Ilhan Omar اولیه حریف ضربه سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در سال 2015 خواست فعالان به تمرکز بر روی جرم و جنایت و آموزش و پرورش

تشنج در مینیاپولیس موجب اواخر ماه گذشته توسط پلیس به قتل جورج فلوید, بزرگترین تظاهرات در شهرهای دوقلو علیه خشونت پلیس اما به سختی ، برای سال ها این شهر دست و پنجه نرم چگونه و آیا برای اصلاح آن سوء استفاده اداره پلیس و در کنار اعتراضات و مبارزه در حال پخش است congressionally در مسابقه برای سوتا 5th کنگره منطقه.

در تابستان 2015, تظاهرات در سراسر کشور آغاز شد پس از قتل عام در جنوب Carolinian churchgoers با supremacist Dylann سقف و مرگ فردی گری در بالتیمور و ساندرا مطلوب در بازداشت پلیس در تگزاس, در میان دیگران. ناآرامی گسترش به مینیاپولیس به عنوان معترضان به خیابان ها ریختند و تقاضا پلیس پاسخگویی. در ماه اوت سال 2015 زمانی که سیاه و سفید زندگی توجه معترضان به طور خلاصه محاصره ورودی به نمایشگاه ایالتی مینه سوتا محلی وکیل Antone Melton-Meaux در زمان به صفحات مینه سوتا استار تریبیون به ملامت معترضان.

“Black Lives Matter جنبش باید پاسخگو گسترش چشم انداز خود را” خواندن تیتر. این معترضان Melton-Meaux استدلال در نظر قطعه رفته بود بیش از حد با یک ضد پلیس شعار و واقعی تمرکز باید بر مشکلات گسترده تر در جامعه سیاه. برای Melton-Meaux آن نادر بود ورود به میدان, اما آن فرود آمد یک پانچ.

“جنبش باید به سرعت محوری و در آغوش بزرگتر چادر است که فراگیر از مهم ترین چالش هایی که به صورت سیاه و سفید جامعه” نوشت: Melton-Meaux ذکر است که دانش آموز سیاه و سفید نمرات آزمون در شهر ملال انگیز شد. “هنگامی که سیاه و سفید زندگی می کند ماده مارس در مینیاپولیس هیئت مدیره مدرسه یا اداره? این اتفاق نمی افتد.”

“آموزش و پرورش مهم ترین قطعه از تکه تکه پازل” نوشت: Melton-Meaux. “مسائل کلیدی در جامعه نیز شامل افزایش بیکاری پایین دستمزد و جرم و شکسته ساختار خانواده.”

سازمان در آن زمان گفت: شعار — “خوک ها در پتو/سرخ ’em مانند بیکن” — به معنای ریشخند; a Black Lives Matter سازمان آسوشیتدپرس گفت در آن زمان که داد و بیداد بیش از “30 ثانیه” شعار در یک تجمع مسالمت آمیز بود “تلاش برای به حداقل رساندن جنبش ما.” اما Melton-Meaux ابراز نگرانی کرد با آنچه که او را دیدم به عنوان پیام “هدفمند به تحریک خشونت علیه افسران پلیس”: “جنبش نمی تواند حفظ اعتبار اگر این دفاع مخرب شعارهای که هیچ جایی در گفتمان عمومی,” او نوشت.

در حال حاضر Melton-Meaux راه اندازی کرده است یک چالش اصلی برای دانشجوی سال اول تشکر. Ilhan عمر در مینه سوتا در 5 منطقه که شامل بسیاری از مینیاپولیس — یک مسابقه است که در شکل دادن به چیزی است که از یک پروکسی مبارزه در طول مسیر از شهر. Melton-Meaux مخفف نسیم شهر استقرار که اعتبار شده است در هم شکسته توسط تظاهرات و عمر نشان دهنده جناح شهرستان خواستار تغییر اساسی.

در 2015, Melton-Meaux ابراز نگرانی کرد با آنچه که او را دیدم به عنوان پیام “هدفمند به تحریک خشونت علیه افسران پلیس.”

جنبش Melton-Meaux انتقاد در سال 2015 نه تنها حفظ اعتبار اما رشد بسیار بیش متعاقب آن سال است. در روز یکشنبه بعد از ظهر روزهای بعد از تظاهرات حق وتو-اثبات اکثریت مینیاپولیس اعضای شورای شهر اعلام تعهد به انحلال پلیس. آنها متعهد به ایجاد یک جامعه-led سیستم ایمنی عمومی. این حرکت نشان از یک پیروزی بزرگ برای صدها نفر از هزاران نفر از معترضان که آب گرفتگی خیابان ها در پی فلوید کشتن و فعالان محلی که تا به حال تحت فشار قرار دادند برای تغییرات رادیکال به پلیس برای سال.

عمر که شده است فعال با موضوع زندگی, شده راهپیمایی معترضان و پشتیبانی “پیاده سازی و انحلال مینیاپولیس اداره پلیس” و جایگزینی آن با یک سیستم است که “اولویت پیشگیری از جرم و جامعه پاسخ.”

Melton-Meaux واکنش به تظاهرات اخیر شده است بیشتر مبهم. “من و خانواده ام را با افتخار و به طور معمول در راهپیمایی و اعتراض با موضوع زندگی و دیگران که خواستار عدالت برای اصلاح ناخالص نژادی و بی عدالتی می بینیم نه تنها در policing اما آموزش و پرورش درآمد و مسکن و بیشتر” Melton-Meaux در بیانیه ای گفت. “من ایستاده دیدگاه من بیان شده در 2015 استار تریبیون Op-Ed استدلال برای BLM به حمایت از خشونت در تظاهرات و یا در معرض خطر تضعیف جنبش آنها در ساختمان است.”

Melton-Meaux به طور خلاصه پیوست و خواستار این آخر هفته به انحلال مینیاپولیس اداره پلیس در یک صدای جیر جیر است که پس از حذف شده است. “این Mpls شورای شهر پیشرو در تبدیل ما سیستم های ایمنی به راستی در خدمت جوامع ما,” او گفت:. “ما نیاز به انحلال #MPD.”

Melton-Meaux در بیانیه ای گفت توییت حذف شد “به دلیل سردرگمی بیش از شرایط استفاده می شود در حال حاضر” مانند “منحل کردن” و “پال خواستار قطع بودجه دولت.” او گفت که این کمپین نمی خواهم برای اضافه کردن به سردرگمی و بدون زمینه بیشتر. “که گفت: من به صراحت حمایت انحلال و یا به عنوان من تعریف آن از بین بردن مینیاپولیس اداره پلیس آن را به عنوان امروز وجود دارد.”

Melton-Meaux که صاحب یک واسطه عمل و خدمت به عنوان یک داوطلب وزیر Salem انگلیسی کلیسای لوتری قبلی با کمربندی تجربه. در حالی که تحصیل در دانشگاه ویرجینیا دانشکده حقوق, Melton-Meaux مشغول به کار کنگره سیاه حزبی تحت سابق کمیته ملی حزب دموکرات صندلی دانا Brazile بود که پس از آن رئیس ستاد برای تشکر. النور هولمز نورتون. پس از فارغ التحصیلی دانشکده حقوق او پیوست قانون شرکت Skadden, آرپس تخته Meagher & Flom در واشنگتن ،

و Melton-Meaux گرفته شده بیشتر در حد متوسط موقعیت دیگر مشخصات بالا مسائل در سال های اخیر است. در سال 2018 در پی #MeToo جنبش او در دفاع از عدم اطلاع و موافقت نامه های محرمانه و گفت که این جنبش برای لغو این قرارداد که به طور موثر محافظت و فعال جنسی harassers, “می تواند عواقب ناخواسته” و صدمه زدن به کارفرمایان. در مقاله منتشر شده توسط ایالتی مینه سوتا کانون وکلای مجله Melton-Meaux استدلال کرد که #MeToo جنبش “تبدیل جنسیت, آزار و اذیت شهرک به مدرن و روز scarlet letter ثانیه برای کارفرمایان.”

در 2018, Melton-Meaux استدلال کرد که #MeToo جنبش “تبدیل جنسیت, آزار و اذیت شهرک به مدرن و روز scarlet letter ثانیه برای کارفرمایان.”

این بند محرمانه به او نوشت: “حفاظت از نام تجاری و شهرت سازمان با جلوگیری از تبلیغات منفی و چشم انداز بیشتر در معرض قرار گرفتن طولانی, عمومی محاکمه.” اخبار گزارش می دهد که سازمان هایی مانند فاکس نیوز و 21st Century Fox وارد کرده اید به چند شهرک با زنان برای حل و فصل ادعای آزار و اذیت جنسی او ادامه داد: باید “سوخت روایت” است که این سازمان با استفاده از محرمانه بودن جملات در موافقت نامه حل و فصل “به سکوت قربانیان و محافظت از مجرمان.”

“کارفرمایان خواهد بود مجبور به تصمیم گیری با نچسب نتایج,” او نوشت. “اگر کارفرمایان تصمیم به حل و فصل یک اسباب آزار و اذیت ادعای آنها خود را در معرض سازمان به این احتمال که از آن خواهد شد توسط مارک عمومی و رسانه ها به عنوان یک harasser این لکه از آن سخت خواهد بود برای حذف.”

به عنوان یک نامزد Melton-Meaux گفت: “من پیشنهاد می کنم که ما ممنوعیت عدم افشای توافق در آزار و اذیت و تبعیض موارد به جز زمانی که توافق شده است درخواست شده توسط کارمند را تحت تاثیر قرار.”

به عنوان یکی از بالاترین مشخصات ترقی خواهان در کشور و یکی از دو زن مسلمان عضو کنگره عمر مواجه شده است و از واکنش محافظه کاران و استقرار دموکرات ها به طور یکسان. نظرات او پس از رفتن قدرت لابی طرفدار اسراییل به طور خاص نقض دیرینه سیاسی تابو. برخی از دموکرات مینه سوتا گزارش شروع به گرفتن مراحل استخدام داوطلبان را در عمر فقط دو ماه به او سپرده.

در حالی که عمر برنده مینه سوتا دموکراتیک–کشاورز–حزب کارگر یا DFL تایید در ماه گذشته او به چالش کشیده شده توسط دو دیگر دموکرات ها در بازار اولیه در ماه اوت 11 و شلوغ جمهوریخواه زمینه است. Melton-Meaux به شمار جدی ترین تهدید پس از برداشت تعداد تاییدیه های محلی از جمله حقوق مدنی قهرمان جوزی Johnson; Nekima لوی آرمسترانگ سابق رئيس جمهور از مینیاپولیس NAACP; دیرین دولت ایالت کیر کوهن و برخی دیگر از مقامات منتخب محلی.

Melton-Meaux نیز با حمایت دو تن از مینه سوتا برجسته ترین DFL اهدا کنندگان سام و سیلویا کاپلان. این Kaplans بالا bundlers برای باراک اوباما در مبارزات انتخاباتی سال 2008 که پاداش با یک ambassadorship شده با اعتبار کمک به راه اندازی حرفه ای از اواخر ایالت مینه سوتا پل Wellstone. در یک استار تریبیون گزارش سال گذشته سیلویا گفت که خیلی زود به می گویند که آیا اولیه در برابر عمر موجه ولی به نام مجادلات یک “انحراف برای حزب” و گفت که او امیدوار است که کنگره “متوقف می شود به tweeting.”

دانشجوی سال اول Rep. دین فیلیپس بوده است آشکارا سکوت در میان چالش به عمر خود را در کشور همسایه منطقه, با وجود این, حزب, عمومی خصومت نسبت به چالش های اصلی در کل.

خیلی از Melton-Meaux, کمپین پیام متمرکز شده انتقادات از عمر این ترم برای اولین بار در کنگره از جمله نظرات او در مورد اسرائیل که درو اتهام یهودی ستیزی و روابط شخصی. “عمر ساخته شده است اظهارات شده اند که بی پروا و مضر به جامعه یهودیان” Melton-Meaux گفت یهودی خودی در ماه آوریل است. Melton-Meaux توصیف خود را به عنوان یک “مادام العمر مترقی دموکرات” کند اما سیاست های مانند مدیکر برای همه و به شدت مخالف این کمپین به تحریم, محروم از, و تحریم اسرائیل به دلیل اشغال سرزمین های فلسطینی.

“این اجماع دو حزبی موفق شده است در تشویق و حفظ امنیت اتحاد با اسرائیل در حالی که ترویج یک راه حل دو کشور برای تحقق تشکیل کشور فلسطین,” Melton-Meaux گفت.

مبارزات انتخاباتی خود آن را مطرح کرده است بیش از 400.000 دلار است و بودجه با سهم مهمی از نرم افزار های اسرائیل مانند NORPAC و طرفدار اسرائیل در امریکا تایید شده. حدود 75 درصد از Melton-Meaux را کمک های مالی بزرگ هستند کمک های مالی بیش از $200. در مقابل, کمتر از 1 درصد از عمر این کمک ها بیش از $200. اولین دوره کنگره مطرح شده $3.4 میلیون دلار برای انتخاب مجدد پیشنهاد و نزدیک به 1.3 میلیون پول نقد در دست بیشتر از کمک های مالی فرد با توجه به جدید ترین براده.

بسیاری از اهدا کنندگان مالی با NORPAC و Melton-Meaux قبلا کمک به جمهوری خواهان با توجه به FEC براده از جمله سنسور. میچ مک کانل John Cornyn و مارتا McSally و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, مبارزات انتخاباتی, در علاوه بر این به یک تعداد انگشت شماری از طرفدار اسرائیل دموکرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>