ICE مقاوم در برابر تست Coronavirus برای جلوگیری از آزاد کردن بازداشت شدگان

در شب 1 جولای، چهار نفر در اداره مهاجرت و اجرای گمرک در کف اتاق آبگیر در تاسیسات پردازش یخ Mesa Verde در بیکرزفیلد، کالیفرنیا خوابیدند. بازداشتی که با آنها وارد شده بود آزمایش مثبت برای Covid-19، اما هیچ اتاق در بازداشتگاه وجود دارد – که توسط زندان خصوصی گروه GEO اداره می شود – برای منزوی کردن افراد در معرض کوروناویروس. صبح روز بعد، چهار نفر رفته بودند، همراه با دیگران به یک مرکز دیگر منتقل شدند.

“به نظر می رسد مانند ما dodging گلوله، Mesa ورد سرپرست ناتان آلن در ایمیل در تاریخ 2 جولای نوشت.

اگر بازداشت شدگان جدید همچنان به میسه ورده می رسیدند، و افراد داخل همچنان برای Covid-19 مثبت آزمایش می شدند، ICE چاره ای جز محدود کردن بازداشت های خیابانی یا آزادی بازداشت شدگان برای ایجاد جا برای مردم برای منزوی کردن نداشت.

اما فقط اگر مردم آزمایش می شد.

در 27 مه، راسل هات، دستیار سرپرست مدیر مدیریت سرپرستی ICE، یک سند را فرستاد که طرح آزمایش جدید شرکت COVID-19 ICE را در سراسر کشور پوشش می دهد.

در پاسخ، دیوید جنینگز مدیر میدان یخی سان فرانسیسکو پیشنهاد کرد که میسه ورد معاف باشد. “سلام – ما برخی از نگرانی در مورد محل آزمون ارسال شده,” جنینگز در یک ایمیل به Hott نوشت. ما جایی نداریم که کسی را که قبول نمی کند، مثبت است و غیره را به هم برسانیم- آیا ما از لیست حذف شدیم؟”

هات به جنینگز اطمینان داد هنری [Lucero] از آزمایش کامل عقب می رفت، او نوشت: Lucero مدیر اجرایی ICE برای اجرای و حذف است.

ایمیل های داخلی منتشر شده به عنوان بخشی از طرح دعوی در دادگاه علیه ICE نشان می دهد که آژانس و مقامات گروه GEO می تواند همه در Mesa Verde برای Covid-19 آزمایش اما انتخاب نمی کنند، دانستن که برای ایجاد اتاق برای موارد مثبت جدا، آنها نیاز به کاهش تعداد کل مردم در تسهیلات به شدت برگزار شد. (ایمیل ها برای اولین بار توسط لس آنجلس تایمز گزارش شد.)

در روز پنجشنبه، یک قاضی فدرال به مقامات ICE دستور داد تا هر را که در میسا ورد برگزار می شود به سرعت آزمایش کنند و از گرفتن بازداشت شدگان جدید دست بردارد. ICE افراد بیشتری را به Mesa Verde نسبت به آن آزاد در طول هفته 27 ژوئیه، با توجه به ائتلاف قانونی شکایت دولت فدرال بیش از شرایط در تسهیلات آورده است.

“تکمیل آزمایش مسئله این نیست که آن را فقط آنچه ما باید با نتایج انجام دهد.”

Bree Bernwanger، وکیل ارشد در کمیته حقوق مدنی وکلای منطقه خلیج سان فرانسیسکو، که بخشی از کت و شلوار، گفت: آزمایش خواهد شد با ماموریت ICE بازداشت و تبعید تداخل. برنواگر گفت: «ICE نمی خواهد آزمایش کند، آزمایش نکند، و اساساً سرش را در شن گیر کرده، چون نمی خواهند مردم را از بازداشت آزاد کند»

یخ و گروه GEO هر دو به نظر ، با استناد به دادخواهی در انتظار رد شد.

Mesa Verde, که در حال حاضر در حدود 120 نفر را در خود نگه می دارد, تنها دو سلول انزوای پزشکی. هر دو به طور منظم با بازداشت شدگان در ساعت خودکشی و در بازداشت حفاظتی پر شده است، با توجه به ایمیل های بین مقامات ICE.

مقامات می ترسم که آزمایش گسترده را مثبت Covid – 19 موارد که تسهیلات مجهز به رسیدگی به فاش کردن نیست، بنابراین آنها ترجیح می دادند برای جلوگیری از آزمایش در کل، ایمیل نشان می دهد.

ICE قبلا ً پیشنهاد آزمایش همه بازداشت شدگان در میسه ورد را به دلیل اینکه هیچ جا نبودند افرادی را که آزمایش مثبت می کردند، قرار می داد، بروک سانچز اوتون، متخصص بالینی در ولپات، پیمانکار مراقبت های بهداشتی با ICE، در ۶ ژوئیه ایمیل نوشت. تست جامع در تسهیلات را ایجاد “مسائل مسکن،” او گفت. “تکمیل آزمایش مسئله این نیست که آن را فقط آنچه ما باید با نتایج انجام هنگامی که آنها دریافت کرد.”

Mesa Verde خواهد بود قادر به جدا کردن بیش از یک نفر که مثبت تست شده است، هشدار داد ICE دستیار میدان مدیر دفتر الکساندر Pham. “اگر / هنگامی که یک مورد مثبت دوم شناسایی شده است ، ” Pham نوشت : در 4 ژوئن ایمیل ، “به احتمال زیاد وجود خواهد داشت هیچ راه لجستیکی به همگروه / ایزوله که پس از آن نیاز به ترخیص از واحد کل مسکن / خوابگاه به منظور جای همگروه مورد مثبت است.”

“ترخیص” به معنای اجازه دادن به مردم — چیزی یخ شده بود تمایلی به انجام. اگر Mesa Verde برای اجرای آزمایش گسترده مورد نیاز بود، این تسهیلات باید برای آزادی “کم خطر” بازداشت شدگان و توقف بازداشت های جدید را به اتاق برای بازداشت شدگان قرنطینه، Pham نوشت در ایمیل در تاریخ 27 مه. اگر دست ما مجبور باشد، او نوشت، آنها باید “اجازه دهید پایین رفتن و دیگر در را نمی کند.”

هفته بعد، گروه جی او یک طرح برای آزمایش جامع Covid-19 ارسال کرد. Pham در ایمیل توضیح داد که این طرح در نهایت یخ را مجبور به انتشار تعداد زیادی از بازداشت شدگان از Mesa Verde.

ICE می تواند “شناسایی موارد فاحش ترین برای آزادی،” را به اتاق برای خوابگاه انزوا تعیین شده است که می تواند هر کسی که آزمایش مثبت برگزار کند، Pham نوشت : در 4 ژوئن ایمیل. اما اگر یک بازداشتی “کمتر فاحش” آزمایش مثبت کند، ICE قادر به آزاد کردن کسی در همگروه خود نیست، او توضیح داد. مقامات Mesa Verde به جای آن باید 25 تا 40 نفر از بازداشت شدگان “فاحش تر” را آزاد کنند.

ICE می دانست تست و منسوخ شدن برای Covid-19 روند بازداشت و تبعید را مختل خواهد کرد. در 26 مه، ناتان آلن، سرپرست گروه GEO، نوشت که مدیر دفتر میدان بازیگری “ترجیح می دهد که تست کارکنان” چرا که می تواند با اجرای عملیات حذف دخالت، برنامه تبعید ICE است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im