اگر مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند آن را امن برای پیروان خود را به جمع آوری در تظاهرات, چرا نمی خواهد او یکی است ؟

از یک فاصله امن در جمعه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست هواداران خود را به خطر عفونت مرگبار coronavirus با حضور فرد در اعتراض به “آزادی” مینه سوتا, میشیگان و ویرجینیا از اقامت در خانه سفارشات صادر شده توسط خود را دموکراتیک فرمانداران.

این رئیس جمهور است که به دنبال یک استراتژی شفاف تشویق رای دهندگان به سرزنش فرمانداران متحده به رهبری رقبای سیاسی خود برای مشکلات اقتصادی ناشی از مستندات او را تایید توییتی حمایت خود را از اعتراضات او آموخته مورد از فاکس نیوز.

چند تن از معترضان که در زمان به خیابان های این هفته به تشریح مستندات به شدت ناخوشایند است. یک مرد در یک جمعیت در خارج از خانه از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz از مینه سوتا در روز جمعه برگزار می شود نشانه خواندن: “من نیاز به کوتاه کردن مو.” معترضان در میشیگان گفت ” فاکس نیوز که آنها خسته نمی شود مجاز به فروشگاه برای چمن کود و یا موهای خود را رنگ.

چند ده تهمت هواداران که جمع خارج ویرجینیا اجرایی عمارت در روز پنج شنبه برگزار می شود نشانه هایی با شعارهایی مانند “توقف جنون. آن است که فقط یک ویروس سرماخوردگی.” یک مرد در امریکا بزرگ دوباره درپوش گفت واشنگتن پست این ویروس بود “جعل.”

در یک حرکت است که به نظر می رسید به بازی دور مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید نکرده و مشابه تظاهرات در اوهایو و فلوریدا دو کشور که در حال اجرا توسط فرمانداران جمهوریخواه.

مغلوب ساختن پیشی جستن را برای حمایت از این تجمع به عنوان ملی تلفات رسیده 37,000 مطرح یک سوال واضح. اگر او فکر می کند آن است که به اندازه کافی امن برای پیروان خود را به تجمع در اعداد بزرگ به عنوان ویروس هنوز هم گسترش بدون کنترل چرا او را ترک کاخ سفید و پیوستن به آنها را?

یک پاسخ ممکن است که مغلوب ساختن پیشی جستن است در حال اجرا یک نوع کارآزمایی بالینی نظریه معروف خود را که او می تواند ایستادن در وسط خیابان پنجم و کسی شلیک کنید و نه از دست دادن هر گونه حمایت. او گفت: هرگز چیزی در مورد تیراندازی خود را.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee واشنگتن مکرر تهمت هدف متهم جمهور از تحریک ، “رئيس جمهور در اظهارات امروز صبح تشویق غیر قانونی و خطرناک عمل می کند. او با قرار دادن میلیون ها نفر از مردم در معرض خطر پیمانکاری Covid-19. او unhinged rantings و تماس ها برای افرادی که به ‘آزادی’ متحده نیز می تواند منجر به خشونت است. ما آن را دیده ام قبل از” Inslee نوشت.

“رئیس جمهور این است که دامن زدن به شورش داخلی و گسترش نهفته است حتی در حالی که خود دولت می گوید این ویروس واقعی و مرگبار است و ما باید یک راه طولانی برای رفتن قبل از محدودیت می تواند برداشته شود” او اضافه شده است.

Inslee نگرانی به نظر می رسید توجیه تصاویر به شدت مسلح معترضان در جمعیت است که بسیج در مراحل Michigan state capitol در لنسینگ روز چهارشنبه در اعتراض به رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اقامت-در-خانه سفارش.

در یک نشست خبری در کاخ سفید در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: روزانه خود را در تلاش برای گرفتن اعتبار برای هر واقعی یا فرضی با موفقیت و در فدرال تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس و برای منحرف کردن مقصر برای بسیاری از کاستی ها را بر روی دموکراتیک فرمانداران.

خواسته مورد تشویق پیروان خود را به شرکت در تظاهرات است که می تواند کشتن آنها در مینه سوتا, میشیگان و ویرجینیا — که در آن جمعیت اعم از ده ها تا هزاران نفر از هواداران خود را جمع آوری کرده اند در اعتراض به مستندات این هفته — مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که محدودیت در این کشورها تا به حال رفته بیش از حد است اما می گویند چگونه است. او همچنین گفت که مردم در ویرجینیا باید اعتراض نامربوط موضوع: اسلحه جدید-کنترل قانون امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم که روز جمعه افزایش چک های پس زمینه, محدودیت, handgun, خرید و اجازه می دهد که پلیس به طور موقت در دست گرفتن تفنگ از یک فرد تلقی یک خطر برای خود و یا دیگران است.

به عنوان Inslee اشاره در اظهارات خود مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوان برای نافرمانی مدنی در آن سه متحده بود به خصوص عجیب و غریب به دلیل آن آمد کمتر از 24 ساعت پس از او تا به حال پرده برداری از جدید علم بر اساس معیارهای تعیین زمانی که این امر می تواند امن کشورها با توجه به محدودیت های آرامش بخش. هیچ یک از سه کشور او به عنوان توضیح داده شده در نیاز به آزادی در روز جمعه ملاقات شرایط او املای روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im