ادریس البا به روز رسانی هواداران در Coronavirus علائم می گوید: تام هنکس الهام بخش او را

نشان دادن همبستگی! Idris Elba نشان داد که تام هنکس “انگیزه” او به جلو آمده و علنا خود را در مورد کوروناویروس تشخیص میان جهانی همه گیر.

این لوتر ستاره, 47, پاسخ سوال از طرفداران در رسانههای اجتماعی livestream در سهشنبه, مارس 17 یک روز پس از تایید او تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری است. البا اعتراف کرد که او هنوز هم نشان دادن هر گونه علائم و به برخی از بینش در مورد چگونه او قادر به باقی می ماند “مثبت و خوش بینانه” در طول بحران.

“من واقعا افتخار تام هنکس که همچنین کسی که در چشم های عمومی که بیرون آمد و گفت آنها آن شده است و مورد آن،” وسواس بازیگر گفت: در خود زنده توییتر تصویری. “من واقعا انگیزه تام حرکت وجود دارد.”

Idris Elba Updates Fans Coronavirus Symptoms Says Tom Hanks Inspired Him
ادریس البا و تام هنکس. شاتر (2)

محبوب داستان اسباب بازی بازیگر 63 بود اولین هالیوود شکل برای باز کردن در مورد تست مثبت برای COVID-19 مارس 12. هنکس نشان داد در یک Instagram نوشته است که او و همسرش ریتا ویلسون, “احساس کمی خسته” و تجربه “برخی از بدن درد” و بعد متوجه شدم که آنها تا به حال قرارداد این ویروس.

“هی مردمی است. خبر خوب: یک هفته پس از آزمایش مثبت در خود به انزوا علائم بسیار مشابه. هیچ تب اما blahs. تاشو لباسشویی و شستن ظروف منجر به چرت زدن بر روی نیمکت” این بازیگران ستاره های مزبور یک Instagram پست در روز سه شنبه یک روز پس از Us Weekly گزارش داد که او و ویلسون 63 شده بود از بیمارستان مرخص. “خبر بد: من همسر @ritawilson موفق به کسب 6 راست دست Gin Rummy و منجر با 201 امتیاز است.”

Hanks, ویلسون و Elba همه تلاش برای آرام ماندن از طریق این نامشخص زمان. پس از آشکار خود را تشخیص سیم آلوم گفت: طرفداران که او خوشحال بود به “باز کردن یک مکالمه” در مورد مردم چگونه می تواند کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 حتی اگر آنها نبوده است آزمایش نشده است.

“من فکر می کنم آن ساخته شده آن را بسیار واقعی تر برای برخی از مردم” البا گفت: در روز سه شنبه. “قطعا ساخته شده آن را بسیار واقعی تر برای من و خانواده ام … و در پایان روز به جهنم همسر من [سابرینا Dhowre] و من احساس آن را درست انجام دهید برای به اشتراک گذاشتن آنچه که ما در حال رفتن را از طریق, از آنجا که ما نه تنها آنهایی که.”

این هابز & Shaw بازیگر همچنین به روز رسانی همسرش, 30 که پیوسته او را در خود قرنطینه به او نشان می دهد پشتیبانی می کند. زن و شوهر گره خورده گره در عجیب سه روز مراسم در مراکش در ماه ژوئن 2019.

“تا آنجا که ما صحبت در مورد آینده به جایی که من هستم او بود و می خواست به” او اعتراف کرد. “من او را دوست دارم حتی بیشتر از آن است و من می خواهم همین کار را برای او … عشق است همه شما می توانید.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im