ایلینوی وعده داده است که به “عشق را در سیستم عدالت نوجوانان خود را، اما چه در واقع تغییر خواهد کرد؟

ProPublica ایلینوی یک اتاق خبری غیرانتفاعی است که به بررسی سوء استفاده از قدرت می انجامد. برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما ثبت نام کنید.

هفته گذشته، در اعلام طرحی برای تعمیرات اساسی سیستم دادگستری نوجوانان ایلینوی، مقامات دولتی بارها از یک اصطلاح استفاده می کنند که اغلب در بحث های مربوط به عدالت کیفری شنیده نمی شود: عشق.

در این نشست مطبوعاتی روز جمعه گذشته در یک کنفرانس مطبوعاتی، جولیانا استراتون، که رهبری عدالت، عدالت، عدالت و ابتکار فرصت دولت را بر دست دارد، گفت: “در ریشه، کودکان و خانواده ها از ما می خواهند که عشق را در سیاست ها و شیوه های خود دم بکشیم.” “به هر حال ما قدرت عشق را فراموش کرده ام به عنوان آن را به دولت و چگونه ما با فرزندان خود رفتار می کنند.”

که در بخشی از آن، نشان دهنده این است که چرا این طرح به عنوان یک تغییر پارادایم توصیف شده است. این تمرکز بر حرکت جوانان از زندان مانند تنظیمات به دور از خانه های خود و به “خوابگاه مانند” مراکز مسکونی منطقه ای نزدیک تر به خانواده است.

ایلینوی در اصلاحات عدالت نوجوانان آغاز شده است قبل از. اول، بیش از یک قرن پیش، زمانی که کوک کانتی اولین دادگاه نوجوانان را در این کشور تأسیس کرد. و دوباره در سال 2006، زمانی که دولت یک اداره مستقل از دادگستری نوجوانان ایجاد کرد. این سفر صد به علاوه سال اصلاحات قابل توجهی را دیده و مخالفت سرسخت، پیروزی های کوچک و شکست های دردناک را در بر داشته است.

در این کنفرانس خبری، حکومت جی بی پرتزکر گفت: «این حقیقت ساده است: سیستم عدالت کیفری کنونی ما بیش از حد تضعیف ی، و در انجام هدف خود بسیار بی اثر است: ایمن نگه داشتن خانواده های ایلینوی» او از «نظریه ٔ کهنه ٔ زندان نوجوانان» که امکانات بر آن ساخته شده و تفاوت های نژادی در نظام عدالت را برجسته می کرد، لاله کرد.

بیش از 70 درصد جوانانی که توسط وزارت دادگستری نوجوانان به زندان می رستند، سیاه پوست هستند، او گفت، اگرچه کودکان سیاه پوست تنها 15 درصد از جمعیت ایالت را تشکیل می دهند.

هيچکدوم از اينا جديد نيست نژادپرستی ساختاری به هر گوشه از سیستم عدالت کیفری ما، از پلیس گرفته تا کیفر دادن، پخته می شود. نظام عدالت نوجوانان فرقی با هم نداره. اما قتل پلیس جورج فلوید در مینیاپولیس و حساب نژادی که در سراسر کشور از اواخر را در بر گرفت برجسته شده است که چگونه مشکل این تفاوت ها.

بسیاری از مردم گفتند که آن را در داستان گریس، نوجوان میشیگان که به بازداشتگاه نوجوانان فرستاده شده بود پس از نقض مشروط با عدم انجام کار مدرسه خود را در طول COVID-19 همه گیر.

جزئیات طرح ایلینوی نهایی نشده است، در بخشی از این دلیل که مقامات گفتند که آنها می خواهند به طور مستقیم از کسانی که آسیب دیده است، بشنوند، اما به من گفته می شود مراکز جدید منطقه ای همان اتاق بلوک سیندر استارک، درب فلزی با برش برای مواد غذایی و یا حصار های صدر با سیم خاردار را نخواهند داشت. طرح چهار ساله همچنین بر کاهش میزان اطمینان به بخش به عنوان یک کل و سرمایه گذاری در خدماتی تأکید می کند که نوجوانان، که اغلب قربانی جنایت های خود هستند، زندگی می کنند و به احتمال زیاد پس از آزاد شدن دوباره برخواهند گشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im