اگر دولت شما نیاز به کمک با کروناویروس از تهمت نمی شود یک زن قوی فرماندار

In this photo provided by the Michigan Office of the Governor, Michigan Gov. Gretchen Whitmer addresses the state during a speech in Lansing, Mich., Thursday, April 2, 2020. The governor ordered that students in the state will not return to K-12 school buildings the rest of the academic year due to the coronavirus pandemic and Trump Waffles on Coronavirus Aid to Michigan Because of Sexisminstead will learn remotely. All public and private schools are more than halfway through a four-week shutdown ordered by Whitmer to combat the outbreak. (Michigan Office of the Governor via AP)

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer آدرس های دولت طی یک سخنرانی در لانسینگ میشیگان. در تاریخ 2 آوریل سال 2020 است.

عکس: میشیگان در دفتر فرماندار از طریق AP

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر ردیف میشیگان با رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer نشان می دهد که چگونه کمی تغییر کرده است از سال 2016 اجرا برای دفتر رئیس جمهور است که هنوز هم مایل به قرار دادن خود را زن ستیز squabbling جلوتر از نیازهای مردم آمریکا در بحران — بالا بردن خود و درک slights از زنان بالای رفاه صدها هزار نفر از آمریکایی ها است.

مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و تا کنون به عنوان نشان می دهد Whitmer نظرات می تواند تحت تاثیر قرار دهد که آیا او اعلام وضعیت اضطراری در میشیگان ساخت دولت واجد شرایط برای فدرال کمک. پس از آن تهمت واگردانی به مدرسه ابتدایی توهین تماس با فرماندار میشیگان “نیمه” Whitmer و اعتراف به این که او نمی خواهد تا آنجا که تماس های تلفنی به فرمانداران او درک شده به عنوان درمان او هست.

میشیگان بیش از 17,000 coronavirus موارد سوم بالاترین در کشور است. بیش از 700 نفر کشته شده اند در دولت است. در حال ظهور اطلاعات دموگرافيک میشیگان نشان می دهد در میان کشورهای با برانگیزتر نامتناسب نرخ از موارد مثبت و مرگ و میر در میان آمریکایی های سیاه و سفید — ساخت موجود نژادی و نابرابری بیشتر صریح و روشن. با وجود متشکل از تنها 14 درصد از جمعیت این ایالت سیاه آمریکایی ها را تشکیل می دهند حداقل 41 درصد از coronavirus کشته و 33 درصد مثبت coronavirus موارد است. تعداد موارد در دیترویت به تنهایی یک شهر است که 79 درصد, سیاه, انتظار می رود که به 31,360 توسط مارس 27.

پرداختن به مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر Whitmer گفت: “من بارها و بارها خواسته و احترام برای کمک به.” این کمک شامل او 25-صفحه نامه به مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست او تایید یک فاجعه بزرگ اعلام میشیگان و ترسیم کمک های مورد نیاز از سازمان مدیریت اضطراری فدرال یا FEMA. “ما به آن نیاز دارید. بیشتر حملات سیاسی فقط PPEs, پنکه, N95 ماسک, کیت های آزمایش. شما گفت که شما ایستاده با میشیگان — آن را اثبات کند” او هنوز توییتی.

در این نامه Whitmer تشریح کار خود را مبارزه با کروناویروس از جمله او اعلام وضعیت اضطراری در مارس 10 بلافاصله پس از اولین مجموعه از موارد مثبت پدید آمده که مستقیم از منابع دولتی برای کاهش آن سلامت اقتصادی و اثرات. در مارس 12, او اشاره کرد Whitmer اعلام کرد ایالت های فولادی از K-12 مدرسه و ساختمان و خواست رئیس جمهور به اجازه ویژه ثبت نام دوره قانون مراقبت مقرون به صرفه است که سه هفته بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز به پشتیبانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن واگردانی به مدرسه ابتدایی توهین اعتراف به این که او نمی خواهد تا آنجا که تماس های تلفنی به فرمانداران او درک شده به عنوان درمان او هست.

اما Whitmer اوایل انتقاد از عدم آمادگی در میان دولت فدرال و دولت او را ناکافی محدودیت های مسافرتی برآورده شده است با استفاده از حملات. مغلوب ساختن پیشی جستن به زیرکی به عنوان “زن در میشیگان.” توهین Whitmer صلاحیت تهمت توییتی که او بی منطق در “راه بر سر او” و این که او “یک سرنخ” درباره نحوه رسیدگی به بحران بهداشت و درمان. در یک مصاحبه تلفنی رادیو فردا, میزبان, Sean Hannity تهمت قاب Whitmer که نزدیک 50 به عنوان یک “جوان” “فرماندار جدید” که “لذت بخش بوده است.”

بیشتر چه تهمت به طور خاص او را در میان فرمانداران که به چالش کشیده ام در واکنش به بحران بهداشت و درمان. “من دیده ام دیگر فرمانداران می گویند اساسا همان چیزی نیست که همان واکنش” Whitmer گفت: اطلس. وقتی پرسید چه بیشتر او می خواست واشنگتن فرماندار جی Inslee دیگر منتقد صریح و فرماندار Whitmer را در خود coronavirus پاسخ تهمت تصریح کرد: “من می خواهم آنها را باید سپاسگزار” از آنچه که دولت او در حال حاضر انجام می شود.

تهمت و انتقاد در مورد Whitmer این پاسخ نه تنها هیچ پایه و اساس خود را تحقیر نیز می تواند آسیب رساندن به فرماندار تشکیل شده است. در مصاحبه با دیترویت WWJ 950, Whitmer اشاره کرد: “آنچه من و بعد فورا رفت واز پشت است که فروشندگان با آنها ما تهیه قرارداد آنها گفته بودن به ارسال به مسائل میشیگان.”

یک روز بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن چالاک مجادله به نظر میرسد که سرد می شود شاید به این دلیل از معاون رئیس جمهور مایک پنس را کار مثبت در رابطه با Whitmer. خود دولت تصویب میشیگان فاجعه بزرگ اعلام و انتشار به کمک برخی از Whitmer درخواست از جمله کمک های مالی برای حمایت از خرید تجهیزات حفاظت شخصی و موقت از راه دور امکانات تست.

در بالا از مغلوب ساختن پیشی جستن نفرت و بیزاری نسبت به Whitmer گزارش نشان می دهد که تعهد خود را به کسب و کارهای بزرگ و لابی خود را در برابر دفاع از تولید عمل کرده و با انگیزه عدم تمایل خود را برای هماهنگ کردن یک مهاجم ملی پاسخ است که می تواند کمک به کشورهای مانند میشیگان. مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت احترام (محرومیت او تف کرد با GM مدیر عامل مری بارا) می تواند لازم صحبت کردن نقطه به نقطه برش در قلب خود را به طور بالقوه مرگبار محافظه کار پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن خرده دعوا با رهبران دولت مانند Whitmer همچنین می تواند تا پایان بد بودن سیاست برای رئیس جمهور در انتخابات سال است. در حالی که برگ برنده برنده میشیگان در سال 2016 خود را باریک و پیروزی وجود دارد و در دیگر نوسان خارجه ویسکانسین, ممکن است تبدیل به یک گسترده ای در خلیج فارس در کشور, مبارزه با یک بیماری همه گیر. در حالی که برگ برنده برنده کالج انتخاباتی با ترکیبی از بی تفاوتی و نفرت و بیزاری نسبت به کلینتون در میان دموکرات و دموکرات-با تکیه به رای دهندگان در نوسان متحده و خشم در برابر اوباما در میان سفید محافظه کار رای دهندگان ریسک بالاتر امروز. و بی مبالاتی از مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت و حکومت است و حتی واضح تر در یک بحران جهانی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه با Whitmer یک ستاره در حال افزایش در حزب دموکرات نیز فراهم می کند یک پیش نمایش برای چه آمده در انتخابات عمومی ،

جو بایدن این Demoratic حزب حزب سوسیالیست شامل Whitmer در لیست های اخیر از پتانسیل ميدارد پس از امید به نام یک زن به عنوان معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید. در انجام این کار بایدن احتمالا امیدوار است تا مقاله خود را بیش ناگوار تاریخ از دست رفته در یک چرخه شارژ توسط حزبی تئاتر است. ذهن هرگز که بایدن تضعیف آنیتا هیل تجاوز جنسی اتهامات در دادگاه عالی عدالت کلارنس توماس تایید جلسات. ما می توانیم خود را فراموش کرده ام decadeslong حمایت از هاید متمم (یک موقعیت او پس از معکوس) که ممنوعیت فدرال کمک برای بسیاری از سقط جنین خدمات و یا خود را villification رفاه دریافت کنندگان و حمایت از محافظه کار و رفاه اصلاحات. بایدن امتناع به عقب تخلیه بدهی وام دانشجویی در ورشکستگی که به طور نامتناسبی بر زنان که حمل بالاتر وام دانشجویی تعادل خواهد شد به احتمال زیاد مورد بحث قرار نمی شود در همه. معتبر حمله به اتهامات علیه او ممکن است مورد بحث فقط کمی بیشتر از آن.

خطر این است که به جای برگزاری هر دو نامزد ریاست جمهوری پاسخگو زنان در سیاست مهم و یا برگزاری بایدن پاسخگو در همه مسابقه می تواند پایین آمده به اپتیک از یک زن معاون رئیس جمهور مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن پی در پی جنسیتی شد. این ممکن است خوب برای کابل خبر درام. آن را وحشتناک برای یک رای دهندگان وابسته به رهبری قوی و پررنگ سیاست برای مقابله با بی سابقه سلامت و بحران اقتصادی است که قبل از موعد مقرر هزینه آمریکایی ها زندگی می کند و موظف است به تهدید کسانی که از نسل های آینده.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>