یخ را در دفتر نیویورک با استفاده از یک تقلب الگوریتم برای حفظ تقریبا همه دستگیرشدگان در بازداشتگاه. آیتالله سیستانی می گوید آن را خلاف قانون اساسی است.

در سال 2013 در ایالات متحده مهاجرت و گمرک بی سر و صدا شروع به استفاده از یک ابزار نرم افزار را توصیه می کنیم که آیا افراد دستگیر شده بیش از نقض قوانین مهاجرتی باید اجازه رفتن پس از 48 ساعت و یا بازداشت شده اند. این نرم افزار با الگوریتم ظاهرا pored بیش از انواع عوامل خطر قبل از نوشتن یک تصمیم.

جدید طرح دعوی در دادگاه اما ظ توسط نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی و برانکس مدافعان مدعی است که الگوریتم واقعا تصمیم گیری حداقل نه یکی که می تواند در نتیجه یک زندانی که منتشر شد. در عوض این گروه گفت: این خلاف قانون اساسی چماق که تقلب شده است به بازداشت تقریبا همه یخ را در نیویورک در زمینه دفتر به ارمغان می آورد حتی زمانی که خود دولت معتقد است که آنها در حال حاضر حداقل یک تهدید برای امنیت عمومی.

“دولت فدرال گسترده بازداشت تور یا دام بدان معنی است که افرادی که مطرح پرواز و یا ایمنی در معرض خطر هستند که آمریکا به عنوان یک ماده البته در یک روند غیر قانونی که در حال بدتر شدن است.”

کت و شلوار است که می پرسد که یخ را “در معرض خطر طبقه بندی ارزیابی” ابزار بود حکومت غیر قانونی و تحت تاثیر زندانیان مجددا توسط انسان شامل شهادتها اطلاعات جدید به دست آمده توسط TECHFREEDOM از طریق قانون آزادی اطلاعات طرح دعوی در دادگاه. اطلاعات روشن حدی که به اصطلاح الگوریتم شده است ، بین سال های 2013 و 2017, قانون آزادی اطلاعات داده ها نشان می دهد که الگوریتم توصیه می شود بازداشت بدون پیوند برای “کم خطر” افراد 53 درصد از زمان بر اساس یک تجزیه و تحلیل توسط TECHFREEDOM و برانکس مدافعان. اما از ماه ژوئن 2017 — مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار به سپتامبر سال 2019 که تعداد منفجر شد به 97 درصد است.

“این کاهش چشمگیر در نرخ آزاد در یک زمان می آید زمانی که نمایی بیشتر افراد دستگیر شده در منطقه شهر نیویورک و مقامات مهاجرت را گسترش دستگیری از کسانی که به اتهام جرائم جنایی می گوید:” گروه’ طرح دعوی در دادگاه. “دولت فدرال گسترده بازداشت تور یا دام بدان معنی است که افرادی که مطرح پرواز و یا ایمنی در معرض خطر هستند که آمریکا به عنوان یک ماده البته در یک روند غیر قانونی که در حال بدتر شدن است.”

افراد بازداشت شده تحت چه طرح دعوی در دادگاه خواستار “بدون آزادی سیاست” باقی خواهد ماند و آمریکا تا زمانی که آنها را می توان توسط یک قاضی مهاجرت. افراد دستگیر شده توسط یخ تا به حال هیچ دسترسی به اطلاعات در مورد چگونه آنها را طبقه بندی توسط الگوریتم — که چرا FOIAs لازم بودند — و بیشتر لازم نیست دسترسی به وکیل در زمان بازداشت خود توماس اسکات-Railton یک همکار در برانکس مدافعان گفت: رهگیری. “نتیجه” او گفت:, “این است که افراد بازداشت شده برای هفته ها و حتی ماه بدون داشتن داده های واقعی توجیهی برای بازداشت آنها و بدون یک شانس واقعی برای به چالش کشیدن آن است.”

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که این الگوریتمی مهر و موم لاستیک نقض هر دو در قانون اساسی تضمین دادرسی و قانون مهاجرت فدرال که برای “فردی تعیین” حدود آزادی به جای پتو انکار با کامپیوتری مجوز و پروانه. رسیده توسط ایمیل یخ نیویورک سخنگوی راشل یونگ Yow گفت: رهگیری “من آشنا هستم با طرح دعوی در دادگاه شما مرجع, اما من تمایلی به اظهار نظر در انتظار دادخواهی.”

ارزیابی ریسک الگوریتم قرار است به ارائه یک توصیه به یخ افسران که پس از آن به معنای تصمیم نهایی اما این سازمان در نیویورک در زمینه دفتر انشعاب از الگوریتم حاکم کمتر از 1 درصد از زمان پس از 2017. زمانی که بازداشت شدگان در نهایت دیده می شود توسط یک انسان غیر الگوریتمی مهاجرت قاضی پرونده می گوید: “حدود 40 درصد از افراد بازداشت شده توسط یخ اعطا انتشار اوراق قرضه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تسریع مهاجرت بازداشت افراد بدون محکومیت های کیفری وضع لخت انحراف از تقلب هیچ انتشار سیاست. “اگر نیویورک دفتر درست شد در واقع انجام فردی تعیین به موجب آن اعلام معیارهای” طرح دعوی در دادگاه می گوید: “درصد از مردم منتشر شده باید در واقع افزایش یافته و پس از سال 2017, چرا که بیشتر افراد دستگیر واجد شرایط برای انتشار است.”

دلایل فنی برای این تغییر شدید روشن هستند. الگوریتم اساسا مشکل حل فرمول است که می تواند در با سرعت مافوق انسانی. یخ را ارزیابی ریسک الگوریتم اصل عمل به طور خودکار بررسی بازداشت شدگان مهاجرت, شخصی, تاریخچه توزین عوامل مانند پرواز خود را در معرض خطر و تهدید برای امنیت عمومی و سپس تف کردن یکی از چهار گزینه: بازداشت بدون پیوند بازداشت با امکان انتشار در پیوند آشکار آزادی یا ارجاع به یک انسان یخ سرپرست.

در سال 2018 رویترز گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح آورده بحرانی تغییر به ابزار ارزیابی ریسک که در آن نرم افزار ویرایش شد به سادگی حذف امکان “آزادی” خروجی. این TECHFREEDOM قانون آزادی اطلاعات داده ها همچنین نشان می دهد که گزینه ای برای پیوند برداشته شد در سال 2015. به عبارت دیگر این نمایان مشکل حل شد نرم افزار تقلب به ارائه تنها یک راه حل: بازداشت.

بر اساس این دولت را خود اطلاعات, تصمیم گیری, ابزار عملکرد باعث می شود تصمیم گیری در مورد به عنوان به خوبی به عنوان یک ساعت متوقف می گفتن. به جای عملکرد به عنوان یک ابزار است که حتی تلاش برای کمک به انسان, تصمیم گیری, آزادی اطلاعات داده ها نشان می دهد مخالف است. “خطر طبقه بندی ارزیابی” ابزار به عنوان یک قیف به سرعت در مسیر عمل در خط با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وحشیانه مهاجرت دستور کار است.

برای سال دقیقا چگونه یخ الگوریتم رسیده نهایی آن تصمیم گیری شده است مخفی نگه داشته است. “یخ شده است چیزی جز شفاف در مورد هر دو RCA الگوریتم و چگونه از این ابزار استفاده می شود توسط مقامات در این زمینه توضیح داد:” TECHFREEDOM وکیل امی Belsher. “و در عین حال این تعیین عمیقی داشته و اثرات شدید بر زندگی هزاران نفر از مردم یخ دستگیری هر سال است.”

بر خلاف خیلی از کد های مخفی استفاده می شود در دولت و یا کسب و کار, اما, این راز الگوریتم قرار گرفت به دلیل یخ تقلب آن: ما در حال حاضر می دانم که دقیقا چگونه آن کار نمی کند. خطر-ارزیابی ابزار تقریبا متوقف می شود یک الگوریتم در دسترس نباشد و نه در خدمت تنها به تصور الگوریتمی عدالت است. “با توجه به آنچه ما در حال حاضر می دانم که در مورد دستکاری به ابزار” اضافه شده Belsher “به نظر می رسد تابع اصلی از RCA است که به ارائه یک روکش از طرفی و انصاف به یک فرایند است که فاقد آن ها در کامپیوتر است.” در این کامپیوتر-فعال خلاء پاسخگویی یخ نیویورک پرسنل می تواند نقطه به نقطه oracular الگوریتم برای توجیه افزایش دستگیری ها که در نقاط نوبه خود به چیزی جز خود را.

برای نیویورکی دست یک الگوریتم-تحریم بازداشت طرح دعوی در دادگاه می گوید: عواقب فوری می شود و خرد کردن:

پس از تکذیب انتشار تحت سیاست جدید مردم باقی می ماند بی ارزش محبوس در زندان های محلی برای هفته ها یا حتی ماه ها قبل از آنها فرصتی کافی به دنبال انتشار در یک جلسه قبل از یک قاضی مهاجرت. در حالی که انتظار برای کسانی که جلسات آن بازداشت رنج می برند تحت شرایط سخت سلول شبیه به حبس جنایی. در حالی که زندانی آنها جدا از خانواده و دوستان و جوامع و آنها در معرض خطر از دست دادن فرزندان خود شغل خود را و خانه های خود. به دلیل ناکافی مراقبت های پزشکی و شرایط در زندان های پزشکی برآورده نشده و روانی-نیازهای بهداشتی اغلب منجر به عوارض جدی و در برابر عواقب غیر قابل برگشت.

در هیچ نقطه ای باید بازداشت شدگان نیرنگ توسط یخ الگوریتم تا به حال هیچ شانس در مراجعه توضیح داد Belsher توصیف یک فرایند قانونی به عنوان مات به عنوان خطر-ارزیابی ابزار. “مردم قادر به معنی شرکت در یخ اولیه بازداشت فرآیند تعیین آنها با توجه به دسترسی به وکیل و نمی تواند ارائه شواهد” Belsher گفت. “یخ تصمیم است اجرایی نهایی وجود دارد این است که هیچ فرآیند در سازمان برای مردم برای به چالش کشیدن یا RCA را توصیه و یا یخ را تعیین حضانت. در واقع یخ می کند حتی ارائه این فرد با RCA را تعيين پرواز خود را و یا خطر سطح خطر و یا هر گونه دیگر از توصیه های تولید شده توسط این ابزار. مردم با توجه به فرم اولیه حاکی تنها که یخ تصمیم گرفته است برای دستگیری آنها.”

بدون انتشار سیاست است به خصوص دشوار در افراد مبتلا به معلولیت یا مشکلات سلامتی. “این عمل از بازداشت گسترده است که هر دو بی رحمانه و نیازی” Scott-Railton از برانکس مدافعان گفت: در آزادی مطبوعات “است و در خصوص عواقب مخربی برای افراد با معلولیت جسمی یا روانی که باید به مبارزه با مهاجرت خود را در حالی برگزار می شود در شرایط غیر انسانی و بدون دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی آنها نیاز دارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>