یخ قصد دارد به صرف 18 میلیون دلار در هزاران اسلحه تیزر

به عنوان اعتراض به خشونت پلیس رفت و برگشت آمریکا و خواسته های پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس زاد و ولد و مهاجرت و گمرک است که به دنبال هزاران “رسانا انرژی سلاح” — آنچه عموم مردم معمولا اشاره به عنوان اسلحه تیزر — و آموزش در یک پایگاه نظامی آمریکا در نحوه استفاده از آنها.

به گفته های اخیر متعاهد درخواست مهاجرت اجرای آژانس حاضر به پرداخت تا 18 میلیون دلار برای تجهیزات جدید و آموزش برای تقویت اجرای آن و حذف بخش عملیات یک بال از یخ وظیفه با اجرای مدنی قوانین مهاجرت و انجام تبعید. طرفداران بر این باورند که درخواست یک نشانه نگران کننده از یک سازمان است که به طور پیوسته رشد کرده است به طور فزاینده سیاسی نظامی و درگیر در جریان سرکوب تظاهرات علیه خشونت پلیس.

“با توجه به در حال حاضر خشونت آمیز و تهاجمی طبیعت یخ پلیس و دستگیری آن مشکل است به یاد بگیرند که آژانس می خواهد برای اضافه کردن اسلحه تیزر به زرادخانه خود” Mizue Aizeki معاون مدیر مهاجر دفاع پروژه گفت: در یک ایمیل به رهگیری.

ارسال شده در هفته گذشته قرارداد فرصت تماس فروشندگان علاقه مند به کمک یخ افسران که “ماموریت شامل دلهره و حذف قانون مهاجرت متخلفان که نیاز به افسران برای استفاده غیر کشنده به معنای مقهور ساختن دشمن و عدم همکاری فرد است.” با توجه به ژوئن 4 کار بیانیه یخ است که به ویژه در چند کارتریج سلاح با قابلیت شلیک تا 25.

“در حال حاضر DHS یخ ERO با بهره گیری از یک شات تنها رسانا انرژی سلاح (CEW) در این زمینه” بیانیه ای گفت:. “اکثر [از] CEWs در استفاده از دیگر تحت پوشش گارانتی اگر هر تعمیر مورد نیاز است.”

در علاوه بر این به یک “برنامه نوسازی که ارتقاء فعلی آرسنال به ترین تکنولوژی پیشرفته CEW سلاح” یخ نیز به دنبال سالانه آموزشی برگزار می شود در ارتش ایالات متحده پایه در Fort Benning. به عنوان یک مرکز برای بسیاری از نظامی ایالات متحده را زبده ترین واحدهای گرجستان پایه نیز خانه های یخ بخش اختصاص داده شده به سلاح گرم و تاکتیکی آموزش.

در میان مهاجرت و مرز طرفداران حقوق, Fort Benning, که پس از مؤتلفه طور کلی بدنام است برای نقش خود را در مسکن نیمکره غربی موسسه برای همکاری های امنیتی که قبلا شناخته شده به عنوان مدرسه از آمریکا که در سال 1980 به عنوان زمین تمرین برای آمریکای لاتین جوخه های مرگ.

رهگیری فرستاده یخ یک لیست از سوال در مورد پیمانکاری فرصت در صبح روز سه شنبه, از جمله این که آیا آمریکا می تواند در هر یک از آموزش اخراج افسران را به سلاح; آیا زمان درخواست تا به حال چیزی برای انجام با امواج اعتراض آوردن ملت; و این که آیا ICE تیزر برنامه های آموزشی شامل آموزش در کنترل جمعیت و یا اعتراض پلیس حالات. یخ نمی ارائه پاسخ به این سوالات با انتشار پنج شنبه. رهگیری به روز رسانی خواهد شد این داستان باید آژانس را انتخاب کنید برای انجام این کار.

به عنوان تبعید بال از یخ ERO شده است صریح در حمایت خود را از رئیس جمهور فوق العاده-hard-خط مهاجرت دستور کار است. در مبارزات انتخاباتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت به طور مستقیم به نارضایتی از یخ را اخراج افسران و دریافت به طور قاطع حمایت از این سازمان و اتحادیه: 95 درصد از اعضای اتحادیه شناسایی مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مورد نظر خود را نامزد. توماس هومن سابق اقدام مدیر آژانس و مکرر رادیو فردا مهمان چه کسی گفته است که مهاجران مستند نشده باید در ترس زندگی می کنند از یخ افزایش یافت تا از طریق ERO صفوف. آژانس زمان سرپرست متی Albence که قبلا توضیح داده بازداشتگاه برای کودکان مهاجر به عنوان “تابستان اردوگاه” نیز یک ERO کهنه.

در حالی که قرارداد این فرصت را نشانی جمعیت سرکوب و یا اعتراض پلیس زمان ارسال کنجکاو است. یخ پرسنل در میان ارتش فدرال اجرای قانون به نام با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای قرار دادن تظاهرات علیه خشونت پلیس. در شهر نیویورک در هفته گذشته عوامل خاص با تحقیقات امنیت داخلی و یخ را criminal investigative بال, فیلم برداری شد تلاش برای کمک به اداره پلیس نیویورک با بازداشت یک مرد بنا به گزارش ها در اسلحه; مرد یک شهروند ایالات متحده شد و بعد از آن منتشر شد.

یخ دخالت در پلیس از فعالان و فعالیت یک منبع نگرانی جدی برای مستند نشده اعضای جامعه; در سال گذشته رهگیری دقیق چگونه توییت از یک مستند نشده اشغال یخ تجمع اعتراضی در تگزاس منجر به دستگیری و تبعید. اما حتی در خارج از قلمرو فعالیت یخ را روز به روز اجرای قوانین مهاجرت آمده است تحت انتقاد شدید.

در شهر نیویورک که در آن یخ به طور معمول انجام عملیات در جوامع مهاجر یک تیم از یخ افسران به یک مرد در اوایل این سال است. بالا مشخصات حادثه شد و بخشی از یک الگوی از آنچه طرفداران را به عنوان افزایش نظامی مهاجرت اجرای آژانس. Aizeki و همکاران او در IDP را دنبال یخ تاکتیک و عملیات در این شهر و مناطق اطراف آن برای سال. رفتن به 2020 — هر سال یک انتخابات در آن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتظار می رود برای مشتری جلب کردن رکورد خود را در مهاجرت — وکلای جدولها تغییرات قابل توجهی در شخصیت و با سرعت از محلی یخ بازداشت.

“قبل از COVID همه گیر ضربه نیویورک یخ انبوه تشدید حملات خود — به میزان 400 درصد بیشتر از سه ماه گذشته با به طور فزاینده تاکتیک های تهاجمی از جمله تیراندازی اطرافیان کشیدن نوجوانان از خودروهای با اسلحه کشیده و تکان دادن تفنگ حمله در برانکس خیابان” Aizeki گفت. “در حال حاضر بسیار مورد نیاز تمرکز ساختاری خشونت racialized محلی پلیس میریزد نور در چگونه یخ پلیس همچنین توابع به حفظ نابرابری و ناعادلانه با وضعيت موجود در سطح ملی و جهانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>