگترین جایزه اصلی. روز رای گیری خارج سردرگمی و اضطراب به عنوان نظرسنجی کارگران شکایت از بحرانی کمبود نیروی انسانی و تمیز کردن وسایل و انتخاباتی گزارش کم خونی مشارکت مردم است.

دونالد بل استعفا داد و به عنوان یک انتخابات قاضی در روز دوشنبه. “ما باید برای مواجهه با این بحران عاطفی از انجام وظیفه ما و یا حفاظت از سلامت خود ما,” او گفت:.

بایدن برنده اعلام شد و با بیش از 909,000 رای به ساندرز 555,000. این مشخص نشده است که چگونه بسیاری از کسانی که رای اولیه و چگونه بسیاری از آنها بازیگران در فرد است. در شب بزرگترین ناراحت شورشیان ماری نیومن مقامش را از دست بدهد دیرین تشکر. دن Lipinski که خانواده برگزار شده بود کنگره صندلی برای نزدیک به سی سال است.

مشکلات برای رای دهندگان و نظرسنجی کارگران به خصوص حاد در شیکاگو که در آن برای اولین بار Covid-19 مرگ اعلام شد شنبه. مردمی گروه به نمایندگی از سالمندان در منطقه شیکاگو هشدار داد که این انتخابات تا به حال به خطر افتاده است سلامت افراد مسن که به نظر می رسد به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به طور جدی بیمار از ویروس.

به تاریخ ایلینوی تایید کرده است 160 coronavirus موارد بسیاری از آنها متمرکز در منطقه شیکاگو و یکی مرگ و میر ناشی از این بیماری است. روز دوشنبه پریتزکر کاهش یافته است به تعویق انداختن انتخابات گفت: در یک کنفرانس خبری گفت: “ما بر این باور آن را امن. ما قطعا مشورت کارشناسان و ما فکر می کنیم که انتخابات را فقط خوب است.” پریتزکر تایید بایدن ریاست جمهوری پیشنهاد همان روز.

سخنگوی شیکاگو هیئت کمیسیون انتخابات گفت: صبح روز سه شنبه که این شهرستان در انتخابات ریاست جمهوری افغانستان تا به حال بخش خصوصی خواست فرماندار به فرد در رای گیری. “این بود که یک گلوله برفی همه ما می بینیم که در پایین تپه” گفت: سخنگوی جیم آلن. یک سخنگوی پریتزکر به ضرب گلوله کشته است که این “یک دروغ است.”

چهار متحده است که مجموعه ای به رای دیروز در زمان سطوح مختلف از احتیاط برای محافظت از آسیب پذیر رای دهندگان از قرار گرفتن در معرض Covid-19. قبل از اوهایو فرماندار DeWine در زمان فوق العاده ای گام از محرومیت دولت در انتخابات به عنوان یک اضطراری برای بهداشت عمومی در دولت دستور داد که تمام مکان های رای گیری در خانه های پرستاری و ارشد امکانات مسکونی بود منتقل کرد.

هفته گذشته هیئت مدیره شیکاگو کمیسیون انتخابات تصمیم گرفتند به تمام شهر تعیین شده رای گیری مکان داخل خانه های سالمندان. تعدادی از بخش خصوصی مدیریت ارشد تسهیلات مسکن بعد از عقب نشینی به عنوان آرای اما CHA-مدیریت ارشد ساختمان نیست.

یک سخنگوی شیکاگو سازمان مسکن گفت: “محل رای گیری در نقاط تعیین شده توسط هیئت مدیره شیکاگو انتخابات و چا مطمئن بود انتخابات هیئت مدیره مقامات که هر احتیاط در مورد تمیز کردن خواهد بود در محل. چا دریافت کرده است و نه هر گونه شکایت در مورد حوزه های رأی گیری در خواص ما.”

در ضمن 50 رای گیری مکان لغو “آخرین لحظه” با توجه به انتخابات مقامات منجر به تقلا صبح روز سه شنبه. برخی از نظرسنجی کارگران گزارش شده نیاز به نوبه خود به دور رای دهندگان که به دلیل وارد رای گیری مواد بودند که هرگز تحویل داده است.

در مکان های دیگر ناظران را به توییتر برای بیان ترس در دو ساعت منتظر برای سالمندان و جمعیت در بیش از 150 نفربا وجود فرماندار تازگی صادر شده و ممنوعیت اجتماعات بزرگ.

این مشکلات شد مرکب از یک کمبود در انتخابات قضات نقش اغلب پر بازنشستگان و افراد مسن. به عنوان نمرات از قضات انتخابات کاهش یافته است که منجر به اولیه انتخابات شهر مقامات صادر شده درخواست روز دوشنبه برای ساکنان به ثبت نام برای کمک به افزایش پرداخت ارائه شده و waiving برخی از آموزش های مورد نیاز.

تام Durkin یک 81 ساله ساکن ارشد عمومی مسکن و ساختمان است که در خدمت به عنوان یک مکان سنجی امروز گفت که او رای دادند و اواسط روز با نسبتا کمی مشکل است. قضات انتخابات بودند با پوشیدن ماسک و جامعه در اتاق که در آن رای گیری صورت گرفت مسدود شده بود از منطقه مسکونی.

اما Durkin ابراز نگرانی از تاثیر این بیماری همه گیر را در ابتدایی فصل است. “من فکر می کنم کل انتخابات در حال تغییر توسط چه خبر است,” او گفت:. “مردم از من خواسته اند در طول چند روز گذشته شما تا کنون دیده می شود هر چیزی شبیه به این قبل از ؟ اما حتی در سن و سال من هیچ کس دیده است هر چیزی شبیه به این.”

دونالد بل ساکن تاون هال ارشد, آپارتمان, گفت که او به نام هیئت مدیره از انتخابات به استعفا به عنوان یک انتخابات قاضی روز دوشنبه از نگرانی های بهداشتی. من شده است یک انتخابات قاضی برای بیش از 30 سال,” او گفت:. “این یک سنگین تصمیم گیری است. مسئولیت در واقع برگزاری انتخابات کج به شدت به کسانی که در بالاترین خطر است. ما باید برای مواجهه با این بحران عاطفی از انجام وظیفه ما و یا حفاظت از سلامت خود ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de