ایلینوی بی سر و صدا معکوس آن ممنوعیت خطرناک جسمی محدودیت برای دانشجویان


این تحقیقات همکاری بین ProPublica ایلینوی و شیکاگو تریبون.

ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

پنج سال پیش زمانی که در ایلینوی مدارس سرپرست کارمن آیالا آموخته دانش آموزان بودند که بارها و بارها در بسته داخل اتاق های کوچک به تنهایی به عنوان مجازات و جسمی برگزار شد بر روی زمین, او گفت که او گریه کرد. او قول داد آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد.

اما دولت آمریکا با هیئت مدیره از مقامات آموزش مذاکره با یک کلید مقننه قانون کمیته به مدارس اجازه می دهد به استفاده از مستعد داری برای یک سال تحصیلی با هدف فاز از آن استفاده جولای 2021. تصمیم هفته گذشته پس از چند کوچک مدارس — از جمله یکی که هیئت مشورتی شامل قانونگذاران ایالتی نصب شده نامه نوشتن مبارزات و مستقیم تجدید نظر به رهبران دولت.

آموزش و پرورش دولت اعضای هیئت مدیره در حال حاضر آرام اورژانس بان که مانع کودکان از منزوی بودن خود را هر چند با جهت واضح تر در هنگام جدا وقفه می تواند و نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد و برای اولین بار دولت نظارت. هیئت مدیره تا به حال باقی مانده شرکت در اجازه می دهد نه رو به پایین و یا در معرض ابتلا کف محدودیت زیرا آنها بیش از حد خطرناک است.

prone
مستعد و یا رو به پایین, محدودیت begin مانند طاقباز محدودیت. کارکنان و سپس به نوبه خود دانش آموز بر روی خود را جلو و امن بازوها و پاهای خود را. کارگران گفت: برای جلوگیری از اعمال فشار بر دانش آموز است که می تواند مانع از تنفس. (Jemal R. Brinson/شیکاگو تریبون)

“جای تعجب است که ناگهان همه از یک گروه دیگری که می خواهد قرار دادن تمام است که بازخورد از شهروندان و تحقیقات خوب و اطلاعات خوبی نشان می دهد که امن نیست و یا سالم برای کودکان در کنار” گفت: Kevin Rubenstein, رئيس جمهور از ایلینوی داد از مدیران آموزش و پرورش ویژه.

اولیه تغییرات از جمله یک بیانیه توسط رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر که “جدا انزوا به پایان خواهد رسید در حال حاضر” در پاسخ به شیکاگو تریبون-Marketplace, ایلینوی, بررسی, “اتاق آرام” که مستند به سوء استفاده و استفاده بیش از حد از انزوا و محدودیت در ایلینوی مدارس.

کسانی که اقدامات اضطراری شد به پایان رسید در این ماه. دائم قوانین باید به تصویب کمیته مشترک در قوانین اداری که نظرات جدید و قوانین موجود پیشنهاد شده توسط سازمان های دولتی. این کمیته دو حزبی است تا از 12 قانونگذاران از جمله برخی از دولت قدرتمند ترین سیاستمداران است.

کمیته ملاقات روز سه شنبه در اسپرینگفیلد در میان coronavirus همه گیر در یک اتاق بسته است. صوتی جریان در کمیته وب سایت; جلسه به طول انجامید 12 دقیقه و هیچ بحث است.

قانون در حال بررسی در مجلس نمایندگان و سنا که جایگزین ISBE قوانین هنوز هم می تواند ممنوعیت مستعد خویشتن جدا شده و انزوا و دولت آموزش و پرورش مقامات گفتند که بررسی استفاده از مستعد خویشتن داری در طول سال آینده. آنها امید به از بین بردن آن پس از آن.

ISBE سخنگوی جکی ماتیوز تایید کرد که این تصمیم به اجازه مستعد خویشتن آمد پس از برخی از مدارس بسیاری از آنها خصوصی گفت: آنها نگران بودند که آنها نمی باید زمان کافی برای انتقال به روش های دیگر است. او گفت که این محدودیت باید به ندرت استفاده می شود و با این ایده که آن را از رده خارج.

“ISBE کاملا دوباره استفاده از مستعد داری یا از طریق قانون و یا در آینده rulemaking قبل از یک سال-فرمت منقضی می شود,” او نوشت: در یک ایمیل.

این ProPublica, ایلینوی-تریبون تحقیقات مستند بیش از 35,000 انزوا و محدودیت حوادث مربوط به دانش آموزان در 100 مدارس بیش از 15 ماه دوره آغاز در پاییز سال 2017. اگر چه دولت قانون و سپس اجازه انزوا و محدودیت زمانی که دانش آموزان در معرض خطر آسیب رساندن به خود یا دیگران خبرنگاران یافت که در یکی از هر سه حادثه از انزوا مدرسه کارگران نشده بود اشاره ایمنی دلیلی برای حوادث فیزیکی داری به نسبت یک در چهار.

حدود 24 ساعت پس از تحقیقات منتشر شد ISBE تحمیل اضطراری ممنوعیت secluding دانش آموزان به تنهایی و در کف محدودیت و متعهد به آن دائمی است. طرفداران برای دانش آموزان با ناتوانی دیدم ممنوعیت به عنوان یک پیروزی واقعی و تغییر قریب الوقوع به نظر می رسید.

قوانین جدید هنوز ارائه و امنیت بیشتری را برای دانش آموزان از دولت قانون بود که اداره این شیوه برای 20 سال است. انزوا اتاق دیگر می تواند دارای قفل و کارکنان نمی تواند نگه داشتن درهای بسته به نگه داشتن کودکان در داخل. قوانین در حال حاضر مشخص است که فاصله و خویشتن داری می تواند مورد استفاده قرار گیرد تنها زمانی که وجود دارد یک “خطر قریب الوقوع” جدی آسیب فیزیکی. مدارس در حال حاضر ملزم به ارائه گزارش هر حادثه به دولت و ارائه آموزش کارکنان.

اما حداقل سه حومه شیکاگو مدارس — دو خصوصی یکی عمومی — بسیج به لابی مقامات دولتی, جاری شدن سیل آنها را با دیدگاه حمایت از جدا ایست و مستعد داری.

از طریق قانون آزادی اطلاعات درخواست تریبون و ProPublica ایلینوی به دست آمده بیش از 325 نظرات عمومی ظ با ISBE در پاسخ به پیشنهاد خود را قوانین.

حداقل 101 از 149 نامه که حمایت از نگه داشتن در معرض ابتلا داری — نزدیک به 70% — آمد از مدارس خصوصی گام های غول پیکر و با marklund روز مدرسه و A. E. R. O آموزش و پرورش ویژه تعاونی های عمومی مدرسه است.

“به عنوان یک عضو ستاد در با marklund روز مدرسه من شخصا انجام امن و مستعد محدودیت بار بیش از من می تواند تعداد دفعات مشاهده” آغاز شد و هر یک از 350 کلمه حرف که حدود 30 نفر از کارکنان با marklund یک مدرسه در حومه شهر برای دانش آموزان مبتلا به اوتیسم زمینه با دولت است.

تقریبا کلمه به کلمه نامه — ارسال شده توسط معلمان و مشاوران و دیگر کارگران خواست ISBE اجازه می دهد تا مستعد و خوابیده به پشت یا رو تا محدودیت در مدرسه و تبلیغ پیشرفت های نشان داده شده توسط با marklund دانش آموزان با “واره” و رفتار پرخاشگرانه از آنجا که کارکنان اجازه داده شد به جسمی مهار آنها است. ثبت نام داده ها نشان می دهد که با marklund روز مدرسه در خدمت حدود 70 دانش آموزان است.

با marklund کارگران نگران است که پایان مستعد داری بلافاصله صدمه خواهد دانش آموزانی که “مورد نیاز است که لحظه ای کوتاه آرامش مورد نیاز برای کمک به آنها را به آرامش و حفظ خونسردی خود,” با marklund مدیر آموزش و پرورش پائولا Bodzioch گفت: در یک مصاحبه. کارگران نیست, آموزش استفاده از دیگر محدودیت های سیستم.

بیش از 60 نامه — بیشتر از هر مدرسه نوشته شده بود از طرف غول مراحل 160 دانش آموز مدرسه ای در حومه لیسل برای دانش آموزان مبتلا به اوتیسم.

والدین و کارکنان خواهر و برادر — حتی دوستان از پدر و مادر — ارسال نامه های یکسان و گاهی اوقات بدون شخصی سازی پیشنهاد زبان: “من یک (پدر و مادر کارکنان دوستان/escribe su nombre aqui) مراحل درمانی بعد مدرسه در لیسل ایل و من برای تماس با شما برای ارسال نظر زیر(ع) در پیشنهاد نهایی قوانین است.”

حروف خواست ISBE برای حذف ممنوعیت رو پایین محدودیت که هر دو غول مرحله و با marklund می گویند می تواند امن است. بیش از 30 متحده را ممنوع مستعد محدودیت در مدارس به دلیل خطر خفگی است که تصور می شود بیشتر از زمانی که بزرگسالان قرار داده و وزن در دانش آموزان در آن موقعیت است.

در میان کسانی که پیشرفته مراحل استدلال شد رئیس ستاد یکی از ایلینوی خانه قدرتمند ترین اعضای جمهوری خواه و رهبر جیم Durkin. مدرسه پیشنهاد شد ایمیل فرستاده شده به ISBE و مقننه قانون کمیته توسط کارکنان کاخ سوابق نشان می دهد.

Durkin و پنج سابق ایلینوی قانونگذاران نشستن در مراحل’ هشت عضو هیئت مشورتی همراه با دو وکیل. مدرسه, مدیر, سیلویا اسمیت در مصاحبه های اخیر گفت که او به طور منظم صحبت می کند به Durkin و دیگر قانونگذاران و ساخته شده است که ایجاد روابط با آنها در اولویت است.

“هنگامی که شما آنها را می دانیم و باید خود را به شماره تلفن همراه آنها تماس خود را” اسمیت به خبرنگاران گفت: در طول یک تور از مدرسه در ماه فوریه است.

اسمیت برگزار شد خانه باز برای قانونگذاران در ژانویه او را مورد انزوا و خویشتن داری او گفت:, و ده ها حضور داشتند. این مدرسه برای اولین بار مجوز درمانی روز مدرسه در ایالت ایلینوی برای دانش آموزان مبتلا به اوتیسم با هدف کمک به کودکان تا زمانی که آنها می توانید انتقال به مدارس دولتی است.

“هنگامی که [انزوا و محدودیت] آمد تا رهبر Durkin زد و گفت:” شما چه فکر می کنید؟'” اسمیت گفت. “من به آنها گفتم ما نیاز به کمک.”

Durkin نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

مستعد خویشتن است یک استراتژی مدرسه استفاده می کند برای کمک به دانش آموزان “حفظ ثبات رفتار و بازگشت به کلاس درس” اسمیت گفت: در هفته گذشته.

تشکر. کیت چرخ شمالی شفق قطبی جمهوریخواه و همکاری رئیس مشترک کمیته اجرایی قوانین نیز به گوش گام های غول پیکر و با marklund. هر دو مدارس در منطقه خود.

ویلر گفت: دیدار با marklund به تازگی و دیدم استفاده از کارمندان مستعد محدودیت بر روی یک دانش آموز. آنها توضیح داد که چرا آنها آن را ترجیح داده است. ویلر توصیف یادگیری در مورد به چالش کشیدن دانش آموزانی که در بیت و یا دهان خود را و کسی که نیش اعضای هیات حتی از طریق دستکش کولار.

“آنها ساخته شده آن را بسیار برای من روشن است که نه تنها ما در تلاش برای حفاظت از دانشجو از آسیب رساندن به خود و یا دیگر دانش آموزان بلکه برای محافظت از آنها را از آسیب رساندن به کارکنان” ویلر گفت. “من می خواهم به مکث قبل از ما خلاص شدن از این گزینه است. چگونه می تواند ما را در حد این به اندازه کافی برای فقط این دانشجویان خاص که ممکن است از آن بهره مند شوند تا زمانی که ما پیدا کردن یک جایگزین است که بهتر است برای آنها؟”

حداقل 13 دیدگاه در آمد از کارگران در A. E. R. O عمومی آموزش و پرورش ویژه تعاونی در حومه Burbank که لابی ISBE بیش از هر مدرسه به نگه داشتن در معرض ابتلا داری. A. E. R. O. یکی از معدود مدارس دولتی استفاده می شود که این محدودیت به طور منظم با توجه به “اتاق آرام” که در بر داشت که در حدود دو دوجین از مناطق استفاده می شود طبقه محدودیت حدود 1800 بار در 15 ماه دوره قرار گرفت.

A. E. R. O., مدیر اجرایی, James Gunnell کاهش یافته است به نظر.

ISBE را تغییر دهید البته در هفته گذشته تعجب مربیان که تنها چند هفته پیش شنیده مدیره رای به حذف مستعد داری. در پاسخ به نظرات عمومی از مراحل با marklund و دیگران درخواست برای حفظ مستعد محدودیت قانونی ISBE نوشت: “این بهترین تمرین برای منع مستعد فیزیکی داری.” که تکرار آیالا را زودتر نظرات به خبرنگاران گفت: “من دیده بان من نمی توانم — من نمی خواهد اجازه می دهد تا آن را ادامه دهد.”

در حالی که مستعد خویشتن داری اجازه خواهد داشت برای سال بعد ISBE گفت: مسئولان مدرسه در یک ایمیل آنها باید “به طور فعال به دنبال” جایگزین و آموزش.

در دسامبر مصاحبه هدر Calomese ISBE است مدیر اجرایی برنامه های گفت مستعد خویشتن داری بیش از حد خطرناک استفاده کنید. کارکنان می تواند مجروح, او گفت:, و خطر ایمنی به دانش آموزان بیش از حد بالا است. کارکنان “به طور بالقوه می تواند بلوک یک راه هوایی. آنها می تواند تحت فشار قرار دادن بخشی از بدن که جریان هوا محدود,” او گفت:.

این قوانین عبارتند از: “غروب آفتاب” ارائه این بدان معناست که اجازه استفاده از مستعد محدودیت در مدارس منقضی خواهد شد در تاریخ 1 ژوئیه 2021. ISBE را مجبور به رفتن را از طریق روند قانون دوباره مگر اینکه قانون آن را ممنوع و در عین حال ماتیوز گفت.

تا آن زمان مدارس می توانند با استفاده از هر دو مستعد و طاقباز محدودیت در شرایط باریک و تنها زمانی که “کمتر محدود” مداخلات موفق است. آموزش بزرگسالان باید رعایت خویشتنداری و بررسی اضافی مورد نیاز خواهد بود اگر یک دانش آموز است و مهار در طبقه دو بار در عرض 30 روز. این محدودیت باید به عنوان به زودی به عنوان تهدید جدی آسیب فیزیکی به پایان می رسد.

ویلر که co-صندلی JCAR همچنین گفت که او امیدوار است برای جمع آوری اطلاعات در مورد استفاده از مستعد خویشتن داری بیش از سال آینده.

کریس یون که مسئول نظارت بر سیاست های آموزش و پرورش برای AccessLiving شیکاگو ناتوانی-گروه حقوق, سوال داده ها نیاز به جمع آوری می شود به درک که آیا مستعد محدودیت بیش از حد خطرناک است به استفاده از در مدارس.

“آنها می خواهند برای دیدن اگر کسی می میرد? که داده؟” یون پرسید. “من واقعا لال است.”

دولت Rep. Jonathan Carroll یک نرتهبروک دموکرات گفت که او در حال کار بر روی اصلاحات به پیشنهاد او ساخته شده در ماه نوامبر است که پرداختن به انزوا و مستعد داری. او گفت که او دلسوز به مدارس است که باید برای پیدا کردن راه های دیگر برای به چالش کشیدن مدیریت رفتار دانش آموزان است. اما کارول بود که منزوی به عنوان یک کودک گفت که او نیز با تمرکز بر آسیب است که انزوا باعث می شود.

“ما می دانیم که وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود در این منطقه و ما مایل به کار با هر کس در راه حل” گفت: کارول سابق معلم آموزش و پرورش ویژه. او گفت: آن را “ناراحت کننده” است که مدارس لابی برای موقعیت خود را از طریق روند قانون و این که او “نا امید در JCAR.”

کهربا پاتز گفت: امید برای تغییر کاهش یافته است. او پسر دالتون, 11 بود بارها و بارها با محدود قرار داده و در انزوا در مرکز یک مدرسه ابتدایی در ایست مولین برای کودکان معلول.

“ما در حال آمدن است تا در تقریبا شش ماه به این و در حال حاضر (پریتزکر) است backpedaling و یا اجازه می دهد کسانی که در اطراف او به backpedal,” پاتز گفت. “او ساخته شده یک وعده به کودکان است.”

جنیفر اسمیت ریچاردز یک خبرنگار در شیکاگو تریبون جایی که او متخصص در تجزیه و تحلیل داده ها. او قبلا تحت پوشش مدارس و آموزش و پرورش برای بیش از یک دهه در روزنامه ها در سراسر کشور است. تماس با جنیفر توسط ایمیل و توییتر.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>